مردهایی که به همسرشان می گویند میرویم زیارت خانه خدا ، اما میروند بیروت!


مردهایی که به همسرشان می گویند میرویم زیارت خانه خدا ،
اما میروند بیروت!

سایت 24 نوشت: بسیاری از مردان کویت با هدف سفر به کشورهای مختلف جهان برای گردش و تفریح، به همسران خود دروغ می گویند.

به گزارش شیعه آنلاین، "عبدالله الشیبانی" وکیل پایه یک دادگستری کویت طی اظهاراتی گفت: بررسی های انجام شده نشان می دهد از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون از مجموع طلاق هایی که در کشور کویت رخ داده، 33 طلاق به دلیل دروغ های ناجوانمردانه مردان کویتی بوده است.

وی در ادامه افزود: بررسی های انجام شده نشان می دهد در همه این 33 طلاق، مردان به همسران خود گفته بودند که برای ادای مناسک عمره به عربستان سعودی سفر می کنند اما واقعیت این بوده که برای لهو و لعب و گردش و تفریح به بیروت پایتخت لبنان سفر کرده بودند. همسر پس از متوجه شدن دروغ شوهرش، درخواست طلاق کرده بود.

"عبدالله الشیبانی" همچنین گفت: البته طلاق هایی که درخواست کننده آن مردان کویتی بوده اند نیز عجیب و غریب بوده است. برای مثال نمونه هایی داشته ایم که دلیل طلاق اجازه نگرفتن همسر برای رنگ کردن موهای سرش بوده است. در این نوع طلاق ها، علت اصلی فرهنگ پایین مردم بوده است.

meh007 - هلند - آمستردام
لازم نبود از مردان کویت بنویسید.. از مردان ایرانی بنویسید که جای کربلا سر از تایلند و مالزی در میارن
سه‌شنبه 21 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
زائرانِ لعبتان لبنانی !!
سه‌شنبه 21 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
با ریا و دورویی متولد شدن و با ریا و دورویی زندگی و عشقبازی میکنند و با ریا و دورویی به درک واصل میشوند ! این است نتیجه اسلام ناب اجباری محمدی !
سه‌شنبه 21 تیر 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
مشکلی نیست تقیه کرده اند...تا چهار تا زن هم که الله حلال کرده.بنده الله هم غلط میکنه حرف بزنه.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫زیارت،زیارت است ،دیگه چرا گیر میدن ! ریارت مردگان و خانه ای سنگی بهتر است یا طواف به دور سیه چشمان و چشم بادامی ها!. ‫تازه بعد از زیارت بیروت و امثالهم باید به زیارت پزشکان نائل آیند و بقیه عمر را در رنج و نکبت ومصرف داروهای گرانقیمت جهت چند سالی بیشتر زنده ماندن بگذرانند.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
یکی‌ از این بچه‌ها به مادرش گفته بود که میخواد با باش بره دبی‌ و بلیط تایلندخریده بود و باباش هم تا فرودگاه فکر میکرده که داره میره دبی ، تو فرودگاه به بابا گفته بوده بی‌خیال دبی بریم تایلند ، حاجی هم از خدا خواسته قبول کرده بود و رفته بودند صفا ، جالب این بوده که بابا صبح تا شب بیرون بوده و پسر شب تا صبح بعد از ۱۰ روز هم یک مقداری سوغاتی میخرند و برمیگردند ولایت ، آدم خلاف کار را اگر تو شیشه هم بکنی کار خودش را میکند و با نظر این دوستمان از هلند موافقم و خیلی‌ از مردهای ایرانی دست این جماعت را از پشت آن هم قپونی میبندند
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

odin - بلژیک - انتورپن
khosh bavar - ایران - یزد - خوبه اخرش ننوشتی «شاد و مسلمان باشیم»
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Don Mario - کلمبیا - بوگوتا-eh007 - هلند - آمستردام. شما به وفاداری خودتون ببخشید!! LOL.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
odin -:حتی شوخیت با " سوتفاهمی " ربط داره و با متنی که نوشتم نمیخوره ! یعنی بهتر میبود اینطور میگفتی: شاد و ازاد باشیم .
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

yashainiran - ایران - ایران
حالا ما باید بگیم کجا میریم؟
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

marka - گرگان - ایران
دوست عزیز ایران یزد khoshbavar دروغ و خیانت در تمام ادیان منسوخه حتی اونایی که لائیکن و دینی ندارند اینکه یه نفر به دروغ وریا پی خوشیشه اون ادم شخصیت شو زیر سئوال برده حالا این ادم میتونه حتی یه مسیحی ایرانی باشه ، به نطر من ادما رو نباید بادینشون سنجید چون هر جا اب هست گل هم هست
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
مارها برای پوست انداختن ..خودشان را به تنه درخت و شاخه های درخت و...می مالند و می خوارانند که به این وسیله ها بتوانند پوست کهنه خود را از روی پوست نو و تازه که زیر پوست کهنه رشد کرده است بکنند و از آن رهائی یابند !! مارهای مسلمان هم هر چند مدت به چند مدت پوست کهنه شده خود را که روی آن ارتجاع و بیسوادی و اوباشی و خیانت و دروغ و تقلب و تجاوز و حتی قتل چسبیده را باید از تنشان بدر کنند و نیاز مبرمی به محلی دارند که در آنجا پوست بیندازند و آن محل ها همان زیارت گاه های خون آشام های تازی هاست !! بنده اینقدر ها با تازی پرستان دشمنی ندارم ....هی پوست کهنه تنشان را به درو دیوار حرم بکشندکه از تنشان جدا شود !! بناهای تاریخی ایرانی نژادها که محل زیارت گاه های واقعی ایرانی نژادها باید باشد رو تازی زاده ها و نوکران تازی ویران و ویران می کنند و می گویند برید سوریه سر قبر فاطی تازی پوست بندازید !! ...ای که ......تازی پرستان !!
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این کویتیها هم تازه دارن از مردهای ایرانی یاد میگیرن ..لوول..بعضی از مردهی ایرانی حداقل در اینجور چیزها برنامه ریزیشون حرف نداره..یکی از مردهای همسایه به زنش گفته که از طرف اداره میبرن کربلا ..بعدش هم گفته که زیاد تمایلی نداره بره ..بیچاره زنش اصرار کرده که بره ثبت نام کنه برای زیارت کربلا ..اونم رفته بلیط هواپیما گرفته برای تایلند با خیال راحت 1 هفته رفته زیارت تایلند. لوول
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مسلمانان واقعی
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
marka -: کاملا با شما موافقم ولی در دین ما بیشتر مردم به خود و به دیگران دروغ میگویند و تظاهر میکنند ! از دروغ گفتن بهم مانند فدایت بشم, میمرم واست, بخدا قسم دروغ نمیگم, خاک پایتم و تظاهر مانند حجاب و مهر داغکرده بر پیشانی, قیافه ماتم و دلمردگی گرفتن و و و , پس همواره شاد و خود ( ازاد ) باشیم !
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

marka - گرگان - ایران
Khoshbavarعزیز شما درست میگید ولی بدونید همین دین اسلام و یا مسیحت و هر ایین دیگه ما رو تو کتابهاشون از دروغ ، خیانت ، تهمت و سایر منکرات دیگه نهی میکنن در اصل ما تطاهر به دینمداری میکنیم و باطنن یه ضد اسلام مسلمانیم که هیچ یک از اصول مسلمانی رو رعایت نمیکنیم در واقع ما برداشتمون از اسلام فقط بودن مسلمانی صرف است و دیگر هیچ حال میخواد این مسلمانی با زور باشه یا با اختیار که مسلما در کشور ما دقیقا عکس فرموده قران که در دین هیچ اجباری نیست انجام میشه که این خودش باعث اسلام ستیزی توسط یه مسلمان به اسلام میشه خدا لعنت کنه اونایی رو که دینو اسلامو چپه کردن به قول خواننده عزیزمون چنان دین محمد را به کام خود بیالودند که گویی حضرت حجت زاینان میبرد فرمان در پایان شاد باش واز اینکه یک ایرانی هستی به خودت ببال و کاری به توهین ادیان از جمله اسلام نداشته باش
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
marka : از یک لحاظی که کلی گفتید که همه ادیان مهربان و خوبند, اینرا بخاطر عرفانی بودنم قبول دارم ولی چون سواد دینی ندارم, نمیتوانم با شما علمی و مذهبی بحث کنم ! ولی از مدتی که من با این سایت بسیار ازاد اشنا شدم و کاربران عزیز با اوردن مدارکی با ذکر صفحه کتاب و ایه که ذکر کردند, باور بفرماید, باور کردن این اراجیف از کتابهای بسیار معتبر که امیدوارم از من دلخور نشوید که قصد اهانت بشما را ندارم, زیرا من " مجبورم " برای اسایش جامعه و خودم به همه ادیان احترام بگذارم, بهرحال, در کتاب نهج البلاغه کاربران داستانهایی تعریف کردند که با منطق یک انسان مطابقت نمی کند و یا از امامان دیگر هم همینطور ! دوست عزیز, شما را زیاد نمیشناسم, زیرا تا حالا اسمتان را ندیدم, ولی شاید شما مرا اندکی بیشتر بشناسید که سعی میکنم به ادیان توهین نکنم, هرچند امروز یک استثنا قائل شدم و در این تاپیک چیزی از روی منطقم گفتم : https://iranianuk.com/article.php?id=65388 , جان کلام اینکه, برای رهایی از این ذلت و عقب ماندگی جهانی و اجتماعی, ما " باید " به دین پشت کنیم ( سکولار ) ,
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): هر چند میدانم برای اندکی از مردم عزیزم که از لحاظ عرفانی و قلبی به خدا و ایه اعتقاد دارند, تصورش سخت است ولی چاره چیست و دانش تکامل انسانی این درس را به " مخلوقات " اموخته که اگر کسی ( انسان / حیوان / گیاه ) خود را با شرایط کنونی وفق ندهد, از صحنه گیتی محو میشود, پس اگر اسلام خودش را وفق نیازهای امروزی نکند, از جامعه طرد میشود و اگر با " شهامت " به جهان اولی ها نگاه کنیم, چون به دین 400 سال پیش دست رد زدند, شادابتر و خوشبخترند و چون دین در سیاست و زندگی مدنی انان نقشی بازی نمیکند, پس بمراتب سبکتر و باشوقتر به سوی دین خود و یا سوال خود میرونند, بدینجهت ما " باید " در درجه اول برای نجات خود و فرهنگ ایرانی " خواستار " محو شدن اسلام از صحنه اجتماعی / سیاسی شویم و حتی امثالی مثل شما که از روی عرفانی عاشق دین اسلام هستید, باید " خواستار " جدایی دین از سیاست شوید, زیرا هر " اشتباهی " که این مذهبیون میکنند و ادعای خدایی هم میکنند, باعث شکست و بد نام شدن مذهب است ! با سپاس فراوان از همکاری و همفکری شما . شاد و سربلند باشیم !
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
khosh bavar - گرامی سرتان چندی است خیلی شلوغ شده، چه حوصله ای داری که برای هرکدام اینها از سیر تا پیاز شرح میدهی.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

marka - ایران - گرگان
من واقعا با تمام وجود موافق جدایی دین از سیاستم چون این اخوندهای نامرد از دین برای اهداف سیاسیشون استفاده میکنند من هم به ازادی بسیار معتقدم و با شما در بسیاری از موارد هم عقیده شما دوست با سواد و فهمید ه ای هستید
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
arashbehdin عزیز, چون عاشق مردمم و همیشه امیدوار هستم , پس تا بعد دوست گرامی .
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
marka -: واقعا زندگی پر از تعجب و شگفتیست و من منتظر چنین جواب فهیم و شجاعی از شما نبودم, چون شما را " نمیشناختم " و فکر میکردم بخاطر مسائل دینی و تعصبی با واکنش شدیدی مواجه میشوم ! پس منم بنوبه خودم از اشنایی با اشخاصی مثل شما بسیار خرسندم, پس همواره شاد و شجاع باشیم .
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.