نقدی: روی امثال محمدرضا خاتمی زیاد شده است


نقدی: روی امثال محمدرضا خاتمی زیاد شده است

محمد رضا نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین در واکنش به نامه محمد رضا خاتمی، دبیرکل سابق جبهه مشارکت ایران اسلامی به فرمانده سپاه پاسداران گفت: «هتاکان به سپاه پاسداران، مزدور و منافق هستند. این افراد مزدوران و اجنبی‌هایی هستند که حتماً علیه سپاه پاسداران صحبت می‌کنند و به نهادهای دیگر مقدس نظام اسلامی هجمه وارد می‌کنند.»

به گزارش خبرگزاری فارس، آقای نقدی در واکنش به
انتقاد محمدرضا خاتمی از گفته های فرمانده سپاه گفته است: «این فرد هتاک هم‌‌پیاله کسی است که در انتخابات به کشورهای اروپایی مراجعه می‌کند و از دولت‌های استعمارگر و احزاب صهیونیستی و فراماسونر کمک مالی دریافت می‌کند؛ این فرد از قماش کسی است که در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ از پادشاه جنایتکار بحرین با اعزام نماینده‌ای به نفع خود کمک مالی دریافت کرد؛ وی هم‌پیاله کسی است که با پادشاه عربستان که اکنون کشورش مأمن تمامی دیکتاتوران منطقه شده، برای برگزاری انتخابات در ایران مذاکره و همفکری می‌کند.»

وی در ادامه گفته است: «ضعف اینجاست که وقتی این افراد مزدوری کردند و وابستگی خود را نشان داده و این موارد احراز شد، با این‌گونه افراد برخورد نشد و طبیعتاً‌ روی این افراد زیاد می‌شود و این سخنان را مطرح می‌کنند. »

محمدرضا خاتمی در نامه خود خطاب به فرمانده سپاه نوشته بود که رفتارش «به عنوان یک فرمانده نظامی در عرف سیاسی دنیا یک تعریف بیشتر ندارد و آن هم حکومت کودتا است.»

دبیرکل سابق جبهه مشارکت و نماینده مجلس ششم خطاب به عزیز جعفری تصریح کرده بود: «شما نه قانونا و نه شرعا و نه عرفا و نه مصلحتا در جایگاهی نیستید که برای سیاسیون خط و نشان بکشید و برای آن‌ها شرط تعیین کنید ولی اگر خواستار بهبود وضعیت کشور هستید و مشارکت سیاسی ملت برای شما ارزش دارد حداقل بخشی از شرایط آقای خاتمی را که در کف قدرت شما است یعنی آزادی همه زندانیان سیاسی و بازگشت نظامیان از میدان سیاست و واگذاری آن به سیاستمداران و کنشگران اجتماعی را عملیاتی کنید؛ آنگاه اگر از حضور در میدان رقابت با آقای خاتمی و همراهان او در یک انتخابات آزاد در هراس هستید می‌توان برای نگرانی شما چاره‌ا‌ی اندیشید.»

محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه در گفت‌و‌گو با خبرگزاری مهر گفته بود: «افرادی از جریانات اصلاح‌طلب که از خط قرمز‌ها عبور نکرده‌اند طبیعی است که در رقابت‌های سیاسی می‌توانند شرکت کنند، اما اینکه آقای خاتمی تا چه حد می‌تواند موفق شود بستگی به موضع‌گیری‌های او دارد.»

محمد رضا نقدی در پاسخ به پرسشی از سوی خبرگزاری فارس که «برخورد نظام با هتاکان به نهادهای مقدس نظام اسلامی چگونه باید باشد» گفته است: «‌این‌گونه افراد عددی نیستند. مردم این مزدوران را شناخته‌اند و آنها تفاله‌های سیاسی نفاق هستند که مردم آنان را کنار زده‌اند و به هیچ‌وجه دیگر به آنان میدان نخواهند داد.»

محمد کرمی راد، نماینده مجلس و از فرماندهان سابق سپاه پاسداران هم روز دوشنبه در کرمانشاه گفت: «گستاخی اصلاح طلبان و به خصوص رضا خاتمی در خصوص مماشات با سران فتنه ناشی از ناتوانی قوه قضائیه است. اگر قوه قضاییه با سران فتنه و اصلاح طلبانی چون رضا خاتمی به جدیت برخورد می‌کرد، آنها امروز آنقدر گستاخانه عمل نمی‌کردند.»

نماینده کرمانشاه در مجلس همچنین گفته است: «در دولت خاتمی جریان‌های سیاسی از جمله حزب مشارکت برای مقابله با دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و نظارتی کشور هجوم بردند تا مبانی انقلاب را تغییر دهند، اما با مقاومت سپاه پاسداران مواجه شدند و اگر آن روز سپاه مقاومت نمی‌کرد، آنها به اهدافشان می رسیدند.»

محمد کرمی راد گفته است: «خاتمی باید امروز در زندان به سر می‌برد؛ چرا که به حقوق مردم و انقلاب ظلم کرده است.»

محمود احمدی بیغش، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هم در واکنش به نامه محمدرضا خاتمی گفته است: «نامه هتاکانه رضا خاتمی به فرمانده سپاه نشان داد که وی و برادرش قصد اعلام برائت از سران فتنه را ندارد.

وی افزود: «تهاجم نرم جریان افراطی موسوم به اصلاحات در فتنه ۸۸ به انقلاب اسلامی را نمی‌توان فراموش کرد، شکست جریان فتنه در حوادث بعد از انتخابات از روشنگری سپاه و بسیج علت هتاکی‌ها حزب منحله مشارکت به سرلشکر جعفری است.»

پیشتر هم واکنش‌هایی به نامه دبیرکل سابق جبهه مشارکت ایران اسلامی به فرمانده سپاه منتشر شده بود و صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه سپاه را بیش از یک نیروی نظامی دانسته و گفته بود: «جنجالی که برخی در دوران اصلاحات مطرح کردند که این‌ها نیروهای نظامی صرف هستند، برخلاف قانون اساسی است.»

شمار دیگری از چهره های محافظه کار و اصولگرا و نزدیکان به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم
در روزهای گذشته واکنش های تندی به نامه محمدرضا خاتمی نشان داده‌اند.
kamran63 - فرانسه - لیون
خاک بر سرت خاتمی ! همین روزها گوش تو و داداشت رو میگیرند و میفرستن بغل دست موسوی و کروبی !
سه‌شنبه 21 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
چه قیافه منحوسی داره این جانور کریه!!!
سه‌شنبه 21 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
خردار پررو نقدی, واقعا .. تشریف داره ! این کجایش ایرانیه ?!
سه‌شنبه 21 تیر 1390

بی خیال - ایران - کرمان
مردک بیشعور عراقی به برکت خامنه ای حالا واسه ما دم در آورده
سه‌شنبه 21 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
ریش خامنه ای خونخوار هم در چنگال این ..... رانده شده از نجف میباشد ! مردکِ وحشی و آوارۀ عراقی بر ایرانیان حکومت میکند .
سه‌شنبه 21 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
ننگ بر امثال نقدی که چهره قهرمانانه سپاه و بسیج دوران جنگ رو برای مال و مقام,لجن مال کردید...خدا ازتون نگذره.اگه خدایی هنوز هست. ای بسیجی و سپاهی که دستت به خون ملت آلوده نیست حساب این جانیان رو برسید. برگردید به آغوش سرشار از مهر مردم استبداد زده و دردمند , ملت همیشه پایدار ایرانزمین.بسه دیگه هر موقع چهره عزیزان شهدای دوران جنگ رو بیاد میآرم روزی هزار بار می میرم و زنده می شم. به چه گناهی فرزندان ایران رو به کشتن دادید؟ چرااااااااا؟؟؟
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
به روز ما چی اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

شب قطبی - امارات - دبی
سردار روی شما و امثال شما چی؟شما کی از رو میرین؟خفه شین لطفا.بو گند افکار و حرفهای شما رو تموم ایران رو گرفته.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
باز صداى منحوس این تازى اجنبى در آمد
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
khoshbavar سلام.دوست عزیز.امیدوارم همیشه شادوسرحال با شید.بعرضتان برسانم.,نقدی,صالحی,برادران لاریجانی,شاهرودی و.....تقریباشصت درصد حاکمان رژیم خائن.طبق بیوگرافیشان غیر ایرانی هستند.ازاین روحس ایراندوستی ووطنپرستی دروجودشان نیست.وبیشترتمایل به کشورهای عربی وملت عرب دارند.مگرخمینی ایرانی بود?کسی قدروارزش داشته هایش رامیداند.که برای بدست اوردنش زحمت کشیده باشد.موفق وهمیشه خندانباشی.,قدرزر زرگربداند قدرگوهرگوهری,,
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تو را به خدا قیافه را ببینید مرتیکه پفیوز متولد نجف خراب شده برگرد برو پیش جد و ابادت تازیان سوسمار خور.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
h.k -: با درود دوست گرامی, واقعا وحشتناکه و قابل تفکر که حکومت ما اینقدر غیرایرانی در ان میباشد ! شاد و ایراندوست باشیم .
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

سرباز ایران - ایران - بلوچستان
فرماندهان غیور سپاه وارتش اگر وجود دارند وخون ایرانی در رگهایشان جاری است این تف صدام را با اردنگی ایرانی بیندازند دور که مایه ننگ ایران زمین است
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

monairan - ایران - تهران
اشغال عرب کثافت متجاوز مرگ بر خامنه ای که پای شما عربها ی پا برهنه را به ایران باز کرد. اشغال عراقی تو کی باشی که به دکتر محمد رضا خاتمی توهین کنی .مردم ایران عاشق خاتمی ها هستند و همه می دانند که خاتمی ها چه حایگاهی در ایران. دارند اگر هنوز نفهمیده ایدیک انتخابات ازاد با نظارت سازمان ملل باشد همه کاندید باشند اقای خاتمی یا برادرشان هم باشند انوقت می بینید رای قاطع ملت ایران را . خواهید دید انتخاب ملت را . از چه می ترسی نقد ی فاسد? ایران تهران
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

ssepehr - ایران - ایران
روی شما چی؟!! دیگ به دیگ میگه روت سیاه.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
h.k - بسیجی امثال تو برای ایران چه کرده اند؟ همه کامنتهایت هم که بوی نفرت از ایران میدهد. کدام ایرانی میگوید داریوش و کوروش وجود نداشته اند و یهودیان کوروش را در تورات ساخته اند؟!!! کدام ایرانی میکوید تخت جمشید را یهودیان ساختند؟ کدام ایرانی میگوید طاق بستان در عراق است؟!!! برید خودتان را رنگ کنید همه تان از نقدی و مصباح گرفته تا آن مشایی دورو از یک آبشخور آب میخورید و نام ایران را لکه دار کرده اید.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
نقدی فرمانده قتل جوانان در انتخابات 88
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.