تصاویری کمیاب و دیده نشده از جنگ جهانی دوم ۱


تصاویری کمیاب و دیده نشده از جنگ جهانی دوم 1

khosh bavar - ایران - یزد
گریه های فاشیستی را نگاه کن که بخاطر هیتلر و ارمانش اشکها ریختند !
سه‌شنبه 21 تیر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
جنگ جهانی برگ سیاه تاریخ
سه‌شنبه 21 تیر 1390

sanama - امریکا - سیاتل
از هر چی جنگه بیزارم.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
این مردک افکار خطرناکی داشت ولی بزرگترین اشتباه او حمله به روسیه بود و اگر در عوض حمله به روسیه به انگلستان حمله میکرد به طور حتم سرنوشت جنگ چیز دیگری بود و اشتباه دیگر او عجله در شروع جنگ بود چون هنوز تسلیحات کافی‌ برای جنگی به آن ابعاد نداشت و شروع جنگ میباید در سال ۱۹۴۲ میبود و مساله دیگر نداشتن اطلاعات و یا ندیده گرفتن آمریکایی‌ها بود که همان‌ها کار دستش دادند
سه‌شنبه 21 تیر 1390

homa-ir - المان - هامبورگ
تلویزیون المان تمام این عکسها که هیچ فیلمهائی نشان داده که در کمترین. جا دیده شده , من همه راضبط کردم.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

mjh24 - ایران - کرج
نیست که همه عکس های جنگ جهانی دیده بودم همین ها مونده بود دیگه خیالم راحت شد !
سه‌شنبه 21 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
هیتلر و خمینی مقصر نیستند بلکه مردمی که به برای هیتلر و خمینی اشک ریختند مقصرند. دیکتاتورها همیشه هستند ولی ما هستیم که بزرگشان میکنیم و به جان خودمان میاندازیم. نگاهی به تاریخ خودمان گویای حقایق تلخی است.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

ben 15 munich - المان - مونیخ
من از تاریخ جنگ جهانی یک و دو خیلی خوشم میاد هیتلرو میشه کلا با خمینی(م .ن)و خامنه ای وبسیجی ها و حزب نازی را با حزب الله جمهوری فاشیستی اسلامی یک بیک مقایسه کرد با این تفاوت هیتلر ونازیها ملت ومملکتشونو دوست داشتند هیتلر که جنگو شروع کرد در واقع همه اروپایها بخصوص انگلیسها هیتلرو تحریک و مجبورش کردند تا یهودیا را از اروپا بندازند بیرون اعتقادم براینست که بیشتر اروپایا ناسیونالسیستند ولی المانیها یکدنده و زیاده روند یا خیلی خوبند و یا بد.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

شب قطبی - امارات - دبی
دیدن عکسهای قدیمی و تاریخی خالی از لطف نیست.ولی دیدن عکس از جنگها واسه من خیلی دردناکه.مخصوصا جنگ ایران و اعراب که هشت سال تمام رندگی همه ما ایرانیان رو سیاه کرد.هیتلر هم مثل صدام.فقط اسمهاشون فرق میکنه.از جنگ متنفرم.به امید برقراری همیشگی صلح بر جهان.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
don marioاشتباه هیتلر دیکتاتور احمق این بودکه روی پل پیروزی متفقین حساب کرد . فکر کرد حداقل دوهفته طول میکشد تا به تهران برسند .ولی 48 ساعت هم نکشید ..... به هر حال این شکست فجیح باعث افتخار ایران شد.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
بعضی عکس ها تعلق به جنگ دوم جهانی دارد مثلا هواپیمای messerschmidt مال جنگ دوم جهانی است.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

aria378 - ایران - تهران
جنگ های جهانی معلول اذهان بیماری مانند هیتلر وامثالهم است حال در قرن 21 ذهن بیمار و ملیخولیایی احمدی نژاد جهان را با جنگ جهانی سوم درگیر خواهد کرد
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
من همیشه آلمان نازی رو دوست داشتم حالا هرکی هرچی می خواد بگه.بیشتریا خبر ندارن اگه الان موج تبلیغات منفی به سمت آلمان نازی هست فقط بخاطر اینه که آلمان در اون جنگ شکست خورد،تاریخ نویسان هم که همیشه در همه ادوار یک طرفه می نوشتن،فکر می کنید متفقین جنایت نکردن؟کسی درباره بمباران شهر درسدن المان(134000 غیر نظامی کشته) . شنیده؟ کسی می دونه آلمان در دوران جنگ همیشه به ایران و ایرانی احترام گذاشته؟ کسی می دونه آیا ما برای متفقین هم محترم بودیم یا نه؟.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

porharfi - هلند - آرنم
هر چی عکس و فیلم از جنگها نشان داده شود؟/باز هم کم است!..هنوز حساب. هیتلریان ها پاک و بررسی نشده!..دیوانه یی چون خمینی ظهور کرد..! تا باشه. همیشه و همیشه از این عکسها وفیلمهای جنگها باید باشه!!تا آیندگان تنها غرق. تکنولوژِ ی نشوند و غافل از ظهور و پیدایش دیوانگانی چون هیتلر و خمینی!!...
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

omid74 - سوئد - گ ب گ
بعد از جنگ جهانی دوم اسلام جایگزین هیتلر شده.
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.