دستگیری یک دختر به جرم بدحجابی در تهران


دستگیری یک دختر به جرم بدحجابی در تهران


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=DF99a1i0xeM

لینک دانلود مدیافایر

afshin-manchester - انگلستان - منچستر
خداوند متعال مرگتون بده واسه وضعیتی که برای مردم درست کردید.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

parniyan_215 - ایران - اصفهان
همینه.ناراحتید؟مثه عربها بس بشینید تو خیابون تا به خواستتون برسید.با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

dannni - سوئد - استکهلم
فکر کنم قرص بی غیرتی ارد کردن و قاطی ارد نون کردن و دره میدن بخورد مردم
سه‌شنبه 21 تیر 1390

samythekid - آلمان - گیسن
یاد برکه نزدیک خونمون افتادم که هر وقت ماری قورباغه ای رو شکار میکرد بقیه قورباغه ها شروع میکردن به قورقور کردن. و بعد از چند دقیقه دوباره همه چیز اروم میشد.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
به گفته و منطق YAS ABI - بلژ - برل در این تاپیک : https://iranianuk.com/article.php?id=65314 ادمهای عقده ای را باید روانه روسیه کرد ! اگه خوبه, خودت برو در صحرای کوفه و ایران ما را برای فرهاد و شیرین ها, کاوه و بابکها بسپار ! شاد و ایران جاودان باشیم !
سه‌شنبه 21 تیر 1390

پریستوک - ایران - تهران
چی می شد یه عده دختر مسلح می شدیم می ریختیم سر فاطیا لختشون می کردیم تو خیابون به عنوان سگ نمایششون می دادیم!
سه‌شنبه 21 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
از خشم و ناراحتی بهم ریختم.. ننگ بر رژیم ضد زن و سرکوبگر ولایی. آهای مردم اگر هنوز یه ذره غیرت براتون مونده هر جا که این ماشینها رو ببینید بهشون حمله کنید خلع سلاحشون کنید و همه رو به گاری ببندید بعد تا دلتون بخواد ازشون عکس و فیلم بگیرید تا عبرت چماقداران مزدور بشن.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
نامردا
سه‌شنبه 21 تیر 1390

victor17 - بلژیک - بروکس
مردم چقدر ترسو شدن . اه اه یعنی چی آخه ؟.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

sara shirazi - انگلیس - لندن
اخر وحشیگری اینقدر ارزش زن رو پایین اوردن که هر جور دلشون بخواد رفتار میکنن واقعا شرم اوره ننگ بر شما باد.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

Artosh - ایران - تهران
نیروی ظالم و ستمگر سرکوب با استفاده از جمعی فاطی چادری ج...ده به معنای واقعی باز هم پاچه مردم بیگناه رو میگیره. 
سه‌شنبه 21 تیر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
این که تبلیغ پراید بود.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

1983! - آلمان - برلین
بیچاره اینقد التماس کرد یکی کمکش کنه اما ماشالله همه مردم با غیرت فقط بوق می زدن که سریع تر راه براشون باز بشه و بزن به کارهای مهم شون برسن.همینه دیگه تا زمانی که مردم یکدل نباشن و برای هم دل نسوزونن وضعشون بهتر از این نمیشه
سه‌شنبه 21 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
معروف است که چنگیزخان مغول دو برادر دیگر هم داشت. روزی مادر آنها چند عدد چوب خشک و نازکی برای آنها آورد و به دست آنها داد و گفت اینهارا بشکنید. آنها به راحتی آن چوبها را به تک تک شکستند. سپس یک دسته چوب دیگری از همان نوع و انداره آورد ولی اینبار آنها را بصورت دسته کرده و با ریسمان بست و گفت اینهارا هم بشکنید. برادران هرچه سعی کردند نتوانستند و عاجز ماندند و به مادرشان گفتند که نمیتوانیم. مادر گفت اگر در زندگیتان تنها و جدا ازهم باشید. شما را خواهند شکست و اگر متحد باشید هیچکس نحواهد توانست شمارا بشکند.....اگر ما میلیونها نفرات باشیم و جدا از هم باشیم, همواره شکست خواهیم خورد. من مانده ام که اگر روزی دختران و زنان شجاع ما در یک روز همه بی حجاب به خیابان بیایند. نیروی انتظامی چه میتواند بکند؟ چند نفر از آنها را میتوانند دستگیر کنند؟ تهران حدود 15 میلیون جمعیت دارد. یک در صد آن 150 هزار نفر است.تصور کنید تظاهرات آرام 150هزار زن بی حجاب در خیابان, قدرت بسیار بزرگیست که میتواند انفجار بزرگی ایجاد کند.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
مردی که خصوصا به همسرش یا هر شهروند دیگرش بگوید چه بپوشد و چه نپوشد ،کاملا بی غیرت است ! در غیر این صورت هر شخصی چه زن چه مرد میداند و میتواند هر طور که بخواهد بپوشد ! خوش باور جان / اگر این YAS ABI و من در زمان پیغمبرش زندگی میکردیم حتما چند الاغ و شتر هم سر میدادم و به پیغمبرش التماس میکدرم که او را به زنی بگیرد و یا دست کم اگر روی بوفه و صندلی عقب اتوبوس زنانش جا نبود ،او را به یکی از شتر چران هایش به زور بدهد.این یاس ابی هر چه عقل و انصاف داشت به یکباره گذارده روی میز و با حروف بزرگ، ... ! حجاب علل و علائم فحشا و بی بند و باری در جامعه را پیچیده تر و عمیق تر میکند .
سه‌شنبه 21 تیر 1390

lover_screensaver - ایران - کرج
victor17 - بلژیک - بروکس ، شما اگه اینجا بودی ، شجاع میشدی ؟. شما تضریف بیار ایران ، بعد در مورد مردم قضاوت کن! والا مردم باید هم ترسو باشن ، اون جوی که اینها در مردم ایجاد کردند ،‌همه ترسیدن!
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
به روز ماچی اومده؟؟از ایرانی بودن خودم شرم میکنم....اخه کجای این دنیای به این بزرگی دختر مردم رو به جرم بد حجابی میندازن توی وان و میبرند...به راستی عجب ملت پست وبی عرضه ای هستیم!!!!!
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تف به شرف این کثافتها راستی چرا مردم سیب زمینی شدند .
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

naslesookhteh - ایران - تهران
چرا لینک دانلود مدیا فایر نداره؟ تو ابران آزاد نمیشه دیدش!!
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

گنده لات - آلمان - مونیخ
اقلا شما دیگه از واژه بدحجابی استفاده نکنید. این واژه رو اینا درست کردن یرای موجه نشون دادن اعمال وحشیانه خودشون. بهتره از پوشش آزاد که مثبت و منطقی تره استفاده بشه. اگر دیگران واژه های بهتری به نظرشون میرسه پیشنهاد بدن تا سرآغازی بشه برای از بین رفتن این واژه ننگین که توسط این وحشیها به زبان فارسی رسوخ کرده.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

poorboy - انگلستان - لندن
هیچکس حق نداره به مردمی که توئ ایران زندگی می کنند بگه ترسو.من و تو مهاجر بی غیرت هستیم که فرار کردیم.وطن فروشی کردیم.همه مون.بی بلا نسبت
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

hovakhshatare - ایران - تهران
khashayarshah - پیشنهاد جالبی دادی کاشکی عملی می‌شد. من اگه زن بودم حتما شرکت می‌کردم! اگر واقعا این تظاهراتی که میگی راه می‌افتاد به تمام دنیا ثابت می‌کرد که آخوندها این مملکت رو به بزرگترین زندان جهان تبدیل کرده‌اند و به همه‌ی دنیا ثابت می‌کرد که حساب مردم ایران از این وحشی‌های تروریست و آدمکش جداست. کاشکی این ایده‌ی قشنگت عملی می‌شد.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

maziyar-m - ایران - مازندران
روزی در این سرزمین زن ارزش داشت و سردار زن ایرانی داشتیم . ولی حالاچی....مرگ بر ج.اسـ.... هر وقت رضا شاه تونست به زور از سر مردم روسری رو بر داره شما هم میتونین به زور سر مردم روسری بزارین.نمیدونم چرا ولی با این فشار هایی که دارن به مردم میارن روز به روز دارن به لحظه ی نابودی خودشون نزدیک میشن.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
massoudoslo عزیز, واقعا ادم باید دروغگو و بی وجدان و کر و کور باشه که فریاد اعتراضمان را ندیده و نشنیده بگیره و یکطوری " حرف " بزنه و " ادعا " کنه که انگار ما در زمان اوایل انگلاب 57 هستیم که ضحاکان را " نمیشناسیم " ! کافر همه را به کیش خود پندارد, زیرا ما کر و کور و بی وجدان نیستیم و ایرانمان را دوست داریم , پس همواره شاد و ایراندوست باشیم که کلید رمز موفقیت ما میباشد !
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

lover_screensaver - ایران - کرج
poorboy - انگلستان - لندن ، قربون آدم چیز فهم! ما خودمون چقدر مگه جون داریم که بریم و اون وسط کتک بخوریم ؟! این همه تو سال 88 رفتیم و باتوم و سیلی خوردیم ، هیچ اتفاقی هم نیوفتاد! .
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

morgan123 - امریکا - واشینگتن
آقای محترم وشجاع: samythekid - آلمان - گیسن - بر گرد ایرون و تا میتونی قور قور کن و اگر فرصت نمیکنی بری از همون آلمان این عمل جسورانه را انجام بده - خدا قوت
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

pouriya - ایران - رودسر
پریستوک - ایران - تهران - همینطور است که میگوئی دوست من - مگر اینکه چون همیشه شیردختهای این مرز و بوم آستین بالا بزنند و غیرتی نشان دهند. و امیدوارم آن روز دور نباشد.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

z.e.molla - ایران - ایران
اشتباه رضاشاه رو ملاعلی به نوعی دیگه تکرار میکنه.اخه ای ملای ابله اگه این روش جوابگو بود باید در طول سی و چند سال عمر ننگین حکومت کپک های پست فطرت جواب میداد.موج تجاوز که با استفاده از اراذل و اوباشی که از سراسر ایران بخدمت میگیرین براه انداختین دامن ناموس خودتونو خواهد گرفت دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
تاالاغ هست الاغ سوارهم هست.بازخوبه سوت نمیزدن بی بخارهای ترسو.
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
این هم شد زندگی......?
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.