ماجرای عجیب برادر علیرضا خمسه!


ماجرای عجیب برادر علیرضا خمسه!

علیرضا خمسه به تازگی در برنامه تلویزیونی «رادیو هفت» ماجرای جالبی درباره جابه‌جایی برادرش در بیمارستان تعریف کرده است.
خمسه ماجرا را این گونه تعریف کرد: ما مجموعا ۹ خواهر و برادر هستیم، یکی از برادرانمان شبیه ما نیست، سیاه چرده است و قد بلندی دارد. یک روز این برادر در محل کارش با فردی مواجه می‌شود، آن فرد به برادر من می‌گوید من برادرانی دارم که خیلی شبیه به شما هستند.
برادر خمسه هم می‌گوید اتفاقا برادران من هم خیلی به شما شبیه‌اند. این دو نفر با هم قرار می‌گذارند و می‌فهمند که هر دو در یک بیمارستان به دنیا آمده‌اند، اما در لحظه تولد با هم جابه‌جا شده‌اند. این دو نفر پس از سی و چند سال به آغوش خانواده‌های واقعی‌شان برمی‌گردند و پدر و مادر واقعی‌شان را پیدا می‌کنند.

داستانی که هیچ کس باور نمی‌کند

وقتی خمسه این حرفها را می زند همه فکر می کنند که او با توجه به روحیه طناز و شوخ طبعش دارد داستانی خیالی را تعریف می‌کند. مجری مصاحبه‌کننده (منصور ضابطیان) هم چنین احساسی داشت. برای همین چند بار از خمسه پرسید:‌ این که گفتین شوخی بود یا جدی؟‌
خمسه هم تاکید کرد که نه اتفاقا داستانش کاملا جدی و واقعی است. او می‌گفت این خاطره را هیچکس باور نمی‌کند، اما واقعیت دارد. خمسه درادامه گفته : هر کدام از این برادر‌ها اخلاق و رفتارشان شبیه خصوصیات خانواده‌ای است که در آن بزرگ شده‌اند. این دو نفر یک مورد خوب و استثنایی برای پژوهشگرانی هستند که می‌خواهند بدانند اخلاق آدم‌ها بیشتر ریشه ژنتیک دارد یا اکتسابی است.
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
عجب ماجرای جالبی خوب خیلی نادر که نوزاد تازه متولد شده در بیمارستان بخواد جابجا شه با نوزاد دیگر ولی من تا حدودی باور کردم بالاخره کاری که شده ..
دوشنبه 20 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
جواب پژوهشگران این میباشد : جنبه ژنتیکی ! زیرا در مطلبی خواندم که یک خانواده بسیار مرفع امریکایی از یتیمخانه ای کودکی را به فرزندی انتخاب میکنند و با توجه به اینکه بهترین امکانات و محبتها را در اختیارش گذاشته بودند, این بچه روز بروز شرورتر و بی ادب تر میشد تا زمانیکه مادرخوانده باهوش او, بعد از تحقیقات انچنانی, سروته قضیه را پیدا کرد که اجداد این معصوم " جد در جد " دزد و قاتل و شرور بودند و و و !
دوشنبه 20 تیر 1390

kio - نروژ - برگن
باید جزای زمانی رو که به خواهران نامحرمش در خانه نگاه کرده یا موی اونارو دیده بده!!!!!!!!
دوشنبه 20 تیر 1390

big dady - انگستان - لیدز
جالب بود
دوشنبه 20 تیر 1390

Arsene lupin - ایران - تهران
ولی محیط بیشتر تاثیر داره. چون یادمه چند سال پیش برای 2 تا برادر 2 قلو این کار رو انجام داده بودند. تاثیر محیط معقول تره چون ..........
دوشنبه 20 تیر 1390

shaki59 - ایران - ملاط اباد
من نمیدونم این خوش باور یا خیلی بیکاره یا خیلی خودشو تحویل میگیره که فکر میکنه تو هر صفحه باید یک کامنت بگزاره.هر کسی واسه خودش اطلاعاتی داره جناب پروفسور ولی دلیل نمیشه که همشو اینجا بیان کنه.شما هم سعی کن بیشتر شنونده صبوری باشید تا سخنران عجول.
دوشنبه 20 تیر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
چه داستان تکی
دوشنبه 20 تیر 1390

Royan - المان - المان
این که جابجا شده چندان دور از تصور نیست کمانکه تا بحال پیش آمده ولی اینکه بطور خیلی ساده اینها خانواده اصلی خودشان را پیدا کردند جالب است و از همه جالبتر که پدر آقای خمسه به همسرش شک نکرده مثل جوجه اردک زشت بنده خدا شبیه هیچکدام از اعضا؛ خانواده نبود.
دوشنبه 20 تیر 1390

ghafas - ایران - مشهد
kio - نروژ - برگ. نعم یا شیخ
دوشنبه 20 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
shaki59 -: چکار به کار من پیرمرد بازنشسته داری !? دارم مجانی چیزی تحویلت میدم که میتونی با دیدن اسمم مانند شیطان که از شنیدن بسم الله فرار میکنه, شما هم از خواندن مطالبم بگذر ! نکنه, بطور غیرمستقیم داری اعتراف میکنی, که اطلاعات زیادت را نمیتونم " هضم " کنم که باعث ریزش مویم میشه ?! ولی دیگران تشویقم میکنند که بنویسم ! ولی خدا وکیلی کارمان بدینیده شد که اجازه نوشتن و چقدر نوشتنم را کس دیگری باید تعیین کند !? دشت بی فرهنگی ما ! وای بر ما !
دوشنبه 20 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
shaki59 - : دم خروس را باور کنم یا قسم .. ?! https://ns2.iranianuk.com/article.php?id=60114 . شاد ولی شاکی نباشیم .
دوشنبه 20 تیر 1390

sharafyabi - انگولا - بیمبه
shaki59 امیدوارم بیماری دیکتاتوری به شما اثر نکرده باشه. بیکاری یا سرگرمی هر کس با دیگری متفاوت و احترامش به جاست. امیدوارم فرزندانت دم تیغ نهی شما واقع نباشند. این محفل محلی برای ابراز عقاید و احساسات هر فردی به هر اندازه و با احترام به همسانی انان میباشد. دور از انصاف است که دیگری را نهی از همان که دوست داریم بنمائید.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
@ قابل توجه دوستان و هموطنان گرامی, همانطوریکه متوجه شدیم, دمکراسی مانند نوزاد هست که اگر چندین ساعت و چندین روز از " نگهداری " ان مواظبت نشود, " مرگ " عاقبت او خواهد بود, چه در جهان سوم و چه در جهان اول ! بدینجهت من وظیفه خودم را ادا کرده که اسیبی به این نوزاد ( دمکراسی ) اسیبی وارد نشود, پس سکوت نمیکنم برای حمایت از ازادی بیان / دمکراسی, و صدای اعتراضم را فریاد خواهم زد, زیرا اگر سکوت اختیار کنم, اثری از ان باقی نخواهد ماند چون طبق میل و منطق کاربری بنام monairan در این لینک : https://iranianuk.com/article.php?id=64979 , خواهان جلوگیری از تبادل نظر در این تاپیک هست و شخصی مانند saitama -در این لینک خواهان مجبور کردنم برای اشکار کردن " هویت " من میباشد https://iranianuk.com/article.php?id=65315 و شخصی مانند kianyamanashi به اسانی و بدون مدرک به سایت
سه‌شنبه 21 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): طبق منطق خودش " تهمت " پاچه خواری به سیستم ضحاک میزند و همان منطق و راهی میرود که این رژیم ددمنش بمدت 32 سال بر ما روا میدارد ! پس اگر کسی طبق منش و منطق هر کاربری رفتار کند از جمله shaki59 از " روح دمکراسی " چیزی باقی نخواهد ماند, پس همواره شاد و هوشیار باشیم .
سه‌شنبه 21 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
khosh bavar - دوست گرامی، به نظر میاید زیر تازش بسیجی های سایبری این سایت هستید. البته برخی از کاربران هم کارشان تنها ایراد گرفتن است. به هیچ روی مشخصات خودتان را به برخی کاربرانی که به شما ناگهانی ابراز دوستی میکنند، و کامنتهایشان هم در دشمنی با ایران و ایرانی است، ندهید. در باره دموکراسی در خاورمیانه، دوست گرامی این یک جوک بزرگ است. این سرزمین به دیکتاتوری خو گرفته و حالا حالاها کار دارد! این جنبش های کشورهای عربی را هم که میبینید، کشورهای افریقایی مسیحی و بدوی، بیش از دهسال است که آغاز کرده و برخی شان هم یک دموکراسی نیم بند و انتخابات آزاد برقرار کرده اند.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
khosh bavar - ایران - یزد / پیر مرد عزیز میبینی که من تنها کسی نیستم که گاهی تذکری میدهد ولی چرا شما فکر میکنی هر کس در مورد شما نظر داد دیکتاتور است و فقط زمانیکه شما کلی گویی کرده اید عین دمکراسی است.من تابحال چند بار خوانده ام که شما تاکید دارید خیلی ها میخواهند شما نظر بدهی !ایا این درخواست رسمی است یا به شما الهام شده؟؟ انتقاد من برای خراب کردن شما نیست وشما با نظر مثبت و در جهت جمع اوری افکار و بیان نظرهای جامع بردارید
سه‌شنبه 21 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
arashbehdin - : دوست گرامی, من بنوبه خودم به شما و sharafyabi عزیز افتخار میکنم که امیدوارم از سر لطف و محبت باصفایتان غافل نشوم و امیدوارم به تعداد دوستان بامحبت و باصفایم در این سایت بیافزایم . همانطوریکه قبلا گفتم, وجود خودم و خدمت خودم را در این سایت را مانند یک معجزه میبینم, میدانم که شما و هزاران نفر دیگر شاید متوجه منظورم نشوید و یا بتمسخرم بگیرید که حق تان هم هست ولی منم از حق خودم که در خدمت عزیزانم هستم دفاع میکنم و از شما و میلیونها ایرانی خواهش میکنم که به وجود " دمکراسی " در ایران شک نکنید, زیرا ما تا اندازه ای با ان اشنا بودیم و " رمز " دمکراسی بسیار اسان است که همان احترام گذاشتن به عقاید همدیگر است. و از sharafyabi عزیز نهایت سپاس را دارم که در درجه اول از ازادی بیان و دمکراسی خود دفاع کردند و هم مرا دلگرمی دادند ! ولی اگر عقیده مرا در مورد اینطور افراد را بخواهید, نزدیک به 85% انان بخاطر ندانستن فهم و شعور از دمکراسی هست که انان دچار چنین لغزشی میشونند
سه‌شنبه 21 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): و انان هم هوادار دمکراسی هستند ولی نمیدانند, چطور به ان دست یابیند, و حتما شما عزیزان هوشیار, متوجه رل خوش باوریم را در این سایت شدید که از عمد به مسائل تابویی و بغرنج دست گذاشته و با فشار دادن بر این زخمهای 2500 ساله بدنبال " جواب " هستم و و و ! شاد و راهنما و هوشیار باشیم .
سه‌شنبه 21 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
فریدون شیرازی -: تا زمانیکه جوابم را ندهید, فریدون شیرازی را شایسته جواب نمیدانم :https://iranianuk.com/article.php?id=65187 در ضمن من اسمم فرهاد و یا خوش باور میباشد, پیرمرد را میتوانید به پدرتان بفرمایید !
سه‌شنبه 21 تیر 1390

felora - ایران - تهران
shaki59 - ایران - ملاط اباد /حسودی... هروقت شما هم یک پروفسور" شدی واطلاعاتت اینقدر زیاد" شد که بتونی برای هر مطلب وموضوعی یک کامنت بزاری! .......تا اون وقت اگر ساکت باشی کسی بهت نمیگه چرا؟
سه‌شنبه 21 تیر 1390

monairan - ایران - تهران
khosh bavar - ایران - یزد بک خوده کمتر مواد بکش تا انجور فاطی نکنی .من هر چی جوابت را نمیدم ادم نمیشی .من در باره خیانت با اعلام قبلی مطلب نوشتم از اون موقع افتادی تو جونم هر چرتی می خواهی میگی اونوقت دم از دموکراسی میزنی .تو. که از خامنه ای بدتری .بابا بشین سر جات .هر توهینی خواستی کردی .چند تا حرف. ثابت هم بیشتر نداری: ضخاک ساندیسی . که خودتی .شاد باشیم...شاهی باشیم. بشبن سر جات . و نامربوط نگو . مرده شور دموکراسی تو ببره .چند بار. موئدبانه بهت تذکر دادم فایده نداشت .به من گفتی فاطی کماندو .اومدی تو سایت. واسه رد گم کردن که دعوای بیخود راه بندازی .اسمون بری زمین بری جنبش سبز. پیروزه . ایران تهران
چهار‌شنبه 22 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.