ساناز اهری، مدیر ایرانی مایکروسافت به گوگل رفت


ساناز اهری، مدیر ایرانی مایکروسافت به گوگل رفت

مدیر ارشد ایرانی شرکت مایکروسافت در بخش تولیدات و تیم توسعه موتور جستجوی بینگ پس از هفت و نیم سال فعالیت این شرکت را ترک کرده و به گوگل پیوست.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از مهر، ساناز اهری جوانترین مدیر تولید شرکت مایکروسافت پس از هفت سال و نیم فعالیت در این شرکت، مایکروسافت را رها کرده و به شرکت رقیب یعنی گوگل ملحق شد.

آخرین مسئولیت او در مایکروسافت مدیریت برنامه های موتور جستجوی بینگ بوده و زیر نظر "برایان مک دنالد" معاون مدیریت موتور جستجوی بینگ فعالیت می کرده است.

وی پس از ترک مایکروسافت و پیوستن به گوگل وظیفه مدیریت تبلیغات محصولات گوگل را در سیاتل و شمال غرب اقیانوس آرام را به عهده گرفته است.

بر اساس گزارش تک کرانچ، اهری در زمان مسئولیت خود در مایکروسافت، یکی از تاثیرگذارترین افراد در بالا بردن کیفیت و پیشرفت جستجو در این شرکت به شمار می رفت. وی همچنین یکی از ارشد ترین اعضای تیم تولید در دوره توسعه و راه اندازی موتور جستجوی بینگ بوده است.

khosh bavar - ایران - یزد
عجب دختر شیرین قیافه ای ! چشممان درد گرفت, از بس که زن سیاه محجبه و بیسواد و تلخ و ترش دیدم ! مرسی از این گزارش شیرین که مثال شیرینی برای همه زنان ازاده ایران, پس همواره شاد و پررنگ و شیرین باشید !
شنبه 18 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
یکی از هزاران ایرانی با تحصیلات بالا که در شرکتهای شناخته شده و بزرگ کار میکنند. در کالیفرنیا بویژه دور و بر سن فرانسیسکو و سن خوزه، هزاران دانشجو و دانش آموخته هستند، هرجا میروی نوای سخن گفتن فارسی را میشنوی. خودم چندین نفر را میشناسم که در اینتل و دیگر شرکتهای الکترونیکی و مخابراتی و کامپیوتری کار میکنند و بیشترشان هم بچه شریف بوده که در برکلی و استنفورد و کل تک و یو سی ال ای دکترا گرفته اند.
شنبه 18 تیر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
افرین.پیروز باشند
شنبه 18 تیر 1390

hamzehveronique - ایران - تهران
این باید برگرده ایران و برای آقا کار کنه و استکبارو هک کنه-ما توی ایران فرار مغزها نداریم آخه این از کجا فرار کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 19 تیر 1390

faryade demokrasi - هلند - آمستردام
خوب آفرین که انسان موفقی‌ شده، ولی‌ سوال اینجاست که : اونطوری که ایرانیها به اون افتخار می‌کنن اون هم به ایرانیها افتخار می‌کنه؟
یکشنبه 19 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
arsh bidin زمان جعل گذشت.وسرقت ممنوع!ساناز بودن واهری بودن.راهر....میشناسد.بایدافرین گفت .به دختر اذربایجان .سرکشورایران.وهمچنین دکترپیوند,اعضابدن,,که سایت,عزیز,اعلام کرددرامریکا.وجعفر اوقلی ها وعارفها و.........این است.ترک اذربایجان.البته افتخارمیکنیم.هرکسی ازهرملتی که ایرانی باشد..حالافهمیدی?من بی دلیل حرف نمیزنم.وگزنکرده نمیبرم.مثل تو.,,نوای سخن گفتن فارسی,,,ها ها ها ها.حداقل بنویس ایرانی.تامن ,,اوانس,,بتوانم بدهم.ایامن دانمارکی حرف میزنم .ایادانمارکی هستم??یاترکی کسی حرف زد.ترک است??.یافارسی....فرق نمیکنه.اینه.موهومات نیست.
یکشنبه 19 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
هموطنان.فارسزبان اشتباه درک نکنند.روی سخنم باهمه شماهایافارسزبانان نیست.منظورم چندنفرنفاق افکن وشوئینیزم تاریخ گذشته است.وگرنه مهم ایرانی بودن است.ترک,فارس,کرد,عرب,بلوچش برایم تفاوتی ندارد.اینهاچنان بیسوادهستندکه هیچی نشده,,نوای سخن گفتن فارسی,,ذکرکرده!نه بیوگرافی نه اسم وفامیل.خیلی هم باعجله!,,نوای......شادباشید.
یکشنبه 19 تیر 1390

reza791 - انگلیس - لندن
اگر در ایران بزرگ شده بود الان بینی اش بدلیل جراحی 2 سانت کوتاه تر بود.
یکشنبه 19 تیر 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
با سلام. از مسئولین و مدیران این سایت خواهش خواهش میکنم افرادی مثل این خانم رو بیشتر معرفی کنید تا ما به دنیا ثابت کنیم که بابا ایران کشور عقب مونده نیست یادم نمیره چندین سال پیش یک نفر از من سئوال کرد تو ایران خانه های اپارتمانی هست اونجا فهمیدم که مردم اروپا از ایران تصویر زهنی درست کردن فکر میکنندمثل افغانستان. پاکستان .بهم خیلی بر خورد بردم تو اینترنت مترو تهران و خیلی چیزهای دیگه که یادم نیست نشون دادم و گفتم من اگر مشکل نداشتم هیچ وقت پامو تو این کشور که اندازه یک شهر تهران نیست نمیزاشتم اونجا تونستمیک کار مفید بکنم و بگم که ما چه نخبگانی داریم که درخارج از ایران مشغول کارند در اصل این کار سما رسانه هاست که مردم ونخبگان ایرانی رو که از سازمان ناسا گرفته تا این خانم ساناز اهری که در پستهای مهم مدیریت میکنند رو به مردم نه تنها ایران بلکه دنیا بشناسونید و در اخرتنها کاریکه از من بر میاد دعامیکنم همیشه شاد بدون از مشکلات و خانواده خوبی داشته باشه باعث افتخار
یکشنبه 19 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
چشمان تازیان کور شود، اینجا پر از ایرانی است، نوروز و چهرشنبه سوری و مهرگان را جشن میگیرند. یک مشت عقده ای حسود چشم مردم ایران را حتی در امریکا هم ندارند. خوشبختانه ایرانیان هرجا رفتند افتخار آفریدند چیزی که از ترک و تازی ندیدیم. بسوزید از حسادت.
یکشنبه 19 تیر 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
reza791 - انگلیس - لندن/خب که چی ?
یکشنبه 19 تیر 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
باریکلا خوشگل خانم..موفق باشی همیشه
یکشنبه 19 تیر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
. h.k - دانمارک - اودا درود بر شما با شما موافقم
یکشنبه 19 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
در این سایت، تا سخنی از زبان پارسی به میان میاید، یا درباره کوروش و داریوش و تخت جمشید و استوانه کوروش و ...مشتی ضد ایرانی و ضد پارس و جدایی خواه شروع میکنند به دروغ پراکنی و خوار و کوچک نشان دادن فرهنگ و تاریخمان. از دید این موجودات قرون وسطایی، سخن گفتن از زبان پارسی، شوونیسم!!! است! واقعا که مسخره است.
یکشنبه 19 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
.حداقل بنویس ایرانی.تامن ,,اوانس,,بتوانم بدهم..... چه جمله بی معنایی! چی چی بدهی؟ آدامس؟ نه آن آدامسهای خروس نشان که بهتان میدهند پیشکش خودتان!!!
یکشنبه 19 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
reza791 - راست میگی. کلی خندیدم.
یکشنبه 19 تیر 1390

reza791 - انگلیس - لندن
bita tehrani - کانادا - ونکوور - دوست گرامی منظور من تفاوت در دو جامعه ایران و غرب هست که در ایران بدلیل سرکوب شدید زنها و حجاب اجباری ناخوداگاه دختران تنها بسمت زیباتر کردن چهره در زیر چادر و روسری اند و از استعدادهای خود غافل می مانند اما همین دختران در یک جامعه دموکرات باعث افتخار ایران و ایرانی می شوند. گرچه میل به زیبایی را هرگز زشت نمیدانم اما این افراطها بدلیل نادیده گرفتن زنان در جوامع اسلامیست.
یکشنبه 19 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
جنایاتی که صدام بر کردهای عراق روا داشت نابخشودنی است و کشتاری که از آنان کرد، نسل کشی بود، با این حال، کرد عراقی با پایداری و استواری بی مانند فرهنگ و آدابشان را پاس داشتند، و با وجود تفاوت فرهنگی و زبانی بسیار با اعراب، ندیدم به اعراب ناسزا گویند، زیرا کشورشان یک کشور نیمه عربی است، و به دولت و مردم کشورشان احترام میگذارند و نخواسته اند هم از عراق جدا شوند. برخی کردهای ایرانی، حتی یک دهم سختی های اینان را نکشیده اند، ببینید موضعشان را نسبت به فارسها و دیگر ایرانیان.
یکشنبه 19 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
h.k-دانمارک-اودا. ببخشید اما شما ناراحت نشید، الآن که اسلام بیشتر در خطره تا اصالت ها. هیچگونه خطر انقراضی هم واسه اقوام پر تعداد ایرانی وجود نداره. نگران نباش یه روزی همه می فهمند که ایرانی باید دارای هویت باشه و نه قومیت. بگم ترکم، ترک می مونم. بگم عربم ، عرب می مونم ، اما اگه گفتم ایرانیم بعد هویت پیدا میکنم و میدونم به کجا تعلق دارم. نگران نباشید، شاد باشید.
یکشنبه 19 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
ضمناً، فردوسی بیخود نگفته که ؛ بسی رنج بردم در این سال سی. عجم زنده کردم بدین پارسی. والا الان همه بزبان تازیها تکلم میکردن و الان بجای سی در صد واژه های موجود در فارسی ، الان صد در صد شده بود و آذری ها هم عربی تکلم میکردن واین جریان تا قفقازیه هم ادامه داشت. این فرهنگ ایرانی بود که جلو ترویج زبان اعراب رو گرفت، می بینیم بسمت آفریقا این زبان تا کرانه های اطلس هم پیش رفت اما از ایران ببعد بسمت شمال تدریجاً ضعیفتر شده. این نتیجه چی هست؟ نتیجه فرهنگ قوی ایرانی.
یکشنبه 19 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
zagros finlnd فنلاند.ازحسن نیت شمادوست عزیزوهموطن گرامی.متشکرم.سایت,,ایرانی,,بودن ایشانراذکرکرده.عاقل وداناهستند.چون همه ماایرانی هستیم.ودرافتخارات یکدیگرشریکیم.همانطوری که درغم,,ایران,,شریک هستیم.وایشان ودوتامثل خودش,,نوای فارسی,,رامثل سایر باورهای موهومشان بیدرنگ گنجانده.چون دستش رو شد,عیدنوروز,,راپیش کشید??درصورتی که گروهی در,,افغانستان,تاکردهای عراق ,ترکیه,واذربایجان هم نوروز راجشن میگیرند.ازمعلوم ازانجانباشد?ماتابحال جز دروغ چیزی نشنیدیم.ونظوراینهانفاق افکنیست,,دانسته.یانادانسته,,بین ملییت های ایرانی!!متاسفم.
یکشنبه 19 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ایرانی ها از ملیتهای دیگر موفق تر هستند باعث افتخاره.
یکشنبه 19 تیر 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
reza791 - انگلیس - لندن/هموطن گرامی فرمایش شما کاملا درست است.ولی من بعنوان یک زن میبینم که زنان در ایران تحت فشار همسرانشان مجبور هستند به هر چیزی برای زیباتر شدن تن بدهند تا مبادا کانون خانواده متزلزل شود!(اصلا مگر دید دیگری به زن جز عروسکی افتاب مهتاب ندیده و مادری که کارش تروخشک کردن بچه هاست و حتی نظراتش هم در ان محدوده توسط مرد خانه میتواند وتو شود وجود دارد?) چرا که توقع از یک زن در ایران مستعد بودن و موفق بودن و پیشرفت که نیست بلکه اینها گاهی تهدید برای شریک زندگی اش تلقی میشود.کاش شما مردان ایرانی این جنبه را هم ببینید.سپاس از شما.
دوشنبه 20 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
درایندقیقه که مینویسم.اخرین,,تایپیک,,ازهموطنمان zartsht 67 نوشته شده.دوست عزیزa ahoorai منظورمن وشمایکیست.ایاکسی میتواندازzartsht ایرادبگیرد?امالطفاکامنتهای ,,arash رابرگردازقبل مطالعه بکن.تابه منظورمن پی ببری.خصوصاموضوعاتی که مربوط به ترکهای اذربایجان یا بطورکلی ترکها,,ازچین تابالکانها,,توجه داشته باش.ایانفاق نیست.ایامزدورملا نیست?
دوشنبه 20 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
h.k - بسیجی تازی پرست، انقدر دروغ و گزافه نوشتی که کسی نمیخواهد کامنتهای بی سر و ته ات راببینید!!! چاپلوسی و بادنجان دور قاب چینی از ویژگیهای شما نوچه های رژیم است. فکر کردی اینجا هم درگاه علی یک دست است که با چاپلوسی و رنگ عوض کردن و دو بهم زنی میان کاربران نفوذ کنی؟ دست شما اطلاعاتی های مزدور سایبری برای همه رو شده است.
دوشنبه 20 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
مزدور ملا کسی است که تاریخ باستان ایران را نفی کرده، به روش ملا خلخالی و ملا پورپیرار در حال دروغ پراکنی درباره ایران و ایرانی است. مزدور ملا کسی است که میگوید داریوش و کوروش وجود نداشته اند، تخت جمشید ویرانه ایست ساخته شده بدست یهودیان، طاق بستان در عراق است و بدست تازیان ساخته شده!!!!! همه این کامنتها در سایت هست، دروغگویی هم اندازه ای دارد که البته از ویژگیهای این رژیم است.
دوشنبه 20 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
arshbidin مگرنگفتمت این خرافات راازذهنت پاک کن..بروغربالت ببند.ودایر ودنبکت رابساز.توراچه به بحث تاریخ .مزخرفات که جزئ تاریخ نیست.هرمعادله راه حلی دارد.باچرندیات که نمیشودچیزی رااثبات کرد.فقط دوکلمه بلدی,,ساواکی,بسیجی,,عرب,پانترک,, این کلمات چه سنخیتی باهم دارند?منظورتویعنی کشک.
دوشنبه 20 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
h.k - بسیجی اسلامگرا، نه تاریخ یعنی آنچه که پیشوایتان ملا عبدالقاطر پورپیرار خائن توده ای و مطهری خرافاتی بیسواد و دشمن ایرانی نوشته و مدام در حال کپی گند نوشته هایشان هستی!!!! بیسواد طاق بستان در ایران است نه عراق و داریوش و کوروش در اسناد تاریخی هستند و تخت جمشید بدست ایرانیان ساخته شده نه یهودیان!!! تاریخ ایرانزمین بیش از هفت هزار سال است و کور شود چشمی که نتواند دید. ضمنا حروف انگلیسی س ال با حرف دی فرق دارد.
سه‌شنبه 21 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.