پلاکاردهای راهپیمایی حجاب


پلاکاردهای راهپیمایی حجاب

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
من به عقیده شما احترام میذارم و درستش این است که خدا و قرآن گفته ولی این هم هست لا اکراه فی الدین یعنی اجباری هم نیست در دین اسلام هیچ موقع اجبار نیست فقط نسیحت بله گفتن یا راهنمایی کردن بله
شنبه 18 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
دیروز در نماز جمعه ای خواستار منفع فروش لباس زنانه از طرف فروشنده مرد شدند ! وای بر ما .
شنبه 18 تیر 1390

naz_gol - ایران - مسجدسلیمان
یک جک به تمام معنا.. هاهاهاهاها. ایران مسجدسلیمان
شنبه 18 تیر 1390

msforugh - ایران - تهران
اه اه اه چقدر چپ و چوله هستند . میخواستم برم غذا بخورم از اشتها افتادم . اوووووووق
شنبه 18 تیر 1390

Royan - المان - المان
من از دین اسلام سمج تر و مزاحم تر دینی ندیدم اگر من باید تو بهشت با امثال شماها دم خور بشم حالم از بهشت بهم میخوره . قیافه هاشون حال آدم را بهم میزنه مثل شیشه کوکا کولا میموند, یک از یک بی ریخت تر و غمگین تر هستند یکذره طراوت ولطافت تو صورت اینها دیده نمیشه.
شنبه 18 تیر 1390

Azadyyy - سوئد - لینشوپینگ
یک از یک زشت تر. آدم به ی تمساح نگاه کنه بهتر از ای هست.
شنبه 18 تیر 1390

پرفسور - هلند - دن هاق
من که هر چی نگاه کردم فقط کلاغ و زاغی دیدم.. دوستان چشمام ایراد پیدا کرده؟
شنبه 18 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
یک مشت پیرزن عجوزه وزشت وحسود ..دریغ ازذره ایی زیبایی ..
شنبه 18 تیر 1390

Masoud271 - امریکا - لوس انجلس
ان خانم ها که پلاکارد در دست دارند بایستی حجاب داشته باشند و الا از قیافه کریه شان همه وحشت خواهند کرد خواهش میکنم دو باره نگاه بفرمایید اگر همه با حجاب ها اینطور و جایشان در بهشت باشد من از خدا از ته قلبم استدعا دارم مرا به بدترین قسمت جهنم هدایت کند .
شنبه 18 تیر 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
خجالت بکشید. کجای دنیا زنان خود به خیابان میریزند و دفا از این میکنند. که ما نصب مرد ارزش داریم. شوهر ما 7 زن می تواند بگیرد. خا ک بر سرتان که فقط یونجه خار جمهوری فساد اسلامی هستید.از زنان سوئد یاد بگیرید. که 70 درصد مجلس را در دست گرفته اند. از زنان افغان درس بگیرید. توهین به زن ایرانی ندارم. شما نماینده شیر زنانایرانی نیستید. یک اقلیت نادان
شنبه 18 تیر 1390

josephi - ایران - تهران
فقط میتوانم بگم حالم از این جماعت به هم میخوره .کافیه از 2 متری آنها رد بشی تا بوی گند چادر عرق کرده اشان را استشمام کنی.حیف از ما
شنبه 18 تیر 1390

Khashayarshah - آلمان - تهران
شخصیت زن در مغز اوست. وقتی اراده به تسلیم هست, مکانی هم برای لخت شدن پیدا میشود. پارچه هرچند هم سیاه باشد, نمیتواند مانع آن باشد.
شنبه 18 تیر 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
کاش به  زنانی که مخالف حجاب هستند هم مثل طرفداران حجاب اجازه راهپیمایی و حمل پلاکارد داده میشد.
یکشنبه 19 تیر 1390

دانشجو_92 - قطر - دوحه
حماقت هم حد و حسابی دارد
یکشنبه 19 تیر 1390

khosrow60 - سوئد - سوئد
سی سال این چرندیات گفتند ونوشتن و جان خیلی ها را گرفتن این بربرهای تخم انگلیسی چه نتیجه داد 600000 زنان خیابانی فقط درتهران.استبداد اخوندی نتیجش همینه .
یکشنبه 19 تیر 1390

matilda71 - سوئد - سوئد
Masoud271 - امریکا - لوس انجلس/ خیلی باحالی خوشم اومد کلی خندیدم.
یکشنبه 19 تیر 1390

بچه شمرون - هلند - روتردام
کسائی که این پلاکاردها رو گرفتن دستشون باور کنین بی حجاب که هیچ اگه برهنه هم بشن کسی نگاهشون نمیکنه, عجب مملکتی داریم که هرچی چک و چول و چرک و شیپیشو رسیده به قدرت ..., یکی نیست بگه به شما چه مگه بهشت زوری هم میشه, اصلا اگه شماها جاتون تو بهشته من ترجیح میدم برم وسط جهنم که شما چرکا نباشین لعنتی ها.
یکشنبه 19 تیر 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
Royan - المان - المان آهای آدم باش بابا بهترین دین اسلام است من توضیح دادم در اسلام اجبار نیست ولی اینها از کجا اوردن نمیدونم پس برو تحقیق کن معلوماتت خوب بشه توهین هم نکن
یکشنبه 19 تیر 1390

ذره بین - هند - هند
اگه قراره اینا برن بهشت اما هایده - مهستی - مایکل جکسن و امثالشون برن جهنم منم راضیم برم . فکرش رو بکون چه حالی میده هایده اونجا میزنه زیر آواز ما هم با خیام یه لبی تازه میکنیم
یکشنبه 19 تیر 1390

Golders Green - انگلستان - لندن
ائنها اصلا شباهتئ به انسان ندارند.
یکشنبه 19 تیر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
اه.اه. چه فاطی کوماندوهای زشتی!!آدم استفراغش میگیرد . اینها با این قیافه هاشون اگر لختم بیایند بیرون سگ هم بهشون نگاه نمیکند، و این را هم خودشان خوب میدانند ،برای همین از حسادت برای همه زنان حجاب زورکی میخواهند ،بهشتی که این شپشوها آنجا باشند خودش یک جهنم واقعی است.
یکشنبه 19 تیر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
حجاب اجباری یعنی محدودیت حجاب اجباری یعنی توهین به مقام زن و انسانیت حجاب اجباری نشعت ګرفته از مغزهای کوته بین و ناقص شکاک و. این عکس اخری یکی از جن های رحیم مشایی بود !! با تسیح و انګشتر ش داشت جادو جنبل میکرد !!!
یکشنبه 19 تیر 1390

Herzl - هلند - ارنهم
این خوشکل قشنگا رو از کجا اوردن؟
یکشنبه 19 تیر 1390

farzad.4 - انگلستان - لندن
نهایتا 70 سال تو چادر باشین و بمیرین نه به ما ضرری میرسه و سود نه به هیچک دیگه
یکشنبه 19 تیر 1390

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
ما هم اگه قیافه اینها رو د اشتیم ترجیح میدادیم لچک سر کنیم بابا
یکشنبه 19 تیر 1390

pinokio_pinokio - انگلستان - منچستر
دقیقا مثل کارهایی که اوایل انقلاب میکردن،،، همیشه همین حربه رو استفاده میکنند،،،
یکشنبه 19 تیر 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
دو زلفانت بود تار ربابم - چه میخواهی ازین حال خرابم . تو که با ما سر یاری نداری - چرا هر نیمه شب آیی بخوابم . بابا طاهر عریان.
یکشنبه 19 تیر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
عکس روی پلاکارد شماره یک چرا این ریختی بود??? داشت گریه میکرد ? اینا چرا این ریختین ???یعنی خداییش اصلا خودشون احساس زن بودن میکنن???? وووووییییی مور مورم میشه قیافه هاشونو میبینم
یکشنبه 19 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
katrina - اسکاتلند - گلاسگو گل گفتی عزیزم . /پرفسور - هلند - دن هاق نه نه چشمان شما هرگز اشتباه نمیکنن خیالتون راحت منم مثل شما دارم کلاغ میبینم . /Azadyyy - سوئد - لینشوپینگ بسیاز زیبا گفتی دمت گرم /. josephi - ایران - تهران واقعا گل گفتی /. .در آخر دختران از بهر عفت میکنن چادر بسر نامه رو از زیر چادر میدهند دست پسر
یکشنبه 19 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
khosh bavar - ایران - یزد خوش باور عزیز منم کامنت شما رو تکرار میکنم وااااااای بر ما واقعا وای بر ما !!!
یکشنبه 19 تیر 1390

gharibe UAE - امارات - ابوظبی
آزادی فقط برا آنهایی که خودشون میخواهند هر کس که آزاد نیست هر کاری بکند!!!! لباس را باید آقا خودش تعین کند و خانمها بپوشن ای کاش به جای اینکارا امنیت مردم را تامین میکردن تا لباس مردم را
یکشنبه 19 تیر 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
ارزنده ترین زینت زن عقل و شعوره که بعضی زنها ندارند!کجای دنیا یه زن میاد میگه من ناقص العقل و ناقص البهره و ناقص الایمانم؟مرا در یه پارچه سیاه بپوشونید؟منو سنگسار کنید؟....حیف خاک ولی خاک بر سرتون!
یکشنبه 19 تیر 1390

irane eslami - دبی - دبی
موافقم.حقیقت همینه...درود بر شیرزنان ایران زمین
یکشنبه 19 تیر 1390

chindoo - کانادا - ونکوور
کاشکی بیکینی در اسلام حجاب بود.به به. کانادا ونکوور
یکشنبه 19 تیر 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
اگه حجاب این مدلیه که آدم حالش بهم میخوره!!
یکشنبه 19 تیر 1390

بچه شمرون - هلند - روتردام
باورکنین اینهائی که پلاکارد گرفتن دستشون حتی سواد خواندنشو ندارن
یکشنبه 19 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
. *Fanoos* - ایران - شهمیرزاد-قابل نداشت گلممم.
یکشنبه 19 تیر 1390

pouriya - ایران - رودسر
chindoo - کانادا - ونکوور - آره ولی نه تو تن این فاطمه کومانوهای بی ریخت. ... پس ما کی میخواهیم میهنمان را از دست این اجامر فرومایه نجات دهیم?
یکشنبه 19 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
منظور انها این فاطی کماندوها این است زیر حجاب هر کاری کردی ایرادی ندارد بلکه صواب دارد. فکر یک انسان که منحرف باشد میشود جامعه فعلی ایران.
یکشنبه 19 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
یک مشت عقب مانده کم عقل که بر طبل جدایی زن و مرد میکوبند و زنان بیسواد و نادانی که کمتر بودن خودشان را باور داشته و دم از حجاب و اندورنی نشینی زن میزنند! اسلام طالبانی ضد انسان، ضد آزادی بیان، ضد شادی و زیبایی و .....
یکشنبه 19 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
میمون هرچه زشت تر/ادا,و اطوارش بیشتر.بیچاره مرد های اینها,,فکرکنم سالی یک بار هم .دلشون نمی یاد حتا یک بار ببوسنشون.
یکشنبه 19 تیر 1390

iranazadiran - ایران - تهران
به قبر باباتون خندیدید که هجن زورکی دارید از قیافه‌های دلمرده عقده یتون معلومه. کاش رو اونا مینوشتید کنیزان زار خرید حکومت خون و جنوم و شهوت. میلیونها زن در جهان به دلخواه حجاب زیبا دارند منتی یا شعاری ندارند بعد شما کلاغ سیا‌های مفلوک تحقیر شده به ننگ بردگی و استعمار خود توسط حکومت آخوندی افتخار می‌کنید جای ترحم دارید که اینگونه بعضی‌ این حکومت جهنمی را خوردید و ملعبه دستشان شده‌اید.
یکشنبه 19 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
شعارهای توخالی برای افراد توخالی. از تجاوزهای دست جمعی بعد از ان قلاب به زنان باحجاب میشه به معنای واقعی این شعارها پی برد.
یکشنبه 19 تیر 1390

dara20 - ایران - تهران
یک مشت ف.... حکومتی و مزدور مواجب بگیر رژیم کثیف اسلامی که گوئی تازه نبش قبر شدند و هنوز کفن سیاه عربی بر تن دارند تظاهر به پاکی و نجابت میکنند. ...
یکشنبه 19 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
ای بابا این تصادفیها رو از کجا پیدا کردن جمعشون کردن اینجا واسه تظاهرات به شرط یه پرس غذا اونم بدون نوشابه. ولی خدایش قیافه ها رو یه نیگاه کنین!!! نصفشون که فکر میکنم مرد هستن چادر سرشون کردن. اونهایش که زن هستن هم دست کمی از مرد ندارن در ظرافت و زنانگی. ای خاک بر سر اون الدنگهایی که کارشون به اینیده که با اغفال این قشر از مردم بدبخت سعی در تظاهر و حیله گری کنن.
یکشنبه 19 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
afar_palang - دانمارک - کپنهاگ اولا به تو ربط نداره که من چی فکر میکنم و نظرم چی هست مشت هم نمونه خروار تو هم یکی از این اسلامی ها هستی که سماجت و وقاحت و پرروئی از هر کلمه ات میباره آنقدر هم احمق نیستم که برم راجع به دینی که حی وحاضر اعمال و رفتارش را بطور زنده میبینم تحقیق کنم تو برو یه کم تحقیق کن شاید بتونی عینک تعصبت را برداری اگر هم تحمل این سایت را نداری برو تو سایت کیهان آنجا باب میل تو حرف میزنند.
یکشنبه 19 تیر 1390

vitaminb - ایران - تبریز
واییییی.این چه وضعشه.ترو خدا خوب به عکسا نگاه کنیید.تو عکسا مرد چادر بسرم هست((((((((((((((:
یکشنبه 19 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
khosrow60 - سوئد - سوئد. بابا این آماری که دادی بیشتر از نوع احمدی نژادی بود ..فکر کنم از همون سوئد این تعداد رو شمردی ..لووول..برو بابا دلت خوشه بهت قول میدم تعداد روسپی در تهران از همون سوئدی که هستی خیلی کمتر هست ..ولی فرقش این هست که تو اروپا جاهایی مخصوص برای اینها هست ولی در تهران مجبورند تو خیابان دنبال مشتری بگردند ..خیلیهاشون هم بخاطر احتیاج به پول نیست که اینکار رو میکنند ..بلکه بیشتر بخاطر این هست که فرهنگی که در اون بزرگ شدن اینطور بوده !..وگرنه خیلی از زنهای شریف هستند که درآمدشان حتی به اندازه پول آرایش و لباس این روسپیها نیست ..ولی شرافتمندانه زندگی میکنند..
دوشنبه 20 تیر 1390

smartrun - کانادا - تورونتو
خدایش حجاب زن توهین به مردها است !! غیر از اینه ؟ یعنی مردها کنترل ندارند و مثل حیوان توی میدان شهر و خیابانها یک دفعه میپرند و بهت تجاوز می کنند ؟؟ یا با چشمانشان تو را می خورند ؟ شهوتی می شوند و میپرند و کار دست میدهند و باکریت در خطر است ؟؟ یعنی مرد ایرانی انقدر بی غیرت است ؟ این قانون در کشورهای سوسمار خور برقرار است نه در کشور فرهنگ و هنر ؟؟؟ باعث تاسف نه تنها برای ایرانی بلکه برای تمام ملتهای دنیا است !! که چطور این ملت با این همه فرهنگ قشنگ و زیبا و با ارزشی خیلی بالا با یک احترام کامل برای زن. رفتند و عرب زده شدن ؟؟ من نمی دانم چی بگم به این مذهبها ؟ بی سوادی خونه اخر خرافات است . خدا !! یک عقل به اینها می داد و یک صبر و حوصله به ما !! خوش باشید . -:)
دوشنبه 20 تیر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
در قرآن به زنان محمد سفارش حجاب شد و به آنان که بسیار ایمان دارند یعنی مومنات . آدم میتونه بر اساس قران مسلمان باشه ولی حجاب نداشته باشه.از طرفی 1500 سال پیش یه جایی یه اتفاقی افتاد و یک تصمیمی گرفته شد چه ربطی به ما داره.مثل اینکه بگیم چون در اونزمان مردها لنگ میبستند و شرت به پا نمیکردن الان هم باید همون پوشش رو داشته باشند.اگر مشکل جذابیت زن برای مرد هست خوب مردها هم برای زنها جذابن پس چرا روسری سرشون نمیکنن.
دوشنبه 20 تیر 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
این حاج خانوما همه نگران شوهرشون هستند!!
دوشنبه 20 تیر 1390

تی تی - اکراین - کیف
همه شونو جمع کنی دیپلمم ندارن.خیلی اشونم نمی دونن چی نوشته روپلاکاردا.مگس های کثیف
دوشنبه 20 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
بزودی مردها هم همه باید دشداشه تنشون کنن. ( maxi مردای عرب) و چپیه سرشون ببندن. مثل پیغمبر اسلام. مدل واسه مردا.
دوشنبه 20 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
Royan - المان - المان . دوست عزیز اولا که بهشت و جهنم اختراع مغزهای بیمار و دچار پارانویای مذهبیست 2. فرض کنیم باشد تمام زیبارویان از زن و مرد و هر چه روشنفکر هست در جهنم / در بهشت شبیه این عفریته های زشترو و زشتخو و ملایان متعفن/پس ویوا جهنم..دان ویت بلادی بهشت/ شاد باشید/
دوشنبه 20 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.