اتفاق عجیب و باورنکردنی در فوتبال ایران , خداداد: ابومسلم با دو تیم تمرین می‌کند!


اتفاق عجیب و باورنکردنی در فوتبال ایران ,
خداداد: ابومسلم با دو تیم تمرین می‌کند!

سایت گل ـ‌ باشگاه ابومسلم خراسان همچنان با مشکل تعیین مالک مواجه است.
از یک طرف فردی به نام عباسی معتقد است که مالک این تیم مشهدی است و از طرفی دیگر فردی به نام وفایی ادعای مالک این باشگاه را دارد. نکته عجیب اما این است که در حال حاضر ابومسلم دو تیم دارد، یعنی یک تیم با مالکیت عباسی زیرنظر خداداد عزیزی تمرین می‌کند و تیم دیگر با مالکیت وفایی زیرنظر علی حنطه تمرینات خود را آغاز کرده است. خداداد عزیزی در مورد آخرین وضعیت ابومسلم با خبرنگار سایت گل گفت‌وگو کرد.
 او حرف‌هایش را اینگونه آغاز کرد:« ما در مجموعه آقای عباسی کار خودمان را آغاز کردیم و آن طرف هم آقای حنطه با مجموعه آقای وفایی کارش را انجام می‌دهد. البته عباسی سند مالکیت باشگاه ابومسلم را در اختیار دارد و ما تمرینات را آغاز کردیم. این تمرینات از روز سه‌شنبه شکل جدی به خود می‌گیرد و بازیکنان غیربومی هم حضور پیدا می‌کنند. با این حال منتظر مشخص شدن وضعیت مالکیت باشگاه ابومسلم هستیم.»
عزیزی در پاسخ به این سوال که قبول دارید در هیچ کجای دنیا یک باشگاه با دو سرمربی متفاوت تمرین نمی‌کند، اینگونه جواب می‌دهد:« متأسفانه فوتبال خراسان همیشه دچار این مشکلات بوده است. ابومسلم یکی از تیم‌های سرشناس فوتبال ایران است که بازیکنان بزرگی را تحویل این فوتبال داده ولی یکسری از ندانم به کاری‌ها این باشگاه را به چنین روزی انداخته است. من خواهش و التماس می‌کنم که هر چه زودتر مالک این باشگاه را مشخص کنند. آقای عباسی سند مالکیت در اختیاردارد ولی چون او یک ابومسلمی است دوست ندارد این موضوع به جنجال کشیده شود. ما از طریق تربیت بدنی استان، هیئت فوتبال، فدراسیون فوتبال و نهادهای دیگر بحث مالکیت را پیگیری کردیم ولی هیچ کس به ما جواب نمی‌دهد. ابومسلم الان مثل یک جسد است که هر کس آن را به یک سمت می‌کشد و اگر این روند ادامه پیدا کند این جسد بو می‌گیرد.»
خداداد در قسمتی از حرف‌هایش خاطرنشان می‌کند:« آقای عباسی حتی حاضر است پیش پرداخت بازیکنان جدید را بدهد. حرف او این است که حتی اگر به عنوان مالک قبولش ندارند بگذارند به عنوان یک ابومسلمی و به عنوان یک مشهدی یکسال این تیم را در اختیار بگیرد. او سند مالکیت را در اختیار دارد ولی می‌خواهد این مشکلات به صورت مصالحت‌آمیز حل شود.»
 عزیزی تأکید می‌کند:« الان همه تیم‌ها یارگیری کرده‌اند و با اکثر نفرات تمرین می‌کنند و اگر وضعیت ابومسلم تا 10روز دیگر مشخص نشود این تیم به لیگ دسته دوم سقوط خواهد کرد. الان که وضعیت مالکیت باشگاه مشخص نیست و تیم این همه بدهی دارد هر کس به ابومسلم بیاید دیوانه است.»

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
به خدا ما مشهدی ها هم دل داریم ... ما هم دوست داریم بریم تو استادیوم داد بزنیم .. ما هم کلی انرژی استادیومی تخلیه نشده داریم .... ما تیم شهرمون رو از استقلال و پرسپولیس بیشتر دوست داریم .. چرا هیچکی فکر دل ما نیست ؟؟؟ همیشه وقتی فوتبال تیمهای خارجی رو از تلویزیون میبینم و تماشاگرای پر شور رو میبینم که یه صدا تیم شهرشون رو تشویق میکنن اونم توی ورزشگاههای تمیز و مرتب حسرت میخورم ...
شنبه 18 تیر 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
حیف از ابومسلم که این وضع و روزگارش باشد
یکشنبه 19 تیر 1390

experthoney - بحرین - منامه
تیمی با این قدمت و سابقه را چه شده است
یکشنبه 19 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.