جزییات پایان عشق خونین ۲ دانشجو


جزییات پایان عشق خونین 2 دانشجو

گزارش پلیس از جنایت

ساعت 14:30 روز 15 تیر در پی تماس‌های مردمی، ماموران کلانتری 145 ونک به آدرس پل مدیریت اعزام شدند که مشخص شد دختر جوانی به نام «مهسا» توسط هم‌دانشگاهی‌اش به نام «کوشا» با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و ضارب هنگام فرار توسط مردم دستگیر شده است.

 با حضور قاضی کشیک قتل دادسرای جنایی به همراه عوامل بررسی صحنه و نیز افسر کشیک قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره قتل قرار گرفت. در تحقیقات بعدی معلوم شد «مهسا» همراه یکی از همکلاسی‌هایش به نام «مرضیه» دقایقی قبل از دانشگاه خارج شده بودند که روی پل مدیریت به صورت ناگهانی مورد هجوم جوانی که صورتش را پوشانده بود قرار گرفتند. افسر پرونده برای تحقیق بیشتر به بیمارستانی رفت که «مرضیه» جهت مداوا به آنجا انتقال یافته بود.

 این دختر دانشجو که از ناحیه دو دستش با ضربات چاقوی ضارب مجروح شده بود، گفت: بعد از اینکه از دانشگاه خارج شدیم وقتی روی پل مدیریت منتظر ماشین بودیم، ناگهان یک نفر که صورتش را با پارچه پوشانده بود به طرف «مهسا» حمله کرد. من به کمکش رفتم که این پسر مهاجم با چاقو به طرف من آمد و چند ضربه به هر دو دستم زد و مرا به سمت عقب پرت کرد و من به زمین افتادم. سپس به سمت «مهسا» رفت و ضرباتی را به وی زد و او را به زمین انداخت، جوان ضارب روی شکمش نشست و به صورت وحشیانه‌یی پی در پی با چاقو به پهلو و شکم مهسا می‌زد. آنقدر زد تا ناله‌های مهسا خاموش شد. بعد از روی او بلند شد و فرار کرد که چند قدم آن طرف‌تر توسط مردم دستگیر شد.

 یکی از شاهدان حادثه گفت: منتظر ماشین بودم که دیدم یک پسر با دو دختر درگیر شده است. به سمت آنها حرکت کردم. اول فکر نمی‌کردم موضوع اینقدر جدی است. اما تا به خودمان بیاییم دیدیم پسر مهاجم با ضربات متعدد چاقو دختر را از پای درآورده است. وقتی فهمیدیم موضوع قتل یک نفر درمیان است به همراه سایر افراد حاضر در آن محل با فریاد‌های دو دختر به کمک آنها رفتیم. پسر جوان که قصد فرار داشت با چاقو به ما حمله‌ور شد و در حالی که قصد داشت با موتورش فرار کند در درگیری با مردم و در حالی که کتک می‌خورد با هوشیاری مردم دستگیر شد، البته در لحظه آخر به قصد خودزنی ضرباتی را با چاقو به خودش زد.

مهسا که با ده‌ها ضربه چاقو بیهوش شده بود هنگام انتقال به بیمارستان جان سپرد. با انتقال جوان متهم از بیمارستان به پلیس آگاهی، وی به قتل «مهسا» اعتراف کرد و گفت: اهل یکی از استان‌های غرب کشور، دانشجوی سال چهارم دانشگاه علامه‌طباطبایی و ساکن کرج هستم. نزدیک به چهار سال است که به «مهسا» علاقه پیدا کرده بودم، اما او همیشه به من بی‌محلی می‌کرد و اغلب مرا مسخره می‌کرد که کم‌کم کینه بدی از او به دل گرفتم. تا اینکه چند روز قبل از حادثه تصمیم گرفتم تا او را به قتل برسانم و انتقامم را از او بگیرم. در آن روز بعد از اینکه مهسا به اتفاق دختر همکلاسی‌اش از دانشگاه خارج شدند، با موتور آنها را تعقیب کردم. برای اینکه شناسایی نشوم صورتم را با پارچه پوشاندم. روی پل مدیریت به آنها حمله کرده و بعد از درگیری می‌خواستم فرار کنم که با دخالت مردم دستگیر شدم. سرهنگ عباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: پرونده این واقعه در مراحل اولیه رسیدگی بوده که اکنون تحقیقات تکمیلی درباره تمام ابعاد پرونده زیرنظر آقای رسولی بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران در اداره دهم پلیس آگاهی در جریان است.

گفت‌وگو با قاتل «مهسا»
چند سال بود که مهسا را می‌شناختی؟

چهار سال بود که هم‌دانشگاهی‌ بودیم.

چه رشته‌یی درس ‌خواندید؟

من و مهسا رشته ادبیات فارسی را در دانشکده علامه‌طباطبایی درس می‌خواندیم.

آیا مهسا از علاقه تو به خودش اطلاعی داشت؟

بله، همان روزهای اول هم‌کلاسی‌شدنمان به نحوی این موضوع را به او منتقل کردم اما او همیشه جواب رد می‌داد.

پس تو چرا اصرار داشتی؟

نمی‌دانم.

چرا خودزنی کردی؟

من خودزنی نکردم و توسط مردم که برای دستگیری من به سمتم حمله کردند زخمی شدم.

چرا صورتت را پوشانده بودی؟

نمی‌دانستم که گیر می‌افتم و تصمیم داشتم روز بعد از جنایت در دانشگاه حاضر شوم.

چند خواهر و برادر داری؟

یک خواهر که چهار سال از من بزرگ‌تر است و یک برادر کوچک‌تر از خودم.

آیا خواهر خودت در انتخاب همسر آینده حق انتخاب ندارد؟

چرا او برای خودش زندگی می‌کند و حق انتخاب دارد.

پس چرا اجازه ندادی مهسا هم زندگی آینده‌اش را انتخاب کند؟

نمی‌دانم. کور شده بودم.

آیا بین شما و مهسا رابطه صمیمی وجود داشت؟

خیر، او همیشه مخالف ازدواج و حتی دوستی با من بود.

چرا به دوستش مرضیه حمله کردی؟

مهسا با این دوستش خیلی صمیمی بود، حتی روز قبل از جنایت نیز از مرضیه خواستم برای آخرین بار با مهسا صحبت کند تا او راضی به ازدواج با من شود اما پاسخ مهسا باز همان جواب چهار ساله بود.

شنیده‌ایم که پدر و مادر تحصیلکرده‌یی داری، آیا آنها هم از علاقه تو به این دختر اطلاعی داشتند؟

خیر، پدرم بازنشسته دانشگاهی و مادرم کارمند است. تنها به خواهرم در مورد علاقه‌ام به مهسا چیزهایی گفته بودم.

تعداد ضرباتی که به مهسا زدی خیلی زیاد است و این نشان می‌دهد تنفر شدیدی داشتی، چرا؟

این اواخر دیگر احساس می‌کردم که تمام سعی و تلاشم برای ازدواج با مهسا به نتیجه نخواهد رسید. مهسا هم اصرارهای مرا دیگر با تمسخر پاسخ می‌داد و این کینه بدی را در دلم به وجود آورده بود.

چرا اصرار به عشق یکطرفه داشتی؟

سکوت.

از چه زمانی تصمیم به قتل مهسا گرفته بودی؟

از دو سال گذشته فهمیدم که مهسا با من ازدواج نخواهد کرد اما تمام ذهن و وجودم را تسخیر کرده بود، حتی می‌دانستم شاید دخترهای بهتر از او هم باشند که با توجه به شرایط خانوادگی‌ام به من جواب مثبت بدهند اما سماجت من شاید تنها بعد از شنیدن جواب منفی از طرف مهسا به وجود آمد. دو سال هم طول کشید تا باز هم او را محک بزنم. هفته گذشته تصمیمم را گرفتم و برای اینکه نمی‌خواستم شکست را قبول کنم تنها فکرم قتل مهسا بود.

آیا این موضوع را با کسی مطرح کردی؟

خیر. یک روز قبل از جنایت از دوست مهسا خواستم برای آخرین بار از او جواب بگیرد، وقتی پاسخ منفی شنیدم بر تصمیم خود مصمم‌تر شدم.

در مدت چهار سال دانشجویی کجا زندگی می‌کردی؟

کرج و در یک خانه مجردی.

خانواده‌ات کجا زندگی می‌کنند؟

کرمانشاه.

موتور را از کجا آوردی؟

امانتی از دوستانم گرفته بودم.
poriyaye_vali - قطر - دوحه
برو بمیر...کثافت رذل......چقدر ناراحت کننده است دیدن صحنه های قتل این دخترمعصوم
شنبه 18 تیر 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
کثافت حیون مرده شور خودت و عشقت رو ببرن روانی ! اعدام هم برای تو کمه با اون ضربات دردناک چاقو که به ناحق به تن نحیف این دختر زدی !
شنبه 18 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خدا رحم کرد دختر بینوا از روز اول چراغ سبز نشان نداد وگرنه مردسالاران سایت از همه طیف!!!گناه را بگردن دختر می انداختند/
شنبه 18 تیر 1390

ذره بین - هند - هند
این مردم چشون شده ؟ اگه به مسئله مشکل اقتصادیه که همه بالاخره دارن . به نظر میاد این پسره از لحاظ مالی یا فرهنگی هم که کم نداشته .
شنبه 18 تیر 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
مدافعین حقوق بشر الان حمله میکنن که وااییییییی اعدام آخه و اوخه، زندانش کنید! بجای قربانی که دیگه نیست تصمیم میگیرن، بجای خانواده قربانی هم تصمیم میگیرن، بجای این دو حس میکنن و فکر میکنن! "ساده لوحانی که فکر میکنن میشه در جنگل با قوانین انسانی که خودش دقیقا و غریزتا یکی از حیواناته ، جامعه مدنی داشت!"
شنبه 18 تیر 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
واقعا برای این مرحوم متاثر شدم ولی خودمونیم ها همش میگن دخترا موندن و ازدواج نکردند . پس اینهمه قتل و اسیدپاشی و جراحت و غیره که همش در اثر جواب نه دخترا به اقایونه که!!!
شنبه 18 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
باور کنید مردم عقلشونو از دست دادن ..اعدام به تنهایی کافی نیست از قبلش باید زجر کش شه /واقعا خاک بر سر پسر بابا جان عشق باید 2 طرفه باشه نه تحمیلی !!!. poriyaye_vali - قطر - دوحه دقیقا واقعا تصاویر دلخراش و تکان دهنده ای .
شنبه 18 تیر 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
بزرگترین ضربه رو بعد از دولت ها و حکومتها به مدنیت مردم یک جامعه، مدافعین حقوق بشر اون جامعه با روشهای تئوریک، یکسویه و هزینه برشون وارد میکنند. انسان ذاتا با حیوانات هیچ تفاوتی نداره و تفاوت قائل شدن برای او در بستر قوانین مدنی یک دروغ بزرگه، 30 سال کتاب نیچه خوندن نمیتونه کسی رو از جنایتی مث بالا مانع بشه! یک آن تصمیم میگیری و عمل حیوانیت رو با علم به همه اشتباهاتش انجام میدی! همین! حالا هی نیش بزنید که اعدام وحشی گریه، چی باهاش برمیگرده، "انسانی نیست!!" و .. - اعدام نه در سطح بالا و نه افسارگسیخته اما گاهی لازمه
شنبه 18 تیر 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس/این جماعت بالاخره یک راهی پیدا میکنند...منتظر بقیه نظرات میمانم.فقط باید بگویم متاسفم که عشق و ازدواج معضلی بس بزرگ وگاهی احمقانه و بچه گانه شده اند.متاسفم.
شنبه 18 تیر 1390

khodesham - مجار - بودا
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس . با نظرتون شدید موافقم(البته فقط این یکی)...
شنبه 18 تیر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
بخدا یک بار اعدام برای ای حـ... تازی صفت خیلی کمه
شنبه 18 تیر 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
چه میشه گفت که زبان قاصره از گفتنش!!!!
شنبه 18 تیر 1390

pinokio_pinokio - انگلستان - منچستر
این و میگم هر کس هم هر انتقادی داشت یا بهش بر خورد دارم......دو قشر (کرد و لر )در ایران خیلی‌ مردمان خوبی‌ هستن ،،ولی‌ یکسری فرهنگ غلط در بینشون جا افتاده ۱- عشق خرکی و تعصب‌های خرکی ۲-خودسوزی که بیشتر در بین زنان رایج هست.. لطف کنید خودتون رو اصلاح کنید.....واقعیت تلخ،،،،
شنبه 18 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
این نهایت خودخواهیست, حالا که من نمیتونم داشته باشمش هیچکس دیگه هم نباید بتونه! اون هم به قیمت جون دختر بیگناه. این الدنگ پست فطرت رو باید با حبس ابد بدون عفو و یا دلیل دیگری واسه ازاد کردنش, مجازات بشه. و هر روز این موضوع رو در افکارش تازه نگه دارند, تا با وجدان خودش درگیر باشه حداقل چندین سالی حقشه زجر بکشه. این خیلی بهتر از اعدامه که ظرف ده دقیقه همه چیز براش تموم بشه و راحت بشه بره.!!!
شنبه 18 تیر 1390

morgan123 - امریکا - واشینگتن
این دختر وحشیانه کشته شد جوان قاتل نیز بطور حتم بعد تر و این حکایت تکراری همچنان ادامه خواهد داشت اما مقصر کیست ؟!!!
شنبه 18 تیر 1390

sama128 - ایران - شیراز
این فرد و افراد مشابه او سریعا در اسرع وقت باید به مجازات عمل کثیف خود برسند حتی اونهایی که اسید می پاشند عاشق واقعی حاضر نیست به هیچ وجه صدمه ای به عشقش وارد بشه مرگ اون مرگ خودش زندگی اون زندگی خوشه این افراد کثیف فقط وفقط برای هوای نفسانی و ارضای جنسی یک دفعه هوس می کنند و فاز عاشق شدن به قول خودشون میرن درصورتیکه اصولا عاشق نشدن فقط و فقط دنبال امیال کثیف جنسی خودشون هستند اگر این فرد کثیف عاشق اون دختر بود هرگز راضی به چنین کاری نمیشد پس عاشق نبود مرگ بر تمامی این افراد کثیف که به خاطر لذت جنسی آدم می کشند نه به خاطر عاشق شدن
شنبه 18 تیر 1390

winnie1987 - یوکی - بیرمنگام
اقایون شما کلیپ این قتل رو دیدید??. اگه دیدید میتونم خواهش کنم لینکشو شیر کنید??. مرسی!
شنبه 18 تیر 1390

hamzehveronique - ایران - تهران
کرمانشاه- هر چی کرمانشاهی دیدم آدم های نچسبی هستند- خوب خدا بکشدت که البته ایشالا میمیری و اعدام میشی- عشق یعنی این- عشق یعنی هر کی رو دوس داری آرزوی خوشبختیش کنی نه خودخواهی- مردن بهتر از زندگی با توه پسته روانیه. شک ندارم سیگاری و معتاد هم بوده چون اکثراً این قشر رفتاری اینگونه دارند
شنبه 18 تیر 1390

bacheyebameyan - نروی - اسلو
خیلی‌ وحشت‌ناکه و کار این مرد غیر توجیه ولی‌ باید اینو هم گفت که کار دختره هم اشتباه بوده . آیا جواب عشق تمسخره؟ دختره می‌تونست با رفتار خیلی‌ بهتر و دوستانه این پسرو توجیه کنه که نمیتونه باهاش ازدواج کنه نه با تمسخر کردن. مطمئنا اگه اون دختر این رفتارو نمیکرد امروز این اتفاق نمیفتاد، کشتن دل‌ هم کمتر از کشتن جسم نیست، هیچ وقت نباید دل کسی‌رو به تمسخر گرفت و چیزی که دوباره کمبودش اینجا مشهوده نبود فرهنگ مناسب البته اینو بگم قصدم توجیه کار این پسر اصلا نیست من فقط علت این اتفاقو گفتم
شنبه 18 تیر 1390

persianproud - انگلستان - لندن
amzehveronique - ایران - تهران. متاسفم که هنوز افتخار اشنایی با منو نداشتی
شنبه 18 تیر 1390

persianproud - انگلستان - لندن
amzehveronique - ایران - تهران. اخه منم هنوز یه تهرانی با مرام ندیدم
شنبه 18 تیر 1390

tabeshesahar - ایران - تهران
آموزش مدارس قبل از انقلاب تفهیم پندار نیک,گفتار نیک و کردار نیک بود.آموزش بعد ازانقلاب اما با حضور معلم های پرورشی تبدیل کردن فرزندان مملکت به یک عده آدم های عقده ای شده است.جوانی که دوره دبیرستان را تمام میکند انگار از یک جزیره متروکه خلاص شده است.آرایش تا بی نهایت.لباس های آنچنانی تا بی نهایت.سرعت خودرو تا بی نهایت.صدای موزیک خودرو تا بی نهایت.فحاشی تا بی نهایت.بی احترامی به بزرگتر تا بی نهایت.به اینها اضافه کنید بیکاری, بی پولی, عدم وجود مکانهای تفریحی, گیر دادن سگهای حکومتی در همه مکان ها حتی در حریم های خصوصی و منازل.از یک جوان با اعصاب درب وداغون چه انتظاری میتوان داشت.لعنت بر این آخوندها وآنا نکه تفکر آخوندی دارند که این مملکت را به لجن کشیدند
شنبه 18 تیر 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
ذره بین - هند - هند . هموطن عزیز شاید هنوز در زندگی عاشق نشدی. یا اگر شدی انقدر خوب تربیت شدی در خانواده و اجتماع که بتوانی وقتی معشوقت جواب رد داد برخود مسلط شوی و خود را توجیه کنی اگر چه بسیار سختست. اما شدنیست. همانطوری که این هموطنمان از نروژ می گوید رفتار دختر هم عاقلانه نبود زیرا معنی عشق را نمیدانست. که چقدر میتواند در عین حال خطرناک باشد چون عقل را از ادمی ضعیف مانند این زایل میکند. طوریکه با خرد شدن احساسش و شخصیتش در حضور دوست معشوقه نتوانست برخود مسلط شود و چنینتصمیم احمقانه ای گرفت.
شنبه 18 تیر 1390

felora - ایران - تهران
هیچ وقت عشق " را گدایی نکنید ! چون هیچ وقت به یک گدا" چیز با ارزشی نمیدهند!
شنبه 18 تیر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
چه وحشتناک.خدا رحمتش کنه.متاسفم
شنبه 18 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. *Fanoos* - ایران - شهمیرزاد...چی بگم فانوس عزیز...این کثافت روز منو خراب کرد...برای من شاید امروز یا فردا...ولی برای پدر ومادر این دختر معصوم فردا وهزاران فردای دیگرچرا که حاصل یه عمرشون رو این کثافت پرپر کرد..
یکشنبه 19 تیر 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
hamzehveronique - ایران - تهران .. من به شهروندان کرد و کرمانشاه احترام میگذارم منم باهاشون برخورد داشتم ولی نمی دونم چرا با هیچ کس راحت و صمیمی نمیشن و جوش نمی خورند و به دل نمی شینند. حتما دختر مرحوم 4سال سعی کرده بوده به خودش بقبولونه ولی قاتل تو دلش نمی شسته .
یکشنبه 19 تیر 1390

monairan - ایران - تهران
اسا سا تیتر خبر غلطه ( پایان عشق خونین 2 دا نشجو ) انگار این دو تا عاشق هم بودن و یکی دیکه اینها را کشته . بهتر بود تیتر میزدید قتل خونین یک دانشجو. ابن عشق نیست یک استبداد خودخواهانه یک قاتل است که یک انسان بی گناه را. به خاک و خون کشیده است .من مدتی کرمانشاه بودم .مردها را خیلی زورگو . بی منطق و قلدر دیدم و هیچ ارزشی به زن قائل نبودند و جهل فرهنگی بیداد. می کرد. همه چیز را حق خودشان می دانند بی هیچ منطقی . در هر حال. خیف از این دختر و وای بر احوال خانواده اش .این قاتل بی وجدان هم باید. به اشد مجازات برسد. ایران تهران
یکشنبه 19 تیر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
دختر خانم عزیز دانش پژوه, دانشجوی پسرهمکلاس شما, همزمان با شما دیپلم گرفته و وارد دانشگاه شده,قانونا و منطقا امکان ندارد دارای ماشین اخرین مدل و ویلا و باغ و غیره باشد. از تحقیر وبکار بردن ادبیات سخیف در مورد اوخوداری کنید.
یکشنبه 19 تیر 1390

جو جو زنجان - ایران - زنجان
من خودم دختر دارم 10 سالشه به جون اون هر کی بهش بگه بالا چشت ابروس هفت جد و آبادشو آتیش میزنم چه برسه به چاقو. این سگ کثیفو (با معذرت از تمام حیوانات) زنده زنده باید اتیش بزنن.هر چند کمه
یکشنبه 19 تیر 1390

morgan123 - امریکا - واشینگتن
دوستان شما که خشونت را توصیه میکنید حستان از جنس حسیست که موجب این جنایت شده است اگر راهی برای جلوگیری از این دست مصیبت ها دارید بسم الله و اگر ندارید فقط برای فرهنگ بیماری دعا کنید که خشم و خشونت را در وجود ما شرقی ها نهادینه کرده است نمونه آن را در خلال کامنتهای این صفحه مشاهده کنید
یکشنبه 19 تیر 1390

پریستوک - ایران - تهران
خیلی وحشتناکه که یه پسری که خیلی از تو پایین تره آویزونت بشه و برات مزاحمت ایجاد کنه. من نمی دونم بعضی پسرا این اعتماد به نفسا رو از کجا میارن!!!!!!!!!!
یکشنبه 19 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.