مرد روستایی ۳ تن از اعضای خانواده‌‌اش را کشت


مرد روستایی 3 تن از اعضای خانواده‌‌اش را کشت

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری مرد جوانی خبر داد که با شلیک گلوله دو خواهر و یک برادر معلول خود را به قتل رسانده بود.

به گزارش ایسنا، سردار کریم کشوری در خصوص جزییات قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان دالاهو گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قتل سه عضو خانواده در یکی از روستاهای شهرستان دالاهو، بلافاصله ماموران پاسگاه دوشمیان به همراه ماموران آگاهی انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: با حضور ماموران، مشاهده شد دو خواهر و یک برادر، عضو یک خانواده که تحقیقات نشان می‌داد معلولیت شدید داشته‌اند، با شلیک گلوله به ناحیه سر و گردن به قتل رسیده‌اند.

وی گفت: در بررسیهای اولیه از صحنه جرم یک قبضه کلت کمری کشف شد و جسد مقتولین نیز به پزشکی قانونی منتقل گردید.

کشوری گفت: با دستور مقام قضایی تحقیق از اولیاء دم در دستور کار قرار گرفت و پس از ساعت‌ها بازجویی، برادر 45 ساله مقتولان سکوت را شکسته و از قتل آنها توسط دیگر برادرشان خبر داد.

وی افزود: پس از مدتی کار اطلاعاتی، متهم که جوانی 26 ساله بود در بازجویی‌های به عمل آمده به قتل اعضا خانواده‌اش، اعتراف و دلیل این امر را معلولیت آنها و این‌که سر بار خانواده بوده و مشکلاتی برایشان ایجاد کرده‌ بودند، عنوان کرد.

وی گفت: متهم با دستور مقام قضایی روانه زندان شد.

ande206 - ایران - تمام شهرهای ایران
لعنت بر فقر و لعنت بر مدیران نالایق سازمان بهزیستی استان کرمانشاه!
جمعه 17 تیر 1390

avareh swed - سوئد - بوروس
خوش بحال دولت فخیمه قدر قدرت .چمپولی هپلو وهپو .بجای رسیدگی وکمک به ملت خودش پول بریزد توی حلقوم ان مردک الدنگ کردن کلفت حسن نصراله .هزینه های درمانی حزب الله راتامئن کند .مجروحین حزب الله را با هواپیما بیاورد ایران .ولی کوچکترین کمکی به ملت ودش نکند .که در اثر مشگلات مادی . تنها راه از بین بردن خواهر وبرادر بوده است .ننگ بر تو ای جلاد .شرمت باد ای بی وطن .درود بر مردم کرد .
جمعه 17 تیر 1390

azadi - ایران - کرج
کم کم باید بگیم بلا نسبت حیوانات
جمعه 17 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
واقعا خیلی ناراحت کننده است.ننگ و شرم به دولتی که سرمایه کشور را در جیب عربها و فوتبالیستها میریزد و بقیه مردم باید از فقر نداری عزیزانشان را بقتل برسانند.قابل توجه فوتبالیستهای کشور که بدانند و بفهمند که حال که دولت دلسوز فقرا نیست انها باید ازصدها ملیون پولی که متعلق به همه مردم است اما در جیب فوتبالیستها سرازیر میشود مبلغی را برای کک به تهیدستان و نیازمندان بخصوص کودکان گرسنه خیابانی صرف کنند.البته صحبتم برای فوتبالیستهای باشرف و دلسوز است.حیوان صفتهائی که از فقر.گرسنگی.برهنگی.بیماری و درماندگی دیگران غمگین نمیشوند نیست.چراکه پاکی.خوبی.دلسوزی و شرافت را از یاد برده اند و تنهای تنها به پول فکر میکنند.و یادشون میره که تنها با دو متر پارچه به زیر خاک خواهند رفت.
جمعه 17 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
هزاران لعنت.به بنیان گذارجمهوری اسلامی.وهزاران لعنت به حاکمان ومدیران,رژیم,جنایتکاراسلامی.وصدهزارلعنت براجداد هرایرانی که ازرژیم ناراضی است وازترسی که هیچ وجودندارد.خودراراضی نشان میدهد.ولب میبندد.کاهی هم برای خودشیرینی چاپلوسی رژیم رامیکند.ایکسانی که درمرگ تدریجی هستید.ایابهترنیست یکباره بمیرید??یاخودتانرا نجات دهید??واین ادم ,قاتل,,هم معلول بوده.وگرنه مسببان رابایدمیکشت.
جمعه 17 تیر 1390

mahsa_alman - المان - فرانکفورت
وای ...با خواندن این خبر اشکام ناخوداگاه سرازیر شد.یاد عزیزمرحومی که معلول ذهنی بود افتادم.خدا رحمتشون کنه.خداوندا چه حکمتی در کار داری.......فرانکفورت
جمعه 17 تیر 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
ظلم رژیم ددمنش اسلامی به سرکردگی علی چلاقه نسبت به مردم دربند حدوحساب ندارد. همه کسانیکه در لااقل اروپا زندگی می کنند خوب میدانند این معلولین اگر اینجا بودند چقدر دولت به انها میرسید. میشناسم در همین سوئد یک ایرانی را که فرزند دختری علیل دارد. روزی از پدرش پرسیدم کار پیدا کردی گفت اره هم خودم وهمسرم تعجب کردم گفتم کجا وکدوم شهر گفت تو خونه خودمون. و حقوق خیلی خوبی برای نگهداری فرزندمان می گیریم. انوقت در کشور اسلامی ما.. مرگ و لعنت برتمامی دولتمردانمان و در راس علی چلاقه.
جمعه 17 تیر 1390

sarpoolzahab-uk - انگلستان - دربی شیر
مقصر ما خودمونیم که این جمهوری فاسد اوردیم هرچی سرمان بیا کمه.قتل توی تمام شهرها .از تهران تا برسد به شهرستان دالاهو (کرند غرب)موفق و پیروز باشیم
شنبه 18 تیر 1390

رضا هراتی - استرالیا - ملبورن
سلام دوستان. امیدوارم با شنیدن این طور اخبارها دیگر نگویید که مردم افقانستان وحشی یا قاتل یا ادم کش هستند چون در تمام دنیا چنین اتفاقهای میافتد این یک چیز ادی است.
شنبه 18 تیر 1390

Royan - المان - المان
رضا هراتی - استرالیا - ملبورن این چیزها ربطی به انسانیت نداره به فشار روحی و عصبی وروانی که شخص متحمل شده مربوط میشه مگه یه نفر آدم چقدر تحمل داره یه دفعه میزنه به سرش ویک جنون آنی میگیره شاید فکر کرده اگر خودشو بکشه باز خواهر و برادر معلولش زندگی نکبت بار بد تری را باید تحمل کنند.
شنبه 18 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.