مردی که برای پول بیمه زنان‌اش را می‌کشت!


مردی که برای پول بیمه زنان‌اش را می‌کشت!

مرد اسکاتلندی که زن اول خود را در یک حادثه رانندگی ساختگی کشته بود و با صحنه سازی تصادفی دیگر اقدام به کشتن زن دوم خود کرده بود تا از شرکت بیمه پول دریافت کند، به حداقل 30 سال زندان محکوم شد. 

به گزارش سرویس بین الملل فرارو به نقل از دیلی تلگراف، مالکوم وبستر 52 ساله در دادگاه عالی ادینبورگ به جرم خوراندن دارو به کلر موریس، صحنه سازی تصادف اتومبیل و به آتش کشیدن آن، محکوم به حبس شد. وی 17 سال پس از این تصادف ساختگی خودرو محکوم به قتل همسرش شد و در مورد تلاش برای کشتن زن دوم خود در نیوزلند با همین روش صحنه سازی نیز گناهکار شناخته شد. 

اشتهای سیری ناپذیر وی برای پول منجر به انجام چنین جنایت های وحشتناکی بوده است. وی از این طریق توانسته بود بیش از یک میلیون پوند از پرداخت های بیمه دریافت کند. 

کلر موریس در سال 1994 در سن 32 سالگی، زمانیکه بی هوش در خورویی که طی حادثه ساختگی رانندگی در ابردینشایر در حال سوختن بود درگذشت. در آن زمان وبستر به عابران کنار جاده گفته بود که هیچ کس در خودروی در حال سوختن نیست. 

کلر موریس , همسر اول مالکوموی پس از این حادثه، بیش از 200 هزار پوند از بیمه مطالبه کرد اما همه این پول را در یک قایق تفریحی، به اغوا کردن زنان خرج کرد. 

مالکوم و همسر دومش فلیسیتی دروموبستر 5 سال بعد اقدام به قتل همسر دوم، فلیسیتی دروم در حادثه رانندگی مشابهی در نیوزلند کرد تا از این طریق بیش از 750 هزار پوند از بیمه دریافت کند. 

وبستر پیش از عملی کردن برنامه وحشیانه خود، تمام پول موجود در حساب مشترک با همسرش را با ادعای خرید خانه رویایی شان از حسابی در اسکاتلند بیرون کشیده بود. خوشبختانه در این حادثه دروم هیچ آسیبی ندید. 

فلیسیتی دروم , همسر دوم مالکومتحقیقات در مورد پرونده وبستر در ژوئن سال 2006 در پی گزارش خواهر موریس به پلیس مبنی بر مشکوک بودن به وی آغاز شد و در سال 2008 پرونده قتل موریس بار دیگر به جریان افتاد. 

وبستر همچنین قصد داشت ازدواج سومی با سیمون بانارجی داشته باشد و برای جلب ترحم به وی گفته بود که سرطان دارد. وی حتی موهای سر و ابروی خود را تراشیده و دست های خود را زخمی کرده بود تا نشان دهد که تحت شیمی درمانی قرار دارد. 

مالکوم با مو و ابروهای تراشیدهقاضی دادگاه ادینبورگ با وحشیانه خواندن اعمال وبستر، وی را مردی خطرناک برای تمام زنان دانسته و رسیدگی به چنین پرونده ای در این دادگاه را بسیار نادر عنوان کرد.

zartusht67 - المان - فرانکفورت
جای این روانی تو تیمارستان است.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

capochin0o - امارات - شارجه
ما نگاه بخودمون میندازیم فکر میکنیم همه ادمها هم مثل خودمون هستن ولی بین این همه ادم چه جانوران ادمنمایی پیدا میشه واقعا
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
عجب جانوران انسان نمائی پیدا میشوند. بخاطر پول دست بهر جنایتی میزنند. البته نباید زیاد به انها خرده گرقت زیرا حکومتهایشان هم از جمله خود رژیم انگلستان که او دران پرورش یافته از این بهتر رفتار نمی کند بیشتر جنگها وجنایاتی که در دنیا اتفاق می افتد کوچک و بزرگ در اتش ان میسوزند دست انگلستان در انست برای منافع اقتصادی و پول یامفت. ببینید همین ایران خودمان در حال پیشرفت بود زمان شاه. اما ابر قدرتها در راس ان انگلیس جنایتکار با تزریق تبلیغات و خرج فراوان و با استفاده از چالشهای موجود و تحریک مخالفین و وادار کردن شاه به ایجادفضای ازاد چه بروزمان اوردند.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
دشمن زنان وعلاقه زیاد به پول.شبیه قتل های زنجیره ای توسط ماموران رژیم مرد سالار و زن ستیز اسلامی ایران است.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

odin - بلژیک - انتورپن
فکرشو بکنید اگه برای کشتن مادرزنها هم پول میدادن دنیا چه بهشتی میشد. یه دونه مادرزن نبود، همه مردها هم پولدار بودن و زندگی خوب و خوشبختی بدون فضولی های مادرزنها داشتن.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
pezhman,,,,عزیز گل گفتین ...اینو بفرستن زندان کهریزک بگن جاسوسه ....lol ....
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. capochin0o - امارات - شارجه...تو که اینقدر خوبی یه کارت تبریک هم برای خودت بفرست!!!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.