محکومیت برپایی مراسم همجنسگراها در سفارت آمریکا در پاکستان


محکومیت برپایی مراسم همجنسگراها در سفارت آمریکا در پاکستان

حزب اسلامگرای جماعت اسلامی برگزاری این مراسم در سفارت آمریکا را "تروریسم فرهنگی" خوانده است

گروهی از محافظه‌کاران دینی در پاکستان، برپایی مراسمی در سفارت آمریکا در اسلام آباد ویژه حقوق همجنسگرایان را محکوم کرده اند.

در بیانیه ای که از سوی حزب اسلامگرای جماعت اسلامی منتشر شده، برگزاری این مراسم در سفارت آمریکا "تروریسم فرهنگی" خوانده شده است. این بیانیه، این مراسم را بدتر از حملات موشکی و عملیات هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا خوانده است.

این مراسم برای حقوق زنان و مردان همجنسگرا، دوجنسگرا (بایسکسوال) و ترنس سکسوال (تراجنسیتی) بود.

در قانون اساسی پاکستان هیچ اشاره آشکاری به این موضوعات نشده است اما باور بر این است که طبق قوانین شریعت اسلامی، همجنسگرایی غیرقانونی است و با مجازات هایی چون شلاق، زندان و حتی اعدام رو به رو است.

جماعت اسلامی در بیانیه خود که خبرگزاری اسوشیتدپرس آن را منتشر کرده، گفته است: "چنین افرادی، ننگ جامعه و زباله‌های اجتماع هستند و شایسته آن نیستند که مسلمان یا پاکستانی باشند."

نفر دوم سفارت آمریکا در اسلام آباد در مراسم فوق گفته است که آمریکا از حقوق همجنسگرایان مرد و زن، بایسکسوال و ترنس سکسوال در پاکستان حمایت می کند.

او گفته است که آمریکا در هر قدم، در کنار این افراد خواهد بود.

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
در کشورهای اسلامی بحث و دفاع از تعدد زوجات به عنوان سنت محمدی راهی مناسب برای رسیدن به امیال جنسی و کثیف نرینه های اسلامی شهوت پرست است اما نمی دانم چرا کشورهای غربی ضمن دفاع از همجنس گرایی در حال ترویج و جا انداختن این پدیدۀ تهوع آور ضد طبیعت هستند که در سالهای اخیر در بسیاری از فیلمهای آمریکایی و اروپایی همیشه یک سکانس همجنس گرایی در آن وجود دارد همانند فیلمهای آخوندی که حتما یک سکانس نماز و دعای مرده پرستی در آن وجود دارد
سه‌شنبه 14 تیر 1390

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
این گوساله ها نمی فهمن سفارت خاک اون کشوره و هر کار بخوان می تونن بکنن توش شدن کلانتر دنیا
سه‌شنبه 14 تیر 1390

man-malaysia - مالزی - کوالالامپور
تعدد زوجات بهتره یا هر شب مخفیانه با یه روسپی پریدن؟. در ثانی اصل در ازدواج تک همسری است و تعدد نسخه ایی است برای مواقع خاص
سه‌شنبه 14 تیر 1390

saeid_be_kewl - ایران - تهران
من یک همجس گرا ایرانی هستم. عزیزم عشق مقدس و پاک چه به همجسن خودش چه غیر همجس!. شما زهنتون الوده هستش که فکر میکنین همه چی سکس عستش عزیزم!. هر وقت شما استریت ها(هترو سکشوال ها) مشکل داشتین تو جامعه یا خانواده و .. اون وقت بقیه هم از شما دفاع میکنن!. اگر میبینی غربی ها در فیلم هاشون از سکانس های همجسگرایان استفاده میکنن به نظر من به این دلیل هست که نمی خوان کشور و جامه شون مریض باشه،نه اینکه ظاهر سالم اما از درون مریض باشه!. این کار باعث ترویج نمیشه بلکه باعث میشه اطلاعات مردم جامعه بالا برود و مردم خودشون رو بشناسن و ببین اون ها مریض نیستن و مثل بقیه انسان ها میتونن زندگی کنن!. با امید اینکه روزی من و افرادی مثل من هم ازادانه و بدون ترحم بتونن در کشور خودشون زندگی کنن!
سه‌شنبه 14 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
مانش رومشکانی : دوست گرامی, با همجنسگرایان کنار امدن بمعنای tolerant بودن با جامعه و اشخاص ان جامعه میباشد که " هر کسی " با " هر دین و ایدلوژی " ازاد است از زندگیش لذت ببرد و این امر در دنیای امروزی " مظهر " tolerant و مردمی " شدن این سیستم میباشد و چون این قشر از مردم تا اوایل دهه 90 با ترس و لرز به زندگیشان ادامه میدادند و همیشه در طول تاریخ موقع تحقیر و حقارت بودند, بدینجهت سیستمهای فرهنگی مدرن جهان اول با نشاندادن " سیگنالها که همانطوریکه اشاره کردید, بطور ناخوداگاه باعث گرفتن ترس از " بیگانگان = همجنسگرایان " گرفته شود, حال چه موضوع جنسیت باشد و یا چه موضوع مذهب و رنگ پوست انسانها ! و از طرفی تا انجایی که متوجه شدم, تا زمانیکه " تضادهای " متفاوتی در جامعه " حکمفرما " باشد, " دشمن " یک جامعه خودش را در مقابل این همه تضادهای " برخلاف " معیار جهانبینی خود دچار " ضعیفی و ناتوانی " شده که بخودش اجازه " جسارت و عرض اندامی " را نمیدهد ! بعنوان مثال, اگر مردم ایران در اوایل انگلاب 57 اینقدر خوش باور نبودند
سه‌شنبه 14 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): که با دستور حجاب اعتراضی نکردند, زیرا اقایان خودشانرا بطور مستقیم مورد حمله این سیستم " یا روسری یا توسری " نمیدیدند ولی بطور غیرمستقیم مردان ایرانی " دایره ازادی " خود را " تنگتر " مشاهده کردند که بمرور زمان ( 32 سال ), مزدوران بخودشان اجازه خراب کردن خانه بهایی عزیزمان را در شمال ایران را دادند و روزبروز شاهدن " بریدن " حقوق اجتماعی زنان ایران در دانشگاه و قهوه خانه و و و هستیم ! پس همواره شاد و tolerant باشیم .
سه‌شنبه 14 تیر 1390

farid turkeh - ایران - ایران
مانش رومشکانی - ایران - کرماشان .این یک پدبده طبیعی هستش.و کسی نمیتونه ترویجش بده یا که ازش جلوگیری کنه.مریضی روانی هم نیست.در حیوانات هم وجود داره. فقط مردم بخاطر عدم اگاهی از این افراد منزجر هستن ومورد تبغیض قرارشون میدن. خیلی از دوستان قبلا این مثئله را بهتر از من توضیح دادن .ولی یک عده با دلایل غیر منطقی خودشون پافشاری دارن. قصدم نیست نظرم را به کسی تحمیل کنم.
سه‌شنبه 14 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
در فیضیه جشن بگیرید قانونی است کسی مزاحمتان نمیشود
سه‌شنبه 14 تیر 1390

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
دوستان ببخشید ولو ممکن است من را سنتی و یا متحجر بپندارید اما من از دیدن سرگذشت شخصیتهای معروفی که زن و بچه داشتند و بعد از چهل پنجاه سالگی رفتند همجنسگرا شدند فکر میکنم این کار تنها هوس زمانی یک شخص است که دوست دارد رابطه با همجنس را تجربه کند هر چند میدانم بعضیها واقعا اختلالات هورمونی یا همان نقص مادر زادی دارند وباید از طریق جراحی به جنسیتی که بیشتر ظاهر او را نشان میدهد تغییر دهند چرا که از دوستان و آشنایان اروپا نشین میشنوم خیلی از همجنسگرا ها کسانی هستند که از بی وفایی همسر و یا رابطۀ جنسی بیش از حد خسته میشوند برای تنوع سراغ هجنس میروند پس این میل هم مانند میل کسانی است که اشتیاق به سکس با کودکان دارند که البته آن هم شاید مثل همجنسگرایی روزی یک پدیده بشود و مخالفین آن را متحجر خطاب کنند
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - /پاریس
مانش رومشکانی - ایران - کرماشان . وقتی این کامنها را می بینم فکر می کنم اخوند هم از سرتان زیاد/ ///همجنسگرائی بیماری نیست و سازمان بهداشت جهانی انرا از ردیف بیماری خارج تعدادی انرا جنس سوم و تعدادی بصورت دگر باش جنسی می نامند روابط جنسی توام با وفاداری عشق همزیستی بین دو بزرگسال است و با همجنسبازی که بر اثر کمبود جنس مخالف در زندان و فیضیه ی شما بوجود می اید متفاوت است و به هیچ بی سوادی هم مربوط نیست چون///روابط بین دو بزرگسال است با رضایت طرفین// باز بر اثر بی سوادی در اینمورد چرند بنویسید-------------1
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
2... قسمتی از تمایلات جنسی ریشه در بیماری های روانی دارد و تهوع اورترین ان//پدوفیلیا.بچه بازی است که بخوبی میدانید چیست چون رهبر دینتان- امامانش و در اکثر کشورهای اسلامی در جریان است با به به چه چه!!!!! در کشورهای پیشرفته مجازاتهای سنگین///ترانس سکسوالیسم افریده شدن با مغز جنس مخالف نیز امری جدا و قابل کمک بوسیله ی جراحی//ترانس وستیسم عشق به لباس جنس مخالف گرچه منشا روانی دارد ولی ازاری به کسی نمی رساند/ هرمافرودیسم دو جنسیها هم همینطور///نکروفیلیا عشق بازی با مردگان.سادیسم جنسی مازوخیسم جنسی.تجاوز جنسی اینها همه بیماری روانی قسمتی قابل معالجه و در قسمتی غیر قابل معالجه/اطلاعات کوتاهی بود برای بی سوادان منتقد در این مورد که ادعای انسان بودن دارند اما.!!!!!!
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

hovakhshatare - ایران - تهران
مانش رومشکانی - عزیز جان همجنس‌گرایی یک غریزه است و اکتسابی نیست. تعدد زوجین بی‌وفایی مرد به همسر اول و هوسرانی و شهوترانی او را می‌رساند اما همجنس‌گرایی موضوع کاملا متفاوتی است و افراد همجنس‌گرا با غریزه‌ی میل به همجنس به دنیا میان بنابراین ضدطبیعی نیستند بلکه کاملا هم طبیعی هستند و در حقیقت دست خودشان نبوده که همجنس‌گرا شده‌اند پس هیچ انحرافی از مسیر طبیعی ندارند بلکه مسیری را طی می‌کنند که طبیعت برایشان مقدر کرده. توهین کردن به این افراد چون ما از آن‌ها خوشمان نمی‌آید کار پسندیده‌ای نیست و کاش یاد بگیریم به شیوه‌ی زندگی دیگران که اکثرا به ما مربوط هم نیست احترام بگذاریم.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
رطب خورده کی کند منع رطب....امان از دست این ناپاکستان متظاهر.
جمعه 17 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.