مظلومی: رحمتی گفت جلوی پرسپولیسی‌ها سنگ انداختم


مظلومی: رحمتی گفت جلوی پرسپولیسی‌ها سنگ انداختم

سرمربی استقلال گفت: رحمتی به من گفت به خاطر رفاقت با شما و اینکه قبلا در استقلال بازی می‌کردم با شرایط کنار آمدم و مقابل پرسپولیسی‌ها سنگ انداختم.


پرویز مظلومی که این روزها با استقلال در اردوی کردان کرج به ‌سر می‌برد در گفت‌وگوی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت این تیم، صحبت‌های زیر را مطرح کرد.

آقای مظلومی کم پیدا هستید؟
کمتر مصاحبه کنم، بهتر است.

چرا؟
ظاهرا برخی رسانه‌ها ناراحت هستند که ما مصاحبه می‌کنیم.

بیشتر توضیح می‌دهید؟
متاسفانه بعضی‌ها در رسانه‌هایشان متلک می‌اندازند که چرا مظلومی مصاحبه می‌کند. بالاخره ما متوجه نشدیم با رسانه‌ها تعامل کنیم یا نه. آنچه من می‌دانم این است که وظیفه مربیان تعامل با رسانه‌ها و ارتباط خوب با آنها است. هیچ وقت برخورد بدی با خبرنگاران نداشته‌ایم و درها را به روی هواداران نبسته‌ایم اما خواهش می‌کنم اینقدر رسانه‌ها وارد حاشیه نشوند و از یک چیز کوچک اتفاقی بزرگ نسازند.

جریان درگیری‌تان در باشگاه با پدر یکی از بازیکنان چه بود؟
اصلا مسئله خاصی نبود. پدر یکی از بازیکنان با من بلند صحبت کرد و فکر می‌کرد من مسئول باشگاه هستم. سپس ایشان را به مسئولان استقلال معرفی کردم و او هم کلی عذرخواهی کرد و صورت من را بوسید اما متاسفانه قضیه طوری عنوان شده بود که همه فکر می‌کردند چه اتفاق بزرگی رخ داده است.

بگذریم. اردوی کردان چه طور است؟
اردوی خوبی داریم ولی تعداد نفرات‌مان کم است. هر چند این اردو برای ما هزینه دارد ولی تیم‌مان کامل نیست و نفراتی که به خدمت گرفته‌ایم اکثرا در اردوی تیم ملی هستند. جاسم کرار و هوار ملا محمد نیز در اردوی عراق حضور دارند و به همین شکل 7-8 نفر را در اختیار نداریم.

حتی اگر این 7-8 نفر را هم اضافه کنیم، به نظر می‌رسد باز هم تعداد کم است.
دو بازیکن خارجی می‌خواهیم و در صورتی که هفته آینده ویزایم آماده شود به برزیل می‌روم. البته دستیار خارجی هم مدنظر ما است ولی اول باید تیم را جمع و جور کنیم و سپس به فکر کمک مربی باشیم.

آرش برهانی هم از دیروز به جمع شما اضافه شد.
آرش آمد و اضافه شد اما دیر در تمرینات ما شرکت کرد.

هنوز هم سر حرفت‌تان مبنی بر اینکه از این بازیکنان در ابتدای فصل استفاده نمی‌کنید، هستید؟
صددرصد همین طور است. دیروز به خود آرش هم این مسئله را گفتم. روی حرفم هستم و امسال خیلی سختگیرانه برخورد می‌کنم. بازیکنی که قرارداد دارد و سر تمرین نمی‌آید باید غرامتش را بپردازد.

تکلیف سیدصالحی چه شد؟ باشگاه سپاهان از حضور او در این تیم خبر داده است...
با سیدصالحی حرف زدم و همین سؤال شما را از او پرسیدم اما او گفت چنین چیزی نیست و قرار است با باشگاه صحبت کند.

این روزها صحبت‌های زیادی در مورد قرارداد رحمتی مطرح می‌شود و شایعه شده این بازیکن قبل از پیوستن به استقلال شرط و شروط زیادی برای پرسپولیس گذاشته است.
در استقلال از این حرف‌ها نیست. فکر می‌کنم یک سری جنگ روانی به راه انداخته‌اند ولی وقتی نصرتی را از دست ما بردند، ما هم می‌توانستیم حرف‌هایی بزنیم. اعتقاد دارم استقلال و پرسپولیس نباید وارد این بازی‌ها شوند. برای حبیب کاشانی احترام زیادی قائل هستم اما مطرح کردن چنین صحبت‌هایی از ایشان بعید بود.

قرارداد رحمتی طبق عرف سازمان لیگ بسته شده و صراحتا می‌گویم مهدی به خاطر رفاقت با من و عقبه استقلالی بودنش شرایط ما را پذیرفت. اگر او با پرسپولیسی‌ها صحبت کرده مقابل پای آنها سنگ انداخته است چون با آنها رودربایستی دارد و نمی‌توانست دعوت آنها را برای مذاکره رد کند. رحمتی به من گفت به خاطر رفاقت با شما و اینکه قبلا در استقلال بازی می‌کردم با شرایط کنار آمدم و مقابل آنها سنگ انداختم که به پرسپولیس نروم.

بهزاد غلامپور حرف بیشتر اهالی فوتبال را در خصوص دروازه‌ استقلال زده‌ است. او گفته استقلال باید دروازه‌بان دومی داشته باشد که بتواند در صورتی که رحمتی محروم یا مصدوم شد، به خوبی از دروازه استقلال محافظت کند.
ما نمی‌توانیم دروازه‌بان لیگ برتری بگیریم و تنها به سهمیه لیگ یکی فکر می‌کنیم اما دروازه‌بانی که در بیشتر بازی‌های لیگ یک بازی کرده، می‌تواند در یکی دو بازی برای استقلال خوب کار کند. از بهزاد غلامپور ممنون هستم و تشکر می‌کنم که به فکر ما است.

مشکلات مالی ظاهرا حل شدنی نیست...
می‌بینم که فتح‌الله‌زاده تلاش خود را می‌کند و من از او صمیمانه تشکر می‌کنم اما مشکل مالی فقط مربوط به باشگاه استقلال نیست. تکلیف سازمان و وزارت ورزش مشخص نشده است. تمام فدراسیون‌ها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند. شرایط برای ما حساس است. از بازیکنان استقلال بی‌نهایت تشکر می‌کنم، آنها از 2 سال پیش طلبکار هستند و با قراردادی که امسال بسته شده مطالبات آنها سه ساله می‌شود. بعد هم می‌گویند فوتبالیست‌ها و مربیان پول کلانی می‌گیرند. کادر فنی ما 30 درصد از قراردادش را گرفته و بیشتر از نیمی از پول خود را طلبکار است. شاید تیم‌های دیگر پول بیشتری به بازیکنان و مربیان بدهند آن‌هم به صورت نقد اما عده‌ای عشق خود را ثابت می‌کنند. با این حال معتقدم همین بازیکنان را هم نمی‌توان زیاد بلاتکلیف گذاشت و باید مشکلات مالی آنها را برطرف کرد.

پس هنوز عشقی برای این پیراهن‌ها باقی مانده است؟
همین طور است. حنیف عمران‌زاده با وجود آنکه با ما قرارداد داخلی امضا کرده، از تیم‌های دیگر به او زنگ می‌زنند و می‌گویند به تیم ما بیا اما این بازیکن برای ما ارزش قائل است و به پیراهن استقلال احترام می‌گذارد که با این شرایط مالی کنار آمده است. امیدوارم ما هم بتوانیم ارزش این بازیکنان را بدانیم.

ظاهرا اردوی خارجی منتفی می‌شود، درست است؟
اگر قرار است با 10-12 بازیکن به ترکیه برویم اردو را کنسل می‌کنم. با خداست که بازیکنان ملی‌پوشمان چه زمانی از اردوی تیم ملی برمی‌گردند. سؤال من این است مگر بین جواد نکونام و باشگاه اوساسونا فرقی است که به این بازیکن مرخصی دادند تا در اردوی اوساسونا حاضر باشد اما به باشگاه‌های ما اجازه نمی‌دهند بازیکنانشان در تمرینات آماده سازی شرکت کنند. نه اینکه بگویم ما همکاری نمی‌کنیم اما دوباره مثل دو سال گذشته تیم ما در بدنسازی و آماده‌سازی بازیکنان زیادی را در اختیار ندارد.

پس با این وجود در بازی‌ها ابتدای فصل مشکل خواهید داشت؟
از کی‌روش تعجب می‌کنم. او خودش مربی باشگاهی بوده و وقتی بازیکنانش را اینگونه از وی بگیرند آیا او اعتراض نمی‌کند؟ چه طور نکونام به اردوی تیمش می‌رود اما بازیکنان ما چنین حقی ندارند؟ به هر صورت قطعا در بازی‌های ابتدای فصل مشکل خواهیم داشت.

تکلیف فرزاد آشوبی چه شد؟
این بازیکن در اختیار باشگاه است. من خیلی دوست داشتم با او کار کنم اما وقتی یک نفر با ما قرارداد دو ساله دارد و به تمرینات نمی‌آید چاره‌ دیگری ندارم. آشوبی را از لحاظ فنی قبول داشتم اما او دلش با ما نیست و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

با رفتن ایمان مبعلی در خط هافبک دستتان خالی نیست؟
با رفتن مبعلی غافلگیر شدم اما سهمیه خارجی را برای چنین روزهایی گذاشته‌ایم. جاسم کرار را در خط هافبک داریم اما تکلیف هوار ملا محمد هنوز مشخص نیست.

شنیده می‌شود این بازیکن به تیم‌های دیگر ایرانی می‌رود؟
هوار محمد اعلام آمادگی کرده که به استقلال بیاید ولی او با باشگاه قبرسی قرارداد دارد و باید با باشگاه استقلال مذاکره کند. حضور هوار در استقلال منوط به توافقات دو باشگاه است.

pandora - المان - کلن
zoro. بیا پیشبینی‌ کن امسال کی‌ قهرمان نمی‌شه و کی‌ می‌شه.آخه پارسال میگفتی‌ محاله سپاهان ۲سال پشت هم قهرمان بشه آقای کارشناس فوتبال و بادکنک پر باد سابق D:D: راستی‌ اگه می‌خوای لینک کل‌کل‌ها رو بذارم همه ببینند به چه روزی افتادی،نظرت چی‌ عزیزم.اینجا قاضی زیاده هااااااااا.باز بیا واسه خالی‌ کردن حرص فحش بده عزیزم و تهمت بزن lo0o0l
دوشنبه 13 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
لنگیا سوختن خودشون نمی تونن مثل ما خرید بزنن واسه همینه که می خوان کارشکنی کنن اصلا شما رو سنن ای بر خر مگس معرکه لعنت
دوشنبه 13 تیر 1390

pandora - المان - کلن
مبارکه!مهدوی کیا بعد از سقوط با استیل اذین امسال در داماش بازی میکند.امروز امضا کرد!
دوشنبه 13 تیر 1390

pandora - المان - کلن
باز شروع کردن به عوام فریبی.استیلی وخوردبین مصاحبه کردن که مهدوی کیا رو میخواستیم و گفته بودیم چند روز صبر کنه.مهدوی و عابدینی میگن کسی از لنگ با مهدوی کیا تماس نگرفته و نمیخواستنش.پیدا کنید حقیقت را !
دوشنبه 13 تیر 1390

pandora - المان - کلن
مبارکه!مهدوی کیا بعد از سقوط با استیل اذین امسال در داماش بازی میکند.امروز امضا کرد!
دوشنبه 13 تیر 1390

pandora - المان - کلن
باز شروع کردن به عوام فریبی.استیلی وخوردبین مصاحبه کردن که مهدوی کیا رو میخواستیم و گفته بودیم چند روز صبر کنه.مهدوی و عابدینی میگن کسی از لنگ با مهدوی کیا تماس نگرفته و نمیخواستنش.پیدا کنید حقیقت را !
دوشنبه 13 تیر 1390

pandora - المان - کلن
$persian$ - ایران - تهران. محمد در مورد تبریکت همونجا قبل از بسته شدن جواب دادم.درج میشه حالا (:
دوشنبه 13 تیر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
مرسی مهدی جون:)لنگیا بسوزن..کار لنگیا هم شده ببینن ما کیو میخوایم سریع با اون مذاکره کنن اگه نشدم یا بدزدنش یا تهمت بزنن بهش:)لنگین دیگه:)
دوشنبه 13 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .بوقچی قلعه مرغی لینک کل رو بزار خوشحال میشم تو دهنیهایی که خوردی رو بقیه ببینن . هر مربی حقشه بازیکنهای دلخواهشو انتخاب کنه اولویت بازیکنهای دیگه ای هستند وقتی نتونستن سراغ کیا مییان کیا حقشه تیم خودشو انتخاب کنه بهر حال کیا سنش بالاس و شریط گذشته رو نداره تیم لگنتون چرا صادقی و طالب لو رو دک کردن این خواست مربی که بازیکنهای دلخواهشو انتخاب کنه.باز هزیون گفتی قهرمانی تیم ملی سپاهان کار خارق العاده نبود وقتی داوری فداراسیون اصفهانی بهترین بازیکنها پول و دخیل بودن شرایط سیاسی خارج کردن فوتبال دو قطبی و مافیای قلعه مرغی دست بدست هم داد تا سپاهان قهرمان شد راستی تیمتون در دو سال اخیر چه نتیجه گرفت .بوقزن همونطر که سیاوش اکبر پور را نخواستن پرسپولیس هم کیا را در رزرو گذاشته بود البته تو این چیزا رو نمیفهمی تو برو بوقچی قلعه مرغی راستی اب و هوای تبریز چطوره
دوشنبه 13 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .اگه دانشجو بودن و درس خوندن نشانه کوچکیه من به کوچیکی خودم افتخار میکنم و به ادم روانی و بیکار مثل تو به بزرگیش می نازه تاسف میخورم تا دنیا دنیا بوده ادمهایی مثل تو زیاد بوده ادمهایی که اسطورشون امیر قلعه مرغی ام الفساده و در هرشهری این اقا هستش تو هم دنبال او هستی و نون رو به نزخ روز میخوری و میچرخی و 24 ساعته کامنت میزاری و بوق میزنی و چرند تحویل میدی و فکر میکنی کامنتهای مسخرت خریداری داره کور خوندی من در این سایت ارامشو ازت میگیرم و خواب و خوراکتو مختل میکنم مثل همیشه تکرار میکنم از وجود تو و امسال تو من انرژی میگیرم و 100 مثل تو نون به نرخ روز خورو حریفم . اگه فکر میکنی کل کردن به حرفهای مفته در اشتباهی تو کل نمیکنی عقده های زندگیتو تو دنیای مجازی خالی میکنی و فکر میکنی در این دنیای مجازی قهرمان هزیانگوئی هستی برو زیر علم قلعه مرغی و استقلول ...
دوشنبه 13 تیر 1390

dannni - سوئد - استکهلم
pandora - المان - کلن /بابا انقدر بلف نزن پارسال جوری چلوندمت ,,, دیدی هیچ کس سوراغی ازت نمیگرفت ,,,بعد از 9 ماه لباس سیا از تنت در اوردی و باز تو سایت سر و کله ات پیدا شد هنوز زوده دانی استکهلم بشناسی ,,باز بهت میگم من احتیاج به دسمال ندارم هم کاترینا هم شقایق ه هم اکثر بر بچهای سایت منو دیدن چه مصیبتی هستم
سه‌شنبه 14 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. اولا گفته بودم که وول کن نیستم،هر تاپیک بسته بشه یجا دیگه گیرت می‌ندازم،فعلا که من روزگارت رو سیاه کردم عزیزم.حالا دونه دونه جواب میدم//دیدی باز توهین کردی،فحش دادی،این نشون دهنده ضعف شخصیت و مهمتر از این باختنت هست که حرصت رو اینجوری خالی‌ میکنی‌ /// در مورد سلیقه مربیا،بله قبول دارم ! اما اون زمان که میگفتی‌ مهدوی‌کیا و دایی از لنگ رفتن اروپا و به لنگ برمی‌گردند رو یادته؟دایی که رفت صبا و سیپا.اینم از مهدوی‌کیا!ضمنا چطور مهودی کیا پیر حساب می‌شه اما علی‌ کریمی‌ پیر نیست؟چطور فرهاد با همین سنّ یه تیم رو میچرخونه !می‌خوام بگم که بحث سلیقه نیس،بحث اینه که استیلی ذاتش خرابه ! حالا بازم خواهی‌ دید در طول فصل///در مورد نتیجه ۲ ساله تیمم که مفصل گفتم ! گفتم توی ۶ سال ۴تا جام گرفتیم!این ۲ ساله اخیر هم یه نگاه به داربی بنداز،یه نگاه به نتیجه در آسیا،و یه نگاه به جدول لیگ پایان هر فصل.معلوم می‌شه چه تیمی بهتر بوده.۲تا حذفی که گرفتین رو هم که برات گفتم چی‌ به چی‌ بوده.اگه لازمه باز بگم؟اینقدر میگم تا بالاخره بفهمی ! من خسته نمیشم
سه‌شنبه 14 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. در مورد دانشجو بودن،تو میتونی‌ هرجور می‌خوای به من بگی‌،تا الانم همیشه از این حرفا زدی،من بهترین دانشگاه ایران درس خوندم،شریف ! بعدشم فوق رو توی یکی‌ از بهترین دانشگاه‌های اینجا خوندم.تو هنوز موند به جایی که من هستم برسی‌،حالا هی‌ به من بگو آواره و بوقچی و ...!اینا از بچگیته از حرص باختنت،چون درک می‌کنم چیزی نمیگم ! بهت میگم بچه چون این حرفا رو میگی‌ ! وگرنه درس خوندم نشانه بچگی‌ نیست عزیزم،افکار و حرفت نشون میده بچه هستی‌،کسی‌ که به خودش بگه کارشناس فوتبال چیزی جز یه بچه نیس که فکر می‌کنه خیلی‌ بارشه و بزرگ شده !مثل اونا که تازه پشت سیبیلشون سبز می‌شه،توهّم داری ! جواب توهین‌هات رو نمیدم چون می‌خوام یادت بدم مثل بزرگ‌ها رفتار کنی‌.اینم لینک کل‌کل‌ها :https://www.iranianuk.com/article.php?id=64793. https://www.iranianuk.com/article.php?id=64929
سه‌شنبه 14 تیر 1390

pandora - المان - کلن
dannni - سوئد - استکهلم. ببین کودک گرامی‌،اینجا جای کل‌کل فوتبال هست!دیگه اینقدر سنّ داری که بفهمی هر چیز جاش کجاست !اگه لنگی بودی اینجا هم حالت رو می‌گرفتم،حیف که استقلالی هستی‌ ! برو جوابت همونجاست
سه‌شنبه 14 تیر 1390

dannni - سوئد - استکهلم
pandora - المان - کلن / وای چه حالی میده کل کل کردن باتو اقا دوماد دره کم میاره / راستی تو کار و بار نداری فقد کامنت میزاری
سه‌شنبه 14 تیر 1390

pandora - المان - کلن
dannni - سوئد - استکهلم. بچه اول اب نبات بخور,ثانیا تو که بیشتر از من کامنت میدی((: هیچ کاری واجب تر از تربیت یه بچه نیست.کس دیگه باید میکرده حالا من میکنم.
سه‌شنبه 14 تیر 1390

pandora - المان - کلن
dannni - سوئد - استکهلم. کار و بار من با مال تو که همش فکر مسائل شورت ورزشی هستی فرق داره D:
سه‌شنبه 14 تیر 1390

pandora - المان - کلن
dannni - سوئد - استکهلم. ۱ سال و خرده‌ای دستمال کشیدی به جایی نرسیدی ،جوری شده که آرزوی کتک خوردن از دخترا رو داری ! آبروی هرچی‌ مرده بردی بچه جون !
سه‌شنبه 14 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
pandora - المان - کلن . حالا دیگه من باور نمیشه راست میگی جان من این تن بمیره؟
سه‌شنبه 14 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
dannni - سوئد - استکهلم . دمت گرم این اقا در غیبت کبرا بسر میبرد چون خیلیها حالشو جا اورده بودن از فوتبال فقط لیدری قلعه مرغی رو بلده .
سه‌شنبه 14 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .اولا من نظر خودمو در مورد تو گفتم و هر چیزی که لایقش هستی رو گفتم.اگه فکر میکنی روزگارم با چرندیات تو سیاه میشه انقدر این سیاه شدن رو دوست دارم و باش حال میکنم من روزی 5یا 10 دقیقه بیشتر صرف نمیکنم مثل تو بیکار نیستم که در هر مورد کامنت میزاری و دیدی علاوه بر من دوستان دیگه گفتن تو بیکار تشریف داری.من حرص بخورم به چی به کامنتهای خنده دارت جانم اشتباه گرفتی من باتو حال میکنی با تو عمری بی تو هرگز.باز حرف زدی دایی کیا باقری کریمی پرسپولیسی هستند چه قبل و چه بعد از پرسپولیس هر جا بودن و رفتن پرسپولیسی حساب میشن نکنه مثل بقیه هزیان گفتنته و توهم زدی فکر میکنی استقلالین.کریمی هنوز توان بازی در سطح بالا رو داره مثل باقری که تا الان هم میتونه بازی کنه ولی کیا پارسال درخشش سابقو نشون نداد و از اون شرایط دوره و در پستی بازی میکنه که احتیاج به رفت و برگشتهای سریع داره و کم مییاره و هم پستیهاش علی عسکر و نوروزی و بعضا رضایی هستند که از بهترینهای ایران هستند .رائول با اون همه عظمت رئال نخواستش و به شالکه رفت با این وجود اسطوره رئاله فوتبال رودر بایستی نداره
سه‌شنبه 14 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .در مورد جامها و قهرمانیها هر وقت به تعداد قهرمانیهای سرورت پرسپولیس رسیدید بعدا بیا حرف بزن دربی هم شما 100 هم ببرید قهرمانی نمیشه و بابت دربیها جام به تیمی نمیدن و دربیها رو میشه جبران کرد ولی 6تاییها و رفتن به دسته 3 رو هیچکاری نمیشه کردو تا ابد میمونه فقط در مورد تیم خودت کل کن حرفای تکراری نزن. تیم ما دو سال با یک مشت بازیکنهای درجه 2 و مصدوم دوتا جام بردیم تیم شما با اینهمه مهره هیچی نشد و در جام اسیا چی شدید رفتن به مرحله بالاتر هیچ فرقی با از ابتدا حذف شدن نداره و هر فصل بالاتر ما بودن قهرمانی نمیشه ما لااقل دو جام بردیم
سه‌شنبه 14 تیر 1390

pandora - المان - کلن
$persian$ - ایران - تهران. اره والا!
سه‌شنبه 14 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .استیلی اصلا ذات خراب نیست خیلی هم ادم خوب و با شخصیت و با ادبیه استیلی از اول گفت احتیاج به این اقا نداره و در پستش بازیکنهای اماده داره بعدا قصد داشت اگه بازیکنهای مورد دلخواهشو نتونست بگیره بعدا از کیا استفاده کنه کیا در رزرو بود پارسال دایی نتونست بازیکنهای دلخواهشو انتخاب کنه از لیست دوم و سومش بازیکن گرفتن البته تو در حدی نیستی که این چیزا رو بفهمی .
سه‌شنبه 14 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .در دنیای مجازی هر کسی میتونه ادعا کنه که دکترا و فوق لیسانس است و یا اصلا بگه خداست از لحاظ من شما یک ادم بیکاری هستی که 24 ساعته پای pc نشستی و مهمل بافی میکنی و این برای همه روشنه در ضمن شما کلن زندگی نمیکنی و شما بوقچی امیر قلعه مرغی هسیتی و با این اقا از این شهر به اون شهر کوچ میکنی الان هم در تیریزی و سر تمرین تراکتور هستی و بوق میزنی ولی خوب خودتو اماده کن که در یادگار امام در بازیهای لیگ با بوقت بترکونی. واقعا من هنوز به فوق لیسانس بوقزنی نرسیدم شما ید طولایی در بوقزنی داری.باز توهم زدی تو فکر کن کل رو بردی لینکش موجوده و من میگم تا الان پودرت کردم و اصلا در حدی نیستی که بخوای با من کل بندازی دونه به دونه از کامنتا موجوده کم اوردی اون هم از نوع شدیدش .اقای فوق لیسانش بوقزنی شما بچه هستی که هیچی حالیت نیست و هر سئوالتو 200 بار تکرار کردی و 180 بارشو جوابتو دادم و 20 بارشو جواب ندادم و گذاشتم بخاطر بالا خونت چون جواب دادن فایده نداره چون IQ در حد جلبکه
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. اولا چیزی که لایق خودت بودی گفتی‌ عزیزم،ثانیا واسه بار چندم اینا رو میگم،تکرار واسه کند ذهن‌ها هم جالبه‌ها !!! در مورد بازیکنا گفتم لنگ نساختشون،به خاطر لنگ نرفتن اروپا و در لنگ هم بازنشسته نمیشند ! کسی‌ نگفت اینا استقلالی هستن بچه جون // مهدوی کیا رو در طول فصل خواهیم دید فوتبالش تموم شده یا نه.حالا هی‌ گند کاریهای استیلی رو توجیه کن،در طول فصل هم دیگه رو میبینیم ! فقط این حرفت یادت باشه مثل پیشبینی‌‌هات من یادم میمونه!/dar مورد جام‌ها هروقت ۲تا قهرمانی آسیا آوردی و ۴بر فینال آسیا رفتید بیا حرف بزن،باز از جام تهران گفت ! تو به اون بنز ما به آسیا ! در مورد داربی هم که جنگ مستقیم ۲ تیم هست و نشون میده در کل تاریخشون کدوم بهتر بودند،هروقت فینال آسیا رفتید توی آمار داربی هم به ما میرسید.اینا همش آرزوهای محال هست عزیزم،اگه ۶تا جبران نمی‌شه،رفت و برگشت پارسال هم جبران نمی‌شه !اگه دسته ۳ رفتیم،شما ۵تا از قطر خوردید و بنگلادش حذفتون کرد و ۱۳ تا باخت داشتید و ۵تا پشت هم و .. !
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. توی آسیا هم ۴امّ شدم بین ۴تا با رفتن به مرحله بعد فرق نداره ! ایول به فهم فوتبالت !زورو ۲ روزه کم میای،کم میخندم،تورو خدا بیشتر بیا !
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. زورو جون کی‌ می‌خوای بزرگ بشی‌ تو؟باز حرصت گرفت توهین کردی و گفتی‌ بوق چی‌ هستم که :)) چندتا از بچه‌ها از نزدیک دیدن که من از کجا مدرک گرفتم و چه کاره هستم،به حرف گربهٔ سیاه که بارون نمیاد !هرچی‌ بیشتر اینجوری بگی‌ ۲تا نتیجه می‌شه گرفت ،۱ اینکه اکس میزانی‌ میری توی توهّم.۲ اینکه از حرص باختن کل‌کل هست.لینک‌ها رو اینقدر میزارم تا همه ببینند چه جوری له شدی،حالا هی‌ بگو من سوال تکراری می‌کنم.مردم کور نیستند که عزیزم.لینک رو واسه همین میزارم که ببینند داری دروغ میگی‌ و تو جواب نداشتی‌.بیشتر بیا سایت،دلم میگیره و کسی‌ نیس بهش بخندم
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن . مطمئن باش چیزهایی که گفتم در موردت صدق میکنه و لیاقتشونو داری.باز برای افراد معیوب الذهن تکرار میکنم اونا در پرسپولیس چهره شدن و شناخته شدن و به جایگاه واقعیشون رسیدن و به پرسپولیس برگشتن دایی به خونش برگشت باقری همینطور کریمی هم ایضا حالا کیا نشد اون به مربی بستگی داره و امیدوارم کیا هم در داماش موفق باشه .امیدوارم که فوتبالش تموم نشه ولی سال گذشته موفق نبود. برای امیر مرغی میخوای شریک پیدا کنی و میخوای استیلی رو خراب کنی مطمن باش با حرفای تو هیچ اتفاقی نمییفته فقط مضحکه میشی تمام ایران امیر مرغیتو میشناسن حتی استقلالیها حالا بوقتو بزن
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .باز کم اوردی از حربه قدیمی استفاده کردی 100 بار جوابتو دادم باز هم برای شکوفایی مغز کمک میکنم. استقلال 10 قهرمانیش در جام تهران بوده پرسپولیس 9بار پس با این 10 جام شما باز هم تعداد قهرمانیتون از ما کمتره پس جام تهران که بخاطر جنگ لیگ تعطیل بود بهترین تیمها حضور داشتن .14 قهمانی سلطان داشته قهرمانی جام در جام اسیا و قهرمانی بازیهای اسیایی 90 پکن حالا برو بوقتو بزن بابت دربیها جام به تیمی نمیدن و دربیها رو میشه جبران کرد ولی 6تاییها و رفتن به دسته 3 رو هیچکاری نمیشه کردو تا ابد میمونه فقط در مورد تیم خودت کل کن حرفای تکراری نزن
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .رفت و برگشت جبران میشه لیگ3 بد دردیه 6تائیها بد دردیه هر وقت شما 5تا زدید بعد هزیون بگو .6تائیها 13 باخت داشتیم ولی شما تیمتون چند سال پیش تو جدول سیزدهم شد دسته 3 رفت. پرسپولیس تنها تیمیه که هم لیگ و هم حذفی رو در 1سال برده سال78 . نکنه برای بالا رفتن به مرحله بعد و حذف شدن تره خورد میکن فقط قهرمانی ارزش داره با وجود تو به دلقک احتیاجی نیست کم جوک بگوiq پایین.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .کوچیکی و بزرگی در این سایت مشخص شد با اراجیفی که تحویل میدی روز به روز خودتو کوچیک میکنی تو حتی استقلالیها هم قبولت ندارن مثل اسطورت قلعه مرغی رو هم قبول ندارن.کدوم بچه ها از نزدیک مدرکتو دیدن من که ندیدم ثابت کن من که مطمئن هستم تو ادم بیمار روحی هستی که مواد توهم زا استعمال میکنی و بوقچی قلعه هستی و بیکار هستی و پاچه همه رو حداقل چند باری گرفتی حتما لینک بزار البته همه میدونن چطور سوسک شدی حسابی لهت کردم حتی استقلالیها هم گفتن کم اوردی کامنتا موجوده البته گریه انداختن تو کار هر روز و شب منه ریز میبینمت ولی خدائیش نباشی به کی بخندم باش دوست بیکار و بیعار و شعبون بیمخ و بوقزن من
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

dannni - سوئد - استکهلم
zoroye iran - اتریش - وین / رفیق چرا سرتو بدرد میاری ما اینو بعنوان اس اسی قبول نداریم اصلا از فوتبال سرش نمیشه pandora - اگر گفتی تو زمین فوتبال چنتا بازیکن هستن الکی خودتو بما چسبوندی این چه چسب شریس هستش کارو بار نداری جوک سایت شده
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. دعا می‌کنم خدا تورو هیچوقت از من نگیره عزیزم،باز خنده‌ها شروع شد حالا جوابت : هرچی‌ توهین کردی همچنان از سوزش باخت بوده،باز هم لینک رو میزارم عزیزم،اکس هم اینقدر نزن،زیاد باد میشی‌ یهو میترکی گند زده می‌شه به اینجا // واسه چندمین بار میگم هیچ کدوم از این بازیکن‌ها در لنگ چهره نشدند،توی بانک تجارت و تراکتور و .. مطرح شدند،از اونجا رفتن تیم ملی‌ و به خاطره بازی در تیم ملی‌ رفتند اروپا !لنگ هیچ نقشی‌ نداشته.آخرشم که دایی اومد رفت صبا و سایپا،کریمی‌ و مهدی هم استیل آذینی شدند عزیزم.به حساب لنگ نزن // واسه امیر که هیچ شریکی نیست،افتخارات امیر رو که لنگیا توی خواب هم نمی‌بینند،هی‌ از دنبه میگی‌ بیا از مربی‌‌های امروزی لنگ بگو که مثل تیمت اوضاشون خیطه ! استیلی توی کثیف بودن دست همه رو از پشت بسته،شریک حساب نمی‌شه.خیلی‌ کوچکتر از این حرفاست // باز هم میگم جبران داربی رو توی خواب ببینی‌ عزیزم.مگه دسته ۳ رفتن ما کار لنگ بوده که هی‌ میگی‌؟منم بنگلادش رو ۵تا قطر رو میگم ! تازه بنگلادش رو ناصر خان زد بهتون ! حالا هی‌ تکراری چرت بنویس.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
pandora - آلمان - کلن. بیخیال!؟ یعنی با هم قرار گذاشتین تو این 1ساله از هم خوشتون اومد ازدواجم کردین زندگیم کردین بعد به نتیجه نرسیدین،طلاق گرفتین بعد جفتتون با 2 نفر دیگه آشنا شدین با اون ازدواج کردین؟ یعنی میشه،این همه کار و تو این 1ساله که من نبودم کردید؟ بابا دمتون گرم چه فعالیتی ما که بعد 4سال می خواستیم طرفمون و بگیریم آخرشم قسمت نشد اتفاقا تو این سایتم عضو بود البته ما بیرون آشنا شدیم بعد عضو اینجا شدیم،الانم 1سال که بهم زدیم ولی من دیگه انقدر تو ذوقم خورده که حالا حالاها فکر نکنم تصمیم به ازدواج بگیرم.موندم تو کار شما چقدر راحت و سریع دمتون گرم
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. نگفتی افتخارات استقلال توی آسیا چقدر سوزوندت ؟؟؟ هی‌ بیا از جام تهران بگو،حرف نداری دیگه.توی آسیا رفتن به مرحله بعد ارزش نداره ؟فرض کن نداره !! ۲تا قهرمانی و ۲تا نایب قهرمانی و ۲ تا ۳ومی خیلی‌ ارزش داره کوچولو.اما ۵ تا خوردن یعنی‌ افتضاح ! هر سال ۴امّ شدن توی ۴تا تیم هم یعنی‌ آبروی ایران رو بردن !بازیکن ملوان خوب میگفت که میگفت میخوان لنگ بره آسیا باز ۵تا ۵تا بخوره آبرومون رو ببره !گفته بودم ولن کن نیستم،کم بیای کامنت میزارم میکشونمت اینجا،من با تو کار دارم کوچولو.فقط دیکته بنویس،پیش بینی‌ کن که بخندیم.درس بخون یه چیزی بشی‌.حرص نخون میگن باخته طرف.ادب داشته باش.یکم بزرگ شو.یکم حرف جدید بزن // یدونه استقلالی بیار گفته باشه من کل‌کل رو باختم !! اینم مثل آمار هایی که دادی و زدم تو دهنت که غلط بود،اینم داری چرت میگی‌ عزیزم ! ۲تا استقلالی اومد طرف من ! ۱ لنگی هم طرف تو که اونم جوکر سایت بود و چون جوابشو نمیدم اومده بود یه چیزی بگه من جواب بدم ! محمد و اشکان و کاترین خوب حالتو گرفتن.لینک رو میزارم همه ببینند.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. میبینی‌ هرچی‌ می‌گذره روز به روز با حرف هایی که ازت میکشم همه می‌فهمن نه تنها کارشناس نیستی‌ بلکه قدر مرغ هم از فوتبال حالیت نیس،من حالا حالاها واسه تو برنامه دارم.هنوز من رو نشناختی زورو جونی. https://www.iranianuk.com/article.php?id=64793. https://www.iranianuk.com/article.php?id=64929
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
dannni - سوئد - استکهلم . میگم بچه هستی‌ همینه ! اینجا فقط من با لنگیا کل‌کل می‌کنم،تو برو از دختر‌ها کتک بخور،کسی‌ تورو آدم بزرگ هم حساب نمی‌کنه چه برسه به استقلالی،بحث من با تو اینجا نیس،یکم از بچگی‌ در بیا.زشته به خدا.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
dannni - سوئد - استکهلم. می‌خوام ببینی‌ کی‌ جوکر سایت هست و همه بهش میخندد ! یه بچه هست که میاد وسط حرفای جدی همیشه جوک کپی‌ می‌کنه،همه هم به ریشش میخندن.با هرکس حرف زدم وقتی‌ بحث به تو رسیده گفت دنیی بچه هست تو عالم خودش هست،بذار خوش باشه !این لینک رو ببین که همه چی‌ بارت کردند تا بفهمی کی‌ توی سایت انگشت نما هست. https://www.iranianuk.com/article.php?id=65014. اینم ۲تا لینک که توش چزوندمت که سوزش زیاد باعث شده بحث رو بکشی اینجا و از کل‌کل من و زورو استفاده کنی‌:. https://www.iranianuk.com/article.php?id=64984. https://www.iranianuk.com/article.php?id=65134
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. شرط می‌بندم الان میای به خاطر کامنت دنی خوشحالی‌ میکنی‌ :)) بحث من با دنی رو میتونی‌ توی لینکی‌ که واسش زدم ببینی‌،دنی استقللیه اما به خاطر سنّ کمش نمی‌دونه چی‌ رو کجا باید بگه.تو بهتره جواب کل‌کل من رو بدی،تا الان دیدی من بیام بگم زورو لنگیا اینو میگن استقلالیا اینو میگن؟اشکان و محمد طرفداری من رو کردن من چیزی نگفتم مثل تو بی‌ جنبه نیستم،تو از جواب کم میاری دلت رو خوش میکنی‌ به این چیزا.بحث من با دنی اصلا فوتبالی نیست عزیزم.اون هم طرف امیر خان هست اینو همیشه توی کامنتاش می‌شه دید
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
$persian$ - ایران - تهران. عزیزم منظورم دوست شدن بود،نه ازدواج.حسابی‌ رفتی‌ سر کار رفیق،ازدواج که شوخی‌ نیست.من فکر کردم منظورم رو میگیری که چی‌ میگم،قصد سر کار گذاشتنت رو نداشتم
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
$persian$ - ایران - تهران. عزیزم منظورم دوست شدن بود،نه ازدواج.حسابی‌ رفتی‌ سر کار رفیق،ازدواج که شوخی‌ نیست.من فکر کردم منظورم رو میگیری که چی‌ میگم،قصد سر کار گذاشتنت رو نداشتم
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
pandora - آلمان - کلن . آها دوست شدید خوب خوبه
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .جوکر سایت سوژه خنده من جات بودم عمرا سراغ این سایت نمی اومدم همه حالشون از تو بهم میخوره حتی استقلالیها هم قبولت ندارن کمتر مواد روانگدان استفاده کن دمت گرم لینکا رو میزاری له شدنتو نشون میدی تمام اون بازیکنها در پرسپولیس چهره شدن و تمام اونها به پرسپولیس برگشتن بجز کیا که استیلی نخواستش.اگه پروین مربی قدیم پسپولیسه و از الان بگم قلعه هم مربی قدیم لگن بود الان پرویز مو قشنگه که هیچ نتیجه نگرفته و دایی دو سال دو جام برد افتاد
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .استیلی رو با امیر مرغی مقایسه نکن که مرغیتون ام الفساد فوتباله و گاو پیشونی سفیده باز چرت گفتی دسته 3 کار ما نبوده 6تایی که کار ما بود دربیها جبران میشه ولی سته 3 و 6 تاییها جبران نمیشه.اب کشیدی اسم خدابیامرز رو اوردی اون از دست ابلهانی چون تو و مرغی جان بلب شد تو بوقتو در راه مرغی بنواز بقیه جوابتو فردا میدم وقتم برام مهمه تو پشیزی نمیارزی
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. هر یک روز که می‌گذره اوضاع روانی‌ تو بدتر می‌شه،قشنگ از کلماتی‌ که می‌نویسی معلومه.این نشون میده کارم رو خوب بلدم و درست دارم انجام میدم.تازه اولش هست کوچولو.من نیام سایت که تو راحت بشی‌؟گفتم که کابوست شدم مثل امیر خان.من اینجام که روی تو و اون بچه رو کم کنم که میبینی‌ دارم می‌کنم.دارم میرم بیرون و آخر شب میام.همه که مثل تو بیکار نیستند که / امیر ۲سال پیش مربی‌ استقلال بود دنبه ۱۰سال پیش مربی‌ لنگ.جام‌های ۸ سال اخیر امیر رو گفتم که،آخرین جام دنبه مال عهد بوق هست / اسم تیم هایی که اون بازیکنا توش چهره شدن رو گفتم،می‌خوای باز بگم؟لینک ویدئو یکیش رو هم که دیدی ! پس یا ببند یا بگو که دوباره بگم عزیزم.تو همیشه کم میاری محصل جون.پرویز هم همون هست که رفت و برگشت گذاشت تو ... تیمش هم بالای تیم علی‌ آقای شما بود.توی آسیا هم بهتر از شما بود ! جام‌های دایی رو هم که گفتم لرنت براش گرفته یا اینکه چه مدلی‌ حذفی برده ! حاضرم همش رو دوباره بگم اگه اینقدر کند ذهنی‌ /
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. واسه جبران داربی و بنگلادش و ۱۳ باخت و ۴ ساله اخیر لیگ و ۶تا عنوان آسیا هم گفتم که لال میبینمت عزیزم.امتحان رو خوب بده یه چیزی بشی‌ مخصوصاً امتحان دیکته.اینقدر هم تابلو کم نیار،به خدا همه این لینکا می‌شه وسیله آبرو ریزیت !جناب کارشناس بادکنکی ترسو.پیشبینی‌ یادت نره
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .کارتو خوب بلدی از خنده روده بر شدم تو اینقدر بیکاری که جواب دادن در سایت رو کار میدونی اینقدر بیکاری و غرق در دنیای مجازی شدی که این افکار بهت دست پیدا میکنه دوست بوقچی من جدی میگم خودتو به یه روانپزشک مجرب نشون بده واقعا نگرانم کردی از بین نری به امید خدا یا بستریت نکنن بعد من با کی حال کنم و به کی بخندم.تو فکر میکنی جواب منو و dannni - سوئد - استکهلم رو میدی تو اراجیف و هزیون تحویل میدی و همین روزا در این دنیای مجازیت سکته میزنی گناهت گردنمون می یفته ولی اشکال نداره همین روزا روانه تیمارستانت میکنم
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .فوق لیسانس بوقزنی هر وقت 6تا زدید بعد بیا قد قد کن دسته 3 و 6تایی تا ابد سوزش تو رو از بین نمیبره تیم شما لیگ 3 رفته در لیگ سیزدهم شده و 6تایی شده هر وقت جواب اینها رو دادی بعد بیا هزیون بگو بیکار غرق در افکار روانپریش این هم اضافه شد سوژه خنده
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .اسمهایی که تکرار کردم در پرسپولیس چهره شدن و از پرسپولیس به اروپا رفتن اینها بازیکنهای پرسپولیس بودن 100 بار دیگه تکرار میکنم یه استقلالی که در اروپا رفته و موفق شده رو نام ببر نام ببر هاهاها چه حالی میکنم بات بوقچی.دوباره بگو پرویز چه جامی برده لگن مگه در جام حذفی شرکت نداشت چرا دو ساله خذف شد و سه سال پیش طالب لو در پنالتیها قهرمانتون کرد و اخراجش کردید تیم قدر نشناس امید و وحید کجان همین لگن مگه ملوان حذفش نکرد ما قهرمان شدیم و دو سال دو جام باز هزیون گفتی لورانت از هفته 6 رفت و دایی جوان نه بازیکنها رو انتخاب کرده بود نه چیزی تیم رو تحویل گرفت و قهرمان کرد و پرسپولیس رو در سال اول تحویل گرفت که بازیکنها روخودش انتخاب نکرده بود و جام برد و در حذفی امسال با تمام مشکلات کمبود بازیکن و مشکلات درون تیمی جهنم اهواز سپاهان تا خرخره مسلح ملانی که لگن رو حذف کرده و شب بازی امثال تو تا صبح نزاشتن بچه ها بخوابن جام بردن شاهکار بود
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. می‌خوام یبار مثل خودت توهین کنم،بلکه جواب داد!ببین بچه ننه،اول بگو مامانت یه سر از ایران بیاد پیشت،انگار شیر خشکت دیر شده!بعد بگو دوست دخترت دیکته بگه چون امروز غلط جدید دشتی.حالا تا من گفتم احوال روانیت روز به روز بدتر می‌شه،تو هم میگی‌ برو روانپزشک،به این مدل تقلید میگن طرف مثل می‌....میمونه!به قول خال قزی ریلکس ریلکس ریلکس تر !ببین بچه محصل اینم جواب:هروقت تیمت توی یک سال ۲تا دربی بود بیا قد قد کن.هروقت رفت فینال و قهرمان باشگاه‌های آسیا شد بیا قد قد کن،حالا ۲بار پیشکش،۴تا فینال هم مثل استقلال پیشکش.یکی‌ هم قبول!هروقت تونستی‌ ننگ ۵تا از قطر رو پاک کنی‌ بیا ور ور کن.هروقت تونستی‌ ۴سال تیمت بالای استقلال باشه بیا خر خر کن.هروقت استقلال رو یه بنگلادشی از آسیا حذف کرد بیا قوقولی کن //
جمعه 17 تیر 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. تو از دنیی قر قره نکن.مرد باش جواب خودت رو بده!!!معلم‌های تو از دبستان تا الان چی‌ کشیدن با این مغز خالی‌ که داری.واسه بر ...امّ دایی و مهدوی در بانک تجارت چهره شدند و باقری در تراکتور.از همون تیم‌ها به تیم ملی‌ رفتند و به خاطر درخشش در تیم ملی‌ به اروپا رفتند.لنگ هیچ کاره هست!از اروپا هم اومدن رفتن تیم‌های دیگه. //استقلال در ۶سال ۴جام برده!۴سال هست بالای لنگ هست.پس ببند.هاها !شما با کریم چه کردید نمک نشناس ها!اگه دایی مربی‌ بود ساله ۲ گند نمیزد به سایپا.ساله ۲ تیم رو خودش بست و بدن سازی کرد!ساله اول تیم لرنت اول شد!!!!باز هم ببند!حالا دیگه ریلکس باش و ببند.به جاش دیکته بنویس،سعی‌ کن روزنامه زرد نخونی،یکم فوتبال بفهم که جلوی همه نری گوشه رینگ.لول
جمعه 17 تیر 1390

ghanber jakson - المان - فرانکفورت
persian$ - ایران - تهران . ببینم رقیب استفقی تو که قول ازدواج به فرنوش داده بودی پس چی شد?.
جمعه 17 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .تمام حرفات تقلید از منه حالا برای خالی نبودن عریضه هزیون نگو معلومه حال کی خرابه و احتیاج به دکتر داره کسی که بیکاره و پاچه اینو اونو میگیره و پرسه در سایتها رو کار میدونه و در دنیاش غرقه بیمار روحیه و احتیاج به معالجه داره برو در اسرع وقت خودتو به روانپزشک نشون بده. هر وقت به بردن دربی جام و قهرمانی دادن بعد بیا شعر بگو دو سال دو قهرمانی. دسته 3 و 6تاییها .قهرمانی اسیا در جام در جام و 2بار نایب قهرمانی در اسیا جام در جام حالا برو بمیر.پر افتخار ترین تیم ایران حالا برو خودتو تو وان اب یخ بنداز شاید خنک شی البته بعیده
جمعه 17 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .من میدونم IQدر حد جلبکه ولی قمپوز نیا و خالی نبند فوق لیسانس بوقزنی تو همون بوقزن در حد سیکلی و نمی گیری اون بازیکنا که خار شدن رفتن تو چشت پرسپولیسی هستند بودن و تا ابد قلبشون به عشق پرسپولیس میتپه و در این تیم چهره شدن و از این تیم به اروپا رفتن نه از تجارت و تراکتور و...از اروپا هم برگشتن به خونشون دایی این دو سال اخیر کجا بود از اروپا به کدوم تیم برگشت .باقری به پرسپولیس برگشت کریمی هم همینطور افتاد یا کجه نمییفته.عقل کل بگو کدوم تیم رفتن از اروپا که برگشتن کجا رفتن برو بوقتو بنواز.هر روز امارتو بالا پایین ببر ثبات هم نداری هرچی دلت خواست بنویس کوچولو هر وقت به اندازه پرسپولیس جام بردید بعد بیا قدقد کن امار رو بررسی کن بعد بیا هزیون بگو
جمعه 17 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - آلمان - کلن .بوقزن بالا بودن جام نمیشه قهرمانی مهمه که تعداد قهرمانیهای پرسپولیس بیشتر و در دو سال دو جام و پرافتخارترین تیم ایرانه یادت رفته تو لیگ 4سال پیش سیزدهم شدید دسته و 6 تائیها تا ابد میمونه حالا تا ابد لال بمیر.لورانت هفته 6 فرار کرد دایی تیم رو قهرمان کرد سال بعدش هم خیلی از بازیکنها از سایپا کوچ کردن و تیم بی مهره شد فوتبال حالیت نیست چرند نگو .در مورد کریم تکراریه همون نظر اولم.بوقچی در حد جلبکی از فوتبال هیچی نمیفهمی و دیدی حرفم درست بود روت کم شد سایت ای خبر زد اخه اسمون جول بیکار بیعار همه میدونن که بدجور ناوک اوت شدی و روت حسابی کم شده برو سرتو بزار بمیر
جمعه 17 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.