احمدی نژاد: طرح واگذاری هزار متر زمین به هر خانواده آماده می شود


احمدی نژاد: طرح واگذاری هزار متر زمین به هر خانواده آماده می شود

محمود احمدی نژاد گفت: "من در کل دنیا شهری را به گرانی تهران سراغ ندارم."

محمود احمدی نژاد از در دست تهیه بودن طرح اهدای هزار متر زمین به هر خانواده ایرانی برای ساخت مسکن ویلایی و باغ خبر داد.

آقای احمدی نژاد با محاسبه کل اراضی ایران و تقسیم آن به بخش‌های مختلف زمین‌های قابل استفاده و همچنین زمین‌های قابل کشت، گفت: "حدود ۳۰ میلیون هکتار زمین برای احداث مسکن باقی می‌ماند که اگر این میزان دو میلیون هکتار به خانوارها اختصاص یابد می توان به هر خانوار هزار متر زمین رایگان داد تا آنها یک واحد ۱۰۰ متری در سه طبقه احداث و بقیه زمین را به باغ تبدیل کنند."

او افزود: "این طرح در حال نهایی شدن است و تعاونی‌ها نیز خود را برای مشارکت در این طرح آماده کنند."

وی اجرای این طرح‌ را یک انقلاب واقعی در شهرسازی دانست و گفت: "این طرح تا پایان سال آ‌ماده و در ۱۰ الی ۱۵ منطقه به طور آزمایشی اجرا می‌شود."

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس جمهور ایران امروز (یکشنبه دوازدهم تیرماه) در مراسم تجلیل از تعاونی های مسکن مهر ضمن اعلام این طرح جدید از جانب دولت گفت که ادغام وزارت خانه تعاون با دو وزارتخانه دیگر هیچ خلل و توقفی در مسیر تعاون ایجاد نخواهد کرد.

آقای احمدی نژاد با اشاره به طرح مسکن مهر گفت: "روزی که بحث مسکن مهر مطرح شد عده‌ای باور نداشتند که یک میلیون واحد به یک باره در دست ساخت قرار گیرد ولی وقتی ما به مردم اتکا کردیم کارهای بزرگ نیز قابل انجام شد."

طرح مسکن مهر پنج سال پیش و با هدف خانه دار کردن گروههای کم درآمد با توزیع زمین رایگان و اختصاص وام شروع شد و دولت می گوید که تا به حال قرارداد ساخت یک و نیم میلیون واحد مسکونی بسته شده و ساخت بخش عمده ای از آن آغاز شده است.

محمود احمدی نژاد کار تعاونی های مسکن مهر را یک انقلاب دانست و از مشارکت برخی کشورها در اجرای این پروژه خبر داد.

او گفت: "رئیس جمهور یکی از همین کشورها به محض ورود به ایران در محل پروژه ۱۵ هزار واحدی این شرکت خارجی حاضر شد ولی وقتی گستردگی این طرح را دید اظهار شگفتی کرد."

آقای احمدی نژاد اشاره ای به نام کشور و رئیس جمهوری که به گفته او از این پروژه بازدید کرد، نکرده است.

محمود احمدی نژاد طرح مسکن مهر را مانند اجرای هدفمند کردن یارانه ها کار بزرگی دانست و با تاکید بر ادامه روند اجرای پروژه های این طرح گفت: "برای تمامی کسانی که در این طرح ثبت نام کرده‌اند باید مسکن احداث شده و تحویل داده شود."

آقای احمدی نژاد زندگی شهری و آپارتمان نشینی را شیوه غلطی دانست که از ۷۰ سال گذشته به مردم القا شده و گفت که باید به سمت قالب جدیدی در شهرسازی رفت.

او عواملی مانند حاشیه نشینی و ارزش افزوده زمین که باعث نابودی بسیاری از باغات شده را عامل توسعه نابسامان مسکن و بافت ناهمگن در داخل و خارج شهرها دانست.

محمود احمدی نژاد بودجه شهرداری تهران را معادل ۷۵۰۰ میلیارد تومان دانست که معادل یک میلیون تومان برای هر نفر بوده و گفت:‌ "من در کل دنیا شهری را به گرانی تهران سراغ ندارم."

delmorde - سوئد - یوتوبوری
فقط این اقا یک کلمه راست گفت و ان گرانی است که در نه فقط تهران بلکه در کل ایران در تمام دنیا نمونه استو یکی ازمقصران ان خود دولت و عدم یا بهتر بگم بی عرضه گی دولت در کنترل انست زیرا گرانی از بازاریان و شرکتهای دولتی و وابسته بدولت سرچشمه میگیرد و پای منافع افرادی در میان است که دولت به انها محتاج و وابسته است بعداز ان کاسبها و افراد سود جوی بی انصاف متظاهر به دین. گیریم زمین دادی چه کسانی توانائی ساخت انرا دارند؟ می گوئید افراد کم درامد یعنی کسانی که تو سرخود میزنند تا خرج روزمره را تهیه کنند. خود می فهمید چه می گوئید یا هذیون است. پس برای دروبریهاست و سودجویان. پای کم درامدهارا به میان نیاور. شعاری که از ابتدا بوده بنام مستضعف به جیب مستکبر.لعنت بشما دروغگویان.
یکشنبه 12 تیر 1390

sobhanjan - امارات - ابوظبی
مموتی .... اول از فامیلای قالتاقت شروع کن ما ویلا داریم بابا بزرگمون برامون به ارث گذاشته
یکشنبه 12 تیر 1390

پرفسور - هلند - دن هاق
ها ها ها وااااای مردم از خنده.. این یارو مساحت ایران رو منهای کوه ها و جلگه ها و زمین های کشاورزی کرده و میگه تقسیم میکنیم بین مردم... بابا شاسکول زمین احتیاج به زیر ساخت داره تا قابل استفاده باشه.. زیر ساختهایی مثل جاده ، پیاده رو، آب ، برق ، تلفن و صدها چیز دیگه.. شما توی آب و برق همین روستاهای فعلی موندین .. ای خدا.. نمیای پایین یه سری به این حکومتت بزنی؟
یکشنبه 12 تیر 1390

rezab - امارات - دبی
حتما اب و برقش را هم با انرژی هسته ای تامین می کنه
یکشنبه 12 تیر 1390

اقتدار - دانمارک - هالته
جمع کنیم دیگه بریم تو 1000 متر ویلا مون حال کنیم,,,,,,:دی
یکشنبه 12 تیر 1390

palachinka - بلغارستان - صوفیا
همینکه این طرح اجرا بشه قیمت مصالح ساختمانی سر به فلک می کشه پس تا میتونیم از حالا مصالح تهیه کنیم تا شاید بشه 1 چیزی داخلش بسازیم.
یکشنبه 12 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
باید از اقای رئیس پرسید ایشون چند تا شهر در کشورهای یگر دنیا میشناسه , از جمله جزیره کوچکی در غرب افریقا که انگلستان نام داره. گذشته از اگاهی ایشون از اوضاع اقتصادی کشورها و شهرهای بزرگ دنیا این هم از ایده های خاص ایشونه مثل یارانه ها ? تجربه تلخ به بنبست خوردن اینگونه طرحهای ناشیانه که فقط در رویای اقای رئیس امکانپذیره کافی نبوده و باید باز هم مردم بیچاره الت دست این اقایان واقعا" بی مغز وبی فکر بشن? یکی نیست جلو این دلقک مزلف رو بگیره ?
یکشنبه 12 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
بعله در 10 الی 15 منطقه به طور آزمایشی اجرا ؛ میشود یعنی 10 -15 نفر از اطرافیان دست سوم آقا صاحب 1000 متر زمین مجانی و وام میشوند بعد هم مثل طرح رایانه ها به بن بست میرسه و کاسه کوره را جمع میکنند فقط این چند نفری که منطور احمدی نژاد بوده به نوائی میرسند. و تهران هم صاحب یه لواسان دیگر میشود برای یلاق آقایان فکر برق و آب منطقه و گاز اینها را هم نمیکنند که تهران در حال حاضر دچار بی آبی و بی برقی است وای بحال اینکه بزرگتر هم بشه .
یکشنبه 12 تیر 1390

yashainiran - ایران - ایران
باور نکنید این هم مثل سایر طرحهایی است به واقعیت نپیوست و همه اش دروغ بزرگی است Body Lies
یکشنبه 12 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مثل ان احمق بیشعور خسروشاهی که اول شورش 57 گفت زمین مال خداست بریزید بسازید که الان میبینیم تهران به چه روزی افتاد افراد نادان غیر ایرانی با دسیسه دولتهای غربی روی کار امدند و اینطور ایران و ایرانی را بدبخت کردند.
یکشنبه 12 تیر 1390

sahel98 - المان - اشتوتگارت
دوستان میگن خنده داروی روح است. پس بخندید
یکشنبه 12 تیر 1390

fdsa60 - ایران - تهران
زنده باد دولت خدمتگذار زنده باد امیر کبیر زمان دکتر احمدی نژاد خدایی از زمانی که رئیس جمهور شده فقط و فقط به فکر آباد کردن ایران بوده. تا حالا هیچ رئیس جمهوری مثل دکتر احمدی نژاد نترس و شجاع نبوده. کسانی که بیرون ایران هستند و فقط فحش دادن بلدند خوبه یک سوال از خودشون بپرسن برای ایران چه کار کرده اند؟. بد نیست کمی به روستاهای محروم ایران سفر کنید و از مردم آنجا سوال کنید احمدی نژاد کیست؟در جواب سوال شما میگن وکیل الرعیا. در طول تاریخ همیشه کسانی که خدمتگذار ایران بودند مورد حمله عده ایی نادان قرار می گرفتند.انشالله ادامه دولت دهم را پس از روی کار آمدن دکتر رحیم مشایی شاهد خواهیم بود. دکتر احمدی نژاد= وکیل الرعیا + امیرکبیر زمان
یکشنبه 12 تیر 1390

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
الان دیگه یکسری از مزدوران و پاچه خواران رژیم نجس آخوندی به تمجید و تشویق مموتی میفتند.بیشوخی اینها از این همه دروغ و ریا خجالت نمیکشند و یا دهن گشاده شان خسته نمیشود.ناف گندیده این جانورها از همون امام گوره گورشده تا مموت میمون نژاد با دروغ بریده شده...فقط و فقط به فکر آباد کردن ایران بوده.فقط با خیال بافی و وعده دادن. تا حالا هیچ رئیس جمهوری هاله نور نشده ونمیشه *بجز صمد آقا*.
دوشنبه 13 تیر 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
fdsa60 - ایران - تهران / اول برو نوشتن وکیل الرعایا رو یاد بگیر بعد بیا سخنرانی کن!
دوشنبه 13 تیر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
fdsa60 - ایران - تهران/ معلومه بغیر ساندیس به شما تیتاپ هم میدهند فردا برو هزار متر خودتو که قراره پشت کاخ نیاوران باشه تحویل بګیر !!!! البته قبل رفتن یک ساندیس بخور هوا ګرمه فشارت پپایین نیاد !!! بیچاره چشمهاتو باز کن اینها تیر خلاص میزنند پولشو از خانواده اعدامی میګیرند حالا میخواهند زمین مجانی بدهند ؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 13 تیر 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
معرفی متوهم جدید سایت....fdsa60 - ایران - تهران//خوبه فقط و فقط بفکر ابادی بوده همچین گندی زده.من موندم اگه یه ذذذذره به گند زدن فکر میکرد چی میشد!!
دوشنبه 13 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
fdsa60 - ایران - تهران. تریاک افغانی بوده????قبل از نوشتن کامنت???
دوشنبه 13 تیر 1390

eivani_mohsen - اوکراین - کرمانشاه
اینم چه سیاستمدار شده.حالا که زیر پاشو خالی میبینه میخواد اینجوری مردم رو بکشونه سمت خودش
دوشنبه 13 تیر 1390

جو جو زنجان - ایران - زنجان
fdsa60 یران تهران :میشه بگی دستمالتو از کجا خریدی ؟بیچاره دکتر مشائی هم دکتراش مثل دکترای کردان ...یا خودتو زدی به ...
دوشنبه 13 تیر 1390

yashainiran - ایران - ایران
جو جو زنجان - ایران - زنجان. سلام چطوری دوست عزیز(همشهری) نجه سن؟ خوش اومدی
دوشنبه 13 تیر 1390

yashainiran - ایران - ایران
fdsa60 - ایران - تهران. معلومه که غلظت ساندیست رفته بالا و اوردوز کردی!!! و دچار توهم شدی!!
دوشنبه 13 تیر 1390

capochin0o - امارات - شارجه
یه نفر یه حرف حساب زده بقیه چقدر داغ کردن؟اگه هر کسی غیر از احمدی نژاد رییس جمهور بود تا حالا نه یکی ده تا جنگ تو خره ایران رفته بود /حالا حی فحش بدید وسنگ ارباب بزرگتون کاکا سیاه رو به سینه بزنید.انشالله این طرح هم عملی بشه برای اب و برقش هم از شما کمک میگیره که اینقدر تعصب دارید مثلا...
دوشنبه 13 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
بابا اقتصاددان,پرفسور فضانورد, نابغه! نفت مجانی رو سر سفره های مردم بردی! بس نبود؟...اجرای طرح یارانه ها رو که هر چه نصیحت کردند! پاتو تو یه کفش کهنه کردی الا اجرا کنم. حالا دیدی ملت ناسپاس همه ش دارند پول نقد یارانه رو میریزن بانک پس انداز می کنند. آخه به لطف برکت و عنایت دولت امام زمان ع آب و برق,گاز و بنزین گرفته تا انواع مواد غذایی مفت و ارزونه!...تو رو خدا بی خیال این طرح ویلای مجانی (واگذاری 1000متر زمین به هر خانواده!) شو...اگه مقام معظم(لعنت الله) ازت پرسید با کدام پول؟! آخه ...ازکجا؟! اونموقع چی میخوای بگی؟ در ضمن این ملت زیاده خواه هم, پررو تر میشن, ها ! از ما گفتن بود. تو بچسب به همون جنگ پر فتوح افشاگری.
دوشنبه 13 تیر 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
fdsa60 - ایران - تهران. خودت گفتی و چه درست گفتی (در طول تاریخ همیشه کسانی که خدمتگذار ایران بودند مورد حمله عده ایی نادان قرار می گرفتند.) مثل مصدق و کسان دیگر. ولی.....میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا اسمان است. در ضمن برو کشکتو بساب و ساندیستو ..
دوشنبه 13 تیر 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
fdsa60 - ایران - تهران اگه واسه این به خاک مالی پولی چیزی گیرت میاد اشکال نداره ادامه بده فقط ... فروختی!...
سه‌شنبه 14 تیر 1390

javid.ur - ایران - ارومیه
من طرفدار احمدی نزاد نیستم ولی خوبه که آدم دو طرفه نگاه کنه همه چی رو.انصافا طرح مسکن مهر نمیگم خیل خوب ولی در حدی مشکل مسکن جوان ها رو حل کرد و از گران شدن کاذب مسکن جلوگیری کرد.این طرح 1000 متر زمین رایگان هم خیلی طرح خوبیه و باعث زیبا شدن ساختار شهری و به خصوص به فضای سبز کمک به سزایی خواهد کرد.
سه‌شنبه 14 تیر 1390

hassan5 - ایران - تهران
باحتمال قوی احمدی نژاد و مشائی برای پارکهای ایران برنامه ریخته اند.بخشی از پارک سرخه حصار را که قبلا توسط سپاه گرفته شده و الان برای پارک چیتگر و لویزان و لتیان ....برنامه داره البته برای خودی ها و ساندیس خور ها و فک و فامیل های خودش.کویر لوت هم مال غیر خودی و مردم همیشه در صحنه
سه‌شنبه 14 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.