لیست قیمت برخی از آپارتمان ها در تهران


لیست قیمت برخی از آپارتمان ها در تهران

درحالی که دولت با کنترل تعزیراتی وارد بازار اجاره بها شده است، کارشناسان اعلام می‌کنند که افزایش هزینه تمام شده تولید بر قیمت مسکن تاثیر گذار بوده است.

به گزارش مهر، در ماه گذشته بازار خرید و فروش و اجاره تحت تاثیر نوسانات قیمتی بازار قرار گرفت و متقاضیان مسکن را با موجی از نگرانی روبرو کرد و دولت را برآن داشت تا با ابزارهای تعزیراتی از افزایش اجاره بها جلوگیری کند اما با وجود این طرحها مالکان و اقتصاددانان اعلام می کنند که افزایش تورم، دلیل گرانی در بازار اجاره و خرید و فروش مسکن است.

آنان معتقدند که نوسان در سایر زیر بخش ای تولیدی بر بازار مسکن و هزینه تمام شده ساخت و ساز موثر بوده به طوری که تولید برخی از مصالح ساختمانی با نوسان مواجه شده است و این امر بر قیمت تمام شده تولید ساختمان تاثیر می گذارد.

در این رابطه یکی از کارشناس بازار مسکن در گفتگو با مهر با اشاره به تورم در بهار امسال، بیان کرد: تورم 20  درصدی در بهار امسال منجر به نوسانات قیمتی در برخی از مصالح ساختمانی شده و همین امر بر قیمت مسکن تاثیر گذار است.

علی اکبر نیکو اقبال با بیان اینکه مسکن به عنوان یک کالای سرمایه ای تحت تاثیر نوسانات قیمت دیگر کالاها قرار می گیرد، گفت: با افزایش قیمت ساخت مسکن، اجاره بها هم به تبع آن با افزایش قیمت روبرو می شود، زیرا متاثر از قیمت خرید و فروش مسکن است.

همراه با نوسان قیمت در تهران، قیمت آپارتمان در سایر استانها هم با افزایش روبرو شده است. رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک در این باره به مهر گفت: در شهرهای مازندران و یزد قیمتها تغییری نداشته است اما اهواز، زنجان و برخی از شهرهای بزرگ با کمی افزایش قیمت مواجه بودند.

مصطفی قلی خسروری یادآور شد: نباید انتظار داشت که پس از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها و اعلام رسمی ارزش افزوده و شاخص بانک مرکزی، قیمت مسکن تغییری نکند اما دولت سعی دارد با اجرای برخی از قوانین تعزیراتی از افزایش قیمت بیشتر در بازار اجاره، جلوگیری کند.

فهرست قیمت آپارتمان در تهران

براساس گزارش میدانی مهر آپارتمان 55 متری در شهران یکخوابه 4 ساله با پارکینگ و انباری به قیمت 88 میلیون تومان به فروش می رسد و 51 متری در سبلان هر متر مربع یک میلیون و 200 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

 54 متری در محدوده کاشانی هم با پاکینگ و انباری با قیمت 112 میلیون تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده است و مالکی دیگر واحد 57 متری نوساز را متری یک میلیون و 650 هزار تومان به فروش می رساند .

همچنین 57 متری در محدوده شهدا دلگشا 2 خوابه با انباری به قیمت 66 میلیون تومان به فروش می رسد و آپارتمانی 56 متری در رودکی 2 خوابه با قیمت 74 میلیون تومان از سوی مالک به فروش گذاشته شده است.

63 متری در کاشانی اباذر یک خوابه با پارکینگ و انباری هم با قیمت 110 میلیون تومان به فروش میرسد و واحدی 62 متری در جنت آباد چهخار باغ با قیمت 118 میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.

همچنین مالک آپارتمانی در نواب، واحد 70 متری خود را به  قیمت 66 میلیون تومان به فروش می رساند و 70 متری در رودکی آذربایجان با قیمت 105 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

germinehpakravan - قبرص - لارناکا
یکی از بنیانگذاران این فساد بنام گرانی خودسرانه خود دولت است.اگر این حکومت واقعا وشرافتمندانه تعزیرات را با درستی (بدون باج یا رشوه)ودیگر موارد مربوط به مردم ،اقتصاد جامعه از الف تا ی برای رسیدگی به مردم درست وصادقانه کار انجام میداد وضع ایران به اینجا نمیکشید.
شنبه 11 تیر 1390

ghost_rider - ایران - اصفهان
خوبه، ارزونش 66 میلیونه ، با حقوق ماهی یه میلیون ( که کمتر کسی از این حقوقها داره)اگه همشا جمع کنی بعد از 6.5 سال میتونی 66 میلیون داشته باشی که اون موقع خونه شده 200میلیون
شنبه 11 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
یادمه وقتی شهرک اکباتان را میساختند آپارتمان 150 متری120000 هزارتومان بود و یا برچهای اسکان آپارتمان 170000 هزارتومان بود . خیلی دور نیست 30 -35 سال پیش, گرانی ارمغان جمهوری اسلامی که قرار بود همه چی مجانی بشه. البته برای آخوندا و آقا زاده های شپشو.
شنبه 11 تیر 1390

abrash666 - ایران - تهران
من بعد از 8 سال سابقه کار تو اداره دارم ماهی 620000 تومان مئ گیرم حالا خودتون حساب کنین
یکشنبه 12 تیر 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
از برکت دولت دون پایه جمهورى اسلامى آپارتمان مترى 5 هزار تومان ببین به کجا رسیده
یکشنبه 12 تیر 1390

gorgnama - ایران - تهران
اپارتمان4ساله تو شهران عمرا متری1900000کمتر نباشه!این امارهارو از کجا میارن؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 12 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.