انسان‌ها ۱۳۵ برابر آتشفشان‌ها آلودگی تولید می‌کنند


انسان‌ها 135 برابر آتشفشان‌ها آلودگی تولید می‌کنند

میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای توسط آتشفشان‌ها تنها بخش کوچکی از کل میزان دی اکسید کربن را تشکیل می‌دهد که توسط فعالیت‌های انسانی تولید می‌شود.

نتایج مطالعات جدید دانشمندان نشان می‌دهد سالانه به‌طور متوسط انسان‌ها 135 بار بیشتر از آتشفشان‌ها دی اکسید کربن تولید می‌کنند.

بر اساس گزارش دیسکاوری، میزان تولید دی اکسید کربن انسان‌ها در سه روز برابر با میزان تولیدی آن توسط آتشفشان‌ها در مدت یک سال است.

دانشمندان آمریکایی با مقایسه میزان دی اکسید کربن تولیدی آتشفشان‌های زمینی و زیر آبی با میزان تولیدی آن توسط انسان‌ها موفق به کشف این نتایج شدند.

 
دانشمندان با استفاده از روش‌های سنجش از راه دور و یا پرواز میان ابرهای گازی، آتشفشان‌های زمینی را اندازه‌گیری می‌کنند و با سنجش میزان غلظت ایزوتوپ در نزدیکی آتشفشان‌های زیردریایی میزان دی اکسید کربن آن‌ها را اندازه می‌گیرند.

khosh bavar - ایران - یزد
با توجه به اینکه اسمم خوش باورهست, باور کردن به این نتیجه تحقیقاتی بسیار غیرقابل هضم است و دانشمندان با افشاگری این تزشان فقط خواهان " شوک " دادن به انسانهاست که کمتر با ماشین رفت و امد کنند و یا کارخانجات بیشتر در تمیزی محیط زیست بکوشند که باعث بوجود امدن " محیط کار جدید " خواهد شد و و و, زیرا بارها " همین " دانشمندان عنوان کردند که گاز اخراج شده فقط از یک اتشفشان معادل تمام گازهای سمی است که بشر در طول مدت به کره زمین هدیه داده است و گازهای سمی دیگر و قویتر و مضرتر مانند گوگرد که از اتشفشانها خارج میشوند که باعث اسیدی شدن کره زمین و مرگ و میر درختان و پلانکتونهای دریایی خواهد شد که به کره زمین با دفع CO2 , اکسیژن به انسانها میبخشد ! پس شاد و خوش باور باشیم !
شنبه 11 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اخوندها از همه بدتر افت کره زمین.
شنبه 11 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.