کودک آزاری وحشتناک در یکی از مدارس جیرفت توسط معلم


کودک آزاری وحشتناک در یکی از مدارس جیرفت توسط معلم مدرسه


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=gYBKizPnDSE

لینک دانلود مدیافایر

miumiu - انگلستان - لندن
این ادم یا حیوان که با این بچه های بی زبان این طور برخورد میکنه او را باید محاکمه کرد عوضی کثیف. این تربیت نشده برای معلمی. حالم بهم خورد از دیدن این صحنه خدا جزای تو را بدهد بی صفت.
شنبه 11 تیر 1390

kili_patilaki - قطر - دوحه
این معلم رو باید بگیرند از اونجاش آویزان کنند!! مرتیکه ی الدنگ!! اگر این نامرد به دستم میفتاد میکشتمش!! طفلکی بچه های معصوم و زبون بسته رو به چه کاری وادار کرده حراممم زاده ی عقده ای.مسئولین آموزش و پرورش باید به خاطر این رسوایی اگر یک ذره وجدان دارند استعفاء بدهند!!
شنبه 11 تیر 1390

pandora - المان - کلن
بی شرف میپرسه یاد گرفتی?درس میده اقا معلم
شنبه 11 تیر 1390

azadeh11 - ا هلند - مستردام
کی جلوی این مرتیکه دیوانه را میگیره. دست این مرتیکه را باید شکست.اسم هر چی معلم را خراب کرد.معلم کودک آزار. سردرد گرفتم بعد از دیدن این فیلم.
شنبه 11 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
این بی وجدان بی پدر مادر رو فقط واسه ده دقیقه بدنش دست من.! بیشترم نه ده دقیقه. مرتیکه ...., اونوقت ازش میپرسم ببینم خودش یاد گرفت ?
شنبه 11 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
الهی دستت بشکنه معلم نفهم عجب دیونه بازار و خر تو خریه !!
شنبه 11 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
kili_patilaki - قطر - دوحه آفرین خیلی زیبا گفتی ولی بازم این مجازات کمشه باید بیشتر از اینها زجرش بدن تا بفهمه دنیا دست کیه !!
شنبه 11 تیر 1390

Davidoff - اوکراین - خارکوف
حالم بد شد! به خدا 80 درصد مردم ایران لیاقت یک دولت خوب و یک زندگی خوب را ندارند! دزدی! بی ناموسی! تجاوز! دروغ! تهمت! غیبت! مال مردم خوری! زیرآب زنی! رشوه! و هزار چیز دیگر که در ایران شده مثل آب خوردن! این ما هستیم که باید با عمل خودمون یک کشور خوب بسازیم نه اینکه منتظر اقدام دولت ها باشیم! مگر دولت سوئیس و یا نروژ از فضا اومده اند! اونها خودشون لیاقت چنین دولت مردان و در ادامه زندگی بهتری داشتند! ما ایرانی ها فعلا چنین لیاقتی نداریم! تا وقتی اسلام و خرافات و اون چیزهایی که در بالا ذکر کردم وجود داره ایران همینه که هست و خواهد ماند!
شنبه 11 تیر 1390

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
مرد تیکه بی همه چیز / نفهم / اشغال / بی پدر مادر / سگ صفت / حروم لقمه / وحشی / بشکنه دستت الهی / این تریپ حیوونا رو باید . اوفففففففففففف.
شنبه 11 تیر 1390

ایران بانو - ایران - تهران
حیف اسم الاغ و حیوان که روی این دوپا ناطق بگزاریم باید یک گاری به گردنش ببندند کار حیوان های زبان بسته را کمتر کرد بعد یک ترکه انار را خوب خیس کنیم وقتی بار نمیبره بهش بزنی بگیم یاد گرفتی حالا بارو را ببر ..دلم گرفت برای این دوتا پسر بچه کلی گریه کردم چه جوری به این حیوان بی خاصیت نگاه میکردند وقتی حکومتمان با انسانها در کوچه و خیابان این برخوردها را دارند میخواهیم یک معلم در دور افتاده ترین نقاط ایران رفتاری بهتری از این داشته باشند ..نابود باد خشونت و خون ریزی
شنبه 11 تیر 1390

winnie1987 - یوکی - بیرمنگام
این فکر کنم کلاس اموزش سیلی هستش..میبینیم که تو همه زمینه ها سرامد دنیا هستیم!
شنبه 11 تیر 1390

sweetboy - دانمارک - البورگ
به نظرتون مشکوک نیست طرف چه جوری فیلم گرفته معلم متوجه نشده,به هر حال خیلی درد اور و ناراحت کننده بود
شنبه 11 تیر 1390

amoo uk - انگلستان - لیدز
فردا میان تو اجتماع اغده بچگی بی مهری بعد بسیجی و بعدش تجاوز و از فرهنگ ایران حرف زدن
شنبه 11 تیر 1390

mehdi707 - انگلستان - لندن
اون الاغ بی شعوری که فیلم میگیره کیه معلومه بچه نیست چون قدش بلنده با خودم گفتم اگه اونجا بودم کلشو میکوبیدم تو تخته سیاه بعد به جای الاغ ازش استفاده میکردم برای رسوندن دانش اموزا به خونه هاشون بعد بهش میگفتم یاد گرفتی
شنبه 11 تیر 1390

behnam4150 - ایران - کرمان
اسم اینو میشه گذاشت معلم؟؟؟این یارو خودش مریضه
شنبه 11 تیر 1390

porharfi - هلند - آرنم
از اون دعا های شبانه بکنید ...خداوندا برای آموزگاری چنین ..و در حکومت. ملایان گوسفندی !کجایی؟؟از اینکه خوابیدی خداوندا!..شــُــکر ا".....!
شنبه 11 تیر 1390

behnam4150 - ایران - کرمان
اسم اینو میشه گذاشت معلم؟؟؟این یارو خودش مریضه-----. من خودم جیرفتی هستم اینو دیدم خجالت کشیدم--هر که این مریضو میشناسه معرفیش کنه لطفا
شنبه 11 تیر 1390

potatis - سوئد - مالمو
ای بابا دیگه واقعا حرفی واسه گفتن نمیمونه،امیدوارم مردم همان منطقه سزای این معلم سادیسمی رو بزارند کف دستش،چون بزودی مورد تشویق حکومت هم قرار میگیره این حیوان دوپا (قصد توهین به حیوانات را ندارم )
شنبه 11 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
داره علنأ بچه ها را شکنجه میکنه این حرامزادۀ وحشی ! اعصابم به هم ریخت از دست این کثافت :( این مردک پست و عوضی خودش در دوران کودکی .. بوده که اینطوری داره عقده گشائی میکنه ! باور کنید حتی اگر این کلیپ را به نامردان دولتی و مسئولان نشان دهند اونها هم باز بچه ها را تنبیه میکنند . متنفرم از این حیواناتِ ناطق .چه سرزمین نا امن و محیط آشفته و نا آرامی ساخته اند !
شنبه 11 تیر 1390

Fereschteh.p - اتریش - وین
عجب ولد زنائیه عقده ایی، انشا‌الله که ۵ سال دیگه همین دو تا بچه بزرگ میشن، بلائی به سرش بیارند که تا آخر عمرش عذاب بکشه.
شنبه 11 تیر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
یه معلم درست من تو ایران ندیدم یکی از دیگری اشغالتر و حیوانتر
شنبه 11 تیر 1390

zhandark - انگلستان - میدلزبرو
دوران پاک و پر از معصومیت این ۲ کودک زبان بسته، با رفتار حیوانی این موجود انسان نما به چه سرعت آلوده به وحشی گری و رذالت شد. بدترین قسمت این فاجعه زمانیست که این حیوان ۲ کودک را وادار به کتک زدن همدیگر میکند تا آنها را هم مانند خودش حیوان صفت، بی رحم و عقده ای تربیت کند! ای خدا مخواه که چنین شود! مخواه!
شنبه 11 تیر 1390

gharibe UAE - امارات - ابوظبى
اه خدا این دیگه کجاست وحشتناکه .کسی نیست به داده این دانش اموزا برسه ? حالا فرداست که میگن این فیلمه ' حقیقت نداره
شنبه 11 تیر 1390

omid_eaol - ایران - تهران
بابا ساده نباشین. اینها فیلمه. حالا کی تو اون وسط مسطها داشت فیلم میگرفت؟
شنبه 11 تیر 1390

edin-bn - امریکا - تورلاک
باید بر این صحنه خون گریست
شنبه 11 تیر 1390

سارا-تهران - ایران - تهران
فکر کنم ساختگی باشه چی بگممممممممم
شنبه 11 تیر 1390

سارا-تهران - ایران - تهران
فکر کنم ساختگی باشه چی بگممممممممم .ازاین وحشی کی جرئت کرده فیلم برداری کنه
شنبه 11 تیر 1390

Royan - المان - المان
مرتیکه عقده ای روانی اگه میدادنش دست من حقشو کف دستش میذاشتم آشغال روانی چطوری شب میتونه بخوابه؟ بچه بی گناه را چطوری میزنه احمق دست قلم بشه الهی.
شنبه 11 تیر 1390

پریستوک - ایران - تهران
اول ابتدایی که بودم معلمم یکی از بچه ها رو به جرم تقلید صدای گربه با شلنگ کتک می زد!
شنبه 11 تیر 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
مردکه روانی کثیف ! عقده ها شو سراینها داره خالی میکنه ! ولی این کی بودکه فیلم گرفته و به نظر هم نمیومد که یواششکی فیلم رو گرفته !!
شنبه 11 تیر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
خیلی نامردی اقا معلم
شنبه 11 تیر 1390

pariha - کویت - کویت
مرتیکه روانی بخدا فقط یک تیر اونهم تو مغز نداشته اش باید خالی کرد نه قابل ترحم هست نه ببخشش - چقدر ناراحت کننده
شنبه 11 تیر 1390

hamzehveronique - ایران - تهران
این قدیمیا حرف مزخرف زیاد می زنن- یکیش همینه- چوب معلم گله هر کی نخوره خله
شنبه 11 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
این فیلم ساختگی نیست و کسی هم که فیلم گرفته حتما خودش خبر نداره که فیلمش توی youtube اومده. در اصل این یه فیلم یادگاری از خاطرات خوش تربیت( اذیت) کردن بچه هاست!!! مدیریت مموتی یعنی همین. خشونت, بی فرهنگی, تجاوز جنسی,.. در سطح جامعه. این معلم مثل اون شکنجه گر و متجاوز جنسی سعی میکنه مردم رو تربیت کنه ولی به روش حکومت قرون وسطایی ولی وقیح.
شنبه 11 تیر 1390

gharybeh - ایران - تهران
اگه قراره فیلم هم باشه بازم هم نامردیه که دو تا بچه رو به جون هم بندازن؟اون قوه غذاییه(قضاییه) که خیلی اولدروم بلدروم میکنه بیاد این بی همه چیزو محاکمه کنه نه او بیگناهان دیگرو
شنبه 11 تیر 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
پست فطرت بیشرف, این کثافت حیوان معلمه یا بسیجیه? تف به روح و روان خامنه ای بی هم چیز.
شنبه 11 تیر 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
این رسم غلط هنوز رواج داره؟ کاری بسیار بسیار اشتباه و نادرست است و هیچ کارساز نیست بلکه مشکل آفرین هم هست. من خودم روستا زاده هستم و دوران ابتدائی را نزدیک به 40 سال پیش گذراندم. متاسفانه همین آذار و اذیتها و تنبیهات نادرست را شخصا دیده ام. یکبار هم سال دوم راهنمائی به خاطر خندیدن سر نماز در حالیکه 12 سال بیش نداشتم ناظم مدرسه من و 2 تا از دوستانم را آنقدر با کابل برق زد که ما بستری شدیم بخاطر خونریزی کلیه و شکستگی دنده.حتی پدر و مادرم هم جرات شکایت نداشتند و سفارش شان این بود که نماز بخوان تا خدا از سر گناههای شما در گذرد. بچه 12 ساله نمیدانستم چه گناهی کردم. باورم نمیشه که پس از گذشت سالیان دراز هنوز روش اندیشه و روش برخورد تغییری نکرده. این مایه شرمساری برای این آقای به اصطلاح آموزگار و برای سیستم حکومتی است.
شنبه 11 تیر 1390

kh-p - ایران - رشت
اگه من جای پدر و مادر این بچه ها بودم می دونستم باید با این عوضی چی کار کنم . با این عوضی ها باید به روش خودشون باهاشون برخورد کرد. مرتیکه بیشرف.
شنبه 11 تیر 1390

ezatdf - ایران - تهران
کسانی که می گن این دروغه اطلاعی از سیستم گزینش دانشجویان تربیت معلم و آموزش در دانشگاه های تربیت معلم ندارند از این سیستم کثیف فقط همچین حیواناتی فارغ التحصیل می شوند
شنبه 11 تیر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
چقدر بی شرف !!!چقدر بی شرف !!!تو اون مملکت سادیسم و خشونت با کمک دین امری عادی شده . وقتی هموطنت رو تو خیابون جلوی چشمات شلاق میزنند سنگسار میکنند به زور تو ماشین میندازن و میبرن که پدرشو در بیارن ادمها کم کم پوست کلفت و بیشرف میشن
شنبه 11 تیر 1390

botparast - ایتالیا - میلان
خیلی پستی!
شنبه 11 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تف به شرف نداشته ح...زاده دستهایش را باید شکست این مرتیکه بی ناموس بی همه چیز سادیسمی را اعصابم بدجوری بهم ریخت. مسئولین محترم سایت خواهش میکنم از این جور چیزها روی سایت نگذارید
شنبه 11 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مگر دستم بهت نرسه تکه بزرگت در گوشته بی وجدان کثافت که معلوم نیست زیر کدام بوته به عمل امدی بر ان پدر و مادرت که اگر داشته باشی لعنت که مثل حیوان بزرگت کردند
شنبه 11 تیر 1390

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
خیلی جوگیر نشید دوستان، این معلم هم خودش اینطوری که معلومه از این دست کتک ها در گذشته زیاد از آموزگاران خودش خورده! من هم زیاد خوردم و می دونم همۀ بچه هایی که هم دوره ای با من بودند هم خورده اند. جای بسی تأسف داره...اینور آب چه خبره و توی اون خراب شده چه خبر...
شنبه 11 تیر 1390

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
تازه این در مقابل تنبیه هایی که ما در مدرسه ابتدایی میدیدیم نوازش است.شیلنگ کوبی و گذاشتن خودکار لای انگشتان و فشردن انگشتان به حدی که تا یک هفته نمی توانستیم انگشتهایمان را تکان بدهیم.یک معلم بسیجی نا انسان داشتیم علاوه بر شکنجه ما ها را مجبور میکرد که همه به صورت کودک درس نخوان تف بیاندازیم.الگوی مدیریت و ولایت کرۀ زمین و دیگر کرات توسط این مریضهای روانی پروردۀ اسلام بهتر از این نمیشود
شنبه 11 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
اینجوری عقده های خودشون رو به بچه ها انتقال میدن و همین بچه در آینده اگر در اجتماع کاره ای شد مانند این نیروی انتظامی ، هیچگونه رحم و مروتی نداره و زدن و تجاوز رو یک امر کاملاً طبیعی میدونه. و وای که اگر والدین آگاهی نداشته باشند که بتونه راهنمای خوبی باشه. این مریضند و پیش خصوصیات یک معلم و استاد رو بهیچ عنوان ندارند اما توی این سیستم کثیف که برای بکار گیری نیرو باید از دین بدونی وبس، بیش از این انتظاری نمی باید داشت.
شنبه 11 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
مانش رومشکانی - ایران - کرماشان هموطن عزیز. خانواده شما از این آزار و اذیت ها باخبر بودند و اگر باخبر بودند چرا اعتراضی نمیکردند؟!!! شاد باشید. مرگ بر خامنه ای و حکومت قرون وسطایی اش. پاینده ایران
شنبه 11 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
معلم سادیسمی,.مملکت اسلامی,اخلاق حیوانی,مذهب شیطانی,ملت خرافاتی.
شنبه 11 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
سارا-تهران - ایران - تهران. راست میگی خیلی مشکوکه !...کی اومده از اینا فیمبرداری کرده؟!..در ضمن اونهایی که ایران کاملا میدونند که حالا در دبستانها ایران تنبیه بدنی غیر قانونی هست ..و واقعا اگر دانش آموزی تنبیه بدنی بشه با معلم برخورد شدید میکنند .مخصوصا اگر توسط اولیای دانش آموز شکایت هم بشه ..البته در این موردی که گفتم فقط ایرانیهایی که در داخل هستند میتونن نظر بدن..پس لطفا کسانی که خارج از ایران هستند ..و خودشون از وضعیت مدارس ایران خبر ندارند ..نظرات کشکی ندن !..
یکشنبه 12 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
این معلم بود یا شکنجه گر ؟! ...لعنت به حکومت جهل و زور و فساد که ماندن و دوام نظامش رو مبنی بر نقض دایم حقوق بشر نهاده, با پرورش و نشر افراطی گری و باورهای واپسگرایانه بانی این همه خشونت در جامعه ایران شده .
یکشنبه 12 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
سارا-تهران - ایران - تهران. راست میگی خیلی مشکوکه !...کی اومده از اینا فیمبرداری کرده؟!..در ضمن اونهایی که ایران هستند.کاملا میدونند که حالا در دبستانها ایران تنبیه بدنی غیر قانونی هست ..و واقعا اگر دانش آموزی تنبیه بدنی بشه با معلم برخورد شدید میکنند .مخصوصا اگر توسط اولیای دانش آموز شکایت هم بشه ..البته در این موردی که گفتم فقط ایرانیهایی که در داخل هستند میتونن نظر بدن..پس لطفا کسانی که خارج از ایران هستند ..و خودشون از وضعیت مدارس ایران خبر ندارند ..نظرات کشکی ندن !..
یکشنبه 12 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
جامعه بیمار دستورقصاص وانتقام را از دوران کودکی به جامعه تزریق مبکند.اگر مملکت را چهارتا باسواد اداره کنند.نگاهشون به اروپا خواهد بود نه مدارس بیابانگردان عهد عتیق.
یکشنبه 12 تیر 1390

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
sourena.de آلمان- هموطن عزیز همانطور که میدانید تا 10-12 سال پیش هیچ قانونی مبنی بر ممنوعیت شکنجه در مدارس وجود نداشت تا اینکه رسما آموزش و پرورش آنرا ممنوع کرد.بله خانواده ها میدانستند ولی هر وقت اعتراض میکردند مدیر نا انسان مدرسه چند حدیث نبوی و اموی دال بر لزوم تادیب و تقدیس آن می گفت و والدین ما هم ماشا الله مومن و متدین.موفق باشید.با آرزوی دنیایی زیبا و بدون خشونت برای فرزندان آیندۀ کشورمان
یکشنبه 12 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مانش رومشکانی - ایران - کرماشان. دوست عزیز ..تا اونجایی که من میدونم قبلا فرهنگ پدر و مادرها هم طوری بود که اگه بچه ای رفتار خوبی نداشت خودشان از معلمها میخواستند بچه اشون رو تنبیه کنه !..شاید به خاطر اینکه قبلا در هر خانواده 5 -6 تا بچه بود و پدر ومادر بیشتریت تلاششون سیر کردن شکم آنها بود . و وقتی برای تربیت فرزندان نداشتند..ولی حالا شرایط خیلی فرق کرده..
یکشنبه 12 تیر 1390

sara5 - ایران - تهران
واقعا خیلی بیشعوری بچه را به هیچ دلیلی می زنی و شخصیتش را خورد می کنی. تو نیاز به روان درمانی داری
یکشنبه 12 تیر 1390

روح خسته - ایران - تبریز
@ *پسر شجاع*: نمیدونم شما بچه کجای تهرونی (احتمالاً الهیه یا زعفرانیه!) ولی ما از اونایی هستیم که تو ایران زندگی می کنیم و اینجور چیزا رو هم دیدیم و می بینیم؛ توی دهات که سهله، تو خیلی از شهرها هم شرایط بدتر از ایناست که نمونه اش رو دیدین! الکی سعی نکنیم اوضاع رو یه جور دیگه نشون بدیم و خودمون رو بافرهنگ و کم عقده! یه مسافرت دوره ای تو شهرای محروم ایران بکنید (90% شهرها!) بعد اینقد راحت تو مسند قضاوت بشینید ... دوست عزیز مملکتی که امام زمون از جزیره خضرا بگردوندش، از این بهتر نمیشه! فکر نکنید صدمات این سونامی کثیف اسلامی به شما بالانشین ها نمیرسه، قانون دست الله جابری هست که لازم دونست همه چی رو ازتون میگیره ...
دوشنبه 13 تیر 1390

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.