شکایت ۱۰۰ صفحه ای از مشایی و بقایی: از هتل سازی تا واردات سیگار مارلبرو

 
شکایت ۱۰۰ صفحه ای از مشایی و بقایی:
از هتل سازی تا واردات سیگار مارلبرو

خانه ملت - امروز موفق شدیم مدارک شکایت خود را که در حدود صد برگه است، به همراه دلایل این شکایت به کمیسیون اصل نود تقدیم کنیم

"حسن نوروزی" از ارسال مدارک شکایت خود علیه مشایی و بقایی به کمیسیون اصل نودم مجلس خبر داد و گفت: ما امروز موفق شدیم مدارک شکایت خود را که در حدود صد برگه است، به همراه دلایل این شکایت به کمیسیون اصل نود تقدیم کنیم.
 
نماینده مردم رباط کریم درمجلس شورای اسلامی بابیان آنکه این شکایت مشخصا از طرف من صورت گرفته است، افزود: بعد از شکایت من، آقایان محمد دهقانی و محمد کرمی‌راد، آن را امضا کردند.

عضو فراکسیون انقلاب مجلس(حامیان دولت) با انتقاد از اینکه مشایی و بقایی سعی می‌کنند دولت و ریاست جمهوری را مصادره کنند، در مورد موضوع شکایت خود گفت: شرکت سمگا، پروژه‌های ساخت هتل در کیش، ورود این افراد در ساخت شهرک‌های گردشگری در بلاروس، واردات سیگار مالبرو از جمله موضوعات این شکایت است.

 نوروزی هم چنین تصریح کرد: موضوع ورود در مسائل سرمایه‌گذاری و مناقصات غیرقانونی از سوی این افراد نیز دراین شکایت نامه آمده است.

bita tehrani - کانادا - ونکوور
بابا یه لقمه نون که این حرفارو نداره.بذارین وسط همه با هم بخورین.از شیر مادر حلالتر!صددددد صفحه حروم کردین واسه چی اخه? بیت المال بی زبان را!!
جمعه 10 تیر 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
چی از دست فقط یه نفر مثل شخص مشائی آخوند ها و اوباشاشون دستپاچه شدن و ساس به تنشون افتاده و چی دارن هی خودشون رو زیر عباشون و لباس پاسداریشون می خوارونن و ازسورشش دارن چه دردی می کشن از مجلسی ها گرفته تا پاسدارچی ها و روزنامه نگاران خودفروخته رژیم خونخوارمنه ای " خامنه ای" همشون دیگه هار شدن !! ...این خواروندنی و تنشی که باند عنتری نژاد به جون آخوندها انداخته بمراتب قویتر از کهروبی و موسوسیه !! خنده داره که یه جیره خور خونخوارمنه ای "خامنه ای" در "دهات" رباط کریم حوالی تهرون در یه روز با زن و بچه هاش صد مورد شکایت برعلیه مشائی جمع کرده ...!!! چی به منافع اوباشان برخورده که یه نفر رو دستشون زده !!..معلوم میشه که زندونی کردن کهروبی و موسوی هم سیلی درس ادب خونخوارمنه ای به عنتری نژاد بوده !! .
جمعه 10 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
لبخندهای موزیانه مشائی کم کم به اخم تبدیل شده.
جمعه 10 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
یک مشت دزد بیشرف افراد این رژیم کثیف جمهوری اراذل و اوباش تازیان هستند حالا یک احمق بگه خاتمی ان یکی بگه مشایی ووو....
جمعه 10 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
در سیستم ملایان و اصلاح طلبان حتی یک نفر صادق وجود ندارد. دیدید که خود را برای سید حسن خمینی تکه پاره کردید سرانجام گفت/ ج/اسلامی بدون ولایت فقیه مفهوم ندارد/ و دفاع از پدر بزرگ گور بگور شده اش//ننگ بر شما که بجای قبول حقیقت فقط مثل سگ پاچه می گیرید 32 سال گذشت//
شنبه 11 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.