تلفیقی از امروز و خاطرات کودکی در یک تصویر


تلفیقی از امروز و خاطرات کودکی در یک تصویر

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
کاشکی میشد زمان روبه عقب برش گردونیم خیلی عالی میشد
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
حرفه ای نبود زیاد ...!!!
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
homa-ir - المان - هامبورگ- هما جان ، جواب کامنت دلسوزانه شما را در قسمت اسپاگتی تره فرنگی نوشتم .شاد باشید .
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
خیلی قشنگ بودن...زیباو مبتکرانه...........
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

SarayeAzadi - انگیس - لندن
توجه دوستان عزیز رو به این خبر حیرت انگیز و مهم جلب می کنم ؛ به نقل از سایت های خبری العربیه به زبان فارسی,خبرنامه گویا ( سایت آقای علیرضا نوری زاده ), گزارشی از نشست دو روزه 25 و 26 ژوئن 2011 به دعوت "مرکز پژوهشهای ایران و عرب" در لندن با حضور شخصیت ها گروه ها و احزاب خارج نشین - اپوزیسیون ج.ا. ایران برگزار شد.این گردهمایی موسوم به «چشم اندازی به دموکراسی در ایران و منطقه » به بررسی مسائل مختلف و پر اهمیت ایران به ویژه مشکلات اقوام و زنان ایران تاکید شده بود . در دومین و آخرین روز کنفرانس ,شرکت کنندگان حاضر در ادامه گفتگوها به طرح و بررسی "شکل نظام آینده پس از ج.ا. " پرداختند. « نمایندگان قومیت ها و احزاب ایرانی به ویژه کریم بنی سعید عبدیان نماینده مردم عرب ، عبدالله مهتدی رهبر کومله ، ناهید بهمنی نماینده جنبش زنان کردستان وسایر نمایندگان قومیت های دیگر خواستار تشکیل نظام فدرال فدرالیسم و نظام غیر متمرکز» شدند. (با سپاس از مسئولین محترم سایت )
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

iranban-شیراز - ایران - شیراز
بسیار نباشیم و جهان خواهد بود* نی نام ز ما و نی نشان خواهدبود/ زین پیش نبودیم و نبود هیچ خلل* زین پس چو نباشیم همان خواهد بود. کاش قدر آدم های زنده را بیشتر می دانستیم.
جمعه 10 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
از دوستان گرامی استدعا دارم درباره ی ماجرای کنفرانس «چشم اندازی به دموکراسی در ایران و منطقه » چنانچه خبر دارید نظر دهید. راستش با نشست و گردهمایی احزاب و گروه های اپوزیسیون ایرانی برای ایجاد فضای باز گفتگو و اتحاد, مشکل ندارم خیلی هم خوبه. اما از مظرح کردن طرح و تعیین شکل نظام آینده ایزان مخالفم .شما در این باره چه فکر می کنید؟
جمعه 10 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.