فال روز سه شنبه ۲۸ ژوئن - ۷ تیر


فال روز  سه شنبه 28 ژوئن - 7 تیر فروردین

امروز حتماً مواظب باشید تا منظورتان را به خوبی ادا کنید و بدانید که چه حرفی را می زنید و گرنه خودتان را به دردسر می اندازید مشکل این است که شما برای تصمیم گیری مشکل دارید و نمی دانید که احساس واقعیتان چه می باشد. دلتان یک چیزمی گوید و عقلتان چیز دیگر و این موضوع نشان می دهد که چرا شما دچار سردرگمی شده اید و با کسی صحبت کنید که می تواند به شما کمک کند تا احساسات و افکارتان را بیان کنید.


اردیبهشت

امروز شخصی کمی کم احتیاط شده،به خصوص در مورد مسائل سلامتی و کاری.شما نمی دانید که آیا باید این شخص را همراهی کنید و یا رفتار این شخص را به او یادآوری کنید عاقلانه تر این است که صبر کنید تا آنها خودشان از شما نظر بخواهند و اگر چنین نشد،بهتر است شما نیز حرفی نزنید.
 

خرداد

امروز روز لذت بردن از تفاهمی عمیق است که بین شما و افراد خاص زندگی تان وجود دارد. اگر امیدوارید که یک دوست را مبدل به یک عاشق کنید، آنچه که اکنون بین شما رخ می دهد، این امید تازه را به شما می دهد که آرزوهایتان به وقوع خواهد پیوست.


تیر

بعضی اوقات همانطور که احساس شما به سطح می آیند هیجانات بهتر می شوند. بهتر است آنچیزی را که در فکر دارید بیان کنی تا آنکه آن را مخفی کنی باور می کنی یا نه .


مرداد

ستاره ها امروز را به یک روز پر از ملاقات های احساسی با دیگران تبدیل می کنند پس انتظار داشته باشید که آنچه اتفاق می افتد امروز حال شما را دگرگون کند. امکان دارد درگیر یک اختلافی شوید که به اصول اخلاقی شما مربوط می شود و شما دوست ندارید که از آن درگیری عقب گرد کنید. زمان خاص و مشکلی خواهد بود ولی شما از آن درسی می گیرید. و شاید در نهایت آن درس ارزش اش را داشته باشد.


شهریور

اگردوستی طولانی مدت دارید امروز باید تلاش کنید تا کمی هیجان را به این دوستی بیاورید.لازم نیست کارهای عجیب و غریب کنید می توانید با هم به دیدن جایی بروید که تاکنون نرفته اید.


مهر

زمان سختی را گذارنده اید اما ناگهان اتفاق غیرمنتظره ای می افتد که انتظار آن را نداشته اید. شاید احساسات یک شخص عمیق تر شود. حتی بیشتر از آن چه فکرش را می کردید. بد نیست هرازگاهی موضوع غیر منتظره ای برایتان پیش بیاید . این طور نیست ؟


آبان

اگر منتظر خبری در مورد مسائل مالی، افراد دارای قدرت یا مسائل اداری هستید، امروز این خبر به دستتان می رسد. البته این خبر خوب است. بنابراین مشکلات را حل می کنید.

آذر

به نظر میرسد ایده های مهمی دارید، شخصی تازه متوجه منظور شما می شود و غریزه تان به شما می گوید که به جلو بروید و به اهدافتان اهمیت دهید. اغلب به توانایی خود در مورد متقاعد کردن دیگران شک دارید. و این باور شما ناخوشایند و غلط است. یا حالا یا هیچ وقت دیگر باید از قوه محرک خود استفاده کنید.


دی

 امروز می توانید این را ثابت کیند.می توانید همسرتان را به طرز فوق العاده ای جذب خود کنید.اگر فرزندی دارید آنرا به شخصی بسپارید خودتان برای یک شبی کاملاً رمانتیک با همسرتان بیرون بروید.


بهمن

در ابتدا فکر می کنید همه چیز تحت کنترل است،اما ناگهان خبر غیرمنتظره ای به شما می رسد.اگر با فردی خارجی در ارتباط هستید،حتماً این خبر غیرمنتظره از آن جا می آید.نفس عمیق بکشید و دوباره از اول شروع کنید.شاید وارد نبودن به زبان خارجی کمی برای تان مشکل ساز باشد.


اسفند

امروز ممکن است خبرهایی کاملاً غیرمنتظره و خوشحال کننده به شما برسد. این موضوع اثر خوبی به برنامه هایتان می گذارد، اما قبل از این که تغییر ناگهانی ایجاد کنید، صبر کنید و ببینید که کارها چه طور پیش می روند. لازم نیست که برای کاری عجله کنید، بنابراین مضطرب نباشید.
آرمان-انگلیس-لندن - انگلیس - لندن
سلام چرا فال حافظ را نمی گذارید با فال حافظ اون خیلی بهتر بود
سه‌شنبه 7 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.