جین یعنی جن , کفش پاشنه بلند برای تبدیل پای انسان به سم (پای جن ) است


جین یعنی جن , کفش پاشنه بلند برای تبدیل پای انسان به سم (پای جن ) است


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=uXvbuNQCBww

لینک دانلود مدیافایر

ezatdf - ایران - تهران
این بابا و استاد روا زاده و رحیم پورازغندی اگه یه جا جمع بشن می تونن ملت رو بترکونند از خنده
دوشنبه 6 تیر 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
تنها کاری که توی مسخره میتونی بکنی دهنت رو ببندی و بری بمیری !!!
دوشنبه 6 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
وای پس من جنم!!!!خیلی حال بهم زن بود !اگه جلودستم بودخفش میکردم...
دوشنبه 6 تیر 1390

شمبلیله - انگلیس - لندن
استقوقولی قوقول این چی میگه !!!!
دوشنبه 6 تیر 1390

porharfi - هلند - آرنم
بنده تنهای خدا- قطر - دوحه:بنده تنهای خدا از ته دل ازت پوزش میخوام که:. بهت پیشنهاد کردم ..کفش پاشنه بلند بپوشی ...نه عزیز #نپوش آن پاشنه بلند را!!. که جـــــن داره!!!...#مُــــــلا هم کـــِـــرم داره!!!!...
دوشنبه 6 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
ایول بابا یک محدث جوان و مرسل غیبگو پیدا شد. سوتین خانمها اگه تنگ باشه چی میشه. نکنه این پسر اون روازاده پروفسور جدید شیعیان هست.
دوشنبه 6 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
پس بیخود نیست که ساندیس خورهای سایت هم چرت و پرت مینویسن!!! هر روز این مزخرفات رو گوش میکنن و فکر میکنن مطلب جدیدی یاد گرفتن و میخوان برای ما پز بدند که علامه دهر شدند!!!
دوشنبه 6 تیر 1390

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
چرت و پرت زیاد گفت ولی از تمام حرفاش فقط اون نکته حروف ابجد رو درست گفت به نظر من ...!!!
دوشنبه 6 تیر 1390

odin - بلژیک - انتورپن
نگاه کن تورو خدا ما چه بدبخت شدیم که بنکدار بازاری هم باید برامون فتوا بده و بگه چیکار کنیم و چیکار نکنیم و چی بپوشیم و حتمآ از تولیدیهای ایشون بپوشیم. میذارنشون تو تجارت میشه این گ. استغفرالله. میبرنشون تو سیاست میشه احمدینژاد، میرن تو نظامی گری میشه فیروزابادی! میگن قضاوت کن وحکم بده میشه جنتی و خلخالی و خلاصه وضع اینی میشه که یه روز دست قطع کنن،یه روز جرثقیل هوا کنن. نصف بیشتر ملت هم گرسنه زن با ابرو باید بره زندان چون دوتا بسته گوشت دزدیده.در عوض هر اخوند بی سروپایی الان تو سوئیس و اروپا حساب بانکی باز کرده و پراز دلار ویورو. این شد زندگی ما در دست اقایون دکتر!روانی و این یکی نابغه!حتما اینهم دکتره
دوشنبه 6 تیر 1390

m_h_gol - ایران - تهران
این شخص شخیص که حماقت از سر و رویش می بارد هنگام مصاحبه طوری صحبت ( لجن پراکنی ) می کرد که حال آدم از قیافه منفورش بهم می خورد ! تلویزیون دولتی ایران با این دانشمند محترم مصاحبه کرده بود و این مزخرفاتی که بلغور کرده در سیمای جمهوری اسلامی ! پخش شده بود. زمانی که این مزخرفات از دهان گشادش به بیرون پرتاب می شد اعصابم از سخنان احمقانه او به هم ریخته بود !. خدایا خودت به ما رحم کن و ما را از شر این موجودات احمق نجات بده ! همه بگوئید آمین !
دوشنبه 6 تیر 1390

Royan - المان - المان
lمن نمیدونم که امریکایها که اغلب شلوار جین میپوشن چطوری شدن 400 میلیون نفر. تنها چیزی که شما میتوانید به جوانها عرضه کنید لباده و نعلین است چادر چاقغچور که جوانهای ما دوست ندارند.
دوشنبه 6 تیر 1390

mohsen.b - ایران - تهران
odin - بلژیک - انتورپن دوست عزیز این آقا بنکدار نیست ایشون دکتر رائفی پور است بحث های جالبی در مورد گروه سیصد نفری ماسونا و تاریخ ایران میکنه اما حیف که به اجبار دولت باید بعضی وقتها حرفهایی را که اونها دوست دارند را بزنه و این ویدیو هم یکی از آن اجبارها بوده.
دوشنبه 6 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
وای بر ما , وای بر ما و باز وای بر ما ! جین از جن میاد ! بیضه از بیضی میاد ! شپش هم از شپش تولید میشود ! عجب دانشمندان و استراتژیکی داریم ! یک اسپند دود کن خودت رو ! باید از یکطرف خوشحال بود که چنین اراجیفی تحویل مردم و تاریخ میدهند تا نسل اینده با دیدن و شنیدن اینگونه اراجیفی بطرف دین نرود ! یاعلی گفتن ضحاک بهنگام تولد, انسان 18 متری و تمساح بودن یزدی که مانند تمساح از تخم ان بوجود امده و از همه مهمتر عکس خمینی در ماه هست !
دوشنبه 6 تیر 1390

عرق سگی - ایران - تهران
ماه فروزنده چو پنهان شود/. شپره بازیگر میدان شود. وقتی‌ نویسندگان و روشنفکرامون یا تو خون غلتیدند یا توی زندانها از یادها رفتن، صد البته که این و امثال این روی کار میان و این اراجیف رو به هم میبافند.
دوشنبه 6 تیر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
نگران نباش شغل پیدا کردی . ولی ارزش انسانی را انقدر پائین نیاورید . با مزخرفات فضیه . ایرانی ابرو دارد .
دوشنبه 6 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
استقلالی هستی؟ ..قرمزتهههههه
دوشنبه 6 تیر 1390

قلندر - المان - کلن
امان از ساندیس تاریخ مصرف گذشته.
دوشنبه 6 تیر 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
این یارو و اون دکتر روانی زاده رو باید به یک گاری بست!
دوشنبه 6 تیر 1390

nilofar_uk - انگلستان - لندن
بر عکس همه که با نظر ایشون مخالف هستند من موافقم. من کاری با دین و سیاست ندارم. من میگم باید ایران و ایرانی زنده بمونه . ما جوانهای ایرانی باید حتی با لباس ایرانی پوشیدن این سنت رو نگه داریم
دوشنبه 6 تیر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
جن فقط یک جا هست انهم زیر عبای ملاست!! تخم جن هم که میګند همین بسیجیهان
دوشنبه 6 تیر 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
در مکتب امثال مصباح یزدى ها بهتر از این تربیت نمى شود
دوشنبه 6 تیر 1390

بهدین - آمریکا - نشویل
آقای قلقلی خنک جن گیر، ای سخن بیهودە ران، یە تفسیر برای اون کت شلوار غربیی کو پوشیدی هم در کن. دوروبر پنجاە درصد مردم غرب از جین استفادە میکنند و وقتی استفادە میکردند ما اصلا خبر نداشتیم و داشتیم تنبون خودمون رو میپوشیدیم، یارو میخواد القا میکنە کە تولید جین هدفمند بودە و توطئەای است برای براندازی جمهوری اسلامی .
دوشنبه 6 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
باریکلا ایران این دانشمند رو از کجا پیدا کرده ? اگه غربیها بدونند که جمبوری اسلامی همچون دانشمندی در اختیار داره , یا سعی میکنن این رو بدزدنش و ببرن ازش استفاده های انچنانی بکنند و یا اینکه میان پیش دولت ایران زانو میزنند و به التماس میافتند که در هر ماه فقط چند ساعتی اجازه بدن دولتهای غربی همه با هم توسط یک نماینده سوالاتشون رو نزد ایشون مطرح کنند و ایشون جواب بده. در عوض تمام تحریما لغو میشه و هر کشوری ماهیانه چندصد میلیارد دلار پرداخت میکنه. دولت ایران الان میتونه با وجود این دانشمند دنیا رو قبضه کنه. بااین یارو و روازاده و احمدی نژاد شاهرگ حیاتی دنیا دست ایرانه. تموم شد رفت.
دوشنبه 6 تیر 1390

همه فن حریف - ایران - ایران
Royan -آلمان و قلندر -آلمان خیلی باحال گفتید. مرسی
سه‌شنبه 7 تیر 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
باید ما ایرانی ها بر این صحنه ها خون گریه کنیم. جین یعنی جن. خوب دراز گوش جین معنی ژن هم میدهد پس حتما دی ان آ شما را با پارچه شلوار لی درست کردند. مردم ایران باید مواظب باشند لباسی که عکس شیر(سلطان جنگل) روش هست نپوشن چون به جرم اینکه لوله شیر آب را حواله آخوندها کردن دستگیر میشن. مغز این راس گوساله را درآورده اند و با تپاله گاو مخلوط کرده اند و دباره ریختند تو اون کله چیزیش غیر از این دلیل دیگری برای اینجور چرندیات بافتن وجود ندارد. به امید آزادی ایران.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

monairan - ایران - تهران
.... یک سوال از این جن زده دارم اگه این عوضی تونست جواب بده .می خوام بدونم باز چی می خواد به هم ببافه و از. مغز پوکیده اش چی میاد بیرون. سوال اینه احمق مگر پیغمبر کت شلوار می پوشید?پس تو نکبت چرا کت شلوار و کفش می پوشی ?برو همان لباده. و نعلین و زیر شلواری ات را بپوش تا بیشتر بهت باد بخوره و یک وقت عقیم. نشی تیست که مردهای ایرانی خیلی عقیم شدن!!!!????و از هر صیغه. شون 2-3 تا پس ننداختن این عوضی نگران شده در ضمن تو غلط می کنی. اسم اعضا بدنت را می اوری برای کوبیدن شلوار لی.برو لباده ات را تن کن. که خودت از همه فاسدتری .ایران تهران
سه‌شنبه 7 تیر 1390

aryan_3d - کانادا - اتاوا
بابا این دیگه چه موجودیه از کجا گرفتنش؟
سه‌شنبه 7 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
جین به انگلیسی میشه "جن" !! بد جوری تب داره , نامیزونی حرارتش از هذیون گوئیش مشخصه !
سه‌شنبه 7 تیر 1390

Royan - المان - المان
ilofar_uk - انگلستان - لندن اگر همه مثل تو فکر میکردند الان تو از سوزن بجای چرخ خیاطی استفاده میکردی لباسات هم اتو نمی زدی و یخچالت هم صندوق خانه تون بود و به جای اجاق گاز از هیزم استفاده میکردی واسه همینه ساندیس خور شدی حکومت به امثال شما نیاز داره که پایدار بمونه یواش یواش بجای ماشین از درشکه استفاده میشه.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
اسلامی درجه یک , یعنی همین. جن جن جن جن جن جن جن (اسلام)
سه‌شنبه 7 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
کسی که دین دارد عقل و بینش ندارد و کسی که عقل و بینش دارد دین ندارد. این جوان مقصر نیست. برای اینکه عقل و بینش او را با افیون اسلام مسموم کرده اند. از فرط تعصب نه عقلی و نه بینشی برای این شخص مانده است. بینش نسل ما مسموم است. اسلام همان هیپنوتیزمی که روانشناس با بیمارش انجام میدهد با ملت ما انجام داده است. نسل ما در واقع هیپنوتیزم شده است. این نسل فقط با یک زلزله و انفجار عظیمی که در وجودشان رخ بدهد, بیدار خواهند شد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

irane eslami - دبی - دبی
من با اقای دکتر کاملا موافقم.حرفاش حقیقته
سه‌شنبه 7 تیر 1390

mahtabam - آلمان - مونستر
قلندر - المان - کلن . هاهاها خیلییییی باحالی :)))
سه‌شنبه 7 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
nilofar_uk : کاربر گرامی, خوب برگردید به ایران و سنتی تر رفتار و فکر کنید که سرمشقی برای دیگران باشید ! منم ایرانم را دوست دارم و ضحاک شپشی هم ایرانش را دوست دارد که با این سیستم شان فرهنگ و مردم را به گند زدند ! در این عصر جدید " ما " اجازه نداریم برای مردم قیم باشیم و راه و چاه نشان بدهیم, مانند عرضه و تقاضا که اگر طراحی (designer ) لباس ایرانی طراحی کرد, با واکنش مردم روبرو است که همان فروش اجناس خود بهترین روش برای کار فرهنگی و اقتصادی خودش میباشد وگرنه ممکن است کسی بیسواد و بیشعور از حرف شما سواستفاده کند و مرا " وادار " به بستن کراوات ختنه شده اسلامی و یا پوشیدن لباس نیما بهنود کند که با عکس مصدق و خط مارمانند همراه هست, همانطوریکه ملاحظه کردید, من از عمد از اصطلاح خط مار مانند بجای خط نستعلیق استفاده کردم که من دارای " ازادی بیان " و " ازادی هنر سخن " و " ازادی انتخاب " را دارم, پس شاد و ازاد باشیم !
سه‌شنبه 7 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
ما ایرانیان از برکات دین مبین اسلام, پشت به همه چیز کرده ایم و با سرعت بالا به سمت جهالت میرویم. یکی از مهمترین اقدامی که در انقلاب کبیر فرانسه شد, این بود که ملت فرانسه تا توانستند, گردنهای روحانیون را به تیغه گیوتین سپردند. تا آنجا که نسل روحانیت را کندند. و آن چندتائی هم که مانده بودند, جرئت نطق کشیدن را نداشتند. اما ملت ما ملت فرانسه نیست. سرنوشت ملت ایران غمگین تر از اینهاست که ما تصورش را میکنیم. وقتیکه دکتر یک مملکت اینگونه فکر میکند, باید فاتحه بقیه را خواند. در سیستم دکتری گرفتن, اهمیت کار در اینست که دانشجوی دکتری در مورد موضوع دکتری, بطور مستقل, تحقیق و اندیشه کند. دین و ایمان جائی در تحقیق شخص محقق ندارد. از اینرو کسی که محقق باشد و مسلمان هم باشد, در واقع شیاد است و تئوریهایش فقط برای منافع شخصیست. مانند همین شخص که دکتر رائفی پور نام دارد. حتما شما دکتر علی شریعتی را هم میشناسید
سه‌شنبه 7 تیر 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
ببینید این اخوندها چه بر سر نسل جوان اوردن..اخوند روباه حـ... و ملت ساده نتیجه میشود این...اینها را باید نگهدداشت برای نسلهای بعدی که بدانند دین اسلام واین نکبتها جه کردند.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
nilofar_uk - انگلستان - لندن / دوست گرامی، با شما موافقم که ایران و ایرانی باید زنده بمونه ولی لباس سنتی ایرانی؟ آیا میدونستین که لباس مردم عادی و سنتی ایرانیان چیه؟ این لباس شامل یه تنبان گشاد و معمولا سیاه رنگه که توسط یه بند قیطونی به کمر بسته میشه و یه پیراهن یقه آخوندی و گشاد که روی این تنبان میفته. روی اینها یه جبه بلند و بی دکمه که معمولا تا ساق پا میرسه و با یه شال به دور کمر بسته میشه. یه کلاه نمدی و یه جفت گیوه فرد اعلا وهم سر و پا رو می پوشونه! چون هیچگونه جیبی برای این لباس در نظر گرفته نشده، شما میتونین پول وبقیه لوازم ضروری رو در پر شالتون فرو کنین. اونوقت باید با وسیله نقلیه سنتی و ایرانی که شامل قاطر و کجاوه است، تشریف ببرین لندن. قول میدم که قیافه شما در خیابانهای لندن با این البسه سنتی دیدنی خواهد بود!
سه‌شنبه 7 تیر 1390

کورش پارسی - امریکا - سانتاباربارا
با درود، جناب دانشمند فرهیخته بی سواد، بله در زبان انگلیسی به جن jinn می گویند که چندان مصطلح نیست و بیشتر از واژه elf استفاده می شود ولی فکر می کنم منظور جنابعالی jeans است که از نظر گویش نزدیک به واژه مورد نظر شماست ولی این کجا و آن کجا. در ضمن نگران ابتر شدن نسل مردم نباش چرا که سالهاست از این پوشش در ایران و جهان استفاده می شود و مشکلی هم پیش نیامده، بهتر است تمبان پارچه ای خود را بچسبی که باد نبرد و توصیه های خود را برای خودت و اطرافیان همچون خود بی سوادت و دکتر ناروا زاده نگه داری.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

high class - کانادا - ونکوور
جین یعنی شش تا.اگه شلوار جین بپوشی یعنی جین جین بچه میاری.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

odin - بلژیک - انتورپن
mohsen.b - ایران - تهران شما میفرمایید ایشون دکتر و استاد هستن؟ قبول. اما شرف و انسانیت این اقای دکتر کجاست؟ باید برای داشتن مدرک دکترا زحمت بینهایت کشید برای رسیدن به اون مرحله از علم،انسان مراحلی رو رد میکنه که اگه خدا هم بهش کاغذ بده که از این اراجیف بگه،میزنه تو دهن خدا، اخوند و بسیجی که عددی نیست.نمونه اش رو هم کم نداریم که کاغذهای اینها رو نخوندن. کسی که از این مذخرفات میگه یعنی از فریب و دروغ و ریا زندگی میکنه. اخه دکتر از جن و سم حرف میزنه!!!؟ ایشون دکترای چی داره؟ تی کشیدن؟ یازر مفت زدن؟ اخه این مذخرفات رو با چه کلمه ای میشه بیان کرد غیر از زر زر؟
سه‌شنبه 7 تیر 1390

shapur - ایرلند - دوبلین
این جانوران اخوندی عجب حـ...هایی تربیت کردند!
سه‌شنبه 7 تیر 1390

Raha-2001 - ایران - تهران
من که حیرانم از اینهمه بی سوادی و نادانی
سه‌شنبه 7 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
nilofar_uk - لولو خانم من جدیدأ در یکی از مجلات ایرانی لندن آگهی را در مورد شکستن طلسم و جادو , سرکتاب باز کردن, بخت گشائی و از این مزخرفات خواندم ,که بدنبال آن با مدیر مجله تماس گرفتم و ...... شاید که دکان کاسبی سرکار باشه که اینگونه موافقتتان را با این هذیان گو اعلام میکنید . شما بفرمائید تشریف ببرید ایران و در کنار قبر امام راحلتان چادر زده مشغول به گلاب فروشی بشوید و امرا معاش بکنید وجود سرکار در این مملکت سوخت میرود !!
سه‌شنبه 7 تیر 1390

potatis - سوئد - مالمو
البته من فکر میکنم علت بیان این مطلب از طرف این آقا به این دلیل بوده که وی شنیده است که دمای طبیعی بیضه ها در مردان ۲ درجه باید از دمای بدن پایین تر باشه تا عملکرد خودشون را حفظ کنند و به همین سبب هست که در هوای گرم کیسه ی نگاه داری بیضه ها شل شده و از بدن فاصله میگرد و در هوای سرد برعکس این عمل اتفاق میفتد و پوشیدن شلوار تنگ سبب بهم خوردن این مکانیزم طبیعی بدن میشود اما این به این معنا نیست که سبب عقیم شدن آقایان میشود اما درعمل تولید مثل اختلال ایجاد میکند .
سه‌شنبه 7 تیر 1390

mehdi707 - انگلستان - لندن
بی سوا شلوار جین انگلیسیش انجوری نوشته میشه jean و اون جن که شما میگید انجوری نوشته میشه Jinn واقعا که
سه‌شنبه 7 تیر 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
توهم یکی از مشکلات جانبی ایده لوژیک بودن است ! دیگر تقریبا چیزی در این نظام اسلامی نمانده که ناقص و آلوده ،بیهوده نباشد ، حتا خدایشان ! این نوع تفکر و اعتقاد معنی به حق پوچ گرایی میباشد .
سه‌شنبه 7 تیر 1390

smartrun - کانادا - تورونتو
از مذهب چه انتظاری داری ?? ادمهای امل و بیکلاستر ازاینها دیدی ??
سه‌شنبه 7 تیر 1390

dbsh3000 - سوئد - یوتبوری
به روانی ها میخوره
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
این خودش جن زده ست! بیچاره مغزش معیوب شده.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

avareh swed - سوئد - بوروس
از روسری شروع شد وحالا به چادر وروبنده ختم میشود در بانوان .اقایان از استین بلند ویقه بسته وریش شروع شد تا برسد به شورت وشلوار وبقیه چیزها .ودرادامه به چی خوردن ونخوردن واشامیدن وپیش خانمت خوابیدن ودر چه ساعتی همبستر شدن چندتا بچه داشتن ختم خواهد شد .باین میگو یند .دمکراسی اسلامی .
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
اسلامیون خرافاتی اینجا می خندید ولی در کتاب اسمانی شما از//بلاک هول// و اختراع محمد و سلمان فارسی مارمولک از ...انس و جن. نام برده شده یک مسلمان وقتی از اجنه حرف می زند چگونه می توانید منکر وجودش باشید وقتی الله شما به ان قاطعیت بخشیده/ در ضمن جنایات رهبر دینتان و امامانتان 100 ها و 1000 برابر خمینی و خامنه ای بوده به چه جرمی می خواهید انها را محاکمه کنید??????????????
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.