احمدی‌نژاد با وزیر اطلاعات همکاری نمی‌کند


احمدی‌نژاد با وزیر اطلاعات همکاری نمی‌کند

سایت «مجمل‌نیوز» اعلام کرد محمود احمدی‌نژاد از همکاری با حیدر مصلحی وزیر اطلاعات خودداری می‌کند.

این سایت روز دوشنبه (ششم تیر) اعلام کرده که احمدی‌نژاد «با وجود تلاش وزیر اطلاعات برای برقراری تعامل نزدیک و روابط حسنه با وی» برخورد‌های «سرد و منفعلانه‌ای را در پیش گرفته است.»

آن‌طور که «مجمل‌نیوز» گزارش کرده٬ احمدی‌نژاد تاکنون حاضر نشده است به سه نامه وزیر اطلاعات در خصوص تشکیل جلسه‌ای در خصوص مسائل امنیتی کشور پاسخ بدهد.

به گزارش این سایت٬ احمدی‌نژاد در پاسخ به این درخواست‌های وزیر اطلاعات به وی گفته که «شما همانگونه که به دیگران گزارش مکتوب می‌دهید، به من هم گزارش مکتوب بدهید.»

رئیس دولت دهم همچنین در واکنش به اصرار حیدر مصلحی برای برگزاری جلسات امنیتی٬ خطاب به وی گفته که «اگر خیلی اصرار دارید با مشایی یا جلیلی جلسه بگذارید و آن‌ها مطالب را به من منتقل می‌کنند.»

بر اساس این گزارش، به تازگی وزیر اطلاعات از احمدی‌نژاد برای شرکت در همایش مدیران کل این وزارتخانه دعوت کرده بود که وی گفته بود: «بنده شرکت نمی‌کنم، بروید از دیگران دعوت کنید.»

اردیبهشت ماه امسال علی خامنه‌ای با برکناری حیدر مصلحی از مقام خود از سوی احمدی‌نژاد مخالفت کرد که این مخالفت با قهر ۱۱ روزه رئیس دولت دهم مواجه شد.

از آن زمان تاکنون رابطه احمدی‌نژاد و خامنه‌ای به سردی گرائیده و حامیان دو طرف حملات گسترده‌ای علیه یکدیگر ترتیب داده‌اند.

این نخستین گزارش غیررسمی از رابطه احمدی‌نژاد با مصلحی در دو ماه گذشته است که نشان می‌دهد رئیس دولت دهم همچنان بر موضع قبلی خود در خصوص وزیر اطلاعات پافشاری می‌کند.

shapur - ایرلند - دوبلین
حیوانات وحشی جانوران خونخوار ِبه امید سرنگونی این جانوران!
دوشنبه 6 تیر 1390

Neshat v sarbolandi - ایران - ایران
ازیکی شنیدم که دراین جریان اطلاعاتی بدست اورده که جریان ازانجاشروع شدکه سی دی به سوی ظهوررادرجامعه پخش کردندودرهمه شهرهاانرامجانی پخش کردندچون این سی دی اطلاعات دروغ وکذب به مردم داده بودوباعث بدبینی مردم میشدمعاون اطلاعات پیگیراین ماجرامیشودودست اندرکاران اصلی سی دی راکه یکی ازانها مشایی بوده شناسایی میکندواحمدی نژادبه وزیراطلاعات میگویدبایدمعاونت رابرکنارکنی وحیدرمصلحی مخالفت میکندواحمدی نژادمیگویدخودت راهم برکنارمیکنم اگرمعاونت رابرکنارنکنی که حیدرمصلحی همانجااستعفایش رامینویسدواحمدی نژادسریع استعفای اورابدون هیچ بررسی قبول میکندوپای ان استعفارا امضامیکند وبااستعفای اوموافقت میکند ولی رهبری مانع ازاستعفای اومیشودومیگویداقای مصلحی بایدباشدکه درنهایت قهراحمدی هم شروع میشودبازهم به خاطر کی بخاطرعورت خودش یعنی مشایییییییییی
دوشنبه 6 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
مموتی یه اتوی قوی از سیدعلی داره که اینقدر پشتش گرمه و با وجود اینهمه موضع گیری از طرف کاسه لیسان خائنه ای همچنین پارس میکند و دندان نشان میدهد و هیچ اتفاقی هم او را شخصا" تهدید نمیکند. در غیر اینصورت زیراب این اقای نیست رو مدتها پیش زده بودن بدون اینکه اب از اب تکون بخوره. چه نکته ضعفی ر دست داره? لا یعلم.
دوشنبه 6 تیر 1390

maryam-germany-71 - المان - برلین
دکتر جون فکر کنم وقت بوتاکست شده بدجوری پلاسیده و زه وار در رفته شدی, دیگه قار قار نمیکنی ببم جان
دوشنبه 6 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.