دستگیری یک دختر در تبریز به جرم بد حجابی و هو کردن و گفتن بی شرف بی شرف به نیروی انتظامی توسط مردم


دستگیری یک دختر در تبریز به جرم بد حجابی و هو کردن و گفتن بی شرف بی شرف به نیروی انتظامی توسط مردم حاضر در صحنه


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=xddSnA5MNMs

لینک دانلود مدیافایر

Neda02 - کانادا - اتاوا
مردم نازنین و با غیرت تبریز، زنده باشید.
دوشنبه 6 تیر 1390

monairan - ایران - تهران
چرا پلیس را کتک نزدن و دختر بدبخت را از ماشین پایین نکشیدن .البته غیرتشان از مردم همدان بیشتر بوده ولی از ترکهای غیور بیش از این انتظار میره . چی میشد دسته جعی پلیس را یک کتک مفصل می زدند ? به زودی. پلیس متجاوز را ادب خواهیم کرد. ایران تهران
دوشنبه 6 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
آفرین به مردم غیرتمند تبریز. جرقه های ترقی و آزادی, اغلب در تبریز زده شده.
دوشنبه 6 تیر 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
اگه این بیشرف بیشرف را به نیروی انتظامی میگفتند , باید گفت ایول به غیرتتان! دمتون گرم
دوشنبه 6 تیر 1390

مهران خان - ایران - تهران
البته دست شون (زبون شون) درد نکنه ، اما یه ذره بخار هم چیز خوبیه! کاش به جای هو کردن اون خانم رو نجات می دادن .
دوشنبه 6 تیر 1390

حخا - استرالیا - سیدنئ
هنر کردند.
دوشنبه 6 تیر 1390

irane eslami - دبی - دبی
حالا از کجا معلوم که بیشرف رو به دختره گفته باشن?مردم که اسمی از کسی نبردن.چرا اطلاعاته غلط رو میدین دست مردم?
دوشنبه 6 تیر 1390

ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس
درود بر شرف نوادگان ستارخان.باقرخان و کسروی و بابک
دوشنبه 6 تیر 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
بازم به قیرت ترکها...من ترک نیستم ولی واقعا دمتون گرم...این همبستگی اگر همه شهرها باشه شر این کثافتها کنده خواهد شد..به زودی ایران ازاد میشود..همه اناائی که با پول و سرمایه مملکت که مثل سگ پاسدار کمیشو خرجتون میکنن تا اینکونه با ملت مضللوم رفتارکنید حقتان را کف دستتون خواهند گذاشت..ننگ بر همه کسانی که از این حکومت فاشیست اسلامی حمایتو طرفداری کردند.
دوشنبه 6 تیر 1390

chatoli - ایران - تهران
درود بر غیرت و شرف این مردم تبریز .چند روز قبل که دستگیری دختر بدحجاب رو در همدان تو یه پستی گذاشته بودین مردم همدان همینطور مثل پنگوئن ایستاده بودن و فقط بر و بر نگاه می کردن .خلایق هر چه لایق !
دوشنبه 6 تیر 1390

شمبلیله - انگلیس - لندن
بازم دم ترکها گرم ,شیرازیها که واستادن تماشا !!!
دوشنبه 6 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
واقعا مردم حداقل میتونند اینکار رو انجام بدن و در خیلی مواقع هم موثر هست ..
دوشنبه 6 تیر 1390

sankari - فنلاند - هلسینکی
درود بر غیرت و شرف اذریهای غیور.....
دوشنبه 6 تیر 1390

afshin7174 - ایران - تهران
ننگ بر بی حجاب درود بر نیروی انتظامی و بسیج.
دوشنبه 6 تیر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
این همه مردم می تونستند نیروی انتظامی رو با ماشین شون یکجا بلند کنند و ببرن تو هوا . که دیگه از این غلط ها نکنند فیلم کوتاه بود ممکنه دختر خانم رو نجات داده باشند . اگر نکرده باشند شخصیت زشت هفته شدند.
دوشنبه 6 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
یاشاسین مردمهای با غیرت تبریز
دوشنبه 6 تیر 1390

pouriya - ایران - رودسر
آفرین بر هموطنان تبریزی - قابل توجه همدانیها ..
دوشنبه 6 تیر 1390

ناگفتنی - ایران - یزد
اینها نتیجه سکوت ما مردم است که جرات می کنند هر بلایی که می خواهند سر ما بیاورند.تاوان سکوت ما تجاوز،بی حرمتی ،و زیر پا گذاشتن حقوق خودمان است.وقت عمل است .
دوشنبه 6 تیر 1390

chindoo - کانادا - ونکوور
چه ترسو . این همه ادم فقط شعار میدن. من بودم میپریدم دختر رو ازاد میکردم و معمورها را توی گونی.
دوشنبه 6 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
انتظامیه بی شرف حیا کن، دخترمونو رها کن. از این ببعد باید این شعار رو فریاد زد. مرگ بر نظاره گر این صحنه ها. به جون بچم من خودم تو ایران بخاطر دخترم دو سه بار به تنهایی با اینها برخورد شدید کردم و اصلاً کوتاه نیومدم. غیرت مرده. غیرت به لای ملافه پیچوندن ناموس نیست، غیرت حمایت از ناموس است.
دوشنبه 6 تیر 1390

a_bamdad - ایران - تهران
باریکلا به تبریزیا.به اونایی هم که ارد دادن که چرا نریختن سر پلیسا میگم شما ببخشید به غیرت و جرات خودتون و حالا که خیلی دل شیر دارین برین میدون کاج یا میدون ونک یه کم دخترای تهرانی رو از دست این بزغاله ها نجات بدین.کلا تجربه ثابت کرده پشت مانیتور همه سوپرمن هستن
دوشنبه 6 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
کاش میزدید این بی ناموسهای مزدور را واقعا بیشرف تر از اینها خودشان هستند و بس.
دوشنبه 6 تیر 1390

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
حالا اگه تهران بود مردم می رفتن راهپیمایی سکوت می کردن
دوشنبه 6 تیر 1390

اقتدار - دانمارک - هالته
درود بر شما.
دوشنبه 6 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
کجاست ان غیرت تبریزی که پدر هر چه مامور را در بیاره ?! باور نکردنی و غیر قابل تصور که در تبریز چنین اهانتی به ناموسشان بکنند و انها ماموران را جر ندهند ?!
دوشنبه 6 تیر 1390

afg vorojak - سوئد - استکهلم
سلام من عضو جدیدم سوئد استکهلم
دوشنبه 6 تیر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
فقط هو کردند! خسته نباشند !
دوشنبه 6 تیر 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
درود به غیرتشون.
دوشنبه 6 تیر 1390

azarbayjan362 - ایران - تبریز
irane eslami - دبی - دبی. اطلاعات درست رو از من بگیر در تبریز وقتی بخوان شعار با ادبانه به کل مامورهابی نظام بدند از داور فوتبال گرفته تا مامور انتظامی تا استاندار و شهردار و کلیه مامورین دولتی شعار بی شرف بی شرف سر می دند نه به افراد حقیقی
دوشنبه 6 تیر 1390

damahi - ایران - بندرعباس
واقعا نیروی انتظامی ایران مخصوصا فرمانده هایشان ازبیشرفترین وپست ترین ورزلترین آشغالهای روی زمین هستند.
دوشنبه 6 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
khosh bavar - ایران - یزد دوست عزیزم. بقول هموطنان آذری: یاواش یاواش. نوبت این مامورای بیغیرت که برای امرار معاش دست به این کارها میزنند هم میرسه.متاسفانه وقتی ورق برگرده تر و خشک باهم میسوزنند. شاد و سربلند باشی
دوشنبه 6 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
هزاران درود به دلاورمردان ترک درتبریز.شاید بااین شهامت دخترراازاد کرده باشند.ولااقل برای باردوم هیچ نیرویی بخود اجازه ندهدکه مزاحم ناموس مردم شود.مگرماموران ازجانشان گذشته باشند.
دوشنبه 6 تیر 1390

shahryar-khan - کانادا - مونترال
کجائی ستارخان که ببینی وقتی ناموس مردم توسط یه مشت بیناموس دستگیر میشه,جوانها با یه ادامس تو دهنشون ویه موبایل تو دستشون فقط فیلم میگیرن و یه عده که بجای سبیل گذاشتن, زیرابرو ورداشتن از انور خیابان فقط میگن: اااووااا...ولش ..کن..بیشرف...اوواا خدا مرگتون بده...
دوشنبه 6 تیر 1390

Royan - المان - المان
زنده باد تبریزیها ما کردها هم باید یاد بگیرم. البته لطفا لرها , بلوچها, خراسانیها , جنوبیها , و شمالیها , فارسها ........هم یاد بگیرند. من این ویدیو را 5 دفعه دیدم و لذت بردم کاش طولانی تر بود.
دوشنبه 6 تیر 1390

Royan - المان - المان
hindoo - کانادا - ونکوور ببین دوست عزیر ترمیناتور و سوپر من هم تو ایران کم میارن باید به ملت فرصت داد.fshin7174 - ایران - تهران بی... و ساندیس خوری هم حدی داره . فعلا که ننگش دامن شما ها و جمهوری اسلامی را آلوده کرده.
دوشنبه 6 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
afg vorojak - سوئد - استکهلم سلام دوست عزیز خوش اومدی
دوشنبه 6 تیر 1390

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
درود بی پایان به مردم ازایخواه تبریز
دوشنبه 6 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
sourena.de - : دوست عزیز, گفت شما لطف خدا ! زیرا واقعا جای تعجب و شگفتی داره که با ناموس مردم تبریزی اینطور برخورد بشه و انها دست به اعتراض نزنند, شاد و سورنا باشیم .
دوشنبه 6 تیر 1390

sarpoolzahab-uk - انگلستان - دربی شیر
مهران خان ایران -تهران منم با نظرت موافقم
سه‌شنبه 7 تیر 1390

m_h_gol - ایران - تهران
مردم تبریز ! ما ایرانیان به شما دلاور مردان و زنان تبریزی افتخار می کنیم. درود به شرف و غیرت شما که با دیدن چنین صحنه وحشتناکی سکوت را جایز ندانستید.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
afshin7174 - ایران - تهران ..ننگ بر تو مزدور جیره بگیر ..به تو امثال تو چه ربطی داره که کسی بی حجاب یا با حجاب ااشه..اگه مسلمانی وعقیدهائی داری برای خودت نگه دار...ادم شید ..بسه دیگه
سه‌شنبه 7 تیر 1390

Artosh - ایران - تهران
h.k - دانمارک - اودا/بالاخره یه خبر باب میلت پیدا کردی..! اما همیشه یادت باشه ترک و لر و کرد و .. تا زمانی برای ایرانیان قابل احترام هستند که ایرانی باشند و با دشمنان ایران نباشند. بنده و اکثریت مطلق ایرانیان هیچ وقت دوست نداریم برای سفر به تبریز و یا هر شهر ترک نشین دیگر اقدام به گرفتن ویزا کنیم...! پان ترک جایی در ایران ندارد و میتواند ایران را برای همیشه ترک کند و برود به جایی که حس میکنه وطنش هست. زنده باد مردم تبریز.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shahryar-khan - کانادا - مونترال. دوست عزیز! اگه تو هم چند بار مزه باتومهای مامورها رو چشیده باشی ..فکر کنم دیگه جرات دست به یقه شدن با مامورها رو نداشته باشی ..
سه‌شنبه 7 تیر 1390

odin - بلژیک - انتورپن
*پسر شجاع* - ایران - تهران - نابغه جان اون حرفی که زدی از دهن فقط یک دسته ادم میاد بیرون «دوست عزیز! اگه تو هم چند بار مزه باتومهای مامورها رو چشیده باشی ..فکر کنم دیگه جرات دست به یقه شدن با مامورها رو نداشته باشی» اونهم فقط کساییه که باتوم میزنن، نه اونها که خوردن و میخورن. همه ما ایرانی هستیم و خودمون رو بهتر از توجیهات مسخره و مندیلهای شما بسیجیها میشناسیم که الان شروع کنی بگی نه من منظورم این بود و اون بود!!! دهنت رو باز میکنی خودت رو لو میدی نابغه. ایرانی اگه کتک هم بخوره نمیگه خوردم، میگه ده تا خوردم اما اون یه دونه ای که دلم میخواست رو زدم یا دفعه بعد میزنم اما هیچوقت ایرانی نمیشینه از کتک خوردن خودش وسیله برای ترس دیگران بسازه. تو اسمت رو باید میذاشتن اریوبرزن با این همه شجاعت و راستگویی!
سه‌شنبه 7 تیر 1390

yashasen32 - ایران - تبریز
تو این چند سال اخیر که طرح به اصطلاح مبارزه با بد حجابی اجرا می شه من تا الان چنین چیزی تو تبریز ندیده بودم چون خود مامورا می دونند با دم شیر بازی کردن خطر جانی داره !! اینجایی هم که تو فیلم هست فکر کنم کوی ولیعصر تبریزه که سوسول زیاد داره که با سوسولیشون اقلا عین بزقاله ننشستن فقط نگاه کنن اگه دو ره برای بازار بود ما مورارو زنده به گورشون می کردند !!
سه‌شنبه 7 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
artosh هموطن عزیز.مسئله من تنها,ترک,,نیست.عرب خوزستان ,,کرد ,سنندج,بلوچ همه برای من یکیست.من دربرابرادمهای,بی ادب,وفاشیست که خیلی ادمهای بدبخت وضعیفی هستند.ناچارمیشوم.جبهه گیری کنم.بعضی فکرمیکنندمن عرب یاترک هستم......من ایرانی هستم.اماکسان بیریشه,بی اصالت ,باحرفهای ,معده شان,,به همه اقوام,ادیان,عقاید,توهین میکنند.واسامی انها مرابیاد پسرهایی که زیر ابرو ورمیدارند,موهاشانرادم اسبی میبندند.وگردنبند وحلقه درگوششان میکنندمیاندازد.که حضوری مطلقااهل ابرازوجودنیستند.بااینحال ازادهستندهرگونه ارایش بکنند.ولی تفرقه بین ایرانیان ایجادنکنند.اب دراسیاب ملایان نریزند.من دوسال کامنتهارافقط میخواندم.وکامنت نمیدادم.تاذله شدم.ازنادانی بعضیها.چندبارخواهش کردم.دیدم.بچگانه ودرپستوی خانه اش نشسته وحرفهایی که اصلا به گروه خونشان نمیخوره.بیسوادی نااگاهیشان تمامی نداره.ناچاراحرفهایم رابامدارک وسند,زنده, اعلامشان کردم.اینهامزدوررژیمند.خوشباشید.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
درادامه.ایران به همه ایرانیان متعلق است.تجزیه وجدایی طلب به کسی کفته میشودکه باعقاید,راسیستی وفاشیسمی, خودرابرترازدیگران حس کند.وبخواهدجداازدیگران باشد.یاطماع وزیاده خواه باشد.واطرافیان رهایش کنندوخودراکناربکشند.یابیریشه باشدوبخواهدمثل,,سیدهای قلابی,,هویت برای خوددست وپاکند.اینجاست که درگیری پیش میایدوملایان هم ازخداخواسته.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
odin - بلژیک - انتورپن. ایول ..کمی ما رو خندوندی ..لوول..دکتر ژاکن حالا شما سخت نگیر ..واقعا کسی که باتوم خورده باشه میفهمه من چی میگم ..لامصب تا 1 ماه جاش درد میکنه ..
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

RASHMO35 FINLAND - فنلاند - واسا
دس خوش افرین.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
طبق گزارش ازسایت,oranje,,درگیری بین مردم وپلیس شروعشده وخانم راازادکرده اند.وفردای انروز پلیس به منزل مراجعه وخانم رابه منکرات برده اند.خوش باشید.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.