قسمتی از گفتگو با رضا پهلوی، ۳۱ خرداد ۱۳۹۰


قسمتی از گفتگو با رضا پهلوی، ۳۱ خرداد ۱۳۹۰


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=krXep6W4TLE

لینک دانلود مدیافایر

khosh bavar - ایران - یزد
به امید روزیکه مردم ایران " شهامت " عذرخواهی از وجدان و اشتباه خود را داشته باشند که با رای خود از طریق رفراندوم باعث جبران اشتباهات گذشته خود شده تا مقدمات یک سیستم پادشاهی از نوع مدرن مانند کشورهای اسکاندیناوی را برای ایران فراهم سازند ! شاد و شاهی باشیم .
دوشنبه 6 تیر 1390

Pinokio_Pinokio - انگلستان - منچستر
بله رفراندم، رفراندم و زنده با د دموکراسی و حکومت مردمی، نه سلطنتی نه مشروطه.
دوشنبه 6 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
نابود باد نظام فاشیستی اسلامی که برای مبارزین و دلاورانِ آزاد اندیش , پُلی از صراط مستقیمشان تا به زندانها و قبرستانها ساخته اند .
دوشنبه 6 تیر 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
برو بابا خدا تو و پدرتو لعنت کنه خودش امریکا و مادرش فرانسه هر کدوم یک کاخ با پول ملت که دزدیدند نشسته برام از ملت ایران صحبت میکنه جم کن بینیم برو ویسکیتو بخور گرم نشه خاک بر سرتون آبرو برا ایران نزاشتین بابات انقد نوکری امریکا را کرد آخرش نزاشتن حتی هواپیماش اونجا بشینه شماها مایه ننگین برای ایران و ایرانی
دوشنبه 6 تیر 1390

saeid.j - انگلستان - کاونتری
درود بر شاهزاده بزرگ. رژیم پادشاهی به درد نمی خوره ما می دونیم شاهزاره رضا آدم خوبی هستند و برای سیاست ساخته شده اند اما در مورد فرزندانشون نمی دونیمو و اگه قدرت دست یک نفر باشه نتیجش می شه خامنه ای. در کل من رژیم پادشاهی پهلوی رو دوست می دارم
دوشنبه 6 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
به یزدان که گر ماخرد داشتیم،کجا این سرانجام بدداشتیم?!.درود برخاندان سربلندپهلوی.جاوید رضاشاه دوم . شما به عنوان شاهنشاه ایران باید به مسئولیت خود عمل نموده و از به قدرت رسیدن خائنین وطن فروش و دشمن با ایران و ایرانی جلوگیری نماییدو سکان هدایت جامعه را برای دگرگونی در ایران با اراده یی قوی به دست بگیرید. زیرا شما فرزند دو پادشاهی هستید که ایران و ایرانی از این دو آبرو گرفته در نهایت محتوای نظام آینده ایران باید سکولار باشد. جدایی دین ( بخصوص این دین)از دولت تنها را نجات مردم ایران است.
دوشنبه 6 تیر 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
حرفا و قیافه این شخص بهتر و آباد تره یا مجتبی خامنه ای و پدرش !!!؟ حکومت آینده ایران نوع زیبایی از یه دموکراسی پیشرفته با کمی رنگ و مزه شاهنشاهی خواهد بود ! ؛) این حرفم به مذاق خیلی ها خوش نیست . این نظر منه وو اگر پیشگو هم بودم همین پیشگویی را میکردم .
دوشنبه 6 تیر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
باید از خانواده پهلوی به سازمان ملل شکایت کنیم این دزدها کلی پول دزدیدن که باید پس بدن الان مبارک و خانوادش کلی جریمه شدن
دوشنبه 6 تیر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
خدائیش به این شخص با سواد رهبری برازنده است که یک ایرانی وطنپرست است, یا سید علی بیسواد تازی عربستانی که تنها مدرک سوادش منقل و وافورش است و تزش هم این بوده که با پای چپش وارد توالت بشود یا با دست چلاش .
دوشنبه 6 تیر 1390

potatis - سوئد - مالمئ
massoudoslo - نروژ - اسلو.دوست من دموکراسی با پادشاهی هیچ تناسخی نداره ،گاهی وقت ها من یک کلماتی میشنوم که شاخ در میارم مثل:دموکراسی اسلامی ،دموکراسی کمونیستی ،دموکراسی پادشاهی ،و جدید ترینش هم که دمکراسی با رنگ و مزه شاهنشاهی !!!!واقعا روزی که مردم ما باور کنند نیاز به آقا بالاسر ندارند ان روز، روز خوشبختی ماست .
دوشنبه 6 تیر 1390

Sheema - کانادا - تورانتو
لبیک یا شاهزاده، یا شاهزاده، خوشم اومد بالاخره خواسته قلبیت که سیستم پادشاهیه رو کردی، ما هم کمکت میکنیم کم کم بشی شاه کامل فقط اول این سبز ها رو باید بزنیم کنار. دشمن اصلی ما سبز ها هستن.
دوشنبه 6 تیر 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
jafar -malang .کپنهاک .دانمارک / جای خودت حرف بزن و بالار بیار !! کسی که مایه ننگ من ایرانی هستش تمام رژیم اسلامی زورکی در ایران هستش و تمام سربازان خل نام کرایه ای دستمال و چماق بدست هستش ...عمر نا میمونت رو با معلق زدن جلوی اقات گز کن . دموکراسی و حکومت سکولار حق مردم ایران هستش و کسانی مثل علی خل منه ای و نوکراش مایه ننگ و بدبختی ایرانی هستند . راستی برو دم احمدی نژاد رو بگیر که با اسراییل رفته تو یه کیسه ؛)
دوشنبه 6 تیر 1390

parsik - ایران - تهران
درسته که دیکتاتورئ حکومت خوبی نیست ولی ادمی مثل رضاخان برای ایران اسطوره است.چون مردم رو از وضعیت فلاکت بار اواخر قاجار چند پله کشوند بالا و ادمایی تو اون حکومت رشد کردند که هنوز ما بهشون افتخار می کنیم.ولی باز تو انقلاب عقب گرد کردیم.
دوشنبه 6 تیر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
درود بر پدربزرگ و پدرت و خودت.اگر کسی هم چیزی برعلیه شما اینجا نوشته یا رژیمی است یاهنوز درک نکرده .بگذار که در جهل مرکبش بماند. همین انتری نژاد واسه اش خوبه
دوشنبه 6 تیر 1390

aarnoosh - آلمان - رور
شاهزاده! انتخابات آزاد نردبانی نیست که ازش بالا بروی پرتش کنی که دیگه کسی به تو نرسه چه از اون بالا گل پرتاب کنی رو سر مردم چه سنگ و سقط وجود دائمی این نردبان مهمه و امکان عبور و مرور برای هر اقشار مردم. اون بالا خونه کسی نیست که لم بده توش. اونجا دفتر کار است و رییس مردمند .
دوشنبه 6 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
شاهزاده -رضا پهلوی هم شایستگی رهبری هم پادشاهی کاملا مشروطه دارد. ایشون شخصیتی فرهیخته و قابل اعتماده. نظر من همان پادشاهی مشروطه است. اینکه شکل نهایی سیستم نظام اینده ایران کدامیک از دو گزینه جمهوری یا پادشاهی مشروطه باشد,بستگی به انتخاب اکثریت مردم ایران و در فضایی کاملا آزاد. از افراط گرایان و تندرویان همه ی احزاب و گروه ها می خواهم که دست از بازی مستبدانه باند بازی و ناسزاگویی علیه هم دست بردارند مگه خواست مشترک همه آزادی و پیشرفت و سربلندی ایران نیست؟ پس دشمنی های بی حاصل و نفرت نهان و عیان تان رو از دل و خاطرتان دور بریزید تا راحت بتوانید منطقی فکر کنید و در کنار هم راهکار عملی برای نجات ایران یابید. پاینده و آزاد باد ایران و ایرانی
دوشنبه 6 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
مار گزیده از ریسمان میترسد. اتکا به شخص اشتباه است. من نمیخواهم به رضا پهلوی ایراد بگیرم, اما انسان هر چقدر هم واقعیت را بیان کند و خوشزبان باشد, باز انسان است و انسان طبیعتا قدرت طلب است. خمینی خائن مثال خوبی برای فهم این مثل است. چه آزادیهائی در فرانسه به ملت ایران قول داده بود. چه وعده هائی به آزادی به آنها داده بود. آب و برق مجانی.. پول نفت .. عزت و شرف انسانی. الان میبینیم که از این مجانی ها چه شده است. از شرف انسانی آنقدر بهره مند شده ایم که تجاوز به دختران و پسران در زندانهای خمینی و دار و دسته او یک موضوع معمول شده است. تجاوز دسته جمعی به دختران و زنان ایرانی که توسط جمهوری اسلامی ایران هدایت میشوند, رشد عزت وشرف انسانی ماست. آزادیهائی که آن خائن گفته بود, هر روز در خیابانهای شهر های ایران دیده میشود.
دوشنبه 6 تیر 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ من اصلا طرفدار سلطنت نیستم, ولی بگو ببینم شاه مایه ننگ ایران بود یا این آخوندهای دجال جنایتکار و قاتل جان مردم ایران? زمان شاه هر جای دنیا که میرفتی با سلام و صلوات بهت خوش آمد میگفتن و ایرانی عزت و آبرو داشت, نه مثل الآن که نصف وزیر وزرا و اراذل اوباش در تحریم هستند و 4 قطعنامه علیه ایران صادر شده و رهبرش قاتل و رئیس جمهورش دروغگو و معاونانش رمال و دزد. تو یا معنی آبرو را نمیدانی یا سواد سیاسی نداری که وضع مردم را از زمان شاه بهتر میدانی!!!
دوشنبه 6 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
ما به خمینی خائن چشم بسته اعتماد کردیم و چوبش را هم خوردیم و هنورهم میخوریم. اشتباهی که ما در اعتماد به روحانیت کردیم برای هفت پشتمان کافیست و اکنون چوب این اشباه مارا نسل کنونی و نسلهای آینده میخورند. همین خامنه که الان مانند ضحاک شده است, روزی از فرط ضعف اگر بینیش را میگرفتی, جانش از جای دیگر در میرفت. من معتقدم که ایران موقعی آباد و آزاد میشود, که در مرحله اول در آن آخوند و مراکز تولید آخوند از بین برود. همه دینها باید آزاد باشند. دین باید یک موضوع شخصی باشد. اگر ملت به این حد برسد که آخوندها و مراکز تولید آخوند را از بین ببرد. آن موقع توانائی این را هم خواهد داشت که با یک رفراندوم, یک قانون اساسی مدرن برای حکومت دموکراتی ایران بنا کند. تجربه نشان میدهد که حکومتهائی موفق هستند که در آنها در مرحله اول دین هیچ کاره است.
دوشنبه 6 تیر 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
jafar_palang ابرو برای ایران نذاشتن !جوک نگو وخودت روبیشتر از این خنده زارجمع نکن ! همه خوب میدونن اگه یک جو ابرو هم واسه ایران مونده صدقه سر همینها هست !  ننگی در تاریخ ایران بعد از اسلام به بزرگی ننگ خمینی لاشخور و خامنه ای زالو و کاسه لیسان ساندیس خور نبوده و نخواهد امد !
دوشنبه 6 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ . جعفر جنی تو برو خدای را شکر کن که از زندگی در غارهای تورا بورا کارت به دانمارک افتاد/. mashady - انگلیس - منچستر . لطفا حرف ملایان بی همه چیز را تکرار نکن ادعای پول بردن شاه از سوی مالایان در 3 دادگاه اروپائی مردود شناخته شد و دروغین/
دوشنبه 6 تیر 1390

shapur - ایرلند - دوبلین
به امید ایرانی ازاد به دور از استبداد! جاوید ایران
دوشنبه 6 تیر 1390

avareh swed - سوئد - بوروس
jafar. palang .انگلیس و. mashady.انگلیس .یک سئوال .زمان رژیم گذشته رفتی پناهنده شدی .یا زمان چمپولی هپلو وهپو . ویا با پولهای دزدی سرمایه دار شدی .چون در اسلام کاسبی که شامل تجارت هم میشود .باسود عادلانه ودادن خمس وذکات .ویا امروزه مالیات .ایا باز هم میشود میلیارد شد که درانگلیس زندگی کند .خودتان اگر وجدان دارید قضاوت کنید .شاید هم مامور .که باز هم بعله .
دوشنبه 6 تیر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
ای کاش وجوده پدربزرگت رو داشتی واین ملت رو از دست این حـ... ها نجات می دادی.. حرف زدن رو همه بلدن..
دوشنبه 6 تیر 1390

ParsaUK - انگلستان - منچستر
رضا پهلوی پس مانده فکر متحجر پدرشه که موفقیش را مدیون حضرت عباس میدانست !! و سالی 4بار قبر رضا عرب میرفت!!!! ایا دوباره میخواهیم شاه اخوندی بیاریم?? به عقب برگردیم?? یا شروعی تازه بدون اسمی از اسلام اعراب اغاز کنیم???
دوشنبه 6 تیر 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
potatis .سوئد/ دوست عزیزم منو ببخش، قصد تحریف و بیهوده گویی نداشتم ! من محمد رضا پهلوی شاهنشاه آریامهر را نمیشناسم و نمیتوانم ازش دفاع کنم یا با او مخالفتی داشته باشم .اما میدانم که این لبتاپ بدستان کرایه ای رژیم مامور هستند که به ۲ کلمه حمله کنند : یکی سلطنت و دیگری سکولار !!بنده هم این ۲ کلمه را نزدیک هم آوردم که نا کجا اباد این امت لایقلون را یاد رهبرشان کند .
دوشنبه 6 تیر 1390

mohsen.b - ایران - تهران
جـــــــــــــــــــــــــاوید شــــــــــــــــــــــــــــــــــــاه
دوشنبه 6 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
این کشور پس از اینهمه جنگ و خونریزی و بی عدالتی هیچ نیازی به یک حکومت پادشاهی نداره و فقط میتونه از راه یک جمهوری دمکراتیک فدرال اداره بشه ، چونکه سرزمینی با اینهمه اقوام و نژادهای مختلف همیشه دچار التهابات سیاسی خواهد بود و دیکتاتور پروری هم با یک حکومت فدرال به حد اقل خواهد رسید و اونموقع هست که خواهیم دید کدام خلق توان و بازدهی بیشتری خواهد داشت و کدامینند که نون مفت میخوان و از کارکرد و سعی و هم دیگران زندگی میکنند. مفت خوراش و رنداش شاکی بشن. مردم زحمتکش باید بهتر از تن پروران زندگی کنند. رندان رو باید دستشون رو کوتاه کرد و جوی ساخت که هر کسی بتواند در گوشه ای از این سرزمین که باب مزاجش هست زندگی کند.
دوشنبه 6 تیر 1390

Arya irani - سوئد - دالارنا
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس . شما بهترین هستی...این افراد خاله خان باجی اند!
دوشنبه 6 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
خیلی جالب است که طرفداران سلطنت بیشتر به ناجی(مهدی)اعتقاد دارند و همه نشستند و منتظرند یکنفر نجاتشان بدهد.اینها از اخوندها خرافاتی ترو مسمانترند. رضا پهلوی که زمانی ولیعهد مملکت بوده از مردم طلبکار که نیست هیچ صحبت از وظیفه ملی ومیهنی خودش میکند.میگویند شاه میبخشد نوکر شاه نمیبخشد حکایت این داستان است.جالبتر اینکه هر چه این شاه اللهی های ساواکی سعی میکنند نمیتوانند او را فریب دهند تا موضعی مثل انها بگیرد و ازادگی و دمکراسی را رها و ملعبه دست انها شود.این پیر وپاتالهای ساواکی قدیم تمام جنایتها و دزدیها را کرده و به اسم شاه نوشتند و بعد ولی نعمت خود را رها کرده بر خلاف پیمان شان مثل سگ فرار کرده و الان به مردم فحش میدهند که چرا علیه دزدیهای اشرف پهلوی موضع گرفتند.ایا زمانیکه مرحوم شاه بدنبال جایی برای اقامت میگشت اینها که امروز پاچه میگیرند تظاهراتی برای حمایت از او کردند یا توی سوراخ موش میلرزیدند؟؟
دوشنبه 6 تیر 1390

omid74 - سوئد - گ ب گ
مردم باید خیلی نفهم باشند اگر دوباره شاه و سلطنت و دیکتاتور بخاهند. این هم مثل پدر گور به گور شده اش دیکتاتور و ادم کش میشه. لیاقت این ملت خرافاتی همون جمهوری اسلامیه
دوشنبه 6 تیر 1390

freedomforiran - انگلستان - لندن
جـــاویــــد شـــــــــــاه پـــایــنــده ایــران . در دیده ما شـــاه بود ســایه یزدان. تا کــورشود دیده بیــگانه پرســـتان
دوشنبه 6 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
نظرات آقای رضا پهلوی بعنوان یک ایرانی خیلی قابل احترامه و از اینکه فراتر از نوع حکومت آینده به برقراری قانون و انتخاب مردم فکر میکنه قابل تحسینه. امیدوارم روشنفکران ایران هم جدای از گروه بندیها و اصرار بر نوع حکومت آینده به اصل دمکراسی و آزادی بپردازند. در ضمن دوستان آزادیخواهم میدونن که برای من نوع حکومت فرقی نداره و انتخاب مردم در انتخاب حکومت مهمه ولی بشرطی که امکان تغییر آن در هر زمانی امکان پذیر باشه. پاینده ایران و نابود باد رژیم ضدبشری ولی وقیح
دوشنبه 6 تیر 1390

omid74 - سوئد - گ ب گ
jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ . گفتی گفتی گل گفتی . دمت گرم
دوشنبه 6 تیر 1390

saeid_saeid - نگلستان - لندن 
من قبل انقلاب به دنیا نیومده بودم اما هرچی خوندم و شنیدم از سربلندی ایران اون زمان بوه چه فرهنگی چه نظامی و .. اینم میدونم که باید تو سر بعضی ادما زد حولشون داد به سمت موفقیت که تعداد زیادی از ما ایرانیا از همین دست افرادیم بنده خدا شاه هم همینکارو داشت میکرد که باز هم نفهمیدیم ولی فکر میکردیم خیلی میفهمیم که کارمون به اینید .
دوشنبه 6 تیر 1390

doost-ir - فرانسه - پاریس
jafar-palang خوب حالا که ایران دولتمردان با ابرو داره و دزدی هم نمیکنند و مایه ننگ جهانی هم نیستند چرا نمیری و از این مایه های اقتدار و سربلندی تشکر کنی و در کنارشون لذت ببری ؟ mashhady-انگلیس اخه نه اینکه ملاهای روضه خون کم دزیدنند و بردنند شکایت بکن چندرغاز یارو که مثلا بهش میگفتند پادشاه و ملکه یک کشور رو بگیرید بده علی چلاق و دارو دسته اش شاید شر کثیفشون رو از سر این مردم کم کردنند !
دوشنبه 6 تیر 1390

mahkam - المان - کلن
تو از همه بیشرفتری اقای رضا بهلوی.دستتون با هم تو ی کاسست.
دوشنبه 6 تیر 1390

ali bidin - ایران - تهران
khosh bavar - ایران - یزد: تایید 100%، گل گفتی، دمت گرم.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ali bidin - : علی جان, گلی از خودتونه که امیدوارم مردم عزیز هم دارای چنین " گذشت و شهامت " را داشته باشند و " بسوی هم ( ولیعهد بسوی مردم و مردم هم بسوی ولیعهد ) " حرکت کنند که همدیگر را در " وسط " جریانهای سیاسی و اجتماعی ملاقات کنند, به عبارت دیگر, نه چپ, نه راست, بلکه میانرو = معتدل که همان ضد اترافی هست, پس شاد و امیدوار باشیم .
سه‌شنبه 7 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
با عرض پوزش: منظورم ضد افراطی بود نه ضد اترافی ! امان از دست نسیان
سه‌شنبه 7 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
فریدون شیرازی -: دوست عزیز, من متوجه منظورتان نشدم, یعنی من بشما تهمت ماله کشی زدم و یا من ماله کش رژیم شپشی هستم و یا هر دو ?! نه گرامی, من چنین شناختی فعلا از شما ندارم, زیرا من فقط جواب کامنت شما را میخوانم که من از شما سوال کردم و میکنم ! اصطلاح ماله کشی را هم در این سایت یاد گرفتم و بدبختی من این هست که " چاپلوس " نیستم, و اگر توجیه و تفسیر سیاسی ام اینطور بنظر میاد, مقصر انشای ضعیفم هست و واقعا سعی میکنم که Neutral باشم و حقایقی را که دیدم و میبینم برای دوستان بیان دارم و خواهان اصلاح عقایدم هم هستم ! شاد و ایراندوست باشیم .
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.