برق طلا ،از نظافتچی قاتل ساخت


برق طلا ،از نظافتچی قاتل ساخت

مرد جوان نظافتچی به خاطر سرقت طلاهای منشی مطب دندانپزشکی وی را با روسری‌اش خفه کرد.

به گزارش فارس،‌ در ساعت 14 روز سه شنبه 31 خرداد از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 وقوع یک فقره قتل در یک مطب دندانپزشکی واقع در خیابان ولیعصر، خیابان هاشمی‌فر، به کلانتری 129 جامی اعلام شد.

با حضور عموزاد بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران به همراه کارآگاهان اداره قتل و بررسی صحنه تشخیص هویت پلیس آگاهی مشخص شد معصومه 25 ساله منشی مطب به علت خفگی با روسری به قتل رسیده است.

پرونده این قتل حسب دستور بازپرس بلافاصله جهت انجام تحقیقات تخصصی و شناسایی قاتل یا قاتلان به اداره دهم پلیس آگاهی اداره قتل ارجاع شد.

در ابتدای بررسی‌ها معلوم شد طلاجات متعلق به معصومه به سرقت رفته است. دکتر دندانپزشک در اظهاراتش به افسر پرونده گفت: مطبم طبقه بالای منزل خاله‌ام است. برابر برنامه قبلی، روزهای سه‌شنبه هر دو هفته یک بار مطب به علت نظافت تعطیل بود و در این روز نظافتچی از یک شرکت خدماتی به مطب می‌آمد و من در این روز در مطب نبودم.

وی افزود: برابر گفته خاله‌ام ساعت 8 صبح منشی به مطب آمد. ساعت 11 خاله‌ام به مطب مراجعه کرده و بعد از این که زنگ مطب را می‌زند اما کسی در را به روی او باز نکرد. در حالی که برق روشن بود، خاله‌ام با کلیدی که در اختیار داشت وارد مطب شده و با کشف جسد معصومه با من تماس گرفت. من سریعاً خودم را به مطب رساندم و با پلیس تماس گرفتم.

با تحقیق افسر پرونده از شرکت خدماتی که نظافتچی به مطب می‌فرستاد، مدیر شرکت مدعی شد در این روز از مطب دندانپزشکی تماسی با ما برقرار نشد و هیچ نظافتچی نیز در روز حادثه به این محل اعزام نشده است.

در ادامه بررسی‌ها معلوم شد یکی از نظافتچی‌های شرکت خدماتی مربوطه به نام سعید37 ساله چند بار به این مطب برای نظافت اعزام شده است.

با این اطلاعات، کارآگاهان شناسایی سعید را در دستور کار جدی خود قرار دادند. در این رابطه با شناسایی محل سکونت این فرد در یکی از مسافرخانه‌های محدوده میدان راه آهن مشخص شد وی چند روزی است که به این مسافرخانه مراجعه نکرده است و آدرس مشخصی هم ندارد.

در ساعت 8 دوم تیر متهم مورد نظر در یکی از مسافرخانه‌های اطراف میدان امام خمینی (ره) شناسایی و دستگیر شد.

با انتقال سعید که فردی سابقه‌دار بوده، وی به ارتکاب قتل منشی مطب اعتراف کرد و گفت: من در سال جاری از طریق شرکت خدماتی برای کار نظافت چند بار به این مطب رفتم. بعد از مدتی از منشی خواستم تا برای این که کمیسیون و درصدی از حق الزحمه‌ام به شرکت خدماتی نپردازم، مستقیماً با من تماس بگیرد.

وی افزود: در این روز با تماس تلفنی منشی، حدود ساعت 9 صبح به مطب رفتم. برق طلاهای خانم منشی مرا وسوسه کرد. خواستم با سرقت از مطب و طلاهای وی از آنجا فرار کنم و به هیچ وجه قصد کشتن او را نداشتم. اما با تهدیدش، وی قصد ایجاد سر و صدا برای کمک داشت که با روسری‌اش او را حفه کردم و پس از سرقت طلاها، وجه نقد، عابر بانک و گوشی تلفن همراه، به سرعت از آنجا فرار کردم. با توجه به این که رمز عابر بانک روی کارت بود مبلغ 150 هزار تومان از حسابش برداشتم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی درباره سایر موارد در این پرونده کماکان ادامه دارد.

Pinokio_Pinokio - انگلستان - منچستر
از مملکتی که فقر داره توش بیداد میکنه چه توقعی میشه داشت؟!!!!!!!!!!!
یکشنبه 5 تیر 1390

love-iran - ایران - چابهار
دیروز هم یک پسر 13 ساله انگلیسی پرستار 34 ساله اش رو کشت این رو بنویسد بد نیست بد نیست 10 شهر جهان که امار قتل زیاد هست رو بنویسید که 2 تاش امریکایی هست و هیچ کدام اش ایرانی نیست مسخره بازی رو تمام کنید تو هر شهری قتل هست و از اولین روز خلق جهان بوده تا الان که خود امریکا بیشترین اش رو داره شهر 1کیپ تاوان در آفریقای جنوبی شهر 2کراچی در پاکستان 3شهر دیترویت آمریکا ب4غداد در عراق 5گروزنی در جمهوری چچن روسیه6 موگادیشو در سومالی 7سیوداد خوارز در مکزیک 8کاراکاس در ونزوئلا 9نئواورلئان در آمریکا 10ریو دو ژانیرو در برزیل این همه اسم هاشون که نگید دروغه تو اینترنت هم میتونید تحقیق کنید جالبه نه 2 تاش تو امریکاس ههههه من با اخوند کاری ندارم از بزرگ نمایی بدم میاد کشور ما هر چقدر گند باشه به این ها نمیرسه تازه امار طبق سایت ویکی پدیا و سایت فدارل جنایت میباشد از این بهتر
یکشنبه 5 تیر 1390

avareh swed - سوئد - بوروس
خوب .چون منشی طلا وپول داشته قاتل را وادار به جنایت کرده .وضمنا چون در موقع مرگ روسری نداشته باعث تحریک قاتل شده . نتیجه اخلاقی .چون طلا داشته ودرموقع قتل روسری نداشته قاتل سابقه دار بیگناه اعلام میشود وخانم مقتول بدلائل گفته شده به 75 ضربه شلاق محکوم میشود . خاتم دادرسی جمپولی هپلو وهپو ..
یکشنبه 5 تیر 1390

ali bidin - ایران - تهران
ببین متمدن ترین مردم جهان به چه وحوشی تبدیل شدند. فیلم گردن زدن اون دختر اندونزیایی تو عربستان رو دیدم چند روزه خالم خیلی بده و به یاد اصل و نسب این دین آسمانی می افتم که بزرگترین افتخارش اینه که علی تو یکروز 700 نفر رو سر برید (یهود بنی قریظه) و هنگامی که تمام مردها کشته شدند رفتند پیش پیغمبر گفتند تعدادی پسر موندند که زیر دامنهای مادراشون قایم شدند نمی دانیم اینها بالغ شدند تا بکشیمشون یا نه و حضرت دستور دادند چنانچه موی زهار آنها رشد نموده است کشته شوند و در غیر اینصورت مانند زنها بین مسلمین تقسیم شوند. از این دین انتظار پرورش چه آدمهایی داریم؟؟!! حتی تصور این صحنه ها هم زجر آور است. پدر خانواده رو اونور سربریدند و بچه ها رو از مادراشون شیون زنان جدا می کنند و سر می برند. به چه جرمی؟ به جرم اینکه در جنگ شکست خوردند!! آخه این خداس که ما داریم؟...
یکشنبه 5 تیر 1390

siamaktg - ایران - تهران
پلیس های ایرانی همیشه دنبال قاتل بروسلی بودن تا دنبال قاتلای فراری ... این مردم یه ذره امنیت ندارن
یکشنبه 5 تیر 1390

پرفسور - هلند - دن هاق
به دلم موند که یه آخر هفته که میام این سایت خبر قتل و تجاوز نبینم .. یعنی ایران انقدر شیر تو شیر شده؟
یکشنبه 5 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
ove-iran - ایران - چابهار خیلی حرف ..زیاد میزنی آمریکا 400 میلیون نفر جمعیت داره که ملییت و نژادهای مختلف دارند از بنگلادشی تا چینی و سیاهپوست و زرد پوست وخلاصه هرچی ملیت تو دنیاست , صدها مذهب و دین و حزب و اعتقادو سنت محکم ترین قانون هم داره که وقتی یه ادم سیاسی و معروف به یه زن نظافتچی تعارض میکنه باهاش همون رفتاری می کنند که قانون میگه و هیچ تفاوتی بین افراد گذاشته نمیشه ایران 70 میلیون نفر داره که همشون به برکت جمهوری اسلامی مسلمان هستن و ایران شده مدینه فاضله همه هم ایرانی هستند خواهر و برادر مسلمان به گفته صاحب های شما هیچ کس هم معتاد نیست گرسنه وفقیر هم نداریم همه از مرام والای علی تبعیت میکنند(شاید واسه همین آدم میکشند)بنابراین انتظار نداریم تومملکت ناب محمدی از این اتفاقات بیافته. من تو ایران و اروپا و آمریکا زندگی کردم توی اروپا و امریکا یه بار ندیدم که مردم باهم گلاویز بشن و کتک کاری کنند ولی تو ایران روزی 3 دفعه نبینی اون روز روز نمیشه. نمیگم مردمش خوبن میگیم قانون هست و محکمه.
دوشنبه 6 تیر 1390

porharfi - هلند - آرنم
رمز عابر بانک بر روی کارت بود!!!!؟؟؟؟؟؟؟.."مگه میشه؟؟پس دیگه چه رمزی؟؟!!..
دوشنبه 6 تیر 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
love-iran - ایران - چابهار-ویکی پدیا رو خوب اومدی چون منم معتقدم ویکی پدیا بیطرف نیست
دوشنبه 6 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
love-iran - ایران - چابهار . .----- باز از شرایط وحشتناک داخل سخنی شد زدی به صحرای کربلای غرب????رو که نیست سنگ پای قزوین/
دوشنبه 6 تیر 1390

robo - امریکا - لوس آنجلس
Royan - آلمان - آلمان -- هموطن گرامی به نکاتی اشاره فرمودید که کاملا درست و به جا بود، ولی بلانسبت بعضی ها هستند که همینجوری یه چیزی میپرونن بدون اینکه قبلش مطالعه یا حتی کمی فکر کرده باشن
دوشنبه 6 تیر 1390

love-iran - ایران - چابهار
Royan - آلمان - آلمان عزیزم من رو سیاه نکن با یکی اینطوری حرف بزن که دنیا ندیده باشه 100 ملیون به جمعیت امریکا اضافه کردی که چی طبق امار سایت سر شماری امریکا دقیقا الان 301 ملیون خورده ایی جمعیت اش هست 100 ملیون واسه شما کم هست نه دوم عزیزم خودت رو بخواب نزن اسم کشور ها رو برات نوشتم سرچ کن امریکایی که دعوا نکنه که بهش یانکی نمیگفتن امار قتل تو امریکا 3 برابر بیشتر از تمام جهان هست ایالت تگزاس امریکا بدترین ایالت جهان از نظر فرهنگی هست خودت رو به خواب نزن بیدار شو من حالم از اخوند به هم میخوره اما خیال پردازی نمیکنم اگه اینجا تجاوز میشه اونجا قانونی تجاوز میکنن همجنس بازی میکنن تمام بیماری های جهان شروع اش از هم امریکا بوده مهم هاش ایدز - انفولانزای مرغی - خوب بازم بگم
دوشنبه 6 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - ..پاریس
love-iran - ایران - چابهار . بی سواد..اولا همجنسگرائی روابط دو بزرگسال است و 100 در صد خصوصی ولی بچه بازی قانونی در دینت یک پدیده ی کثیف و یک بیماری منفور که در انجا کوری و از خجالت کشتار و هزار کثافتکاری در دینت و حکومت ملایانت مرتب از غرب...کد...می اورید
دوشنبه 6 تیر 1390

love-iran - ایران - چابهار
ARTEMIS-SW - فرانسه - ..پاریس. برو کومونیست از خودت خجالت بکش اینقدر فرهنگ ادب نداری که به دو ملیارد ادم توهین میکنی اسم اش رو هم میزاری نظر خاک بر سر کشوری که شما بخواین توش عدالت به پا کنید 95 درصد ایران مسلمان هستن ایا همشون رو باید اعدام کرد کشت برو برو که نون همون ور رو بخور و خجالت بکش میدونی چرا دیگه کسی ازادی نمیخواد و همه با اخوند ها میسازن چون فرقی با هم ندارید هیچ فرقی حتی شما بدتر هم هستید
دوشنبه 6 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
love-iran - ایران - چابهار . انقدر بیسوادی که هنوز نفهمیدی من از کمونیسم هم به اندازه ی دین منفورت متنفرم/اولا مسلمانان 1 میلیارد و 200 میلیون نفرند نه 2 میلیارد ...بعد هم ... 1 میلیارد از این مسلمانان شیعه را کافرو همان نظری که شما قاتلان در باره ی دراویش سنی ها و بقیه دارید/ولی لازم بودکه جواب پادوهای رنگارنگ رژیم را بدهم .../
سه‌شنبه 7 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.