ادامه برخوردها با اطرافیان احمدی‌نژاد؛ مدیر منطقه آزاد ارس هم بازداشت شد


ادامه برخوردها با اطرافیان احمدی‌نژاد؛ مدیر منطقه آزاد ارس هم بازداشت شد

در ادامه فشارها بر اطرافیان محمود احمدی‌نژاد و تنها دو روز پس از بازداشت علی‌‌اصغر پرهیزکار، مدیرعامل منطقه آزاد اروند، خبر بازداشت علیرضا مقیمی، مدیر عامل منطقه آزاد ارس، نیز منتشر شده است.

خبرگزاری مهر روز شنبه به نقل از یک مقام مسئول در آذربایجان شرقی از بازداشت علیرضا مقیمی، مدیر عامل منطقه آزاد تجاری ارس، خبر داده است.

این مقام مسئول در این باره گفته است: «مدیرعامل منطقه آزاد ارس به دلیل وابستگی به جریان موسوم به جریان انحرافی و نیز تخلفات مالی دستگیر شده است.»

«جریان انحرافی» عبارتی است که هواداران رهبر جمهوری اسلامی و رسانه‌های نزدیک به آنها برای اطرافیان محمود احمدی‌نژاد و به ویژه اسفندیار رحیم‌مشایی، رئیس دفتر وی، به کار می‌برند.

مالک‌اژدر شریفی، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی، نیز با اعلام این که مدیرعامل منطقه آزاد ارس توسط مجتمع قضایی کارمندان دولت بازداشت شده، علت بازداشت وی را «اتهام مالی» اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش علیرضا مقیمی از دوستان نزدیک حمید بقایی، معاون اجرایی محمود احمدی‌نژاد بوده که زمستان سال گذشته به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد ارس منصوب شده بود.

روز پنجشنبه علی‌‌اصغر پرهیزکار، مدیرعامل منطقه آزاد اروند، با اتهام‌های مشابه بازداشت شده بود.

همچنین پیشتر نیز محمدشریف ملک‌زاده، دبیر شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، که انتصاب وی به عنوان معاون مالی و اداری وزارت امور خارجه، علی‌اکبر صالحی را تا آستانه استیضاح پیش برده بود، بازداشت شده بود.

هر چند رسانه‌های نزدیک به حامیان آیت‌الله خامنه‌ای، دلیل بازداشت آقای ملک‌زاده را نیز «اتهامات مالی و پرونده‌های فراوان اداری و مالی در قوه قضائیه» اعلام کرده‌اند، اما این گونه اقدام‌ها به دنبال علنی شدن اختلاف‌ها بین رهبر جمهوری اسلامی و محمود احمدی‌نژاد بر سر وزارت اطلاعات صورت می‌گیرد.

از آن زمان تاکنون شماری از کارکنان نهاد ریاست جمهوری که از نزدیکان اسفندیار رحیم‌مشایی به شمار می‌روند توسط مقام‌های امنیتی بازداشت شده‌اند.

چندی پیش عبدالنبی نمازی، امام جمعه کاشان و عضو مجلس خبرگان رهبری، از موافقت رهبر جمهوری اسلامی با بازداشت همه چهره‌های نزدیک به اسفندیار رحیم‌مشایی خبر داده بود.

وی در این باره اظهار داشته بود، فرمانده سپاه پاسداران از آیت‌الله خامنه‌ای خواسته است که اجازه بازداشت اسفندیار رحیم‌مشایی را صادر کند تا به این ترتیب «کل غائله» حل شود.

با این همه رهبر جمهوری اسلامی تنها خواستار بازداشت «نیروهای عملیاتی این طرح» شده بود.

حامیان رهبر جمهوری اسلامی، اطرافیان محمود احمدی‌نژاد را متهم می‌کنند که به دنبال تسخیر کرسی‌های مجلس آینده هستند.
arashbehdin - امریکا - اتلانتا
در کشوری که شوربختانه بدست کسی اداره میشود که مانند شاهان قاجاری روز تا شب در اندرونی سرگرم تریاک کشی است، باید هم راننده و بنا و سبزی فروش و میخ فروش به سرپرستی و مدیریت سازمانهای مهم کشوری برسند. اینرا میگویند مدیریت امام زمانی.
شنبه 4 تیر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
بازی شطرنجی که سید علی با مموتی ، ملیجک دیروزش و خاک بسر امروزش، شروع کرده است به این شکل است که فقط این علی گداست که حق دارد با مهرهایش پیشروی کند و یکی یکی مهرهای مموتی را شوت کند بیرون تا اینکه بلاخره بزودی مموتی را مات کند و او را از صحنه خارج کند.مموتی بقدری امر برش مشتبه شده بود که نمیتوانست بفهمد که علی یکدست از او فقط برای مدتی به عنوان یک وسیله برای حفظ قدرت خودش استفاده میکند و بعد او را مثل یک دستمال کثیف پرت میکند تو سطل آشغال.
شنبه 4 تیر 1390

avareh swed - سوئد - بوروس
دانه درشتها چی شدند.اغای.بگم .بگم . اینها که همه اشغال کله هستند مغز وزبان وپاچه چی شد . یا خدای ناکرده باگرفتن این چند نفر یا تعدادی دیگر نشان دهی که مثلا بقول خودت وفا کرده ای .احمدی یک میلیارد دلار و300 میلیون شهرداری و21میلیارد دلار وطلا های در ترکیه و21 میلیارد کسری خزانه .که همان پول پس انداز ارزی چی شد ..
یکشنبه 5 تیر 1390

Kavkaz - ایران - تهران
فرمانده سپاه پاسداران از آیت‌الله خامنه‌ای خواسته است که اجازه بازداشت اسفندیار رحیم‌مشایی را صادر کند تا به این ترتیب «کل غائله» حل شود. چه باحال مثل فیلمهای اکشن خارجی شده که آدم خوبه وقتی حساب آدم بدها رو میرسه از پایین به بالا شروع میکنه.یعنی اول نوچه موچه ها رو میکشه و کم کم به رییس آدم بدها میرسه و آخر سر بعد از کلی زد و خورد اونو به طرز فجیعی میکشه.
یکشنبه 5 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
چه خر تو خری شده وای وای میهن به چه روزی افتاد کشورهای غربی ایران را ایرانستان کردند.
یکشنبه 5 تیر 1390

tabeshesahar - ایران - تهران
کسی که برای انتخابات ریاست جمهوری با شعار مبارزه با مفاسد اقتصادی وارد شده بود ومقام عظمای وقاحت مواضعش را به خود نزدیکتر می دید حالا یارانش را یکی پس از دیگری به جرم فساد اقتصادی دستگیر میکنند.اکنون نوبت عورت آقای احمدی دروغگو یعنی آقای مشایی است که معلوم نیست لاله است یا لادن.حالا یکی از این مقام عظمای وقاحت بپرسد عروس خانمی که معجزه هزاره سوم بود چی چی در اومد.
دوشنبه 6 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.