هواداران استقلال علیه تراکتورسازی و پرسپولیس شعار دادند


هواداران استقلال علیه تراکتورسازی و پرسپولیس شعار دادند

در تمرین امروز استقلال هواداران علیه تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس شعار دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین تیم استقلال از ساعت 18 در زمین شماره 3 آزادی انجام شد.

* تمرین آبی پوشان با 10 بازیکن به نام های اسماعیل شریفات، جواد شیرزاد، پژمان منتظری، علی حمودی، مهدی امیرآبادی، کیانوش رحمتی، فریدون رضایی، مجتبی محبوب مجاز، یک بازیکن ایرانی- فرانسوی و یک گلر ناشناس برگزار شد.

* حنیف عمران زاده با لباس شخصی در تمرین حاضر شد و با مظلومی در مورد وضعیت خود صحبت کرد. بحث او بیشتر در مورد مسائل مالی بود.

* بحث نقل و انتقالات سوژه اصلی بازیکنان بود و آنها هنگام تمرین در مورد جابه‌جایی بازیکنان با همدیگر صحبت می کردند.

* علی مولایی، بدنساز فصل گذشته پرسپولیس که امروز با استقلال به توافق رسید در تمرین آبی پوشان حاضر شد. وی در ابتدای تمرین توسط مظلومی به بازیکنان معرفی شد.

* مظلومی در ابتدای صحبت های خود به بازیکنان اعلام کرد که تمرینات از امروز جدی شروع می شود و وظیفه دارید که مرتب در تمرین حاضر شوید. هر بازیکنی نیاید جریمه می شود. شک نکنید که از قراردادها کسر می شود.

* بازیکنان استقلال زیر نظر مولایی خود را گرم کردند.

* حدود 30 نفر تماشاگر آمده بود. هواداران استقلال امروز علیه تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی شعار دادند و از مظلومی خواستند تا در این فصل تراکتورسازی را شکست دهند. این حساسیت ها به دلیل حضور امیر قلعه نویی در تراکتورسازی پیش آمد. پرویز مظلومی امروز تشویق شد. هواداران او را به دلیل پیروزی رفت و برگشت در دربی فصل گذشته او را با نام " پرویز رفت و برگشت " تشویق کردند.

عرق سگی - ایران - تهران
یادمه بچه که بودیم به بچه محلایه استقلالی میگفتیم اب دریا شوره استقلال بیشوره.
شنبه 4 تیر 1390

porharfi - هلند - آرنم
خُــب بدهند!!..آنقده بدهند آنقده بدهند!!..تا شاید به شعــار ِ /برپــا خیــز!..آتش ِ. خشم بــَرانگیز!../مُـــلا .بر دار ِ ســِزایش آویــز!..ر سـَند!؟
شنبه 4 تیر 1390

esfahan_20 - ایران - اصفهان
تیم اطلاعات برید کیسهاتون را بکشید.
شنبه 4 تیر 1390

dannni - سوئد - استکهلم
ما پسران استقلالی اعلام میکنیم تا اطلاع ثانوی هیچ دختر لنگی و ترختوری بعنوانزن ازدواج تحریم میکنیم / چون سبیل دارند و صورتاشون پشمالو
شنبه 4 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
طرفدارای افتابه لگن ,کیسه, سنگ پا ازاین بهترنمیشن سوارخ های ابکش..
شنبه 4 تیر 1390

azarbayjan362 - ایران - تبریز
شتران در خواب بینند پنبه دانه - یاشاسین تراختور یاشاسین آزربایجان...
شنبه 4 تیر 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
اینها استقلالی نبودند . چند تا از هوادارای ناصرخان شیره ای بودند که از محبوبیت امیر دارن دق میکنند. استقلالی واقعی قلعه نوعی را دوست داره . چون هر چی جام داریم داریم از امیر داریم.
شنبه 4 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .1- 6 قهرمانی که 5 بار آن پی در پی بود یعنی 6 قهرمانی و سه نایب قهرمانی در 9 دوره لیگ باشگاهی تهران که در دهه 60 و در عدم برگزاری لیگ، برترین لیگ باشگاهی ایران بود. اما اکنون این مسابقات به تاریخ پیوست و قهرمانی های پرسپولیس در آمارها ذکر نمی شود.2- یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی در جام در جام آسیا (جام حذفی باشگاههای آسیا). برگزاری این مسابقات آسیا هم با جام قهرمانان آسیا ادغام شده و کسی از قهرمانی پرسپولیس در آمارها یادی هم نخواهد کرد.3- 3 قهرمانی و یک نایب قهرمانی در جام حذفی باشگاههای تهران که این مسابقات معتبر ایران نیز متوقف شد.
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .- اخیرا هم آقایان در صدا و سیما مانند گزارشگرانی چون خیابانی و فردوسی پور با تاکید بر آمار لیگ برتر ایران آمار لیگ های قبلی ایران را فراموش می کنند و در اکثر اوقات با کمال عدم حرفه ای گری قهرمانی پرسپولیس را بسان سپاهان و استقلال دو بار محسوب می نمایند و به راحتی از ۷ قهرمانی این تیم در لیگ های قبل از لیگ برتر می گذرند(مجموعاْ ۹ قهرمانی و ۷ نایب قهرمانی لیگ ایران). اخیراً هم امیر قلعه نوی در رده سوم برترین مربیان ایران قرار می گیرد و پروین هم اول می شود در حالی که پروین فقط در 16 سال توانست 14 قهرمانی برای پرسپولیس بهمراه آورد. این قهرمانی های پروین (سلطان فوتبال ایران) با پرسپولیس بدلایل فوق الذکر کجا رفتند که امیر قلعه نوی با 5 قهرمانی رقیب سلطان فوتبال ما پروین شده است. انصافاً این است هویت فوتبال ما که می توانیم این عنوان را برای مظلومیت پرسپولیس بکار برد: پرسپولیس گلی در شوره زار فوتبال ایران .
یکشنبه 5 تیر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
ژنرال امسال تیمش بعد از استقلال دوم میشه:)در جواب بعضی ها ما که هر چی آفتابه لگن دیدیم قرمزه و سنگ پا هم تا اونجایی که ما میدونیم سیاه سفیده و کیسه هم به رنگهای مختلف پیدا میشه:))ولی لنگ یه دونست مخصوصا از نوع سوراخش:)
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . ضمناً مقایسه کلی و موشکافانه سردار فوتبال ایران در جام باشگاههای آسیا و جام قهرمانان آسیا و جام برندگان جام آسیا در مقایسه با استقلال تهران در آینده نزدیک در این وبلاگ قرار خواهد گرفت تا خیلی حقایق پنهان دیگر برای طرفداران سردار فوتبال ایران بر ملا گردد. لازم به توضیح است که پرسپولیس ایران در سه بار حضور در جام در جام آسیا دو بار به فینال رسید و با یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی برترین نماینده تاریخ ایران در این جام شد. اما استقلال تهران با سه بار حضور در این جام در تمام ادوار حذف شد. این تیم پر مدعا و طبل تو خالی فوتبال ما سه بار فینال جام باشگاههای آسیا را در تهران میزبانی کرده است که دو بار آن بعد از انقلاب بوده است و زمانی بوده که این جام در حال رونق یابی بوده است و در هر دو بار میزبانی در تهران آبروی فوتبال ایران را برده است و جام را تقدیم خارجی ها در حضور یکصد هزار تماشاگر نموده است.
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . ولی پرسپولیس با ۱۰ بار حضور حتی یکبار هم میزبان دور نهایی نشده است و دور نهایی را یکبار در عربستان و سه بار دیگر در شرق و در دره ای از تماشاگران کره ای و ژاپنی برگزار کرده است. پرسپولیس تنها نماینده ایران است که در جام باشگاههای آسیا موفق به شکست نماینده کره جنوبی شده است. در حالی که استقلال تهران هیچ بردی در برابر دو قطب برتر شرق آسیا در این دو جام در جام و در جام باشگاههای آسیا نداشته است و در برابر عربستانی ها نیز با ۱۵ بازی و هشت باخت و فقط ۴ برد بدترین نماینده ایران در برابر عربستانی ها بوده است. لازم به ذکر است که پرسپولیس از ۱۲ بازی با عربستانی ها فقط دو بار باخته است و در ۱۰ بازی صاحب ۵ برد و ۵ تساوی شده است و تنها نماینده ایران است که با بازی های فراوان در ریاض و تهران اصلاْ در این دو شهر به عربستانی ها نباخته است.
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . پرسپولیس در دهه ۱۳۷۰ چهار بار قهرمان لیگ شد و استقلال دو بار که هر دو بار فدراسیون استقلال را میزبان دور نهایی باشگاههای آسیا کرد و لی پرسپولیس ۴ بار به نیمه نهایی رسید و هر چهار بار مهمان بود، سه بار در شرق و در دره ای از تماشاگران طبل بدست کره ای و یکبار در عربستان که در این کشور پرسپولیس موفق شد سامسونگ کره جنوبی را شکست دهد و بعنوان تنها نماینده ما بر یک تیم کره جنوبی در این جام غلبه کرد. در این چهار دوره ۳ بار سوم شد که هر سه بار در خانه حریفان بود اما استقلال هر دو بار در حضور ۱۰۰ هزار نفر تماشاگر جام را به ژاپنی ها و کره ای ها تقدیم نمود.
یکشنبه 5 تیر 1390

immortal1977 - هلند - امرسفورت
cantona - ایران - شاهین شهر ..تا نیومدم مثل دفعه های قبل چهار میخت کنم پسرک بی فرهنگ شما لگنهای شکسته 6 تایی استفراغی یه مرد داشتین توی تاریخ تیم بدبخت عقب موندتون که اونم ناصر خان حجازی بودش حالا تو هله هوله ناصر حجازی رو که دستش از این دنیا کوتاه هستش رو معتاد خطاب میکنی و با یه چلمنگ هیچی ندار پفیوزی مثل کهنه مرغی مقایسه میکنی ...اگه تو طرفدار واقعی استفراغ هستی که ... این مدل طرفدار درپیت!!
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .قهرمان لیگ ایران (با عنوان لیگ منطقه ای). 1350 .قهرمان لیگ ایران اولین دوره لیگ تخت جمشید. 1352 .قهرمان لیگ ایران سومین دوره لیگ تخت جمشید. 1354 .قهرمان جام شهید اسپندی. 1358 .قهرمان جام باشگاههای تهران. 1360 .قهرمان جام وحدت. 1360 .قهرمان جام حذفی تهران. 1361 .قهرمان جام باشگاه های تهران. 1361 .قهرمان جام باشگاه های تهران. 1365 .قهرمان جام باشگاه های تهران. 1366 .قهرمان جام حذفی تهران. 1366 .قهرمان جام حذفی ایران. 1366 .قهرمان جام باشگاه های تهران. 1367 .قهرمان جام باشگاه های تهران. 1368 .قهرمان جام باشگاه های تهران. 1369 .قهرمان اولین دوره جام حذفی باشگاه های آسیا. 1370 . . . . . . . . . .
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . قهرمان جام حذفی ایران. 1371 .قهرمان سوپر جام تهران. 1371 .نایب قهرمان سومین دوره جام حذفی باشگاه های آسیا. 1371 .قهرمان لیگ ایران . 1374 .مقام سوم جام باشگاه های آسیا. 1374 .قهرمان لیگ ایران . 1375 .مقام چهارم جام باشگاه های آسیا. 1375 .قهرمان لیگ ایران . 1377 .قهرمان جام حذفی ایران. 1377 .مقام سوم جام باشگاه های آسیا. 1378 .قهرمان لیگ ایران . 1378 .مقام سوم جام باشگاه های آسیا. 1380 .قهرمان اولین دوره لیگ برتر ایران. 1381 .قهرمان هفتمین دوره لیگ برتر ایران . 1386.قهرمانی جام خذفی 89. قهرمانی جام حذفی 90
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .پرسپولیس پر افتخارترین تیم تاریخ فوتبال ایران و سردار فوتبال ایران است این باشگاه پر طرفدار ترین و محبوب ترین باشگاه در قارة پهناور آسیا نیز می باشد که در دهه های ۱۳۵۰ - ۱۳۶۰ - ۱۳۷۰ و انشاا.. ۱۳۸۰ سردار بی رقیب فوتبال ایران بوده و در دهه جاری ۱۳۸۰ که بدترین دهه عمر این باشگاه بوده با دو قهرمانی در لیگ برتر و دو قهرمانی در جام حذفیایران در این دهه نیز یکه تاز است
یکشنبه 5 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
cantona-شاهین شهر:از مرید و هوادار قدقدقندلی بیش از این انتظار نیست.خب بیچاره ,لا اقل حرمت یک اسطوره ملی,که دستش از دنیا کوتاهه را,نگه دار..../.باورش سخته.!!!/واسه شعورت,, شدیدا,متا سفم,اس اسی!!!!!
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .پرسپولیس در سال ۱۳۷۸ به همراه سایپا (۱۳۷۲) تنها تیمهایی هستند که در تاریخ فوتبال ایران لیگ و جام حذفی ایران را با هم و در یک سال به خانه برده اند. حتی پرسپولیس در سال ۱۳۶۶ سه جام لیگ باشگاه های تهران (مهمترین مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران در زمان خود) و جام حذفی ایران و جام حذفی باشگاه های تهران را با هم به خانه برده است. که این نیز رکوردی دست نیافتنی است. پرسپولیس با 5 قهرمانیو ۱ نایب قهرمانی در جام حذفی ایران و ۳ قهرمانی و ۱ نایب قهرمانی در جام حذفی تهران و ۱ قهرمانی و ۱ نایب قهرمانی در جام حذفی آسیا لایق لقب پر افتخارترین تیم در جام های حذفی نیز می باشد.
یکشنبه 5 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین . عزیزم لطف کن به تک تک سوالات من در تاپیک 5-0 امیدها جواب بده,اگه هم حرفی نداری بگو ندارم!
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . این تیم تنها تیم در ایران است که سه بازیکن نام آورش (مهدی مهدوی کیا- علی کریمی و علی دائی) موفق شده اند ۳ بار توپ طلائی آسیا را بعنوان بازیکن برتر سال آسیا فتح نمایند. این رکورد را هیچ تیم باشگاهی در آسیا تجربه نکرده است.
یکشنبه 5 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین . عزیزم لطف کن به تک تک سوالات من در تاپیک 5-0 امیدها جواب بده,اگه هم حرفی نداری بگو ندارم!
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . حمید استیلی (زننده گل قرن بیستم فوتبال جهان در جام جهانی ۹۸)- علی دائی (گلزن برتر ملی در جهان و زننده گل به چلسی و آث میلان و حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا بهمراه بایرن مونیخ در زمان انتقال توسط مهندس امیر عابدینی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس) -کریم باقری ( دومین گل زن یرتر تیم ملی ایران) - علی کریمی (بازیکن بایرن مونیخ و زننده ۸ گل در بازی های رسمی این تیم لقب جادو گر را در فوتبال اروپا را به او دادند. اما بدلیل مصدومیت ناگهانی مجدداْ به فوتبال آسیا برگشت)- مهدی مهدوی کیا (با حضور ۱۱ ساله در سطح اول فوتبال آلمان با به ثمر رساندن گل های فراوان و پاس های گل بسیار فراوان چندین بار توسط طرفداران هامبورگ از محبوبترین بازیکنان فصل های متعدد لیگ آلمان انتخاب گردید.)
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . این تیم اولین باشگاه در ایران است که گلهای زده آن از مرز ۱۰۰۰ گل در لیگ گذشته و گلزن ترین تیم تاریخ لیگ فوتبال ایران است و تنها تیمی است که تعداد بازیهایش در لیگ از مرز ۵۰۰ بازی گذشته است. پرسپولیس در سال ۱۳۷۳ با کسب ۵۵ امتیاز از ۲۲ بازی با کسب این رکورد افسانه ای دارای بهترین میانگین بازی و امتیاز است. پرسپولیس در همین سال با زدن ۵۷ گل در ۲۳ بازی میانگینی افسانه ای از خود بجای گذارده است. در همین سال فرشاد پیوس از ۲۲ بازی ۲۰ گل و علی دایی بازدن ۱۷ گل بر ترین مهاجمان و گلزنان تاریخ لیگ ایران با در نظر گرفتن تعداد بازی و گل زده در لیگ ایران هستند. ۳۷ گل زده با ۲۲ بازی توسط دو مهاجم از یک تیم.
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . پرسپولیس تنها تیمی است که در لیگ ایران بدون باخت قهرمان شده است. (لیگ ایران تخت جمشد) . بهترین نتیجه تاریخ لیگ ایران برد ۱۰-۱ پرسپولیس بر شاهین بوشهر در تهران در لیگ سال ۱۳۷۳ می باشد. در مجموع رفت و برگشت ۱۲-۱ پرسپولیس پیروز شد. پرسپولیس دارای رکورد ۱۴ برد متوالی و پی در پی در تمام ادوار لیگ است. سال ۱۳۷۷ ۱۴ برد متوالی. پرسپولیس در دهه ۷۰ با ۴ قهرمانی لیگ رکوردار قهرمانی لیگ در یک دهه می باشد.
یکشنبه 5 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین . الکی صفحه سیاه نکن,قهرمانی لیگ تهران و حذفی تهران,هیچ ارزشی نداره.پروین و لنگ رو باد نکن عزیزم.با چه رویی از اسیا میگی,به جام در جام اسیا و دو بار فینالش مینازی?استقلال 2بار قهرمان,بار نایب قهرمان و 2بار سوم جام باشگاهای اسیا شده.لنگ در حسرت رسیدن به فینالشه.با اونهمه به قول تو ستاره و اسطوره !!وقتی تیم تو قهرمان تهران میشد استقلال قهرمان اسیا میشد و بود!!از نتایج مقابل تیمهای عربی میگی!!لنگ 5تا از الغرافه قطر خورد,قطر نه حتی عربستان,این ننگ رو میشه پاک کرد???
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .پرسپولیس تنها تیم تاریخ فوتیال ایران است که ۱۶ قهرمانی در ۱۶ سال (۱۳۶۵ تا ۱۳۸۰) کسب نموده است جالب اینکه ۱۴ قهرمانی طی ۱۶ سال با سلطان فوتبال ما علی پروین بوده است. لازم به ذکر است این قهرمانی ها در مسابقات رسمی فدراسیون فوتبال ایران یعنی لیگ باشگاههای تهران، جام حذفی ایران و تهران، جام حذفی باشگاههای آسیا و لیگ ایران صورت گرفته است. پرسپولیس بهمراه سایپا تنها تیمی هستند که در یک فصل موفق به کسب دو جام لیگ ایران و جام حذفی ایران شده اند.
یکشنبه 5 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین . میخوای ببینی چه تیمی برتره?به دربی که جنگ رو در رو در کل تاریخشون بوده نگاه کن !!به مقامها در اسیا !!به رنکینگ جهانی !!! تهران و تخت جمشید نه مقام اسیایی میشه نه دربی مستقیم.با اونهمه اسم گنده در تاریختون جاهای اصلی رو وا دادید
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .بهترین نتایج شهرآورد تهران (دربی) ۱- پرسپولیس ۶ استقلال ۰ ۲- پرسپولیس ۴ استقلال ۱ هردو در لیگ ایران جام تخت جمشید . علی پروین (220 بازی) پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ با کسب 3 مقام قهرمانی در 220 بازی هدایت پرسپولیس را در لیگ آزادگان و برتر بر عهده داشته است و در این بازیها 115 برد، 75 تساوی و 30 باخت در کارنامه مربیگری وی ثبت شده است. وی در هر بازی موفق به کسب 9/1 امتیاز شده که یک رکورد در تاریخ لیگ به شمار می رود. وی همچنین 52% بازیها را با پیروزی پشت سر گذاشته است که از این نظر نیز رکوردش منحصر بفرد است.
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .پرسپولیس تنها تیم در ایران است که بدون حتی یکباخت قهرمان لیگ ایران شده است. (سال ۱۳۵۲). پرسپولیس با حضور در تمامی ادوار لیگ در ۲۵ دوره برگزاری لیگ ایران تنها تیم ایران است که در تمامی ادوار لیگ حضور داشته است. دارای میانگین بیشترین گل زده- کمترین گل خورده- بیشترین پیروزی و کمترین شکست در جدول ۲۴ دوره ای لیگ است رکورد ها و اختلاف پرسپولیس با سایر تیم ها بیش از پیش نمایان گردد.
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .کاپینانهای تیم ملی در جام جهانی ۱۹۷۸ علی پروین و در جام جهانی ۱۹۹۸ احمد رضا عابدزاده و2006 دائی هر سه از پرسپولیس بودن
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .کاپینانهای تیم ملی در جام جهانی ۱۹۷۸ علی پروین و در جام جهانی ۱۹۹۸ احمد رضا عابدزاده و2006 دائی هر سه از پرسپولیس بودن
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .مهدی مهدوی کیا و حمید استیلی (زننده گل قرن بیستم) در جام جهانی برای تیم ملی ایران گلزنی کرده اند.
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . این هم هوادار استقلال به زنده یاد حجازی میگه ناصر خان شیره ای واقعا جای تاسفه باید گریست به حال هواداران گنده باقالی در جواب این پدیده چی باید گفت تنها حسن خوب ایرانیها این بودکه به مرده ها احترام میگذاشتیم ظاهرا در حکومت ج ا احترام هم جاشو به بی احترامی داده
یکشنبه 5 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
zoroye iran - اتریش - وین-بابا مرسی به شما!!!چی شده???اینقدرداداش مارواذیت نکن بخدایکدونه هست:) اشکان, ترکیه, استانبول توهم بیابخون بچه جون ببین چند,چندیم ..بعدبرولیزرکن..:))
یکشنبه 5 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
cantona - ایران - شاهین شهر -ای بی تربیت خجالت بکش ..dannni - سوئد - استکهلم-چطوری گل پسر?زنده ایی?خانوم بچه هات خوب هستن?ببین دنی جون خیالت راحت باشه جنازه دخترای پرسپولیسی رو دوشتون هم نمیندازیم نازنکن:))
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
immortal1977 - هلند - امرسفورت .مرسی تو دهنی که من میخواستم...شما از طرف همه زدید واقعا عالی و بجا بود درود بر شما
یکشنبه 5 تیر 1390

babak1362 - ایران - تبریز
این قوقولی های اس اسی چی میگن؟؟مگه تو خونشون غریب نشدن؟؟مگه حالشون رو نگرفتیم؟؟یادمه تهران که بودیم وقتی یه تراختوری میدیدن 100 کیلومتر فاصله میگرفتن حالا که ما نیستیم دارن از دور قدقد میکنن...یاشاسین آزربایجان...یاشاسین تیراختور
یکشنبه 5 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
بعضیا نمی دونن که تو تاریخ نیم قرنه ی تیمشون حتی یه حلبی از آسیا نیاوردن تومار افتخارات می زارن اصله کاریه کو؟
یکشنبه 5 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. immortal1977 - هلند - امرسفورت...خودتو ناراحت نکن رفیق...این بچه هست .دهنش بوی شیر میده ...بزار تو تخیلات کودکانش خوش باشه...بزار خیال کنه گروهبان قندلی ادمه...این اگه ذره ای ..داشت اسطوره مملکتو شیره ای خطاب نمیکرد
یکشنبه 5 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین . جواب 2تا کامنت بالای منو بده.صفحه سیاه نکن.مهدوی کیا و دایی و باقری و .. یه مقطع کوتاه توی لنگ بودن و رفتن خارج.دایی رو ناصرخان کشف کرد,توی بانک تجارت چهره شد و رفت تیم ملی.باقری از تراکتور رفت لنگ.مهدوی کیا توی بانک تجارت مطرح شد و همه اینا هرچی دارند از تیم ملی دارند نه لنگ.زورو 200 صفحه الکی هم سیاه کنی,یه فینال اسیا نمیشه !!!من با 3خط نشون دادم تیمم سروره!نیازی به نوشتن گل زده و خورده 40 سال پیش ندارم.قهرمان اسیا شده,دربی به نفعشه و چند ساله بالای لنگه.تاریخ باشگاه من چند افتخار اسیایی داره.نیازی به لیگ تخت جمشید نداره.تازه اینهمه بازیکن بزرگ هم نداشته به قول تو !!!
یکشنبه 5 تیر 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
pandora جان خدایی چه حوصله ای داری جواب این لنگی های دروپیت را میدی . به خصوص این از وین ک...! immortal1977 - هلند - امرسفورت ببین جوجه لنگی یه بار که گفتم من جواب هر ..رانمیدم ! حالیت شد هر چند بعید میدونم اون مغز فندقیت توان درک چیزی را داشته باشه!! زنرال همون کسی که هرسال میزنه پدر پدر سوخته ی تیم مزخرف لنگی تون را در میاره ! پس بهتره اول دهنتو آب بکشی بعد از امیر حرف بزنی .
یکشنبه 5 تیر 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
همین لنگی هایی که حالا برای حجازی دستمال بدستی میکنند یادشون رفته زمانی که این بدبخت مربی استقلال بود چه شعارهایی براش میدانن . مثل این : آتیلا خوشگله مثل باباشه *** ناصر حجازی 6 تا ....شه یادتون هست که لنگی ها ی آفتاب پرست؟! من جماعت لنگی را خوب می شناسم . یکی از یکی دغل تر آب زیرکاه تر . حالا برای اختلاف انداختن تو آبیها طرف مرده ی حجازی را گرفتن . ..
یکشنبه 5 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
immortal1977 - هلند - امرسفورت . سلام داداش گلم الحق که ناصرخان از نظر شخصیت و مرام قابل مقایسه با امیر نبود
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .حرف یامفت نزن قهرمانی در جامهای تهران از قهرمانی لیگ اهمیت بیشتر داشت اون موقع جنگ بود و لیک تعطیل بود ولی استقلول که بود دارایی بود پویا-شاهین-ارارات-پاس هما-اکباتان و...که از بقیه تیمهای لیگ قویتر بودن.قهرمانی جام در جام اسیا حساب نمیشه .4تااز بازیهای دربی رو 3-0 به نفع لگن حساب کردن اون هم در زمان فدراسیون لگنی .کجایی چرا نمیبینمت
یکشنبه 5 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
zoroye-iran-اطریش:دمت گرم،کارت درست،خدایی با اینکه میدونستم پرسپولیس محبوب‌ترین و پر افتخار ترینه،اما خیلی‌ از افتخاراتی را که نوشته بودی را نمیدونستم.خیلی‌ حال کردم،معرفت هم فقط پرسپولیسی‌ها،واسه مرحوم حجازی،که!!قلعهٔ قد قد،و هوادارانش،ارزشی قائل نشدن.دمه حقیقی‌ گرم که باز به عنوان یک پرسپولیسی،لباس اسطوره معرفت،حجازی را پوشیده بود.یا دایی که لباس سیاه(قلعهٔ قد قد لباس زرد )پوشیده بود.نوشته‌هات هم حرف نداشت.خسته نباشی‌ پرسپولیسی ,سر بلند.
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
katrina - اسکاتلند - گلاسگو .خیلی خوشحالم از اینکه دوباره هستید و از کامنتهات لذت میبرم .این داداش شما pandora طرفدار لگن ok باشه تا اموراتش بگذره شما نصیحتش کن اول خودشو به یه روانکار معرفی کنه دوم فحاشی زیاد میکنه پارسال بخاطر فحاشیهاش باش در افتادم باز امسال به 40 میلیون هوادار پرسپولیسی توهین کرده کل کردن لذت داره ولی با فحاشی من و فکر میکنم بقیه دوستان مخالفن کی میخوایم ادم بشیم برای چی ترک وطن کردیم چون احترام میخواستیم دمکراسی میخواستیم زور و فحاشی نمیخواستیم این اقا با زور و فحاشی میخواد حرفاشو تحمیل کنه اینجا از همین الان یاد بگیره تمرین دمکراسی رو هر کسی و هر عقیده ای ازاده بغیر از توهین و رعایت نکردن حریم مردم.درود بر همه حتی فحاشها و شعبون بیمخها
یکشنبه 5 تیر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
دوستان لنگی فیفا معتبرترینه اینو که قبول دارین؟:))فیفا وقتی تو تیمهای برتر باشگاه های جهان حسابتون کرد بیان این افتخارات خنده دارتونو بگین:)))
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
بعضیها IQ در حد حلزونه نمیگیرن ولی یه بار دیگه تکرار میکنم قهرمانی در جام در جام اسیا .این همه کامنت گذاشتم ولی IO به خودش زحمت نداده رکوردها و عناوین سرور لگنها رو نمیخونن
یکشنبه 5 تیر 1390

sash - ایران - تبریز
بسم الله الرحمن الرحیم. zoroye iran - اتریش - وین . لازم به توضیح است که خفت بارترین شکست تاریخ فوتبال ایران مقابل اعراب رو پرسپولیس در 3 فصل پیش بدست اورده پرسپولیس 1 الغرافه قطر 5. تو جام جهانی 1978 هم ایرج دانائی فرد و حسن روشن گلهای ایران رو زدند که هر دو استقلالی هستن تو 2006 هم یحیی گل محمدی و سهراب بختیاری زاده گلهای ایران رو زدند که اولی پرسپولیسی دومی هم استقلالیه.پس تو جامهای جهانی فعلا همه چی بین این دوتیم برابره
یکشنبه 5 تیر 1390

experthoney - بحرین - منامه
zoroye iran - اتریش - وین. این آمار رو تنهایی ساختی؟ 14 قهرمانی در 16 سال؟ . یه کم لنگت رو محکمتر ببند، شل شده، . کل افتخارتون دیدن رده بندیه آسیاست
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
nader46 - انگلیس - لندن . دم شما گرم دوست عزیز
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
sash - ایران - تبریز . دوست خوب من قرار نیست نژاد پرست باشیم عرب 5تا زد ok پرسپولیس 6تا زد فوتبال برد وباخت داره پرسپولیس 10 تا هم به بوشهر زد شما هم اذری هستی که چی عرب اذری عجم لر نداریم فوتبال و ورزش نباید سیاست و نژادپرستی توش باشه قاطی نکنید مسائل رو باهم . ببخشید یادم رفت بسم الله رحمن الرحیم 1- دسته 3 یادتون نره.2- 6تائیها
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
experthoney - بحرین - منامه .شما لطف کن برو تحقیق کن بعدا اظهار نظر کن.تو هم برو کیستو محکمتر بکش که شاید از وزنت کم بشه.افتخار ما هر چی هست از شما بیشتره تعداد جامها رو برو بشمار البته اگه بتونی بشماری
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
بعضیها فکر میکنن بارسا یا منچستر هستند که تیمشون رو فیفا جزو تیمهای برتر حساب میکنه میشه لطف کنید بگید تیمتون چندمه جزو 10 تیمه اوله 20 چی 50 چی 100 چی 200 چی 300 نبود بابا لطفا برو چندتا روپایی بزن بعد بیا اضهار فضل کن
یکشنبه 5 تیر 1390

amiresmaili53 - ایران - گنبد کاووس
والله خیلی رو میخواد این همه آمار بر علیه لنگی هاست بازهم ادعاشون میشه. ضمنا آقایونی که به ناصرخان بی احترامی کردند مطمئنا استقلالی نیستند بلکه عوامل نفوذی و یحتمل انگلیسی اند!!!!!
یکشنبه 5 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .میدوم کلا تعطیلی و نرود میخ اهنی در سنگ قهرمانی جام در جام اسیا حساب نیست بیچاره خودتو به کوچه علی چپ میزنی یا IQ در حد جلبکه یا تک کروموزونی هستی .تعداد قهرمانی در لیگ کی بیشتره.اگه قرار کاشف فوتبالیها بگردی تیم در پیت شما که هیچ تولیدی نداره و تمام بازیکنها از تیمهای ضعیفتر به بالا رسیدن این قانون فوتباله وقتی میگم نمیفهمی بخاطر همینه همه میدونن دایی وکریمی و مهدویکیا عاشق پرسپولیسن فرافکنی نکن را برو شیپور بزن
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. باز سیاه کردی که!اولا اون3تا دربی هم حساب نکنی بازم عقبیدD: ثانیا یه وحشی به نام محرمی بود که ....همه اون بازیها رو عقب بودید دعوا راه انداختید 3-0 شد!همه دنیا همینه بیسواد///خوب واسه حرفهای من جواب نداری???دربی??مقام اسیا???جام درجام مال تیمهای درجه 2 اسیا بوده قهرمان حذفی هر کشور,واسه همین حساب نمیشه,بی ارزشه.جام اصلی رو به فینالشم نرسیدین D: ////حالا معلوم شد کی سروره.میسوزی الان??D:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. در مورد جواب به کاترین:ترسووووو خان جرات بردن اسم منو نداشتی چون کاری کرده بودم چند ماه cm ندی !! واسه بار چندم میگم :40 میلیون رو بی شعوووووووووررر فرض کردن D:D: تو دیکته الاف رو یاد بگیر بعد لاف دموکراسی بزن.دیکته مال دبستانه D: حالا همه عاقبتت رو اینجا میبینند///تنها کسی که بین بچه ها توی کامنتاش فحش و خالی کردن عقده زیاده,خودتی.میخوای کپی کنم برات???
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. جواب اینا نبود ::: علاف فقط یه معنی داره اونم علف فروشه,تو جهل مرکب داری!!///نگفتی اگه امیر با ....مالی جام میگیره,پروین با چی جام برده???چرا استیلی که تابلو احمدی نژادیه با شاهین تا دم سقوط میره ???پس امیر با حمایت کسی جام نبرده.اعتراف کن به شایستگی هاش اگه فهیمی lo0ol ///سناریو بیشعور فرض کردنتون رو چه نظری داری???///جواب بده زورویی !! پروین 14تا جام برده,جام تهران برده ((: امیر از دنبه شما خیلی سر تره,جام حذفی تهران ((: //من گفتم امروزی بگو,استیلی و پیروانی و درخشان و . ,درخشان در پیکان,استیلی بوشهر,پیروانی لنگ و استیل !!! هزار بار گفتم هرچی از امیر میگی چرت هست و سوزشی,چرا استیلی با حمایت ها داشت میرفت دسته 2 ??لیاقت امیر رو نداره کسی ((:
دوشنبه 6 تیر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
. پیشکسوتان استقلال با 5 گل پرسپولیس را در هم کوبید :))آخه لنگیا..اینم یه خبر داغ:)
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. توهین نشونه بدبختی هست.عشق میکنم عصبانیتت رو میبینم
دوشنبه 6 تیر 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
zoro تو دوباره قرصا تو نخوردی ، ..! ببین لنگی ، همین دو ستاره ی پیراهن استقلال می ارزه به تما م باشگاه دروپیت و سوراختون . به تمام محرمی ها و سلطان دمبه ها . 21 بار تو دربی زدیم پدر پدرسوخته ی تیم لنگیتون را در آوردیم . برا همین چیزاست که تو باید هر شب قرصاتو بخوری دیگه!!
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. دربی یعنی جنگ رو در رو.عنوان اسیا یعنی تاریخ و افتخار باشگاه.حقیقت تلخه!راستی هر سال زیر سرورتونید,هم اس اس هم تیم امیرD:
دوشنبه 6 تیر 1390

immortal1977 - هلند - امرسفورت
$persian$ - ایران - تهران . رفیق استقلالی خیلی عزیزی :) کمرنگ شدی حسابی البته مثل خودم..این حقیقت رو به این کم سن و سالی بگو که بجای اینکه طرفدار تیم باشن از ناکسای لمپنی مثل گروهبان قندعلی و امثال اون طرفداری میکنن..این پسر مشتهای گره کرده اون کوتوله رو بعد از برد مس جلوی استقلال ,2 سال پیش ندیده و یا همین لیگ گذشته که هافبکای استقلال رو جارو کردش و با خودش برد و الان هم که حرفهای گنده تر از هیکل نیم متریش زده بودش و راجه به اسطوره حرف زده بودش که البته توسط پسر و دختر و دامادش قهوه ای شد ;).
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. دربی یعنی جنگ رو در رو.عنوان اسیا یعنی تاریخ و افتخار باشگاه.حقیقت تلخه!راستی هر سال زیر سرورتونید,هم اس اس هم تیم امیرD:
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .در جوابت بگم که کاترین خانم حرف از چارپا یا دیوار یا ...نزده بود حرف تو در پیت رو زده لازم نبود اسم شعبون بیمخ رو بیارم .جواب سئوالهای تکراری رو جواب نمیدم میتونی مراجعه کنی البته اگه سوادشو داشته باشی علاف.نکته جالبی و بجایی گفتی که ازت بعید بود شاید سرت به گوشه کابینتی برخورد کرده فحاشی کار ادمای بدبخت و ضعیفه قدقد کردنت هست اگه خواستی کپی کنم.
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. اولا : دربی یعنی جنگ رو در رو.عنوان اسیایی یعنی افتخار تاریخ یک باشگاه.از همه اینها گذشته چند ساله زیر سرورتونید.هم اس اس,هم تیم ژنرال!معلومه چه تیمی افتخارات و قدرت بیشتری داره ! /////میگی بازیکنها از تیمهای ضعیف میان.اره.میان اما کسی که از بانک تجارت و تراکتور بره تیم ملی و بعد اروپا,مدیون لنگ نیست///چطور امار بازی لنگ با عربستان رو با افتخار میگی بعد 5تای قطر میشه نژادپرستی?همه فوتبالیا از عربها متنفرند مخصوصا بعد جریان بحرین و پرچم عربستان///زورو گوشه رینگ گیر کردی
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. اولا : دربی یعنی جنگ رو در رو.عنوان اسیایی یعنی افتخار تاریخ یک باشگاه.از همه اینها گذشته چند ساله زیر سرورتونید.هم اس اس,هم تیم ژنرال!معلومه چه تیمی افتخارات و قدرت بیشتری داره ! /////میگی بازیکنها از تیمهای ضعیف میان.اره.میان اما کسی که از بانک تجارت و تراکتور بره تیم ملی و بعد اروپا,مدیون لنگ نیست///چطور امار بازی لنگ با عربستان رو با افتخار میگی بعد 5تای قطر میشه نژادپرستی?همه فوتبالیا از عربها متنفرند مخصوصا بعد جریان بحرین و پرچم عربستان///زورو گوشه رینگ گیر کردی
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .قهرمانی تیم ملی در بازیهای اسیایی 90 با سرمربیگری سلطان با ارزشتره یا جامهای امیر مرغی .وقتی میگم از فوتبال چیزی نمی فهمی گریه نگن امیرتون مقابل ضعیفترین کره باخت .قهرمانی جام در جام اسیا تیمهای قهرمان جام خذفی درجه 2 یه چیزی بگو که بهت نخندن .جامهای تهران که قویترین تیمها در تهران بودن ارزش نداره اگه ارزش نداره پس استقلولتو چرا شرکت میکرد پاس دارایی استقلول تهران جوان گسترش بنیاد شهید هما شاهین ارارات پورا همه اینها در لیگ تهران بودن البته تو نمیگیری چون در حدی نیستی که بفهمی.استیلی با شاهین استقلولتونو در ازادی لوله کرد.درخشان یک قهرمانی با پرسپولیس داره و تیم شهرداری رو از خطر سوقط نجات داد دایی در 4 دوره مربیگری 3تا جام اورد . امیرت اگه مرده بره تیمهای بی بضاعت رو مربیگری کنه با بازیکنهای معمولی اگه قهرمان شد بعد بیا قدقد کن در مورد فسادش و داوری و غیره زیاد گفته شد و خودت بهتر میدونی
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .راستی نگفتی منصوریان بر چه مبنایی مربی پاس و امید شد با چه مدرک و تجربه ای و با پاس و امید چه شگفتی ببار اورد.زرینچه کجاست.نامجو مطلق.مظلومی . مرفاوی.اینها چکار کردن .دایی در فیفا هستش یه استقلولی نام ببر که رنگ فیفا رو دیده باشه.یه استقلالی نام ببر که مرد سال اسیا شده باشه دائی . مهدویکیا.کریمی.ببین جات بودم محو میشدم. مدتی کامنت نمیزاشتم بخاطر وجود تو بود عجب جوکی گفتی کلی من و دوست دخترم بهت خندیدیم .تو مدتی غیبت زده بود کجا بودی ????
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .هر هایی هویی داره به 40 میلیون توهین کردی جوابشو گرفتی .اگه روتو کم نکنم از تو اسقاطی کمترم پارسال همه شاهدن چه بلایی سرت اوردم دقیقا رویه پارسالتو تکرار میکنی خودتو به نادونی و نابینایی میزنی و مدام حرفای پوچتو تکرار میکنی پارسال دیدم تو در حد ...نیستی چون قدرت درک نداری جوابتو ندادم ولی امسال با تمام جهلت تا اخر هستم تا خاموشت نکنم دست بر نمیدارم افتاد یا برات بندازمش . شعبون تمام اون جامها حساب میشن ولی در فوتبال پیش رفتهایی شد و قوانین و نوع مسابقات تغییر کرد 2جام اسیایی رو ادغام کردن و جامهای خذفی تهران و لیگ تهران بعد از جنگ برداشته شد و لیگ ازادگان و حذفی کشوری بوجود امد کسی مثل تو که فوتبال رو نمیفهمه منکر گذشته میشه
دوشنبه 6 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
ای بابا فوتباله بخدا جنگ جهانی نیست :))..ashkan_m2013 استانبول -بااون سوختگی %99 بشین .... وقت گرفتم برات پیش متخصص پوست .مو.لیزر. دکترش $persian$روپارسال معالجه کرده بود :))cantona - ایران - شاهین شهر-اخه سوراخ میشه کیسه سنگ پاتوجمع کنی تودعوای بزرگترهادخالت نکنی ?ای قربون امیرقدقدبشی. ببین بچه وقتی اسم سلطان رومیاری پاشوبه احترامش بایستاد ااااافتاااااد???
دوشنبه 6 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
zoroye iran - اتریش - وین-سلام زوروی پرسپولیس .خیلی ارادت داریم دوست گلم واقعابه قول نسترن دوستم ترکوندی :)), داداش جون 6تایی منو میخوادتا پوست ازسرش بکنم ولی خدایی نباشه ماکی رواذیت کنیم ?ببین چه طوفانی راه انداختید !خلاصه خیلی خوشم اومد پرونده پرافتخارمون رو اینجاتایپ کردی حالا این شعرروبخون . پرسپولیسی ام. روزگارم سرخ است. تکه قلبی دارم،آن هم سرخ است. تیمی دارم،بهتر از استقلال. خونی،بهتر از آب روان. من هوادارم. همه ذرات وجودم متبلور شده از سرخی. پرسپولیس تیمی نیست،که به آسانی از یاد من و تو برود. پرسپولیس مجذور عشق است. پرسپولیس،رنگ سرخی است به توان بی نهایت. پرسپولیس،ضرب دل سرخ من و توست. پرسپولیس،هندسه فریاد سرخ است. هرکجاهستم باشم،پرسپولیس مال من است . ..سهراب سپهری.---- چه کسی بود صدا زد:پرسپولیس شییییییییییییییییییییره .
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
cantona - ایران - شاهین شهر .چی چی میگوی .قرار نیست من جواب هر..رو بدم .کسی که به تنها مرد استقلالیها که دستش از این دنیاست توهین کنه معلومل حاله حیف من که وقتمو صرف زوار درفته مثل تو کنم افتاد
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .تو سوژه خندیه منی شب تا کلی بات حال نکنم نمیخوابم .رفتی پیش مشاور بهتر شدی... خدا انشا الله شفات بده.زیر وبالا نداره مهم دو سال پیاپی جام بردیم شما داشتید کشک میسائیدید حاج فتل دکتر نوح خون قلابی بمب میترکوند با پرویز خوشکله دریغ از یه جام .در مورد امیر مرغی زیاد قهوه ای شدی حرف جدید بزن تکراری نپرس کم میاری حرف تکراری نزن . cantona - ایران - شاهین شهر . استقلولی ها هم ترو ادم حساب نمیکنن تو چهره زشت سال شدی ..ا این به بعد بایکوت شدی حالا برو خودتو به 4قسمت مساوی تقسیم کن در ضمن جواب ابله هان خاموشی
دوشنبه 6 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
zoroye iran - اتریش - وین. در یک کلام تیم ما همیشه بالاتون بوده غیر از بخشی از دهه ی 70 پس انقدر افتخار و تاریخ بالا پایین نکن که تهش چیزی در نمیاد
دوشنبه 6 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
immortal1977 - هلند - امرسفورت . بله من شخصا اول اس اس و دوست داشتم بعد اشخاصی که از نام بزرگش به همه جا رسیدن.در مورد امیر خدمتت عارضم که از نظر فنی یکه باید قبول کنیم ولی از نظر اخلاقی خوب قابل مقایسه با ناصرخان نیست ولی اینطورام که تو بهش می تازی نیست D; قبول دارم باندبازه ولی رفیق به نزت تو کشوری که از اون بالا بگیر تا پایین مقاماتش دزدن میشه صادقانه موفق بود؟. راستش آره یه چند وقت درگیر بودم
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
$persian$ - ایران - تهران .تاریخ تا بوده دست دولت مردان به انحراف کشیده شده و هر طور که خواستن تغییرش دادن ولی کسانی هم هستند که واقعیت را انطور که هست بیان کنند گرچه حقیقت تلخه ولی امار نشون میده تیم مردمی پرسپولیس پر افتخار ترین تیم ایرانه
دوشنبه 6 تیر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
zoroye iran - اتریش - وین..لنگیه کرکرخنده وضعت خیلی وخیمه به خدا..سپاهان ذوب استقلال یک ساله هر ماه فیفا به عنوان بهترین باشگاههای ایران حسابشون میکنه:)اگه یکم سواد و فهم فوتبالی داشته باشی میگیری:))میخوای برو با طرفدارای ملوان کل کن چون فکر کنم از اونا بهتر باشین البته اونم مطمئن نیستم:)
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
katrina - اسکاتلند - گلاسگو .واقعا شعر بجا و قشنگ بود خیلی لذت بردم درود بر تو
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .از مادر زایده نشده منو گوشه رینگ بزاره ریز میبینمت. وقتی میگم از فوتبال چیزی حالیت نیست گریه میکنی تیمهای بزرگ بازیکنهای بزرگ میخوان دایی تاکسی رانی و دایی تجارت بدرد ما نمیخوره دایی بدرد ما میخوره که ابدیده شده باشه و بعد وارد تیم بزرگی مثل پرسپولیس بشه با اون همه بزرگی و خیل تماشاچیها و بازیکنهای بزرگ مثل پیوس کرمانی مقدم درخشان استیلی عابدزاده محرمی...همه از عربها متنفر باشن من وکیل مدافع همه نیستم چطور اگه بد هستن لژیونر میشن پولشون خوبه ولی بقیه چیزاشون اخه تو از اون تیپ ادمهایی هستی که اروپا مییاید بعد میگید اینجا سرزمین کفره اینها نجس هستند ولی نمیدونم اینجا چی میخواهید فوتبال عرب عجم ترک لر بلوچ سیاه سفید نمیشناسه ورزش نشاط دوستی اتحاد همبستگی نزدیک کردن نژاد و قومهاست فوتباله ما از عرب 5 تا خوردیم به شما 6تا زدیم شما دسته 3 رفتید ما قهرمان شدیم اینقدر نژاد پرست نباشید بحرین پرچم عربستان رو در تهران چرخوند ماهم در عربستان و بحرین پرچم رقصوندیم این به اون شما برو فرافکنی نکن ریز میبینمت.
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
$persian$ - ایران - تهران .تو منو یاد راز بقا میندازی ...از خودت مایه بزار چرا از پاندورا تغذیه میکنی
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. کم اوردی,جواب نداری,هی با توهین میخوای خودت رو خالی کنی.محو شو,شیپور بزن,ریز میبینمت....اینایی که میگی نشون میده گوشه رینگ گیر کردیD: //واسه بار چندم : تک تک هواداران لنگ بر اثر سناریو دایی و استیلی بیشعورررررر فرض شدند D: ///پارسال کل کل ما جوری شد که مثل الان جواب نداشتی,غیب شدی وتا یکسال ترسیدی اسم من رو بیاری تا خودم مجبورت کردمD:سند همه اش هست///4سال زیر اس اس با امیر,مرفاوی و مظلومی هستید,با تیم داایی خوشگله زیر صمد و پرویز موندیدD:همون دایی فیفایی///واسه دربی لال شدی?بهونه بود???D:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. دوست دخترت از پیش بینیهات میدونه بهش بخنده??زوروی فوتبال فهم میگفت محاله بذارن سپاهان دو سال قهرمان بشه.شایدم از خجالتت غیب بودیD:///راستی دیکته رو بده دوست دخترت بهت بگه((:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. واسه کند ذهن ها هی باید تکرار کرد:امیر خان اس اهواز رو از سقوط نجات داد!دراولین سال مربیگریش!مس کرمان رو هم از ته جدول اورد توی 6تا تیم اول.این از تیمهای ضعیف///مرفاوی تیمش بالای تیم دایی بود.توی اسیا هم از گروهش صعود کرد!!!///مظلومی که مس رو اسیایی کرد.تیم ملی ب رو قهرمان غرب اسیا.اما قطبی به کویت باخت و دوم شدD:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. حالا لنگیا:درخشان دو فصل پیش پیکان رو تا سقوط برد,اخراج شد!استیلی امسال شاهین رو گند زد بهش,اخراج شد,میثاقیان نجاتش داد!تارتار هم 2 فصله تا هفته اخر در حال سقوطه واسه همینم اول فصل برکنار شد و دستیار دایی شد///پیروانی از همه قشنگ تره!اقای دکتر مهمون چند هفته لنگ واستیل بود!!!///حالا بگو کدوم استقلالی با تیمش در حال سقوط بوده!!!4تا لنگی تو لیگ برتر بود 3تا استقلالی.اینا هم نتایجش!منصوریانم وسط فصل عوض شد!!معلوم نبود تیمش چه میکنه.حالا این به کنار من از 4تا مربی لنگی گفتمD:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. نگفتی اگه امیر با ....مالی جام میگیره,پروین با چی جام برده???چرا استیلی که تابلو احمدی نژادیه با شاهین تا دم سقوط میره ???پس امیر با حمایت کسی جام نبرده.اعتراف کن به شایستگی هاش اگه فهیمی lo0ol ///سناریو بیشعور فرض کردنتون رو چه نظری داری???///جواب بده زورویی !!///خواببببب فینال اسیا میبینی?6تا عنوان اسیایی سرورت رو دیدی?D:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. حاضرم ثابت کنیم کی فحش بیشتری داده!کپی کن!اگه تو بیشتر داده بودی,غیب شو باز صغری خانومD:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. بابا روتو برم,پس اونی که امار تیمهای عربستان رو میذاره غلط زیادی کرده,عربها گل هستند((:گوشه رینگیییییییی ترسو.با حرفهای خودت ضایع مکنمت.منم پاندورا((:تا الان میگفت دایی و باقری رو ما ساختیم حالا شد تیم بزرگ بازیکن ساخته شده میخواد((:وای همه دارن ذلیل شدنت رو میبینند
دوشنبه 6 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
اولا تو کم وردی گفتی جوابت و نمیدم منم گفتم حداقل هوای داداش گلم و دوست قدیمیم پاندورا رو داشته باشم دوما پاندورا داداشمه به تو مربوط نیست که ازش مایه بزارم سوما زندگی همیشه یه جورایی راز بقاست واسه هممون من ناراحت نمیشم.بعدشم پرسپولیس چی چی بوده صدات نمیاد؟. من مثل تو نیستم واسه ثابت کردن حقانیت حرفام برم تاریخ و سرچ کنم و کپی پیست کنم همه می دونن که تاریخ باشگاه استقلال خیلی غنیتره
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول . من دکترای سوزوندن استقلولیام قرار نیست جواب تو یکی رو بدم گنده میشی ریز میبینمت اصلا نمیبینمت . اگه تو فهم و سواد داری میفهمیدی که این امارا سوزش رابرطرف نمیکنه و بدرد یکی مثل تو که وقتی کم مییاری رو به این امار بدرد نخور مییاری دو فصل اخیر رو بچسب که هیچ جامی نبردید لااقل ما دو جام حذفی بردیم
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
از عهده همه استقلولیها بر میام و حال همتونو راحت میگیرم ولی الان زیاد نمیتونم حال همتونو بگیرم پس همه بایکوت هستید تا اطلاع ثانوی ولی کل با پاندورا ادامه دارد تا ابد.دوباره تکرار میکنم به دلیل کم بود وقت جواب هیچکس از اسقلولی رو نمیدم افتاد. فقط پاندورا رفیق و یار من بی تو هرگز با تو عمری ها ها ها
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. والا من 7 روز دیگه باید یه پروژه تحویل بدم,کاش کل کل هم بین دو نیمه داشت ((:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. والا من 7 روز دیگه باید یه پروژه تحویل بدم,کاش کل کل هم بین دو نیمه داشت ((:
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
$persian$ - ایران - تهران محمد تو واقعا داداش نداشته ی منی.شمارتم هنوز دارم ,بیام ایران حتما میبینمت...مخلصیم تا همیشه,با معرفت
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
$persian$ - ایران - تهران محمد تو واقعا داداش نداشته ی منی.شمارتم هنوز دارم ,بیام ایران حتما میبینمت...مخلصیم تا همیشه,با معرفت
دوشنبه 6 تیر 1390

kili_patilaki - قطر - دوحه
zoroye iran - اتریش - وین:دمت گرم.
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .15-جواب سئوالهامو چرا نمیدی جوابی نداری کم اوری یکی بیاد جمت کنه تا به تک تک سئوالاتم جواب ندی جواب سئولاتتونمیدم و هر چی بخوام متفرقه جواب میدم مثل تو. تو نمیتونی مسیر کل رو تغییر بدی این منم که تعیین میکنم افتاد
دوشنبه 6 تیر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
zoroye iran - اتریش - وین..کرکر خنده بگو جواب ندارم:))تو هم دوروزه اومدی شاخ شدی واسه ما:)جزغاله همون که فیفارو قبول نداری معلومه چقدر بارته:))اون جامهای سفارشیتون واسه خودتون هر سال زیرمونید و رفتو برگشت هم که شدید امسال:)تو برو با همون طرفدارای ملوان کل کن اونجا دیگه اشکت در نمیاد:))
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .عمرااگه از تو کم بیارم تو به خودت القا کن که من کم اوردم نتیجش اینه که دارم ادبت میکنم باید یاد بگیری توهین نکنی تا موقعی که نپذیری همین اش و همین کاسس اینقدر بارت میکنم که خم شی تنها راهت هم اینه که از همه پرسپولیسیها معذرت بخوای.مادر زاده نشده منو گوشه رینگ بزاره.یکبار بهت گفتم دوباره و اخرین بار در مورد این مسئله جوابتو میدم که میدونم اب در هاون کوبیدنه مدیران سیاسی پرسپولیس و مردم را ابله حساب کردن مردم که ابله نیستن و سناریوشون اثری نداره مثل بقیه مسائل سیاسیشون مثل انتخابات تقلبیشون و.. تو حق نداری بگی پرسپولیسیها بیشعور هستند
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .2-تومیدونی من تره واسه این فوتبال کثیف هم خورد نمی کنم چون هیچ چیز ان سالم نیست و فوتبال ما بر پایه سیاست حرکت میکنه مثل سیاستشون تا دیروز مموتی عالی بود الان مهره سوخته شده میدونم در حدی نیستی که بگیری چی میگم امروز قلعه مرغی رو شاخ میکنن فردای این اقا رو هم میبینی وقتی زیاد محبوب شد به خاک سیاه میکشوننش دیروز سلطان بود از دور خارجش کردن و از عوامل خودشون شعبون بیمخها روی سکو شعار دادن با حجازی همین کارو کردن با دایی تا حدودی با عابدزاده تا حدودی و فردا نوبت گروهبان شم هم میرسه نظاره گر باش
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .3-یک بار دیگه بهت میگم که فرافکنی نکنی دیگه جواب سئوالهای تکرارتو نمیدم من پارسال بخاطر شرایط زندگی درس کار وغیره واقعا وقت نداشتم و جواب دادن تو رو کاری پوچ میدونستم و میدانم ولی امسال تا اخرش هستم تا رویی که نداری کم کنم اخوند زاده.تو منو مجبور کردی نه داداش توهین تو بود که مجبور شدم. کسی که به 40 میلیون ایرانی توهین کنه غیرت نداره اون 40 میلیون خواهر مادر تو و من هم جزو اونا هستند میدونم در حد درکت نیست
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .4- جواب تکراری نمیدم 1000 بار برو زحمت بکش و بخون اراجیف نباف.5-در مورد سپاهان و قهرمانی هاش و امیر مرغی توضیح دادن به کامنتهای قبلی مراجعه کن.6-علاف7-گروهبان چرا استقلال اهواز و مس با بضاعت رو قهرمان نکرد مگه فیروز کریمی با اهواز نایب قهرمان نشد که همه میدونن اون قهرمانی حق استق لال نبود حق ا اهواز بود با ناداوری جا به شما هدیه دادن.ممد بوقی هم با اون همه بازیکن سپاهانو قهرمان میکرد و استقلال رو.
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .8-مظلومی قهرمان غرب اسیا شده بود جامی که اصلا کشک هم حساب نمیشه 4تا تیم عرب با تیم امیدشون شرکت کردن قهرمان شدن شاخ غول شکستنه براتون بابا عجب رویی داری جام در جام اسیا و لیگ تهران حساب نبود این جام زپرتی جامه روی سنگ پا رفت ولی تو از رو نمیری. مرفاوی بیچاره که کاری نتونست از دست زیر اب زن معرف گنده باقالی کاری کنه لیدرهای پولکی امیر مرغی روفتشو دادن زیر و رو نداره چه دوم چه 13 که شده بودید و چه دسته 3 مهم نیست قهرمانی مهمه که حالا حالاها به ما نمیرسید
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .9-در مورد مربیها جواب نمیدم تکراریه.10-من منکر تیکه هایی که بهت انداختم نیستم حقته این کار ادامه داره تا از پرسپولیسیها معذرت بخوای.11-کوچلو عمرا بزارم در بری تو این سایت محوت میکنم تو میخوای از مسیر خارج بشی نمیزارم در موردتیهای عربی هم توضیح دادم نابینا.12-از لحاظ من پاندورا بیمار روحی روانی بیش نیستی منم منم نکن نیممن هم نیستی .13-دایی-باقری-کریمی پرسپولیسی هستند و ساخت پدر مادرشون هستند.14-فعلا میبینی من تنهایی همه لولیها روذلیل ردم تو در راس همه هستی
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. ج1-عذرخواهی برای بیان حقیقت رو حتی توی خواب هم نمیشنوی از من.همتون بی‌ شعور فرض شدید،خواهر و مادر من اگه لنگی بودن بیشعور فرض شده بودن که البته لنگی نیستن //ج2-اوکی نظاره گر خواهم بود//ج3 بازم میگم پارسال جواب نداشتی‌ جیم شدی،امسالم خواهیم دید حالا//ج5و6 منم گفتم در مورد امیر از حرص و سوزش اراجیف میگی‌،واسه خیلی‌ چیزا هم جواب نداری که الان با شماره ازت میپرسم
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. ج1-عذرخواهی برای بیان حقیقت رو حتی توی خواب هم نمیشنوی از من.همتون بی‌ شعور فرض شدید،خواهر و مادر من اگه لنگی بودن بیشعور فرض شده بودن که البته لنگی نیستن //ج2-اوکی نظاره گر خواهم بود//ج3 بازم میگم پارسال جواب نداشتی‌ جیم شدی،امسالم خواهیم دید حالا//ج5و6 منم گفتم در مورد امیر از حرص و سوزش اراجیف میگی‌،واسه خیلی‌ چیزا هم جواب نداری که الان با شماره ازت میپرسم
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. ج7 شاید من علف فروش باشم!! اگه نبودم بعضیا از گشنگی میمردن !!علاف فقط یه معنی‌ داره اونم علف فروش،اینو دیکتشو تمرین کن با دوست دخترت//ج8 مظلومی رو گفتم،با مس در آسیا..مرفاوی هم تیمش بهتر از تیم دایی شما بود.غرب آسیا قطبی رو هم دیدیم//ج9 ۴تا مربی‌ لنگی رو گفتم،تو جز منصوریان چیزی نداری بگی‌///ج 10--نشون دهنده ذلّتت هست
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. ج 11--منم که گفتم با حرف خودت دهنتو بستم///ج12---هههه///ج13---اینم که معلوم شد جواب نداری زدی به ننه بابا///ج14باشه کوچولو،آره معلومه وای وای///ج15--فعلا که داری میای دنبال من،میکشونمت عزیزم ///خوب،حالا این رو جواب میدی یا من سوالای خودمو طرح کنم؟تا ببینیم چه جوابی‌ میدی گوشه رینگ.میام تا ۲-۳ ساعت دیگه میپرسم با شماره مثل تو که چیزیش جا نمونه
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. ۲)--۶تا عنوان آسیا اس‌‌ اس‌‌ رو گفتم.توی جامی‌ که حسرت فینالش رو دارید ! قبول کن که افتخارات اس‌‌ اس‌‌ سنگین تر از لنگ هست.فرض کن جام تهران هم معتبر،اما هیچی‌ عنوانه آسیا نمی‌شه،مثل مادرید که پر افتخار‌ترین تیم اروپا هست۳--تیمت چند سال هست زیر اس‌‌ اس‌‌ و تیم امیره وقتی‌ توی اس‌‌ اس‌‌ نیست.چه صمد بوده چه امیر چه پرویز،تیمشون بالای لنگ بوده.خودت میدونی‌ ملاک قدرت یک تیم در یک سال جام حذفیش نیس،لیگ هست که ۹ ماه طول میکش و با همه تیما ۲بار بازی می‌کنه،مثلا امسال همه میدونن بارسا قویتر از ماردید که قهرمان حذفی شد،هستش
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. ۲)--۶تا عنوان آسیا اس‌‌ اس‌‌ رو گفتم.توی جامی‌ که حسرت فینالش رو دارید ! قبول کن که افتخارات اس‌‌ اس‌‌ سنگین تر از لنگ هست.فرض کن جام تهران هم معتبر،اما هیچی‌ عنوانه آسیا نمی‌شه،مثل مادرید که پر افتخار‌ترین تیم اروپا هست۳--تیمت چند سال هست زیر اس‌‌ اس‌‌ و تیم امیره وقتی‌ توی اس‌‌ اس‌‌ نیست.چه صمد بوده چه امیر چه پرویز،تیمشون بالای لنگ بوده.خودت میدونی‌ ملاک قدرت یک تیم در یک سال جام حذفیش نیس،لیگ هست که ۹ ماه طول میکش و با همه تیما ۲بار بازی می‌کنه،مثلا امسال همه میدونن بارسا قویتر از ماردید که قهرمان حذفی شد،هستش
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. با شماره سوال می‌کنم که از قلم نندازیش.جواب هم اگه میدی چیزی باشه که جواب باشه ! هر چرت و پرتی نمی‌شه جواب،اینو هم یادم رفت بگم،امیر وسط فصل بود که به اس‌‌ اهواز و مس رفت،از ته جدول کشیدشون بالا،واسه همینم قهرمان نشد باهاشون.چون از اول فصل نبود//خوب حالا سوال‌ها /// ۱.در مورد آمار داربی بهت گفتم،جواب ۳-۰ رو هم دادم.قبول داری که جنگ مستقیم رو باختید؟اگه نداری بگو چرا تا باز جواب بدم.مجبوری حقیقت رو قبول کنی
دوشنبه 6 تیر 1390

pandora - المان - کلن
با شماره سوال می‌کنم که از قلم نندازیش.جواب هم اگه میدی چیزی باشه که جواب باشه ! هر چرت و پرتی نمی‌شه جواب،اینو هم یادم رفت بگم،امیر وسط فصل بود که به اس‌‌ اهواز و مس رفت،از ته جدول کشیدشون بالا،واسه همینم قهرمان نشد باهاشون.چون از اول فصل نبود//خوب حالا سوال‌ها /// ۱.در مورد آمار داربی بهت گفتم،جواب ۳-۰ رو هم دادم.قبول داری که جنگ مستقیم رو باختید؟اگه نداری بگو چرا تا باز جواب بدم.مجبوری حقیقت رو قبول کنی‌
دوشنبه 6 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .ببین هیچ کدوم از سئوالاتتو جواب نمیدم چون هوچیگری هنر نیست و جواب نیست خیلی از سئوالاتمو جواب ندادی و جواب سئوالاتتو با شماره دادم تا روت کم شه وارد بازیت نمیشم سئوالهای قبلی رو از اول اول از اولین کامنتاموجواب میدی بعدا من جوابتو میدم مثل امروز که دونه دونه با شماره دادم هیچ عذر و بهانه ای قبول نمیکنم و هوچیگریهاتو جواب نمیدم تا جواب درست بشنوم تا اینجا بدجور باختی.جواب سئوالاتتو با جواب رو ابی و مسخره کردن و خود رو به کوچه علی چپ زدن جواب نشود از اولش هم کلو باخته بودی.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
kili_patilaki - قطر - دوحه .خیلی مخلصم
سه‌شنبه 7 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول .بایکوتی
سه‌شنبه 7 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . از این اوس ممدای قلابی زیاده میدونم با 3 اسم می یای کامنت میزاری فکر میکنی گوشای ما مخملیه . با 3 اسم می یای کامنت میزاری فکر میکنی حریفم میشی راستی شماره داش ممد رو به ما هم بده رفتیم تهرون یه سری به داش ممد بزنیم شاید هم 3تایی بشینیم دربی رو ببینیم و شکستتونو ببینیم
سه‌شنبه 7 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .این کپی توهین به 40 میلیون نفره. pandora - المان - کلن . واسه تک تک هواداران لنگ متاسفم,شعور چندمیلیون نفر رو به بازی گرفتند.همه شما رو .. فرض کردند.خلایق هرچه لایق . میخوام ببینم واسه 40 میلیون متاسفی باش تا اموراتت بگذره.تو فکر میکنی 40 میلیون شعور ندارن و اقایان سیاسی دارن .همه ما رو چی فرض کردن بگو از قول کی حرف میزنی از قول خودت یا اقایون اگه از قول خودته که ..حالتو سر جاش مییارم اگه از قول اقایان سیاسی حرف زدی تو چکاره ای که حرف میزنی مگه تو سخنگوی اونایی البته میدونم پاچه خوار اونایی ....
سه‌شنبه 7 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
zoroye iran - اتریش - وین . مغزت رد کرده خیلی بدبینی اگه بهت ثابت کنم من محمدم از تهران بالای 2سالم هست که پاندورا رو میشناسم 4.5 سالم هست که اینجا کامنت میزارم قبول میکنی که از پاندورا کم آوردی؟قبول میکنی لنگی هستی نه پرسپولیسی؟
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. خوب,بحث همین جا تموم شد.جوابی نداری.تازه من فقط 3تا سوال کردم.بازم هست.بقیه اش رو گذاشتم بعدا بگم اما دیگه لازم نیست.این صفحه رو save میکنم.هرجا دیدم دوباره داری قد قد میکنی,لینکش رومیذارم تا همه ببینند و قضاوت کنند که کی باخت.له شدی,درست مثل پارسال.هیچ جوابی واسه 3تا سوال نداری.هیچ لنگی نداره.واسه همینم حریف من نمیشند.تیم سوراخت جای دفاع براتون نذاشته.حالا واسه خالی شدن حرصت تهمت بزن و فحش بده.از اولشم عددی نبودی.از دوستای لنگیتم سوال کنی میگن تو کم اوردی.امتحان کن!دقیقا شد مثل پارسال
سه‌شنبه 7 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
pandora - المان - کلن . خدا صبرت بده با کی داری کلکل میکنی
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. توی هرموردی کل انداختی,کم اوردی!!1)بحث دایی و باقری و مهدوی رسید به اونجا که مال ننه باباشونند.هه!//2)بحث دربی که تابلو بی جوابی// 3)بحث افتخارات که کلی از جام تهران نوشتی با 6تا عنوان اسیا و مثال مادرید,لال شدی//4)بحث مربی که گند زدن 4تا مربی لنگی رو گفتم و افتخارات مربیهای ابی به استثنا منصوریان// 5)امیر که بهترین مربی ایرانه,هر کس میگه نیست دلیل و سند بیاره.اتهام الکی نشد جواب!هیچ کس قدر استیلی .....مال نیست.چرا داشت تیمش سقوط میکرد?اگه امیر با سونا جام میگیره چرا لنگیا با کلی کار و مصاحبه فجیع تر هیچی نمیشند.فقط از روی سوزش به امیر وصله میچسبونید//6)چند ساله تیمت زیر خیلی از تیمهاست.میگی نه?نشون بده نبوده!رنکینگ هم اینو تایید میکنه!!! ///خوب زورو کوچولو با تکرار اینکه من باختم به جایی نمیرسی.این حرفها همش ثبت شد.همه دیدند و در اینده هم میبینند
سه‌شنبه 7 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
zoroye iran - اتریش - وین . اولا برو پرنیان شمارم و برات گذاشتم اینجام آدرس لینک می زارم که همه ببینن آدرس واسه خبریه از یکی از باختای پرسپولیس مربوط به پنج‌شنبه 09 اکتبر 2008 - 18 مهر 1387 . عنوان خبر ابومسلم 4 پرسپولیس 3 . ببین چه تاخت و تازی میکردم به تمام لنگیا مثل توهم نبودم کم بیارم بگم بایکوت کردم . آدرس لینک:. https://www.iranianuk.com/article.php?id=32123. سند دارم راه فراری نداری با دم شیر بازی کردی.اون موقع پاندورا اصلا نبود تو سایت
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. از قول خودمه.200 بار دیگه هم میگم,همتون رو بی شعووووووور فرض کردندD:بچه ترسو,تو حتی جواب این حرف منم ترسیدی مستقیم بدی,باز اسم منو نیاوردی,تا اینکه نوشتم اگه مردی اسمم رو بیار ((:حالا جواب کل رو نداری بدی بینوا
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
. zoroye iran - اتریش - وین. توی هرموردی کل انداختی,کم اوردی!!1)بحث دایی و باقری و مهدوی رسید به اونجا که مال ننه باباشونند.هه!//2)بحث دربی که تابلو بی جوابی// 3)بحث افتخارات که کلی از جام تهران نوشتی با 6تا عنوان اسیا و مثال مادرید,لال شدی//4)بحث مربی که گند زدن 4تا مربی لنگی رو گفتم و افتخارات مربیهای ابی به استثنا منصوریان// 5)امیر که بهترین مربی ایرانه,هر کس میگه نیست دلیل و سند بیاره.اتهام الکی نشد جواب!هیچ کس قدر استیلی .....مال نیست.چرا داشت تیمش سقوط میکرد?اگه امیر با سونا جام میگیره چرا لنگیا با کلی کار و مصاحبه فجیع تر هیچی نمیشند.فقط از روی سوزش به امیر وصله میچسبونید//6)چند ساله تیمت زیر خیلی از تیمهاست.میگی نه?نشون بده نبوده!رنکینگ هم اینو تایید میکنه!!! ///خوب زورو کوچولو با تکرار اینکه من باختم به جایی نمیرسی.این حرفها همش ثبت شد.همه دیدند و در اینده هم میبینند
سه‌شنبه 7 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .عمرا من از تو کم بیارم مثل پارسال لهت میکنم حرف از پروژه و این چیزا نزن اصلا بهت نمی یاد یه ادم علاف بیکاری بیش نیستی و فقط چرندیات و حرفای صد من یه غاز میزنی 100 بار جواب سئوالاتتو دادن 1 بار جواب سئوالات منو ندادی هر وقت جواب کامنتهای قبلی منو دادی که کم اوردی و جوابی نداری رو دونه به دونه دادی بعد جوابتو میدم. افتاد اگه IQ جلبکیت در حد همینه و نمی فهمی چی مگم این مشکل خودته .من تا تواین سایت خورد شدنتو نبینم ولت نمیکنم
سه‌شنبه 7 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .من به تنهایی حریف 100 مثل تو میشم و احتیاج به شاهد و دوست هم ندارم تو برو که با 3 اسم کامنت میزاری و حریفم نمیشی. با های و هو کردن و مطرح کردن سئوالات یامفت نمیتونی مسیر کل کل کردن رو عوض کنی با حرفای 100 من یه غاز تمام کامنتهای قبلی منو جواب میدی بعدا اون هم شاید جواب سئوالهای مسخرتو دادم افتاد
سه‌شنبه 7 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . واقعا نا امیدم کردی میخوای با زبونه المانی بات صحبت کنم شاید بفهمی این جواب دادن با شماره تو جواب دادن من به سئالات قبلی تو بود من با شماره جوابتو دادن تو جواب منو با شماره جواب میدی من میگم کامنتهای قبلی منو جواب بده هر وقت جواب دادی بعدا جواب سئوالهای بچه گانتو میدم مطمئن باش 100 نفر هم باشید حریف من نمیشید بزار امتحاناتم تموم بشه بیچارتون میکنم
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
$persian$ - ایران - تهران . دمت گرم داداش.بچه زدن نداره.طرف رو خدا ضایع کرده.ما کی باشیم lo0ol
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
کی هست که نگه انتخاب استیلی یه سناریو مسخره بود?دایی برنامه میده!!! اول دایی انتخاب میشه!!!بعد مبلغ قرارداد رو می بخشه!!12 ساعت مهلت بش میدن.قبول نمیکنه سرمربی شه!استیلی امضا میکنه! جز اینکه همه هواداراشون رو بی شعور فرض کنند چه معنی میده این بازیا?من توهین کردم یا باشگاه و کمیته فنی و دایی!!!???!!!
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. خالی کن اره خالی کن ((: . گفتم که این لینک سند له و لال شدنت بود.هر جاببینم قد قد کردی لینکشو میذام همه ببینند چکارت کردم.والسلام
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. هییییییییس!!!یه بار3 یه بار 6تا سوال کردم.هیییییییس!!
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. هیچی رو بی جواب نذاشتم!!تو میگی مونده??دوباره بپرس.اینا بهونست کوچولو 3+6
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. خالی کن اره خالی کن ((: . گفتم که این لینک سند له و لال شدنت بود.هر جاببینم قد قد کردی لینکشو میذام همه ببینند چکارت کردم.والسلام
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. هییییییییس!!!یه بار3 یه بار 6تا سوال کردم.هیییییییس!!
سه‌شنبه 7 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. هیچی رو بی جواب نذاشتم!!تو میگی مونده??دوباره بپرس.اینا بهونست کوچولو 3+6
سه‌شنبه 7 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .وقت ندارم و خودمو خسته نمیکنم برو تمام کامنتای منو بخون و خودت پیدا کن و جواب بده جواب دادی که ok ندادی هم کل رو باختی گرچه من صد بار برات توضیح بدم و دلیل بیارم فایده ای نداره نمیگیری IQ پایینه دیر مییفته کامنت توهینتو گذاشتم باز جواب مسخره ای میدی و خودتو به کوچه علی چپ میزنی .6تایها و دسته 3 رفتن تا ابد میمونن ولی امار دربی تغییر میکنه ممکن چندتا دربی دیگه ما ببریم و جلو بیفتیم تعداد بردن جام و قهرمانی مهمتره که عقبید دربی ببرید و قهرمانی نبرید فایده ای نداره اصل جام و قهرمانی پرسپولیس 5تا از عربها خورد که خورد از تیمتون که نخورد از خودتون مایه بزار من فقط از تیم پرسپولیس حرف میزنم و از خودمون مایه میزارم اویزون تیمهای دیگه نباش ما 6تا زدیم شما چی دسته 3 و 6 تاییها تا ابد میمونه
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .این 3 و 6 یعنی لیگ دسته 3 که استق لال رفت و 6 یعنی 6تائیها درست فهمیدم
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .این 3 و 6 یعنی لیگ دسته 3 که استق لال رفت و 6 یعنی 6تائیها درست فهمیدم
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
pandora - المان - کلن . داداش تو فهمیدی این گفت من و تو یه نفریم با 2تا اکانت؟حالا هم که سند گذاشتم براش اصلا بروشم نمیاره. zoroye iran - اتریش - وین. حداقل یه سوتی بزن بفهمیم کم اوردی،تو از اونایی که اگه یکی گردنت و بگیره تا جایی که نتونی نفس بکشی تو اون لحظه تو چشای طرف نگاه کنی بگی،بگو غلط کردم یالا
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. کوچولو,5تای قطر و حسرت فینال اسیا هم ابدی شده براتون.مثل 5تا باخت پشت سر هم امسال با اختلاف زیاد.ازتیم خودم میگم:رفت و برگشت امسال نه 6تای 40سال پیشD:اینم ابدیه !!زودتر از تصورم وا دادی عزیزم.خسته نباشی چون زیاد سیاه کردی!حالا فهمیدی با کی طرف بودی?هی به خودت القا کن کل رو بردی.مطمئنا تو تنها کسی در این سایت هست که این نظر رو دارهD:گفتم که این لینک سند له و لال شدنت بود.هر جاببینم قد قد کردی لینکشو میذام همه ببینند چکارت کردم.امتحانات رو خوب بدی کوچولو(:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. 5+4+13+2 رو اگه فهمیدی//. 3+6 هم شماره باختنت بودD:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. کوچولو,5تای قطر و حسرت فینال اسیا هم ابدی شده براتون.مثل 5تا باخت پشت سر هم امسال با اختلاف زیاد.ازتیم خودم میگم:رفت و برگشت امسال نه 6تای 40سال پیشD:اینم ابدیه !!زودتر از تصورم وا دادی عزیزم.خسته نباشی چون زیاد سیاه کردی!حالا فهمیدی با کی طرف بودی?هی به خودت القا کن کل رو بردی.مطمئنا تو تنها کسی در این سایت هست که این نظر رو دارهD:گفتم که این لینک سند له و لال شدنت بود.هر جاببینم قد قد کردی لینکشو میذام همه ببینند چکارت کردم.امتحانات رو خوب بدی کوچولو(:.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
$persian$ - ایران - تهران. اره گرفتم محمد,گفتم که :دمت گرم داداش.بچه زدن نداره.طرف رو خدا ضایع کرده.ما کی باشیم lo0o
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .اراجیف تحویل دادن که نشود جواب حرف منطقی بزن هوچیگری و خودتو به در دیوار زدن که نشد جواب تیم ما 6 تا زده این تو تاریخ مونده 5تا عرب به شما ربط نداره هر وقت استقلولتون به ما این تعداد زد بعد از خودت مایه بزار کم مییاری جفنگیات تحویل نده تیم شما دسته 3 رفت تو تاریخ تیمتون ثبت شده .مگه ما به بوشهر 10تا زدیم پای شما ثبت شد که باخت 5تایی از عرب رو از افتخارات خودتون میدونی .خوردی حالا هستشو بنداز ارشیو میزاری به خداوندی خدا اگه نگاه کنم حتما چرنده خیلی زود داری محو میشی حالا حالا ها بات کار دارم صبر کن چند روز دیگه چه بلایی سرت بیارم تا هوس کل کردن از سرت بیفته .بیچاره استقلالیها هم تو رو حساب نمیکنن چون 1-شناختنت شعبونی2-تو استقلالی نیستی تو یکی مثل علی هستی طرفدار امیر مرغی هستی تو بوقچی امیری
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. توی یوتیوب بزن ://ناصر حجازی و علی دایی استاد و شاگرد Naser Hejazi and Ali Daie // تا ببینی اسطورت ازکجا اومده و کی کشفش کرده و توی کدوم تیم مطرح شده! راستی ناصرخان با محمدان بنگلادش,لنگ رو از اسیا حذف کرد,اینم ابدی شده.بنگلادش lo0ol
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. توی یوتیوب بزن ://ناصر حجازی و علی دایی استاد و شاگرد Naser Hejazi and Ali Daie // تا ببینی اسطورت ازکجا اومده و کی کشفش کرده و توی کدوم تیم مطرح شده! راستی ناصرخان با محمدان بنگلادش,لنگ رو از اسیا حذف کرد,اینم ابدی شده.بنگلادش lo0ol
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. هیییییییییییییس !!. (((((((((((((:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
حسرت فینال اسیا هم ابدی شده براتون.مثل 5تا باخت پشت سر هم امسال با اختلاف زیاد.ازتیم خودم میگم:رفت و برگشت امسال نه 6تای 40سال پیشD:اینم ابدیه !!محمدان بنگلادشم حذفتون کرد از اسیا.تو 6تا رومیگی از تیمت,منم رفت و برگشت رو.1-1 ((((((:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
زورو کوچولو,چند روز و سال دیگه تم میبینیم.مثل الانته بی جوااااااب لوله شدی
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
. zoroye iran - اتریش - وین. توی هرموردی کل انداختی,کم اوردی!!1)بحث دایی و باقری و مهدوی رسید به اونجا که مال ننه باباشونند.هه!//2)بحث دربی که تابلو بی جوابی// 3)بحث افتخارات که کلی از جام تهران نوشتی با 6تا عنوان اسیا و مثال مادرید,لال شدی//4)بحث مربی که گند زدن 4تا مربی لنگی رو گفتم و افتخارات مربیهای ابی به استثنا منصوریان// 5)امیر که بهترین مربی ایرانه,هر کس میگه نیست دلیل و سند بیاره.اتهام الکی نشد جواب!هیچ کس قدر استیلی .....مال نیست.چرا داشت تیمش سقوط میکرد?اگه امیر با سونا جام میگیره چرا لنگیا با کلی کار و مصاحبه فجیع تر هیچی نمیشند.فقط از روی سوزش به امیر وصله میچسبونید//6)چند ساله تیمت زیر خیلی از تیمهاست.میگی نه?نشون بده نبوده!رنکینگ هم اینو تایید میکنه!!! ///خوب زورو کوچولو با تکرار اینکه من باختم به جایی نمیرسی.این حرفها همش ثبت شد.همه دیدند و در اینده هم میبینند
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. زودتر از تصورم وا دادی عزیزم.خسته نباشی چون زیاد سیاه کردی!حالا فهمیدی با کی طرف بودی?هی به خودت القا کن کل رو بردی.مطمئنا تو تنها کسی در این سایت هست که این نظر رو دارهD:گفتم که این لینک سند له و لال شدنت بود.هر جاببینم قد قد کردی لینکشو میذام همه ببینند چکارت کردم.امتحانات رو خوب بدی کوچولو(:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . باز قافیه رو باختی مسیرو عوض کردی .دهنتو اب بکش بعد اسم ناصر خان بیار زود رنگ عوض نکن مثل افتاب پرست همه میدونن دایی ارادت خاص به ناصر خان داشت تو تازه به دوران رسیده به یوتیوب دست به دامن شدی باعث افتخار که دایی شاگرد ناصر خان بود ما پرسپولیسیها ناصر خان رو دوست داشتیم مرد بود نه مثل این رند کوتوله جم کن کاسه کوزتو امسال دهداری که پرسپولیسی بود شاگردان زیادی داشت حجازی هم همینطور یکیش دایی میخوای چیو ثابت کنی دایی شاگردحجازی بود ولی پرسپولیسیه حتما منکر پرسپولیسی دایی هم هستی درکت بیشتر ازاین نیست گفتم در حد جلبکی.قندلی هم شاگرد پروین بود و از پروین کپی میکنه ولی پروین لوطی بود امیرتون نالوطی و زیر ابزن و مافیای فوتباله .
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . ناصر خان از ادمای مثل تو متنفر بود . ازخودت و تیمت مایه بزار از امیر مرغیت مایه بزار محمدان چیش به تو استقلول مایه بزار 6تاییا دسته 3 ایها امسال کوچ میکنی تبریز دیگه. هر وقت امیر مرغیت به اندازه سلطان افتخار اورد بعد بیا شعر بگو .هر وقت مثل سلطان فهرمانی اسیا پکن 90 اورد بعد برو بوق بزن خیلی کوچیکی و خوب رنگ عوض میکنی ولی حنات رنگی نداره .سلام ما رو به علی و بقیه بوقچیها امیر مرغی برسون
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . باز قافیه رو باختی مسیرو عوض کردی .دهنتو اب بکش بعد اسم ناصر خان بیار زود رنگ عوض نکن مثل افتاب پرست همه میدونن دایی ارادت خاص به ناصر خان داشت تو تازه به دوران رسیده به یوتیوب دست به دامن شدی باعث افتخار که دایی شاگرد ناصر خان بود ما پرسپولیسیها ناصر خان رو دوست داشتیم مرد بود نه مثل این رند کوتوله جم کن کاسه کوزتو امسال دهداری که پرسپولیسی بود شاگردان زیادی داشت حجازی هم همینطور یکیش دایی میخوای چیو ثابت کنی دایی شاگردحجازی بود ولی پرسپولیسیه حتما منکر پرسپولیسی دایی هم هستی درکت بیشتر ازاین نیست گفتم در حد جلبکی.قندلی هم شاگرد پروین بود و از پروین کپی میکنه ولی پروین لوطی بود امیرتون نالوطی و زیر ابزن و مافیای فوتباله .
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . باز کم اوردی شروع کردی شعر گفتن برو که استقلالیها هم قبولت ندارن .اسم ناصر خان نیار تا دیروز زیر علم قندلی بودی و سینه چاک میدادی الان کم اوردی استقلالیها هم رنگیت کردن حربه رو عوض کردی از نام ناصر خان استفاده کردی بچه تو که عددی نیستی اون گندهاتون از نام حجازی و بیماریش استفاده کردن و عکاس بردن به خاطر شهرت تو از اینکه کم اوردی مسیر عوض کردی سمت ناصر خان رفتی ما پرسپولیسیها بیشتر از شما افتاب پرستها ناراحت شدیم و عکس اون خدا بیامرز رو رویسینه زدن اسطوره فساد حتی زنگ به خانواده حجازی نزد و تسلیت نگفت بوقچی قلعه مرغی برو تبریز بوقتو بزن حنات رنگی نداره
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. زودتر از تصورم وا دادی عزیزم.خسته نباشی چون زیاد سیاه کردی!حالا فهمیدی با کی طرف بودی?هی به خودت القا کن کل رو بردی.مطمئنا تو تنها کسی در این سایت هست که این نظر رو دارهD:گفتم که این لینک سند له و لال شدنت بود.هر جاببینم قد قد کردی لینکشو میذام همه ببینند چکارت کردم.امتحانات رو خوب بدی کوچولو(:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. توی هرموردی کل انداختی,کم اوردی!!1)بحث دایی و باقری و مهدوی رسید به اونجا که مال ننه باباشونند.هه!//2)بحث دربی که تابلو بی جوابی// 3)بحث افتخارات که کلی از جام تهران نوشتی با 6تا عنوان اسیا و مثال مادرید,لال شدی//4)بحث مربی که گند زدن 4تا مربی لنگی رو گفتم و افتخارات مربیهای ابی به استثنا منصوریان// 5)امیر که بهترین مربی ایرانه,هر کس میگه نیست دلیل و سند بیاره.اتهام الکی نشد جواب!هیچ کس قدر استیلی .....مال نیست.چرا داشت تیمش سقوط میکرد?اگه امیر با سونا جام میگیره چرا لنگیا با کلی کار و مصاحبه فجیع تر هیچی نمیشند.فقط از روی سوزش به امیر وصله میچسبونید//6)چند ساله تیمت زیر خیلی از تیمهاست.میگی نه?نشون بده نبوده!رنکینگ هم اینو تایید میکنه!!! ///خوب زورو کوچولو با تکرار اینکه من باختم به جایی نمیرسی.این حرفها همش ثبت شد.همه دیدند و در اینده هم میبینند.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
بنگلادش با ناصر استقلالی له کردتون.رفت و برگشت 89.عقده فینالیها
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. خیلی قابل ترحمی,همینD: یه لنگی بیار بگه تو کل رو بردیD: هییییس !
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. حرفم هیچ وقت عوض نشده.تو منگ میزنی.صد دفعه گفتم :محبوبیت وشخصیت ناصر,جام و دربی امیر ((:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. تو که وقت چرت نوشتن داری.تند تند میای.به جای دری وری جواب بده.بگو جواب ندارم که بدم ((: میگم سوالهاتو کپی کن.میگی درس دارم((: چه لینکی شد این لینکککککککک.تا ابد نشون همه میدمشD:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
. zoroye iran - اتریش - وین. توی هرموردی کل انداختی,کم اوردی!!1)بحث دایی و باقری و مهدوی رسید به اونجا که مال ننه باباشونند.هه!//2)بحث دربی که تابلو بی جوابی// 3)بحث افتخارات که کلی از جام تهران نوشتی با 6تا عنوان اسیا و مثال مادرید,لال شدی//4)بحث مربی که گند زدن 4تا مربی لنگی رو گفتم و افتخارات مربیهای ابی به استثنا منصوریان// 5)امیر که بهترین مربی ایرانه,هر کس میگه نیست دلیل و سند بیاره.اتهام الکی نشد جواب!هیچ کس قدر استیلی .....مال نیست.چرا داشت تیمش سقوط میکرد?اگه امیر با سونا جام میگیره چرا لنگیا با کلی کار و مصاحبه فجیع تر هیچی نمیشند.فقط از روی سوزش به امیر وصله میچسبونید//6)چند ساله تیمت زیر خیلی از تیمهاست.میگی نه?نشون بده نبوده!رنکینگ هم اینو تایید میکنه!!! ///خوب زورو کوچولو با تکرار اینکه من باختم به جایی نمیرسی.این حرفها همش ثبت شد.همه دیدند و در اینده هم میبینند///.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
zoroye iran-اتریش:دوست نازنین،از اینکه یک تنه،اشک این کیسه هارا در آوردی،و حسابی‌ آنهارا .سوزندی،،،حال می‌کنم‌های حال می‌کنم،،،این ها کل کل فوتبالی را که واسه شوخی‌ و تفریح هست را ،با جنگ و توهین اشتباه گرفتن.یکی‌ یه دونه‌ای زورو جان.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
اقایون کافه تعطیله, پیکاتون رو جمع کنید صلوات ختم کنید .:))نه قرمز ,نه ابی ,فقط سرخ اناری :))
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
. zoroye iran - اتریش - وین. ببین ترسو,خواستم حالیت شه دایی جونت توی لنگ,نشد دایی!خواستم حالیت شه لنگ نساخته اش!//نظر من در مورد ناصر خان و امیر,هیچ وقت عوض نمیشه.من کی و کجا به حجازی بد گفتم?نشونم بده.اگه نه چرت نگو!گفتم خیلیها حسودی کرد.هنوزم سر حرفمم//کدوم استقلالی منو رنگی کرده?اون طرفدار فهیم صنعت نفته!قبلا هم با هم بحث کردیم.هیچ استقلالی افتخارات امیر رو نادیده نمیگیره !!مگه اینکه استقلالی نباشه//حالا تو یه لنگی پیدا کن اینجا رو بخونه و بگه تو کل رو بردی!!//تنها چیزی که از تیمت میگی 6-0 هست.منم میگم رفت و برگشت امسالD://میگی دسته 3.میگم 5تای قطر!مگه لنگ ما رو برد دسته 3??///حالا4سال زیر ما بودن و دربی ها بماند!بنگلادش با یه اس اسی حذفتون کرد!حالا دیدی از تیم خودم میگم!!! 5تا باخت پشت هم پیشکش!//2 بارم قهرمان اسیا شدیم.کافی بود?D: حالا باز و باز و باز سوالها رو میذار.همه ببینندش((:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
. zoroye iran - اتریش - وین. محمد یه جمله گفت باید با طلا نوشتش : تو از اونایی که اگه یکی گردنت و بگیره تا جایی که نتونی نفس بکشی تو اون لحظه تو چشای طرف نگاه کنی بگی،بگو غلط کردم یالا /// هر کس جای تو بود الان بعد از باخت فجیعانه دهنش رو می بست.اما خوشحالم چون هرچی بیشتر دست و پا میزنی,بیشتر میری توی باتلاق.پرررویی باعث میشه بیشتر ضایع کنمت.سرگرمم کردی و میخندونیم.جون من ادامه بده همین رویه روD:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
katrina - اسکاتلند - گلاسگو. دیدی چه جوری لوله شد کتیD:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
$persian$ - ایران - تهران. محمد,جوکر سایت اومده جک میگه اینجا.بدبخت به اب و اتیش میزنه جوابشو بدم
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
katrina - اسکاتلند - گلاسگو .کاترین جان من باید این بوقچی قلعه مرغی رو ..گل بگیرم
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
nader46 - انگلیس - لندن .فدای تو یه عالمه. این بوقچی قلعه مرغیه مرتب رنگ عوض میکه به افتاب پرست گفته زکی خدایش شاهد باشید چطور کم اورده و این شاخه اون شاخه میپره در مورد ناصر خان و دایی خفه شد پرید به یه موضوع دیگه فکر میکنه منو مچل میکنه خودش عمریه مچله
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن.100 بار به سئوالات تکراریت جواب دادم دیگه جواب تکراری نمیدم حالا اگه خودتو به 4 قسمت مساوی تقسیم کنی فایده نداره .کم اوردی گریه نکن با دوتا بوق حلش میکنی.لینک برو بزار حالشو ببر تا اخر عمرت به هر جفنگییاتت جواب دادم تو برو کامنتای منو دونه دونه بخون بعد که جواب دادی بیا قد قد کن .تمام اون شماره ها رو جواب دندان شکن دادم بهت همه هم شاهدن واقعا شرم اوره که تو دایی مهدوی کیا و کریمی رو پرسپولیسی نمی دونی.باز نمیفهمی چند بار تکرار کنم بنگلادش چیش به استقلال از تیمتون مایه بزار شیپورچی6 تایها دسته3 ایها گیریم ما 20تا از بنگلادش خوردیم چیش به تو برو جوجه وقچی وقتی میگمiq در حد جلبکه نمیگیری ما 6تا به شما زدیم ازخودت مایه بزار نه از محمدان مگه ما 10تا به شاهین بوشهر زدیم مگه به شما میگیم دهتائیها ...به شقیقه چه ربط داره
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن.تو بگو کم اوردم ولی همه شاهدا سوسک شدی
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن.بیبین خداوکیلی سکته نکنی بعد عذاب وجدان بگیرتم هزیون میگی 100 بار اون جفنگییاتتو جواب دادم باز میگی جواب ندادم بخداوندی خدا تو بیماری سنگ کلیه مغزی داری چند بار نوشتم سئوالات تکراری نکن هر جا کم میاری سئوالات گذشته رو که 100 بار جواب دادمو که مثل تو شعبون بیمخ نیستم که جواب بدم راستی قیمت بوقچی شدن سیری چنده کوچلو ..شیپورتوبزن.همه در اینده میبینن اخه مگه مردم بیکارا جفنگیات تو رودر اینده بخونن مگه تو غیر ازبوقچی دون پایین هستی. من هر وقت بخوام استراحت کنم مییام حالتو میگیرم 2-3 دقیقه بعد دوباره درس میخونم چند روز دیگه 24 ساعته بیچارت میکنم الان روزای خوش خشونته
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .چرا سئوالاتمو کپی کنم هستن میتونی بری بخونی من وقت استراحتمو نمیزارم برای کپی وقتم فقط برای حال کردن با تو میزارم هاهاها.
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .دوست عزیز پرسپولیسیم nader46 - انگلیس - لندن گفت که کل رو بردم . خجالت بکش برو بوقچی
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
pandora - المان - کلن..ایول..این بچه پررو معلوم بود چیزی بارش نیست ولی خودش خیال میکرد بارشه که حالیش شد:)اگه لنگیا عقل داشته باشن با اون افتخارات ناچیز باشگاشون نمیان با یک استقلالی کل کنن:)
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
هنوز دارم به این جوکر میخندم((: توی سایت کسی قدر زورو فحش نمیده و توهین نمیکنه.همشم کتبی هست!زورو جز من جواب کسی رو نمیده.جواب نداره,یه بایکوت میگه وخلاص ! persian$ ضایع کردش,به رو خودش نیاورد((: جواب منم که میده همش چرت میگه.این بالا معلومه جواب نداره واسه حرفهای من.لوله شده.اونوقت جوکر میاد میگه زورو یه تنه همه رو حریفی((: با یه نفر کل کل میکنه که منم و اینم که باخته حسابی.مگه اینکه کسی کور باشه این بالا رو نبینهD:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
هنوز دارم به این جوکر میخندم((: توی سایت کسی قدر زورو فحش نمیده و توهین نمیکنه.همشم کتبی هست!زورو جز من جواب کسی رو نمیده.جواب نداره,یه بایکوت میگه وخلاص ! persian$ ضایع کردش,به رو خودش نیاورد((: جواب منم که میده همش چرت میگه.این بالا معلومه جواب نداره واسه حرفهای من.لوله شده.اونوقت جوکر میاد میگه زورو یه تنه همه رو حریفی((: با یه نفر کل کل میکنه که منم و اینم که باخته حسابی.مگه اینکه کسی کور باشه این بالا رو نبینهD:
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoro ریزه,محمد و اشکان رو دیدی که ((:چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.کاملا معلومه کی جواب نداره و لوله شده !! توی همه لینک ها هر جا قد قد کنی,این 6تا سوال رو مدام کپی میکنم تا همه ببینند هیچ جوابی واسش نداری.هر لنگی جز تو هم اگه جواب داره بیادD: به خدا روحیه ام رو عوض کردی.هیچ کمدینی نمیتونه اینجوری بخندونم.جمله طلایی محمد یادت باشه,تصورش که میکنم از خنده میترکم((:جواب دایی و حجازی و بنگلادش و ...همه رو اون بالا دادم.ارزوی اینکه بی جواب بمونی رو به گور میبری.دیکته بنویس.پیش بینی کن lo0ol
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

pandora - المان - کلن
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول. این بینوا واقعا قابل ترحم هست.واقعا مغز مرغ از مغز این بابا فعال تره.طبل توخالیه با اون پیش بینی هاش
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. توی هرموردی کل انداختی,کم اوردی!!1)بحث دایی و باقری و مهدوی رسید به اونجا که مال ننه باباشونند.هه!//2)بحث دربی که تابلو بی جوابی// 3)بحث افتخارات که کلی از جام تهران نوشتی با 6تا عنوان اسیا و مثال مادرید,لال شدی//4)بحث مربی که گند زدن 4تا مربی لنگی رو گفتم و افتخارات مربیهای ابی به استثنا منصوریان// 5)امیر که بهترین مربی ایرانه,هر کس میگه نیست دلیل و سند بیاره.اتهام الکی نشد جواب!هیچ کس قدر استیلی .....مال نیست.چرا داشت تیمش سقوط میکرد?اگه امیر با سونا جام میگیره چرا لنگیا با کلی کار و مصاحبه فجیع تر هیچی نمیشند.فقط از روی سوزش به امیر وصله میچسبونید//6)چند ساله تیمت زیر خیلی از تیمهاست.میگی نه?نشون بده نبوده!رنکینگ هم اینو تایید میکنه!!! ///خوب زورو کوچولو با تکرار اینکه من باختم به جایی نمیرسی.این حرفها همش ثبت شد.همه دیدند و در اینده هم میبینند///.
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

pandora - المان - کلن
زورو که حرفی نداره.هر لنگی دیگه ایی واسه حرفهای من جواب داشت,بیاد وسط,خوشحال میشمD: بیاید کمکش کنید
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول .یک کلمه از مادر عروش تو اصلا در حدی نیستی بخوام جوابتو بدم گنده میشی ولی برای خالی نبودن عریضه بهت بگم که به روباه میگن شاهدت کیه میگه دمم
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . برو بشین از روزی که امدی تو این سایت و کامنتاتو بخون ببین به چند نفر گیر دادی و توهین کردی و کامنتهای خودتو بخون و کامنتهای منو بخون ببین کی کم اورده و کی جوابهای ابلهانه داده من حاظرم چند روزه دیگه 100 مثل تورو بترکونم میگی نه صبر کن میبینی
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . .باز نمیفهمی چند بار تکرار کنم بنگلادش چیش به استقلال از تیمتون مایه بزار شیپورچی6 تایها دسته3 ایها گیریم ما 20تا از بنگلادش خوردیم چیش به تو برو جوجه وقچی وقتی میگمiq در حد جلبکه نمیگیری ما 6تا به شما زدیم ازخودت مایه بزار نه از محمدان مگه ما 10تا به شاهین بوشهر زدیم مگه به شما میگیم دهتائیها ...به شقیقه چه ربط داره جواب چرا نمیدی کم اوردی گریه نکن میگذره
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن . مادر زایده نشده گردن منو بگیره اگه .... برا من شکولاتی ابنباتی وقتی نمیفهمی و 10000000000000بار جواب هر چرندیات دادم باز مخت ارور میزنه مشکل من نیست شیپور چی اگه فکر میکنی به هر سئوال تکراری مدام جواب بدم کورخوندی تو کل رو باختی سئوالهای تکراری میپرسی.تو مگه نگفتی ناصر خان حسودی امیر مرغی رو میکرد و بقیه پیشکسوتان استق لول هم حسودن.
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
pandora - المان - کلن .اگه ...یه سری به کامنتام بزنی جواب تمام سئوالات تکراری و 100 من غازتو میگیری بعد معلوم میشه کل رو کی باخته ریزی اینقدر که با چشم مسلح هم نمیشه دیدت تو ورزشگاه یادگار امام تبریز بوقتو بزن که قندلی بیقراره
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. زورو کوری مگه?گفتم: تنها چیزی که از تیمت میگی 6-0 هست.منم میگم رفت و برگشت امسالD: پس شدیم 1-1 اوکی//میگی دسته 3.میگم 5تای قطر!مگه لنگ ما رو برد دسته 3??دسته 3 ما کار تیم تو نبود.5تای قطر هم ار تیم ما نبو///حالا4سال زیر ما بودن و دربی ها بماند!بنگلادش با یه اس اسی حذفتون کرد!محمدان بدون ناصر چی بود?پس اینم یه استقلالی کرد!!!حالا دیدی از تیم خودم میگم!!! 5تا باخت پشت هم پیشکش!//2 بارم قهرمان اسیا شدیم.کافی بود?D: چندتا دیگه از تیمم بگم.واسه هر حرف 3تا جواب دارم.زورو زودتر امتحانات رو بده.میخوامتlo0ol
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
zoroye iran - اتریش - وین..کرکرخنده باز توهم زدی خودتو گنده فرض کردی:))پررو همه دیدن ضایع شدی باز میای حرف میزنی:))
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

pandora - المان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین. بیسواد دیکته حاضر رو هم به دیکته الاف اضافه کن.بگو دوست دخترت بهت بگه.نوشتی حاظر loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
پنج‌شنبه 9 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.