احمدی‌نژاد : جعبه سیاه هولوکاست و ۱۱ سپتامبر گشوده شود


احمدی‌نژاد : جعبه سیاه هولوکاست و 11 سپتامبر گشوده شود

محمود احمدی نژاد گشایش جعبه سیاه هولوکاست و 11 سپتامبر را خواستار شد و گفت: اگر این جعبه سیاه گشوده شود بسیاری از حقایق روشن خواهد شد.

به گزارش ایرنا،‌ احمدی نژاد امروز در مراسم افتتاحیه کنفرانس بین المللی مبارزه جهانی با تروریسم که با شرکت سران و مقامات عالی رتبه و کارشناسان برجسته از 80 کشور جهان در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است،‌ افزود:‌ بسیار متاسف هستیم که علی رغم مطالبات جهانی،‌ دولت آمریکا اجازه این کار را صادر نکرده است.

وی با بیان این که حادثه 11 سپتامبر با ماجرای هولوکاست شباهت بسیاری دارد، اظهار داشت: دولت آمریکا دو سال پس از حادثه ای که بهانه اشغال دو کشور، کشته ، مجروح و آواره کردن ملتها و فقر و عقب ماندگی منطقه شده است، در اثر فشار افکار عمومی، گروهی را مامور بررسی علل ماجرای 11 سپتامبر کرد اما پس از ده سال، همچنان اصل واقعیت از مردم آمریکا و دنیا پنهان نگه داشته می‌شود.
وی ادامه داد: برخی معتقدند که هدف از ماجرای 11 سپتامبر، ایجاد فضای تنفس برای رژیم جعلی صهیونیستی ، تقویت ناامنی در کشورهای منطقه و انحراف افکار عمومی آمریکا از اوضاع نامناسب مالی و اقتصادی این کشور و پرکردن جیب سرمایه داران جنگ طلب و بی فرهنگ بوده است.

** متن کامل سخنرانی دکتر احمدی نژاد در اجلاس بین‌المللی مبارزه جهانی با تروریسم به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

رؤسای محترم جمهوری – نخست وزیران محترم
وزرا و رؤسای محترم نمایندگیهای حاضر
عالیجنابان، خانمها و آقایان
- خداوند بزرگ را به خاطر تشکیل این اجتماع مهم سپاسگزارم و صمیمانه از حضور همه شما در خانه خودتان ایران تشکر می‌کنم.
دوستان
همه ما در فرضهای زیر هم نظر هستیم :
- موضوع تروریسم دغدغة مشترک امروز همه کشورهاست.
- وسعت تروریسم امروزی قابل قیاس با گذشته نبوده و آسیبهای ناشی از آن به سادگی قابل جبران نیست.
- امنیت همه ملتها و کشورها از ناحیه این پدیده در معرض تهدید است.
- مبارزه با تروریسم نیازمند درک و عزم مشترک جهانی است.
سئوالات مهمی هم پیش روی ماست.
- ریشة اصلی یا ریشه‌های اصلی پدیده تروریسم چیست؟
- تروریسم در خدمت چه کسانی و علیه چه کسانی است؟
- اشکال مختلف تروریسم و راههای مقابله با آن کدامند؟
- بدون تردید تروریسم ناشی از انحراف فکری و انحطاط اخلاقی و میل به سلطه بر دیگران و نمودی از جهل و خودخواهی و خروج از دایرة عدالت و ارزش‌های انسانی است.
- حاکمان و گروهها و انسانهای پایبند به عدالت و ارزشهای حقیقی دینی و انسانی هرگز نیازمند چنین اقدامات ضد بشری نبوده‌اند.
همکاران عزیز
خداوند انسان را از روی لطف خلق کرده ، او را بر سایر موجودات برتری داده و همه عالم را برای او خلق کرده است. از او خواسته است که در مسیر عدالت، کرامت و محبت و احترام به حقوق دیگران گام بردارد. او را تشویق کرده است که منافع و توان خود را در خدمت سعادت و آرامش دیگران قرار دهد.
- در کتاب آسمانی قرآن کریم خداوند فرموده است :
'اگر کسی بی‌گناهی را بکشد مثل این است که همه مردم را کشته است و اگر کسی موجب نجات و زندگی فردی شود مثل این است که همه مردم را حیات بخشیده است.'
- شاید علت آن باشد که با کشتن یک بی‌گناه، انسانیت کشته می‌شود و با احیای یک انسان، انسانیت احیا میگردد.
- همه زحمات و مجاهدت‌های پیامبران الهی و مصلحان عالم برای هدایت و عدالت و شکوفایی انسانیت و رساندن انسانها به قله‌های کمال انسانی و در حقیقت احیای آنان بوده است.
- هر اقدامی که مخالف عدالت و کرامت انسانی باشد، از جمله کشتن بیگناهان، ظلم و ستم بر همه بشریت است و در پیشگاه خداوند و پیامبران و همه انسانها زشت و محکوم است.
- فقر و تبعیض و تحقیر انسانها و ملتها ریشه اصلی تروریسم است و پیروان شیاطین، زورگویان و منحرفان از حقیقت هستند که برای تحقق اهداف غیرانسانی خود به تروریسم رو می‌آورند.
و اما تروریسم در خدمت چه کسانی و علیه چه کسانی است؟
- امروز به وضوح مشاهده می شود که شکست خوردگان در برابر منطق انسانی و عدالت و پاکی به تروریسم متوسل می‌شوند تا با ایجاد ناامنی و در هم شکستن، اتحاد و اقتدار ملتها مانع از رشد و پیشرفت ملتها شده و بر منابع و سرنوشت آنان مسلط شوند.
- ملتها را از انسانهای فرهیخته، رهبران و مدیران شایسته محروم کنند تا خودشان مقدرات آنان را به دست گیرند و یا دست‌نشاندگان خود را بر آنان تحمیل و یا حداقل دولتها را وادار کنند تا به آنان امتیازات سیاسی و اقتصادی واگذار کنند.
- بنابراین تروریسم بر ضد منافع مردم و در خدمت قدرت طلبان بی‌فرهنگ است و هر جا پدیده ترور مشاهده می شود درورای آن دستهای ناپاک آنان دیده می‌شود.
در دهه‌های اخیر اشکال گوناگونی از تروریسم پایه‌گذاری شده است.
- از مهمترین آنها در شکل سازمان یافته تحمیل دولت جعلی و اشغالگر صهیونیستی است.
- صهیونیستها با ترویج نژادپرستی، تروریسم را تئوریزه کردند. آنان برای بقای استیلای نامشروع خود، خون و اموال و سرزمین دیگران را مباح اعلام کردند. حمله به روستاها و آبادی‌های بیدفاع فلسطین، لبنان، سوریه و اردن، کشتن مردان و زنان و کودکان بی‌سلاح، نظیر دیریاسین، صبرا و شتیلا و در جنین و غزه و قانا و ترور رهبران فلسطینی در داخل و خارج سرزمین اشغالی و اشغال سرزمین و تهدید دائمی دیگران و برپایی چند جنگ بزرگ و ترور دانشمندان فیزیک ایران همه از مظاهر آشکار تروریسم دولتی است.
- سازمان و شبکه صهیونیسم بین الملل هرجا که ضرورت بداند از ترور استفاده می‌کند.
-از اشکال دیگر تروریسم از طریق ترویج اندیشه‌های افراطی، جذب افراد فقیر و بی‌اطلاع و سازماندهی و آموزش آنان و سازماندهی شبکه‌های تروریستی در سایر کشورها است.
- شبکه‌های مزبور به آسانی از انسانها قربانی می‌گیرند.
امروز تعدادی از کشورهای منطقه، گرفتار شبکه‌هایی هستند که برخی از آنها هزاران عضو و یا طرفدار دارند.
- دولت آمریکا و متحدانش آشکارا با استفاده از منابع مالی برخی از همپیمانان منطقه‌ای خود از شبکه‌های مزبورحمایت و استفاده می‌کنند.
- آنان تصور می‌کردند همیشه می‌توانند بر شبکه‌های مزبور مسلط باشند اما امروز بخشی از همین شبکه‌ها خارج از نفوذ دولت آمریکا و متحدینش دست به عملیات می‌زنند و به چالشی علیه خود آنان تبدیل شده‌اند.
- شکل دیگر توسعه تروریسم، انجام اقدامات تروریستی در داخل سرزمین برای ایجاد بهانه لشکرکشی به سرزمین دیگران است.
- به لحاظ نحوه برخورد و بهره‌برداری، حادثه یازده سپتامبر بسیار شبیه ماجرای هلوکاست است.
- دولت آمریکا پس از دو سال از حادثه‌ای که بهانه اشغال دو کشور و کشته و مجروح و آواره شدن میلیونها نفر و فقر و عقب افتادگی مردم منطقه شد، در اثر فشار افکار عمومی، گروهی را مأمور بررسی آن کرد اما بعد از ده سال همچنان اصل واقعیت از مردم آمریکا و دنیا پنهان نگه داشته شده است.
برخی معتقدند هدف از ماجرای 11 سپتامبر ایجاد فضای تنفس برای رژیم صهیونیستی و تقویت ناامنی در کشورهای منطقه و انحراف افکار عمومی مردم آمریکا از اوضاع نابسامان اقتصادی و البته پرکردن جیب سرمایه داران جنگ طلب و بی‌فرهنگ بوده است.
- اگر جعبه‌ سیاه هلوکاست و 11 سپتامبر گشوده شود خیلی از حقایق روشن خواهد شد.
- بسیار متأسفیم که علیرغم مطالبات جهانی هنوز دولت آمریکا اجازه این کار را نداده است.
شکل دیگری از تروریسم، تروریسم اقتصادی است.
- تسلط بر مراکز اقتصادی جهانی و سلطه دلار زمینه غارتهای بی‌سابقه را فراهم کرده است.
- بدهکارترین کشورها، کشورهای سرمایه‌داری جهانی‌اند و سلطه جهانی دلار و در محدوده‌هایی یورو زمینه جبران کسری بودجه‌ها و هزینه‌های نجومی اقدامات نظامی و توسعه طلبی از جیب دیگر ملتها و انتقال مشکلات به دیگران و چپاول ثروت آنان را فراهم کرده است.
- این یکی از بدترین اشکال تروریسم است.
- برخی گزارشها از خلق و انتشار بیش از 32 هزار میلیارد دلار بدون پشتوانه طلا و یا ارز معادل، توسط دولتهای آمریکا در اقتصاد جهانی حکایت دارد.
دوستان عزیز
گسترش تروریسم در جهان حاکی از شکست اندیشه‌های مادی و نظامات سیاسی و اقتصادی حاکم بر جهان و ناشی از گسترش بی‌عدالتی و فاصلة طبقاتی است.
- ناکارآمدی تئوریهای سیاسی و اقتصادی و ساختارهای جهانی مبتنی بر انسانِ منهای خدا و معنویت و اخلاق، سردمداران نظام سلطه را به سوی استفاده از تروریسم به عنوان راه رسیدن به مطامع خود سوق داده است.
- امروز سیاستهای اقتصادی آنان که مبتنی بر تأمین سود حداکثری گروههای قدرت و ثروت و سیاستهای فرهنگی آنان که مبتنی بر لذت حداکثری خودشان است، نه تنها نمی‌تواند چالشهای پیش روی بشر را حل کند بلکه خود از عوامل ایجاد آنهاست.
- به راستی چه کسانی از نظامات اقتصادی و سیاسی حاکم بر جهان سود می‌برند؟
- آیا امیدی برای ملتها در اتکاء به این نظامات و سازمانها باقی مانده است؟
- آیا رهبران ناکارآمد دولتهایی نظیر آمریکا و متحدان او می‌توانند مورد اعتماد و اتکا ملتها باشند؟
- آیا زمان آن فرانرسیده که اندیشه و راه‌کارهای جدیدی ارائه و نظامهای تبعیض آلود فعلی کنار گذاشته شود؟
- آیا وقت آن نرسیده است که رهبران و ملتهای مستقل دست در دست هم و با کمک دیگر دلسوزان و با ابتکارات انسانی، حقوق ملتها را استیفا و دست چپاولگران را از سرنوشت ملتها کوتاه کنند؟
- آیا ما نمی‌توانیم با اتکا به فرهنگ و اندیشه‌های الهی و انسانی خود که وحدت، پاکی، عدالت و عشق را فریاد می‌کنند و ریختن خون یک انسان بیگناه را معادل ریختن خون همه انسانها می‌دانند، با همکاری خود فضای جهانی را به نفع صلح و عدالت و خداپرستی تغییر دهیم.
- آیا نمی‌توانیم دوستی، برادری، خیرخواهی و عدالت را جایگزین تروریسم و تبعیض و تهدید نمائیم.
- تاریخ و فرهنگ، اندیشه، دوستی و صمیمیت ملتهای بزرگ ما و عزم و اراده ما سرمایه بزرگی است که می‌توانیم با اتکاء به آن وضعیت جهان را تغییر دهیم.
- بیائید در این مسیر پیش قدم شویم. بی‌تردید همه انسانهای فرهیخته و دلسوز و آزادگان و عدالت طلبان و خداپرستان در این مسیر همراه خواهند شد.
- بالاتر از همه خداوند یاور ماست و به وعده راستین او در برقراری توحید و عدالت اطمینان داریم.
پیشنهاد می‌نماید با تشکیل دبیرخانه دائمی، این اجلاس سالانه در یک کشور و با دستور کار معین تشکیل و با همفکری همه انسانها و دولتهای مستقل تلاش کند :
- تعریف واحد و مشترک از تروریسم و ریشه‌ها و عوامل آن ارائه نماید.
- راهکارهای روشن و عملیاتی برای مبارزه متحد علیه تروریسم ارائه دهد.
- عزم جهانی را برای یک مبارزه واقعی و اثرگذار بسیج نماید.
- سازوکارهای تبعیض آلود ، معیوب و استعماری زمینه ساز تروریسم را با کمک همگان به نفع عدالت، اخلاق و ملتها اصلاح نماید.
همکاران عزیز
- این روزها در ایران سالگرد عزیزانی گرامی داشته می‌شود که مظلومانه توسط گروههای تروریست به شهادت رسیده‌اند.
- 72 نفر از مسئولین کشور در یک عملیات به شهادت رسیدند.
- رهبری انقلاب نیز در یک عملیات تروریستی مجروح شدند.
- طی سه دهه بیش از 16 هزار نفر از مردم بیگناه ایران به دست تروریستها به شهادت رسیده‌اند.
- متأسفم که افراد و گروههای عامل این حوادث مورد حمایت آشکار برخی دولتهای اروپایی و برخی سیاستمداران آمریکایی هستند.
- ملت بزرگ ایران که خود از قربانیان اصلی تروریسم است، آمادگی دارد تا در این مبارزه مقدس در کنار سایر ملتها و دولتهای مستقل و انسانهای آزاده و عدالتخواه باشد.
همه شواهد نشان میدهد جهان تشنه چنین آرمانی و در انتظار روزی است که صالحان برجهان حکم فرما شوند و عطر توحید و عدالت و صلح جهان را پرکند.
بار دیگر از حضور میهمانان گرانقدر تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم اقامت خوبی در ایران داشته باشید.
از خداوند متعال سلامت و موفقیت شما و همه ملتها و این اجلاس را خواستارم.

khosh bavar - ایران - یزد
ایا برای این یهودیهای امروزی دردناک نیست که پدر و مادرشان را فقط به خاطر دینشان روانه تنور ادمسوزی کردند و کسی ( احمقی نژاد ) از کشور و دین دیگر امده و ادعای دیگری دارد و بر سر تعداد 2 یا 4 میلیون " انسان " کشته شده جر و بحث میکند ولی برای 2 طفلان مسلم بعد از 1400 سال گریه ها میکنند و ارزش این 2 انسان را بیشتر و مهمتر از 2 میلیون انسان یهودی میپندارند,این موضوع همانند ان است که کسی به مردم ایران توجیه و توصیف کند که چنگیزخان مغول ادم رعوفی بود و چنین جنایتی که در حق ایران و مردم و فرهنگش کرده, دروغ محض میباشد ! شاید ساندیسخوران سایت عصبانی نشوند ولی این بزرگترین " جعل " تاریخ میباشد و جنایت و خیانتی است در حق ما و فرهنگ ما, پس شاد و پیش خود حساب باشیم .
شنبه 4 تیر 1390

tanhaee - ایران - اصفهان
آخه مرتیکه...تو اول جعبه سیاهه برنده شدنت تو انتخابات را باز کن بعد دنبال جعبه هولوکاست و ۱۱ سپتامبر بگرد
شنبه 4 تیر 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. به امید آن روزی که ریشه تو و امسال تو حیف لغت انسان ولی‌ موجود زنده و اقدی دروغ گو قاتل و بی‌ همه چیز از کشور عزیز ایران و جهان کنده شود که آن عدالت و عدلی که تو پرچم دارن آن باشی‌ و آن دینی که تو از آن بخوای تبلیغ کنی‌ کم انسان بی‌ گناه در این ۲ سال آخر به خاطر آزادی و حق اجتماعی کشته و تو ناا مرد اقدی کوچولو که اکثر دیکتور‌های آدم کوچولو هیتلر موسولینی نپئولن و و بیمار بودند و تو هنوز دم از عدالت و سعی‌ و کوشش با بحث‌های هلکس و ۱۱ سپتامبر دیدی جهانیان و مردم ایران عزیز را از دزدیهی اقتصادی پشت پرده و کشت کشتار آذر اذیت‌ها شکنجه‌ها و تجاوز‌های هر روز دور کنی‌ ولی‌ به قول خود اهمقت لولو رفت دنیا و ایرانی‌ آزاد منش گٔل و به این مزخرافات تو کوچکترین اهمیتی نداده و نمیده به امید فردای ایرانی‌ آزاد خالی‌ از شما‌ها دیوانگان قرون وسطی. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پاینده بد ایران عزیزمان شاد باش روح ندا‌ها اسگر اولادی‌ها سحابی‌ها و و و. .
شنبه 4 تیر 1390

darkoob - ایران - تهران
قطعا بلایی که انگیلیسیها در دو جنگ جهانی بر سر مردم ایران اوردن خیلی بدتر از هولوکاسته.
شنبه 4 تیر 1390

neda2oo7 - ایران - شیراز
ایشاله خدا جعبه سیاهتو بشکنه مردک. اما قبلش خبر بده ماسک بزنیم.
شنبه 4 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
باز مموتی دروغ گفت?!!!
شنبه 4 تیر 1390

کورش پارسی - امریکا - سانتاباربارا
با درود، جعبه سیاه این رخدادها سالهاست گشوده شده است و از آن چیزی جز دست افراد تروریستی همچون تو و اطرافیانت بیرون نیامده است، بهتر است جعبه سیاه انتخابات 88 گشوده شود تا مشخص شود چه افرادی در به خاک و خون کشیدن مردم نقش داشتند، هر چند که این نیز مانند روز روشن است.
شنبه 4 تیر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
شیر مادر ت حلالت باشه. درود بر احمدی نژاد.
شنبه 4 تیر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
خفه بابا خواهش میکنم باز شدنی هم باشه اول بایدجعبه شورش 57 را باز بشه.تف تو گور بابای تو وهر چی .......
شنبه 4 تیر 1390

kamaandaar - انگلستان - لندن
tanhaee-ایران-اصفهان-خیلی قشنگ اومدی اینو.
شنبه 4 تیر 1390

aminmdn5 - ایران - تهران
یکی نیست به این کوتوله بگه اخه احمق لنگ های خودت رو هواست اومدی باز از نو پای هولوکاست کشیدی وسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟.
شنبه 4 تیر 1390

kili_patilaki - قطر - دوحه
راسته که میگن روز 11 سپتامبر یک نفر یهودی هم کشته نشد؟
شنبه 4 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
darkoob - ایران - تهران . بلا سرنوشتی بود که دین 1400سال پیش برای ایران و ایرانی رقم زد منتها انچنان اسیر توهمات بیمارگونه ی خود هستید که از درک فاجعه عاجز///چگونه میتوان شمیم گل یاس را در عفن مردابی حس کرد/چشم وجدان تو کورررررر/
شنبه 4 تیر 1390

avareh swed - سوئد - بوروس
شعر سیر یک روز طعنه زد به پیاز که تو مسکین چقدر بد بوئی والا اخر .تو مشگل پولهای هپلو هپو شده را روشن کن .احمدی . بقیه کارها درست میشود و همانطور که دوستان گفتند جعبه سیاه انتخابات سال 88 را باز کن همه چیز درست میشود سنگ پا .
یکشنبه 5 تیر 1390

sobhanjan - امارات - ابوظبی
باز این مردک عینک نزد
یکشنبه 5 تیر 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
من راز این وقاحت و دروغگویی رو تازه فهمیدم:بشکه!وبیش از بیست سال .. بودن!
یکشنبه 5 تیر 1390

maryam-germany-71 - المان - برلین
بدبخت هولوکاسو ول کن کلاه خودتو نگه دار که اوضاعت خیلی بیریخته
یکشنبه 5 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
جناب اقای مدافع عدالت جهانی, لیست کشته شدگان و زندانیانی که تا همین لحظه هنوز در سیاه چالها و شکنجه گاهای نظام خودت فقط بدلیل خواهان ازادی وجود دارند را به میمانانت نشان بده. ماجرای تلخ ترور نماینده کردها که در اروپا در هتلی که محل قرار مذاکره بود و با شرکت و همکاری مسقیم شخص جنابعالی صورت گرفت, را هم برای همکاران عزیز تعریف کن شاید اونموقع جعبه های سیاه را سریع تر دنبال کنند . شمپانزه دروغگو
یکشنبه 5 تیر 1390

sama128 - ایران - شیراز
یکی نیست توی اون بیت آقا پوشک این جوجه میمون را عوض کنه که اینقدر خرابکاری روی خرابکاری کرده که دیگه ماتهتش با آب جوش 300 درجه هم قابل پاک کردن نیست . آخه یکی نیست به این ...بگه آخه عزیزم تو که ماشاء ا.. . دو برابر دهن گشادت هست فکر پاره شدن خودت را هم بکن و اینقدر غذای زیادی نخور . بسه کل مملکت را ول کردی چسبیدی به اراجیف گویی -
یکشنبه 5 تیر 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
غیر از زززززرررررشک چه میتوان گفت. که خانه خودش را بوی تعفن برداشته و در صدد پاکی و روشن شدن خانه های دیگران بر میاد. مادر...... انقدر عصبانیم که نگو ونپرس. مرسی.
یکشنبه 5 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اقا این دیوانه را ببرید تیمارستان
یکشنبه 5 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
هروقت کم میآره,میره سراغ جعبه مارگیری.دیگه با این مالوندنا ضحاک خرنمی شه.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.