فتوای دردناک:بوسیدن همسر وضو را باطل می‌کند!


فتوای دردناک:بوسیدن همسر وضو را باطل می‌کند!

یک امام جماعت اهل اردن پس از صدور یک فتوای عجیب دچار دردزیادای ناشی از کتک خوردن شد.

به گزارش آینده به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسیده از اردن حاکی از آن است که نمازگزاران یک مسجد اردنی امام جماعت آن مسجد را بخاطر صدور یک فتوای عجیب مورد ضرب و شتم قرار دادند.

گفته می شود این درگیری فیزیکی دو روز پیش میان نمازگزاران با امام جماعت مسجد "الفتح" در منطقه "عرجان" در حومه امان پایتخت اردن رخ داد.

بر اساس فتوای عجیب این امام جماعت، بوسیدن همسر وضو را باطل می کند.

پس از مورد حمله قرار گرفتن این امام جماعت، تعدادی از نمازگزاران او را از دست حمله کنندگان نجات داده و از مسجد فرار دادند.

در همین حال نمازگزاران حمله کننده اعلام کردند که روز گذشته با مراجعه به اداره اوقاف و شئونات اسلامی استان امان، از این امام جماعت شکایت کرده و خواستار اخراج وی شده اند.

barzani - نروژ - کریستیانساند
این بیشعور را باید روی همون منبر طوری کله پاش میکردن که دیگه کسی از این ...نخوره
شنبه 4 تیر 1390

persianlover - انگلستان - لندن
هاهاهاهاهاها! آیول به این مردم. کاش مردم ما یه جو غیرت داشتن.
شنبه 4 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چون برای بوسه " غسلی " وجود ندارد, بدینجهت او را کتک زدند وگرنه بحرف او گوش میکردند !
شنبه 4 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
آغای پیشنماز فقط این نیست که دست نمازشان باطل میشود بلکه غسل جنابتِ قربت الی الله نیز بر آنها واجب الااجبار میشود !! . از قرار این بابا اصلا از بیان کردنِ واژۀ " بوسه" حالی به حالی میشه !
شنبه 4 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
یک روز یک بابایی داشته وضو را خیلی خشمناک میگرفته یکی میگه چرا انقدر محکم دست و صورتت را میشویی میگه یک وضویی میگیرم تا ده تا ...ان را باطل نکند
شنبه 4 تیر 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
یاد اون دوتا جوون تو خیابون افتادم! یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو...!!! یهو بگین نفس هم نکشیم! lol
شنبه 4 تیر 1390

پدرام-اهواز - ایران - اهواز
کاشکی توی ایران هم یه روز چنین اتفاقی رخ بده که اگر یه آخوند دوزاری حرف مفت زد با پس گردنی و اردنگی سرجاش بتمرگه
شنبه 4 تیر 1390

neda2oo7 - ایران - شیراز
بله وقتی رقصیدن زن واسه شوهر خودش گناه باشه بوسیدن که دیگه ..روم به دیوار. بوسیدن در اسلام اصلا چه معنی می ده؟ وقت مرد مومن رو تلف کردن.
شنبه 4 تیر 1390

مهرداد2011 - ایران - تهران
صالح: در مذهب اهل تسنن، نه‌ تنها بوسه‌، بلکه‌ لمس دست یا هرجای دیگر بدن همسر وضو را باطل می کند. من فکر کنم این حبر درست نباشد.
شنبه 4 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
توی ایران که برادران بسیجی بعد از عمل مقدس تجاوز گروهی به مزدوران استکبار و زنان بجرم "تنهایی از منزل خارج شدن و یا رقصیدن در باغ خصوصی" نماز جماعت برگزار میکنن و به جان ولی وقیح هم دعا میکنن که شرایط تجاوز دسته جمعی رو مهیا فرموده اند و اصلا وضو شون باطل نمیشه که هیچ, نیازی به وضو هم ندارند!!!
شنبه 4 تیر 1390

shapur - ایرلند - دوبلین
امیدوارم نسل این جانوران اخوندی و مفت خوارهای کثیف ریشه کن بشه
شنبه 4 تیر 1390

mohsen_raja - ایران - تهران
این امام جماعت محترم با مراجعه به منابع دینی، دین حنیف به این نتیجه رسیده و نمازگزارانی که اونو مورد ضرب و شتم قرار دادن مانند همون معظم له، مصداق آیه شریفه "کالانعام بل هم اضل" هستند. اسلام عزیز که دین هِرهِرو کِرکِر نیست که شما دست‌نماز بگیری دو رکعت نماز بخونی بعد بیایی بشینی یه ماچ بدی دو تا ماچ بگیری بعد هم بری دو رکعت نماز دیگه به کمرت بزنی.
شنبه 4 تیر 1390

عرق سگی - ایران - تهران
نه منظورش چیز دیگه ایه میگه اگه زن منو بوس کنید وضوتون باطل میشه/
شنبه 4 تیر 1390

گوش آزاد - ایران - تهران
باید می ریختن سرش ، اونقدر می بوسیدنش ، تا به جای " یاهو " بگه : " یوهوووو "....!
شنبه 4 تیر 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
همسر خود یا همسر دیگران؟
شنبه 4 تیر 1390

kamaandaar - انگلستان - لندن
اخه عربا نمیدونن که بوسه و ناز نوازش یعنی چی اونا مثل خر میرن سراصل مطلب.
شنبه 4 تیر 1390

shana - ایران - خوزستان
تو ایران عزیز هم که فقط تجاوز گروهی حرام نیست
شنبه 4 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
neda2oo7 : باور کن ندا عزیز, منظورم عین نظرت بود ولی نتونستم به قلم بیارم که شما زیباتر از من هم بیان کردید !
شنبه 4 تیر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
حالا این امام جمعه یک غلطی کرد ببیند چطوری مردم حقش را گذاشتند کف دستش ،ولی این خاتمی چشم دریده هر هفته در جمعه شو چقدر چرندیات و مزخرف بار مردم میکند ،ولی مردم بجای اندیشیدن به مزخرفات او ،بازدوباره مثل گوسفندهر جمعه برای شنیدن عرعر خاتمی به سیرک نماز جمعه میروند .
شنبه 4 تیر 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
تا حالا به کار مسخره ائی به نام نماز فکر کرده اید؟ روزی 5 بار مرتب یک چیز را هی تکرارکن آن هم به زبان عربی و هی رو کله وایستا و دولا و راست شو. دستت را بگذاز بنا گوش دستت را بگیر جلو صورتت چون اگر این کارها رانکنی و به زبان عربی هم نباشد این آخدا اصلا نه میپذیرد نه میفهمد. و این شده ستون دین که آن هم با یک باد شکم فرو میریزد چه برسد به بوسیدن وای وای دنیا آخر میشه و خر دجال میاد و کوه ها پنبه میشن و هزارها مزخرف دیگه. چنان این دین و آداب و رسومش مسخره هست که پایانی ندارد. سفارش به هم میهنان این است که هر وقت خواستید جک بشنوید سری به این سایت های اسلامی بزنید.
شنبه 4 تیر 1390

zhandark - انگلستان - میدلزبرو
kamaandar انگلستان-لندن دوست عزیز شما رو چه سندی این حرف و میزنید؟ از قضا عرب ها از اروپایی ها و حتا ایرانی ها بسیار رومانتیک تر و با احساس تر با همسر یا دوست دخترشون رفتار میکنند!این چیزی بوده که من تا به حال در گروه دوستی ۱۲ ساله ام در انگلیس با عرب ها به چشم خودم دیدم! به قول خوش باور شاد باشیم ولی نظرات نژاد پرستانه ندهیم!
یکشنبه 5 تیر 1390

ازرده دل - ایران - تهران
دین را ولش کن برو حالشو ببر . همش دین دین دین .. همش مسخره است اگر بنا باشد فلان چیز را نخور فلان چیز را نکن پس یکدفعه برو بمیر
یکشنبه 5 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
حداقل این عربها انقدر شعور داشتن که ریختن سر یارو زدنش که دیگه اراجیف نبافه و فتوا صادر نکنه ولی ایرانیها بلانسبت مثل ...میشینن پا منبر یارو صلوات هم میفرستند یکی هم نمیگه بابا هالو گیر آوردی یا شتر .
یکشنبه 5 تیر 1390

nemat420 - کانادا - لندن انتاریو
مهرداد 2011-ایران -تهران دوست گرامی شما هم که بدون اطلاع از مذهب اهل تسنن فتوا صادر میکنی.نگو عزیز گیر سنی ها بیفتئ مثل همین ملاهه میزننت از ما گفتن.
یکشنبه 5 تیر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
راست میگوید باور کنید . بوسه وضو را باطل میکند . نماز ستون دیدن است و شما بدون وضو نمیتوانید نماز بخوانید یعنی وارد ستون دین شوید ستون دین یک سری مبطلات دارد از جمله همین بوسیدن . از جمله خارج شدن باد از معده. مخصوصا اگر در مسجد باشد نه تنها نماز شما باطل است بلکه روزه 7 جد تو هم باطل است و اگر در مسجد در هنگام نماز بادی از معده خارج شود خدای تبارک وتعالی هیچوقت ترا نمی بخشد بلکه گردن ترا میزند چون در خانه خدا تو ستون دین را با همین باد لرزاندی و بهم ریختی . وقت ندارم تا بعد
یکشنبه 5 تیر 1390

بچه شمرون - هلند - روتردام
اگه تو ایران هم مردم با چرت و پرت گوئی پای منبر ملاها برخورد میکردن الان وضعمون از این بهتر بود اما افسوس اونائی که پای منبر میشینن میگن بع بع.
یکشنبه 5 تیر 1390

hassan5 - ایران - تهران
از محسنات نماز جمعه ...در نماز جمعه اگر تشهد یادتان رفت میتوانید از توی دست کناری تقلب کنید
یکشنبه 5 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
بوسیدن نوازش و عشق واقعی در دینتان مطرود وگرنه چگونه ممکن است مردی عاشق باشد و بتواند صیغه کند و جلوی چشمان همسرش با زن 2 و3و4 به اتاق خواب رود????????شما جانوران اسلامی که مجازات یک رابطه خارج از ازدواج زن را سنگسار و اعدام می دانید و در چنین حوادثی رگ گردنتان شیلنگ می شود////ابشخور همین اشغالها هستید و به این دلیل با اصلاح طلب شدن در سطل اشغال رژیم از 1357 تا امروز دنبال رهبر می گردید و تبرئه ی کور و کچلهائی چون بازرگان بنی صدر و و و و// تا اسلام و قوانین زیر شکمی اغشته به خونش حفظ شود با پالون سبز نازکتر!!!!
یکشنبه 5 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
اگه ملت ایران هم هر امام جماعتی که چرندیات میگفت زیرابش رو میزدند اون رهبر , خرمگس معرکه هم هواسش جمع میشد. ولی متاسفانه تعداد زیادی از ملت ما اونقدر اوامند که همین فتوا را اگر خائنه ای بده تکبیر هم میگن و میشه قانون شرعشون. اخوند یعنی......!
یکشنبه 5 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
دستشون درد نکند.
یکشنبه 5 تیر 1390

sash - ایران - تبریز
borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام . برات متاسفم که اینقدر سطح فکر پایینی داری
یکشنبه 5 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
بچه شمرون - هلند - روتردام. اقای محترم وقتی شعار عنقلابی//اماما حکم جهادم بده//چو دیو رود فرشته در اید//خمینی ای امام// و قوانین و چرندیات این دین خونریز و کلمات//مفسد فی الرض.محارب..مستکبر..مستضعف. مرتد و طاغوت باشد و تمام این قوانین ددمنشانه اجرا و از سوی عنقلابیون نه تنها اعتراضی نشد بلکه هورا و دستت درد نکند بود انتظار داشتید مردم کوچه و بازار با نفرت از مطالعه بع بع نکنند??? و این داستان ادامه دارد تا وقتیکه به جای پیدا کردن راه حل یا پاچه ی حکومت قبل و یا اسرائیل و امریکا را بگیریم/
یکشنبه 5 تیر 1390

مهرداد2011 - ایران - تهران
دوستان عزیز: خواهش میکنم سخن بنده‌را جدی بگیرید. من زیاد به‌ دین و این چیزها پایبند نیستم ولی از نظر مذهبی بنده‌ سنی هستم و شافعی. در مذهب اهل تسنن، لمس دست و یا هرجای دیگر همسر، وضو را باطل میکند. این فتوای من نیست. این عین حقیقت است. بوسیدن همسر با زبان روزه‌، جای بحث دارد. بعضی میگویند اگر به‌ منظور لذت جنسی نباشد، روزه‌ را باطل نمی کند و بعضی هم میگویند، در هر صورت روزه‌ را باطل میکند.
یکشنبه 5 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
borzoopersia - دوست عزیز به نقل از زنده یاد صادق هدایت : همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد . ( جناب sash - از تبریز شما که سطح فکرتان در بالای بام است لطفأ به عقاید دیگران دست درازی نفرمائید .
یکشنبه 5 تیر 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
sash - ایران - تبریز -حقیقت تلخ است اما باید باور کرد. اگر غیر از چیزی هست که من گفتم البته با زبانی بسیار ساده که افرادی همانند شما هم بفهمند لطف کنید توضیح دهید تا بهره مند شویم. آقا یا خانم عزیز عصر عصر دانش و آگاهی و اندیشه است. یک سلول مغز هم چیز خوبیست. برا خودت متاسف باش که هنوز باید راه درازی را بری تا بدانی که یک چوپان غشی بدوی و متغلب و کودک آزار در قرن 21 حرفی برای گفتن نداره. اگر این محمد عرب الآن زنده بود به جرم نسل کشی- تجاوز-شکنجه- کودک آزاری - غارت اموال دیگران و هزار جنایت دیگر باید در گوشه زندان می پوسید.
دوشنبه 6 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام - دوست گرامی افرین درست گفتید متاسفانه بعضی انسانها بخاطر منافع شخصی ماله بر حقایق میکشند خوشبختانه در ایران خیلی ها از خواب خرگوشی بلند شدند و رنسانس در ایران شروع شده است و پیروزی از ان ماست میبینیم این روزها رژیم کثیف ضد ایرانی بودن خود را شدت بخشیده این نشان از ان دارد که مردم دسته دسته به ایرانیت برگشته و تنفرشان هر روز از دین تازیان وحشی بیشتر میشود و روزی خواهد رسید که تازیان و دین من دراوردی انها از سرزمین اهورایی ایران بیرون خواهیم ریخت و خوشبخت خواهیم شد
دوشنبه 6 تیر 1390

asiai - ایران - تهران
مهرداد2011, من هم سنی و حنفی هستم اما من تا بحال نشنیدم که لمس دست و یا هرجای دیگر همسر، وضو را باطل میکند! عجیبه که این حقیقت را اولین بار است که از شما میشنوم.
دوشنبه 6 تیر 1390

roya25 - المان - کلن
بزودی میگویند زنتان به شما حرام است وبر ما حلال است. البته در عمل هست.المان
دوشنبه 6 تیر 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
feminism - انگلستان - لندن ,zartusht67 - المان - فرانکفورت به شما هم میهنان آزاده و آگاه افتخار میکنم. زنده و پاینده باشید.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

مهرداد2011 - ایران - تهران
asiai - ایران - تهران- دوست عزیز، من شافعی هستم. شاید در مذهب حنفی آسانکاری باشد، در این رابطه‌. ولی بقیه‌ مذاهب اهل تسنن، لمس بدن همسر را باعث ابطال وضو میدانند. من بر سر این مسئله‌ با آخوندهای خودمان بسیار بحث کرده‌ام. چرا که‌ همسر، زن نامحرم حساب نمی شود و منطقی نیست که‌ لمس او وضو را باطل کند، اما آخوندهای ما زیر بار نمی روند. به‌ همین خاطر من می گویم شاید، این خبر عکس این باشد که‌ نوشته‌ شده‌. یعنی این آخوند در اردن گفته‌ باشد، که‌ بوسه‌ همسر، وضو را باطل نمی کند و بنابر این کتک خورده‌ باشد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.