مرد خسیس ، همسرش را به دزدی متهم می‌کرد


مرد خسیس ، همسرش را به دزدی متهم می‌کرد

زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم هر روز پول‌هایش را می شمارد و با نگاهش به من تهمت می‌زند که از پول‌هایش برداشته‌ام.

زنی در دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد.

این زن در حضور قاضی شعبه 250 این مجتمع قضایی خانواده با بیان اینکه از این وضع خسته شدم و خواهان طلاق هستم، گفت: شوهرم بسیار خسیس بوده و از اینکه مهمان به منزلمان می‌آید، ناراحت می‌شود. خساسات شوهرم تحملم را به اتمام رسانده، در حقیقت دیگر نمی‌توانم با این رفتارش کنار بیایم؛ نکته جالب اینجاست که شوهرم رفتاری دوگانه دارد به این معنی که همیشه در مقابل مهمان‌ها آبروداری کرده ولی بعد از رفتن آنها شروع به سرکوفت زدن و نزاع می‌‌کند.

این زن در مقابل قاضی این پرونده با بیان اینکه می‌خواهم هرچه سریعتر از شوهرم جدا شوم چرا که با یکدیگر تفاهم نداریم، افزود: در مقابل او من بسیار ولخرج و دست‌ و دلباز هستم که این وضع، دائم باعث اختلافات بین ما می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جدایی تنها راه حل برای رهایی از این وضع است، تاکید کرد: می‌خواهم با جدا شدن، زندگی جدیدی را بسازم چراکه همیشه خساست شوهرم اجازه زندگی آرام را به من نداده است.

زن بیان کرد: شوهرم همیشه به فکر این است که یک ریال نیز از جیبش کم نشود و هر شب مقدار پول جیب خود را می شمارد؛ وقتی که شوهرم پول تو جیب خود را می‌شمارد به شکلی به من نگاه می‌کند که گویی من مقداری از آن برداشته‌ام.

وی با بیان اینکه شوهرم با شمارش هر روز پول‌هایش به من تهمت می‌زند که از پول‌هایش برداشته‌ام، اضافه کرد: باید از شوهرم جدا شوم چرا که رفتار‌های او مرا از سن 24 ساله مانند فرد 40 ساله کرده است.

قاضی این شعبه بعد از صحبت‌های زن، حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و رسیدگی به جلسه را با حضور مرد به آینده موکول کرد.

feminism - انگلستان - لندن
خانم محترم شما نیز خودتان شغلی اختیار کرده و دست به دست همسرتان امرار معاش کنید و تا آنجا که دل دریائیتان میخواهد دست و دلباز باشید و مهمانی های آنچنانی هم برپا کنید . شاید در اینصورت همسر شما کمتر بر خود بپیچد و حرص بخورد !
شنبه 4 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
خانم راجزخساست وحریص بودن شوهرش کسی, دزد,نمیکند.امیدوارم ایشان نباشندونیستند.مرداگرکاری انجام میدهدبرای خانواده دلیلی ندارد پولش رابشمارد.بایدهزینه زندگی راماهیانه یادو نوبت یا....تحویل خانم داد.ببینم انموقع خانمی اشتباه میکند.مسلم,خیر,حیف خانمی که گرفتاربعضی ازمردهامیشود.بیشرمواقع مامقصریم.یکعمر با,خصاصت,که چی.اگرهم درامدکم باشدخانمهابهترتنظیم میکنند.پس کاخ ارزوی دیگرانراخراب نکنیم.متشکرم.
شنبه 4 تیر 1390

shana - ایران - خوزستان
feminism - انگلستان - لندن عزیز اینجور مردای خسیس که معمولا طمعکار هم هستند وقتی خانم سرکار می ره سیاست جدید بکار می گیرند و خودشان را تا خرخره تو قرض می اندازند تا زن بیچاره حقوق دریافتی رو تمام و کمال در اختیار ش بگذاره تا مثلا امور زندگی بچرخه.
یکشنبه 5 تیر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
shana - ایران - خوزستان کاملا درسته
یکشنبه 5 تیر 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
feminism - انگلستان - لندن عزیزم سلام. ذات عوض بشو نیست. خودم تجربه دردناک دارم. حالا اگر هر دونفر خسیس باشن, باری. ولی وایا به روزیکه دو قطب مخالف باشن و بدترترترتر اینه که همسرت(زن یا شوهر) یک بام و دو هوا هم باشه دیگه بیا درستش کن. X
یکشنبه 5 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.