آلبوم عکس: الیزابت تیلور در ایران


آلبوم عکس: الیزابت تیلور در ایران

فیروز زاهدی در میهمانی سفارت ایران با الیزابت تیلور آشنا شد و چندی بعد در سال ١٩٧٦ به درخواست تیلور با او به ایران سفر کرد. (عکس: فیروز زاهدی)

الیزابت تیلور برای دیدن ایران سفر رسمی اش را تمدید کرد. (عکس: فیروز زاهدی)

الیزابت تیلور به لباس های محلی ایران علاقمند شده بود. (عکس: فیروز زاهدی)

فیروز زاهدی از کودکی خارج از ایران زندگی می کرد و همچون الیزابت تیلور دیدار از ایران برایش تازگی داشت. (عکس: فیروز زاهدی)

عکس: فیروز زاهدی

الیزابت تیلور مایل بود داخل مساجد را ببیند و به همین منظور چادر به سر کرد. (عکس: فیروز زاهدی)

jengir - کره - سئول
واه واه قدیما مردم چه کلفت پسند بودن. حقیقتا عمه من از این هم خوشگل تره هم خوش هیکل تر .....اگه این لوازم ارایش نبود این زنها چه میکردند.........?????.
شنبه 4 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
عزیزانی که فکر میکنن اعراب تازی شبه جزیره و گذشتگان ملک فهد بلوند بودند و دختر سعودیها هم از نسل اصیل بلوند عرب ، برن جوابشون رو بخونند.
شنبه 4 تیر 1390

robinhoodd - استرالیا - ملبورن
نبودیم حداقل بهش شماره مماره بدیم....الان روحشو با نانچیکوم بزنی ایران نمیاد.
شنبه 4 تیر 1390

khiyal - المان - کلن
متاسفم واسه خودم که میمیرم و اوج سربلندی وطنم ایران. رو دوباره نمیبینم
شنبه 4 تیر 1390

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
حال چه سر افکنده ایم افسوس
شنبه 4 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
آقای گرامی، پاسخ شما را خواندم. روشن است قانع نشده ای. بنابراین پیشنهاد میکنم در گوگل جستجو گنی Haplogroup J1 J2 Y-DNA. آزمایشهای گوناگون ژنتیکی نشان میدهد مردم منطقه آناتولی و خاورمیانه از یک نژاد و زیر شاخه های ان هستند. این انسان از بیست هزار سال پیش در اناتولی و شمال عراق پا بر این دنیا گذاشته و از هزاران سال پیش به سرزمینهای همسایه و جنوب اروپا مهاجرت کرده است. مردم افریقای شمالی از نژاد دیگری هستند، مانند الجزایر و مراکش و بخشهای زیادی از مصر و تونس و لیبی(هاپلوگروپ ای وان و ای تو). اعراب و یهودیان بیشتر از هاپلوگروپ جی وان و جی تو هستند. مردم سرزمینهای خاورمیانه بلوند نیستند، که بیشتر موهای تیره و چشمان مشکی و پوستهای روشن تا زیتونی تیره دارند، و مانند مدیترانه ای ها تن پوستشان طیف گسترده ای دارد.
شنبه 4 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
چی بودیم چه شدیم ........
شنبه 4 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
....ادامه...آن مردم موبور و چشم آبی سوریه و لبنان و ترکیه باختری، بازمانده رومیان باستان و دیگر اقوام اروپایی از دوران امپراتوری های پیشین هستند. اینکه عربستان دشت خشکیده بوده و قبایل وحشی در ان میزیسته اند که به ایران و جاهای دیگر تازیدند، درست، اما نژاد انسانها سخنی علمی است و این مردم آمیخته ای از نژاد خاورمیانه ای و افریقای خاوری هستند. بسیاری از مردم ترکیه نیز همانندی بسیاری به اعراب سوریه و اردن و عراق دارند، و بیشتر وقتها بازشناسی آنها از این مردم دشوار است. سخن پایانی اینکه پژوهشهای بسیاری در این زمینه انجام شده تا ریشه انسانهای هر سرزمین را دریابند میتوانید بیشتر بخوانید و دریابید.
شنبه 4 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
...ادامه 2...رفرنس دیگر سایت familytreedna. است که پروژه های گوناگونی دارد و مردم از سراسر جهان در آن همکاری کرده اند. نام و کشور انها در لیستها هست و بسیار جالب است. برای نمونه بسیاری از مردم در جنوب و خاور اروپا دست کم از سوی پدری، (عرب) هستند، یعنی دارای نیای یکسانی با عرب خاورمیانه، برای نمونه، درحالیکه عربی بادیه نشین در دو هزار سال پیش در اردن وسوریه و عربستان در بیابانها خنجر بدست میگشته و بدوی گونه زندگی میکرده است، ان پسرعموی دورشان در اروپا، در روم (ایتالیا) و یونان و جنوب فرانسه سرباز یا پیشه ور بوده است. این کجا و آن کجا! بنابراین فرهنگ ربطی به نژاد ندارد که به سرزمین و دین و آیین و ...برمیگردد.
شنبه 4 تیر 1390

shapur - ایرلند - دوبلین
جانوران اخوند ما را از کجا به کجا کشاندن افسوس!
شنبه 4 تیر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
gengir کره سئول . واقعا درست گفتی افرین بان دقت و توجه شما . ما در ایران بسیاری از خانمها زیباتر از این خانم هستند . مخصوصا همانطور که فرمودید عمه خانم شما خیلی زیباتر از این خانم میباشد. من اولا بشما تبریک میگویم که چنین عمه نازنینی داری و افتخار میکنم که عمه شما زیباتر از الیزابت تایلور است.جنین گیر جان خدائی حالا عمه خانم شما هم مثل ای دی شما نباشد که ما شرمنده دوست و دشمن بشویم. هرچند مطمئنم که ای دی فقط یک نام انتخابی است .بهر حال ارزوی سلامتی برای عمه خانم شما دارم. اگر زنده هستند لطفا سلام مرا بایشان برسانید. و بان عمه جان مفتخر باش. موفق باشی
شنبه 4 تیر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
جالب هست
شنبه 4 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
bawafa1385 - وای از اون زبون تو اگه بدونی چقدر خندیدم :-) نمیدونم چرا یاد عمه و تتمه افتادم ! همش تقصیر تو و اون زبون پُرکار و گزندۀ توئه ;-) امشب یه گیلاس اضافه تر به سلامتی و شادکامی خودت بزن .
شنبه 4 تیر 1390

masoud-usa - امریکا - نیو یورک
روزهای روشن خداحافظ ، سرزمین من خداحافظ
شنبه 4 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
الیزابت تیلور یکی از زیباترین چهره های سینما و هنرمند و نیکوکار// در ضمن تصاویر کودکی او دقیقا بدون ارایش مثل چهره ی ارایش کرده اش// بینی او یک مدل برای جراحی بینی و مادرزاد/ این زیبائی کلاسیک مورد تائید همه ی جهان است جز !!!!!!!
یکشنبه 5 تیر 1390

applejuice - ایران - شیراز
دیگه کسی که زیبائی الیزابت تیلور رو ببره زیر سوال یه چیزیش میشه ..عقده ای چیزی داره...بینی ایشون در نهایت زیبائی ست...چشم های ایشون لنز نیستا ...لب های زیبا...واقعا ایشون زیبا بودن
دوشنبه 6 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.