فال روز شنبه ۲۵ ژوئن - ۴ تیر


فال روز شنبه 25  ژوئن - 4 تیر فروردین

نگذارید کارها و مسئولیتهای عقب افتاده تان مرتب اضافه شود و همین برایتان کلی دردسر و مشکل و در عین حال نا امیدی ببار آورد. متولدین این ماه اصولا" آدمهای یک دنده ای هستند ولی بایستی این را بدانند که نمی شود در همه مسائل به یگ گونه عمل کرد. البته جای شکر دارد که نود درصد از متولدین این ماه آدمهای محکم و استواری هستند و خود را براحتی نمی بازند .

حافظ:
چه ناله‌ها که رسید از دلم به خرمن ماه   چو یاد عارض آن ماه خرگهی آورد
رساند رایت منصور بر فلک حافظ      که التجا به جناب شهنشهی آورد
 تعبیر:رنج و زحمت هایی که در راه رسیدن به آرزویت تحمل کرده ای مثمر ثمر خواهد شد و به آرزویت خواهی رسید. خدا را فراموش نکن تا لطف و عنایت او همیشه شامل حال تو باشد


  اردیبهشت

متولدین این ماه باید بکوشند روابط خود را با دوستان تازه گسترش دهند، چرا که بهر حال در شرایط امروز نیاز به ارتباطات گسترده دارند. بسیاری از دختر خانم های متولدین این ماه در شرایط بسیار حساس از زندگی خود قرار دارند.

حافظ:
نکته‌ها رفت و شکایت کس نکرد     جانب حرمت فرونگذاشتیم
گفت خود دادی به ما دل حافظا   ما محصل بر کسی نگماشتیم
تعبیر:در محاسبات خود اشتباه کرده ای و کسانی که به آنها اعتماد داشتی، در راه زندگی، تو را تنها گذاشته اند. بهتر است به توانایی های خود تکیه کنی و دوباره از اول با احتیاط و تعمق شروع کنی تا به نتیجه ی مطلوب خود برسی.


 خرداد

مشغله فراوان و مسئولیت های زندگی و کار سبب شده میان پنجاه درصد از متولدین این ماه با فرزندانشان فاصله عمیقی بیافتد. این عده باید تا حد ممکن به این مسئله جدی بنگرند و در مواقع مناسب در رفع این بکوشند چرا که ادامه این وضع آنها را به دردسر خواهد انداخت. درصدی بالا از متولدین این ماه در تفاهم کامل و خوشی بسر می برند .

حافظ:
جز این قدر نتوان گفت در جمال تو عیب   که وضع مهر و وفا نیست روی زیبا را
در آسمان نه عجب گر به گفته حافظ       سرود زهره به رقص آورد مسیحا را
تعبیر:غرور و تکبر را در زندگی از خود بران و با دوستان و آشنایان مهربان باش و در هنگام بی نیازی و آسایش به فکر سختی و مشقت زندگی دیگران هم باش. با مهربانی و دوستی و با یاری دیگران می توانی زندگی راحتی داشته باشی. با مردم متکبر و خودپسند همنشینی نکن.


 تیر

در امور تجارت و داد وستد اغلب متولدین مهر ماه دارای شانس بلندی هستند و باصطلاح امکان اینرا پیدا می کنند که به سود قابل توجهی دست یابند ولی در ضمن گروهی نیز نباید خود را معرکه هیچ معامله ای سازند چرا که اینروزها زمان جالبی نیست.

حافظ:
غنچه گلبن وصلم ز نسیمش بشکفت مرغ خوشخوان طرب از برگ گل سوری کرد
حافظ افتادگی از دست مده زان که حسود عرض و مال و دل و دین در سر مغروری کرد
تعبیر:بخت و اقبال مساعد با تو همراه است. از طعنه ی دشمنان نترس و به کار خود ایمان داشته باش. غرور و تکبر را رها کن که تو را از رسیدن به مقصود باز می دارد.


 مرداد

امروز شما نسبت به برقرار کردن یک رابطه دوستانه و یا نزدیک‌تر و صمیمی‌تر شدن با دوستانتان با احتیاط‌تر عمل می‌کنید؛ چراکه ماه جدید در خانه ششم شما یعنی خانه جزئیات حضور دارد و به شما پیشنهاد می‌شود که قبل از اینکه هر تصمیمی ‌بگیرید تمام دلایل مخالف و موافق را بررسی کنید. دوستی و صمیمیت به راحتی حاصل نمی‌شود اما اکنون شما قادر هستید بدون تلاش به آن برسید.

حافظ:
المنه لله که چو ما بی‌دل و دین بود   آن را که لقب عاقل و فرزانه نهادیم
قانع به خیالی ز تو بودیم چو حافظ   یا رب چه گداهمت و بیگانه نهادیم
تعبیر:به توانایی های ذاتی خود تکیه کن. راه پیشرفت برای تو باز است. با تدبیر و تأمل قدم در راه بگذار و از سد مشکلات بگذر. بیهوده به سخنان بی پایه و اساس اعتماد نکن. به عقل و اراده ی خود ایمان داشته باش
 

 شهریور

 امروز واقعاً فعال هستید و تمایل دارید کارهای هیجان انگیز وغیرمعمول انجام دهید.به خوبی می توانید خودتان را کنترل کنید اما شور درونتان اکنون فعال شده است.به طرز فوق العاده ای برای فرد جدیدی جذاب می شوید.مراقب باشید.

حافظ :
ساغری نوش کن و جرعه بر افلاک فشان      چند و چند از غم ایام جگرخون باشی
حافظ از فقر مکن ناله که گر شعر این است   هیچ خوشدل نپسندد که تو محزون باشی
تعبیر:اگر با چشم باز به وقایع اطراف خود دقت کنی به جایی خواهی رسید. سهل انگاری و غفلت را از خود دور کن. اگر می خواهی به نتیجه برسی، باید شایستگی خود را ثابت کنی و از مشکلات راه هراسی به دل راه ندهی. آدمی بی نیاز و دریادل باش. در طلب مال و منال دنیا، خود را به زحمت نینداز زیرا ارزش آن را ندارد.


 مهر

هیچ مساله ای ارزش این را ندارد که شما را از کوشش کردن و تلاش برای آینده تان باز دارد، در این روزها مساله‌ای ذهن شما را به خود مشغول کرده است که مانع از هر گونه پیشرفت تان می‌شود. شما کارها و فعالیت‌هایی را انجام می‌دهید که هیچ ضرورتی ندارند. توصیه می‌شود پول‌ها و منافع مالی‌تان را بی خودی هدر ندهید، آنها را جمع کنید و نگه دارید تا زمان خرج صحیح آنها فرا رسد. فکر خود را بر روی مسائل پوچ و تو خالی مشغول نسازید زیرا تنها انرژی شما را می‌گیرد. برای شما در حال حاضر کیفیت مهم است نه کمیت.

حافظ:
چشم تو خدنگ از سپر جان گذراند   بیمار که دیده‌ست بدین سخت کمانی
چون اشک بیندازیش از دیده مردم   آن را که دمی از نظر خویش برانی
تعبیر:بخت و اقبال مساعد همراه تو است. به زودی به کام و آرزوی خود می رسی. با کمی تلاش می توانی آرزوهای خود را تحقق بخشی. در روزگار خوشی و سرور، خودبین و خودپسند نباش و به دیگران نیز بیندیش. خداوند را شاکر و سپاسگزار باش و قدر نعمت های او را بدان


 آبان

شما تصورات خود را به زیبایی رنگ می‌کنید و می‌آرایید اما باید بدانید تصورات در زندگی واقعی فایده ای ندارند. تصورات می‌توانند به شما انرژی مثبت بدهند اما هیچ گاه مطلق عمل نمی‌کنند. شما از قدرت تفکر بالایی برخوردار هستید بیشتر مسائلی را که تجزیه می‌کنید به درستی ثابت می‌شوند، اگر می‌خواهید در آینده موفق باشید بهتر است از انرژی و قدرت تفکرتان استفاده بهینه بکنید

حافظ:
مرو به خانه ارباب بی‌مروت دهر   که گنج عافیتت در سرای خویشتن است
بسوخت حافظ و در شرط عشقبازی او   هنوز بر سر عهد و وفای خویشتن است
تعبیر:در کاری که در پیش رو داری مردد نباش که در کار خیر نباید تأمل و درنگ کرد. نا امیدی و دلسردی را از خود دور کن و با درایت و هوشمندی از موقعیت ها استفاده کن


 آذر

شما باید چشمان‌تان بر روی بعضی از مسائل ببندید و وانمود کنید که آنها را نمی‌بینید زیرا در غیر این صورت تنها شما آسیب می‌بینید. شما دارای انرژی‌های مثبت زیادی هستید انرژی‌هایی مانند: صبر، استقامت، که هر شخصی این انرژی‌ها را ندارد و این یک موهبت از طرف خداوند برای شما است. هر مسائله ای به آسانی نمی‌تواند به اصطلاح خون شما را به جوش بیاورد پس افکار خود را به درستی تجزیه و تحلیل کنید تا مشکلات تان کمتر شود.

حافظ:
چشم تو خدنگ از سپر جان گذراند   بیمار که دیده‌ست بدین سخت کمانی
چون اشک بیندازیش از دیده مردم   آن را که دمی از نظر خویش برانی
تعبیر:بخت و اقبال مساعد همراه تو است. به زودی به کام و آرزوی خود می رسی. با کمی تلاش می توانی آرزوهای خود را تحقق بخشی. در روزگار خوشی و سرور، خودبین و خودپسند نباش و به دیگران نیز بیندیش. خداوند را شاکر و سپاسگزار باش و قدر نعمت های او را بدان


 دی

 دوست دارید با افرادی معاشرت کنید که احترام می گذارید و آنها را تحسین می کنید.اطلاعات جالبی برای شما دارند.اگر به محل کارتان رفتید رابطه خوبی با همکاران خواهید داشت.حتی شاید به نظر برسد ذهن هم دیگر را می خوانید.از این فرصت ها خوب استفاده کنید!

حافظ:
صوفی شهر بین که چون لقمه شبهه می‌خورد   پاردمش دراز باد آن حیوان خوش علف
حافظ اگر قدم زنی در ره خاندان به صدق       بدرقه رهت شود همت شحنه نجف
تعبیر:از رفتار ریاکارانه ی اطرافیانت، نا امید و دلسرد نباش. اگر صداقت داشته باشی و ریاکاری را رها کنی، به هدف خود می رسی. اخلاص و ایمان، بهترین سرمایه ی انسان است. بدبینی و تردید را از خود دور کن. به خداوند توکل کن و عمر عزیز را در راه خواسته های دست نیافتنی تباه نکن


 بهمن

پیش آمدن مسائل مختلف چون نامزدی، شروع عشق، ازدواج در زندگی نود درصد از مجردین این ماه، در حقیقت این گروه مرتب با رویدادهای پرهیجان روبرو هستند و درضمن اکثریت آنها با نتایج خوبی نیز همراه خواهند شد. در زمینه کاری و شغلی برای بعضی از متولدین این ماه موقعیت های خوب بوجود آمده و یا با پیشنهادات تازه روبرو میشوند و یا خود تصمیم به شروع یک کار مستقل میگیرند که در هر حال سازنده و مثبت خواهد بود .

حافظ:
داور دین شاه شجاع آن که کرد   روح قدس حلقه امرش به گوش
ای ملک العرش مرادش بده    و از خطر چشم بدش دار گوش
تعبیر:با پشتکار و تلاش به مقصود خود می رسی. ممکن است در این راه به سختی ها و مشکلاتی برخورد کنی که این طبیعی است. ناامید و مأیوس نشو. با کسانی که گمان می کنی دشمن تو هستند عاقلانه رفتار کن زیرا که چه بسا دچار اشتباه شده باشی.

 
 اسفند

آن دسته از متولدین میانساله این ماه که همه وجودشان به گذشته ها پیوند دارد ضمن حفظ این پیوند باید به آینده نیز جدی توجه کنند چرا که بهر حال آینده به آنها نیز تعلق دارد. خلاقیت ها و قوانین شان امروز براحتی بکار خواهد آمد.

حافظ:
رقص بر شعر تر و ناله نی خوش باشد   خاصه رقصی که در آن دست نگاری گیرند
حافظ ابنای زمان را غم مسکینان نیست       زین میان گر بتوان به که کناری گیرند
تعبیر:غرور و تعصب را رها کن و آینده نگر باش. اوضاع همیشه بر وفق مراد نیست. در روزگار توانمندی به یاد تنگدستان باش تا خداوند همیشه به تو یاری رساند.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.