جمع اوری دیش های ماهواره در شهر اردبیل


جمع اوری دیش های ماهواره در شهر اردبیل


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=8ABUXLXprA0

لینک دانلود مدیافایر

pandora - المان - کلن
با رویش سبز جوانه ها چه میکنید!
شنبه 4 تیر 1390

kili_patilaki - قطر - دوحه
واقعا متاسفم.اینها دیگه کی هستند؟شجاعت هموطنمون در گرفتن فیلم تحسین برانگیز بود.
شنبه 4 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
منطق اسلام یعنی اختناق. ولی مردم راه خبر گیری وخبر رسانی را بلد هستند.ملاهای مرتجع آب در هاون میکوبند.این انقلاب واسلام است که تشت رسواییش از بام به کوچه افتاده. چهارتا ورقه آلومینیوم را روزبعد میخرند.ولی تنفر از نظام اسلامی باقی خواهد ماند.
شنبه 4 تیر 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
pandora - المان - کلن / دوست گرامی با رویش سبز جوانه ها همان میکنند که با موسوی و کروبی کردند! تا زمانی که ما از لوله بخاری داد بزنیم: یا حسین، میرحسین وضعمان همین است و از اینهم بدتر میشود. اگر بجای انتظار برای رویش جوانه، از همان بالا و بصورت ناشناس با دو تا کوکتل مولوتف از برادران نیروی انتظامی در کنار وانت بارشان پذیرائی میشد، انوقت نتیجه بهتری عاید میشد!
شنبه 4 تیر 1390

kamaandaar - انگلستان - لندن
خوب به علت کسادی بازار فروش ماهواره(چون تقریبا همه مردم دیش وماهواره دارن) از اونجا که دست نیروهای دولتی با سازندگان وفروشندگان لوازم ماهواره تو یه کاسه هست و سود حاصل از فروش اونو مردم باید چندین بار متضرر شوند این اقدام نیروی افتضاحی گندیده صورت گرفت.
شنبه 4 تیر 1390

sankari - فنلاند - هلسینکی
درود بر ملتی که فرصت ظلم کردن به خود را به ظالم نمیدهد.درود بر این فیلم بردار وامثال او و درود بر ملت عرب که شجاعانه و مصرانه در مقابل ظالم میایستند......
شنبه 4 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
سانسور اسلامی ! که طاقت شنیدن و دیدن هیچ فرهنگ و منطقی را ندارد = فاشیست مذهبی
شنبه 4 تیر 1390

robinhoodd - استرالیا - ملبورن
چه جیگری داره فیلم بردار...
شنبه 4 تیر 1390

sama128 - ایران - شیراز
به نظر من کثیف ترین حکومت در تاریخ بشریت حکومت جمهوری غیر اسلامی ایران هستش که عدالت - آزادی - برابری - مساوات - حق رای - توازن - مهرورزی - نو دوستی - غیرت - وجدان - دین - ایمان را از مردم خوب و پاک ایران با اون تمدن 2500 ساله گرفته و به جایش ریا - تزویر - دقل - دروغ - حقه بازی - کلک - زیر میزی - ربا - دزدی - اعتیاد - بی غیرتی - بی وجدانی را برای مردم به ارمغان آورده و اسم اون را هم گذاشته اسلام ناب ناب محمدی -
شنبه 4 تیر 1390

tak30 - بلژیک - بروکسل
بیشرفا حتی به خودشون زحمت نمیدن تا پایین ببرند. اگه خورد تو سر کسی سرش فدای اسلام. افرین به شجاعت فیلم بردار. اما افسوس که یک دست صدا ندارد.بقیه همسایه ها گوئی مردن.مرگ بر طرفتاران این زالو صفتان .
شنبه 4 تیر 1390

sourena.de - المان - اشتوتگارت
قربون هموطنم برم که بجای ترسیدن و مخفی کردن دوربین با شجاعت تمام جواب اون نیروی افتضاحی رو داد. نیروی افتضاحی مثل بسیجی ها از عملکرد خودشون میترسند و دوست ندارند شناسایی بشن. مرگ بر خامنه ای
شنبه 4 تیر 1390

آینه - انگلیس - لندن
فضول میرزا - سوئد - استکهلم با شما موافقم اگر چند نفر میرفتن بالا و این مامورها رو از بالا پرت میکردند پائین دفعه بعد جرات این کارها رو نمی کردند .به نظر من عکس و فیلم برداری از چهره این مامورها کاره خوبی هست چون بزودی بدرد میخوره. امیدوارم این هموطن که فیلم برداری کرد سالم باشه چون کثافتها متوجه فیلم برداریش شدند و معلوم بود که بهش میگفتند چیکار میکنی.
شنبه 4 تیر 1390

مهرتابان - ایران - تهران
حالا بود و نبود آنتن ماهواره برای اردبیلیها چه فرقی میکنه ،من خودم اصالتا آذری هستم ولی بسیار متاسفم برای مردم بعضی از شهرها که فقط منتظرن ببینن بقیه چیکار میکنن و چه نفعی برای اونها داره؟
شنبه 4 تیر 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
پاسدارچی ها خوب شناختیتشون باریکلا...بخاری ندارن...ازشون هم بخاری بلند نمیشه وگرنه جرات نمی کردید بشقاب ماهوارشون رو جمع کنید ...!!اینکه بشقاب ماهواره شونه که دارید جمع می کنید "گاوه فقط تو جلوی سمبش رو حق داره نگاه کنه" اگر دستجمعی هم تو خونه هاشون بریزید و به زن و دخترشون تجاوز کنید جزء هیاهو کردن و عر زدن مطبوعاتی ارزون قیمت و فرنگی ها رو خبر کردن که پاسدارچی ها دارن مارو می ....نن ازشون بخاری که بخار باشه دیگه ای بلند نمیشه !! حالا برق و آب و گازشون هم دولتی ها قطع میکنن که خرجشون پائین تر بیاد !! خنده داره و واقعا باید قاه قاه و از روی تاسف بهشون خندید که این ها می خوان مردمی باشن که شاه و امریکا را از کشور بیرون کرده باشند !! پاسداره میزنمون دیگه ..بیا تو در خونه رو هم ببند دیگه !!
شنبه 4 تیر 1390

gogoli - ایران - تهران
Pezhman - (ادامه از صفحه دکتر روازاده): عجب! نمردیم و آخر عمری ملا و بازجو هم شدیم! کمی دیر اینو متوجه نشدین؟ دیگران نظرات شما رو میخونن و میفهمن که معنی کامنت آخر شما تو صفحه قبل چیه! اصلا فرض کنیم من "ملا" باشم! برای شما زشت نیست که از یه ملا تو بحث شکست بخورین و دنبال ایرادهای بنی اسرائیلی بگردین؟! ما تا اینجا بحث خوبی با هم داشتیم. حیفه که اینطوری خرابش کنیم. اگه ملاک، اول پرسیدنه، من اول سوالمو پرسیدم! منظور من از پرسیدن مذهبتون، این بود که اگر مسلمان نیستین، بجای خودفریبی و عیبجویی از دیگران به نقاط ضعف دین خودتون بپردازین. وگرنه همه میدونن که عزیزان خارج نشین مدتهاست که حال فعالیت سیاسی رو ندارن! من از ماجرای غرانیق (یا قرانیق؟!) در حد سایت ویکیپدیا باخبرم. شما که از شنیدن این قصه قند تو دلتون آب میشه، بفرمایید توضیح بدین ببینم میخواین سوار بر بال "پرندگان شیطان" به کجا برسین؟! در نهایت باید بگم "ملی گرایی" فقط علاقه به تخت جمشید و پاسارگاد نیست. ملی گرای واقعی کسیه که بتونه منافع ملی ایران رو بهتر تامین کنه. همچنان موفق باشید! .
شنبه 4 تیر 1390

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
حالا بیشتر خود پدرسوختشون دیش دارن ها..........لعنت به تظاهرتون
شنبه 4 تیر 1390

i_SARA_i - ایران - تهران
هفته پیش هم مدبر تهران اومدند ماهواره ما رو بردند.
شنبه 4 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
pandora - المان - کلن. ایول..حرفت خیلی با احساس بود..از یه لگن بعید بود !!..لوول
شنبه 4 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
چقدرم جمع آوری دیشهای ماهواره در یک شهر مرزی مثل اردبیل موثر هست !!!. چون اونجا اولا بدون ماهواره هم میشه خیلی از شبکه های آذربایجان و ترکیه رو دید .بعدش چون به مرز نزدیک هست خیلی راحت میشه یک دیش جدید تهیه کرد .
شنبه 4 تیر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
بیشرفها میخواهند بدین وسیله از رسیدن اطلاعات و خبر بمردم جلوگیری کنند، حسابی از ترس خودشان را خیس کردند. نفرین به هرچی آخونده و ساندیس خور خود فروش .
شنبه 4 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
جمع کنید مدل جدیدش که احتیاج به دیش هم ندارد در راه است.
شنبه 4 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
gogoli - ایران - تهران خوب شد غلط املایی عمدی منو گرفتی.!!بارها کلمه غرانیق را با (غ) نوشته ام.مبخواستم بدونم آیا این ماجرا را میدانید یا نه؟!!! خوشبختانه میدانید.. نظرتان در مورد اشاره روحانیون اسلامی درطول تاریخ درموردش چیست ؟ضمنا"جمله من این بود(کم کم حس میکنم ملا واز نوع بازجویان هستی)واژه کم کم --حس -- ازنوع)معنی صدرصد نمی دهد.اگر چنین بود.ادامه بحث نمی دادم.شبیه ملاها رفتار کردید فرق مبکند تاملا بودن.هنوز راه نجاتی برایتان هست.
شنبه 4 تیر 1390

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
فیلمبرداره چه میلرزید هم دستش هم صداش .. خیس کرده بود ههههه
شنبه 4 تیر 1390

masoud-usa - امریکا - نیو یورک
تجاوز دسته جمعی رو چکار میکنید؟
شنبه 4 تیر 1390

gogoli - ایران - تهران
Pezhman - چی؟! غلط املایی عمدی؟! انگار شما خودتون یه پا "بازجو" تشریف دارین! و اما بعد: دکتر مصدق در یکی از بیاناتشون در دفاع از شهید فاطمی، از اعتقاد ایشون به انجام فرایض مذهبی با احترام یاد میکنن. به نظر شما چرا مرحوم مصدق هرگز علیه مذهب حرفی نزدند؟ درباره تموم ادیان از این حرف و حدیثها (قرانیق!) وجود داره. گیر دادن به چنین مسائلی نشونه ضعف تو استدلال و مباحثه است. دیدیم که وقتی از مسئله فتح مکه که حضرت استاد مشیری یه نفعشون نبوده در موردش صحبت کنن براتون مثال آوردم، نتونستین به بحث ادامه بدین. جالب اینه که خود شما از ترس انتقاد، جرات ندارین بگین دینتون چیه و دارین دست پیش میگیرین و بطور "حسی" دیگران رو "ملا" و بازجو" میدونین! برادر من! این راهش نیست. نتیجه حرفهایی که شما میزنین، شعله ور کردن آتش اختلافات مذهبیه. اگه چنین اتفاقی بیفته، بعید میدونم شما قدم رنجه بفرمایید و تشریف بیارین اینجا و مسئله رو حل کنین. مردم ایران باید تاوان اشتباهات شما و همفکرانتون رو بپردازن. "سیاست" مقوله ای حساس و پیچیده است. لطفا با چنین مسائلی "بازی" نکنید.
شنبه 4 تیر 1390

tabeshesahar - ایران - تهران
آخوند احمد خاتمی:آوردن ماهواره به خانه آوردن آتش به خانه است!!!!. و راهیابی آخوند به حکومت به آتش کشیدن یک کشور!!!
یکشنبه 5 تیر 1390

hadi200763 - ایران - تهران
خدا را شکر همه مشکلات امنیتی مردم حل شد دیگه به خانم ها در مقابل همسرانشان هیچ تعرضی نمیشه در روز روشن ادم نمی کشن دزدی نمی شه فقط یه ماهواره مونده بود با بی حجابی که حمدا.. اونم با زحمات برادران نیروی انتظامی داره درست میشه
یکشنبه 5 تیر 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
اسلام از بدو تولدش بر سه پایه استوار بوده و رشد کرده:جهل-جور-جنایت این کارشون در جهل نگهداشتن مردمه!
یکشنبه 5 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
salarkhan - آمریکا - لس آنجلس. لطفا سرقت-- تخریب اثار تمدن در کشورهای متصرف شده-- و بیماری کثافت پدوفیلیای رهبر دین که بعد به دامادش و سرانجام دامنگیر بقیه ی مردان اسلامی شد را هم نام ببرید/
یکشنبه 5 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
gogoli - ایران - تهران بخش نخست. خودگویی,خود خندی,عجب مرد هنرمندی.راجب غرانیق اگر نمی خواهی صحبت کنی اشکال نداره شاید وقتی دیگر.درمورد ایران وعشق به ایران. که شما فرموید: مذهبیون ایران را دوست دارند.!!! باید عرض کنم, یک ملا, خاک کربلا را بر ایران ترجیح میدهد.وقتی از خمینی راجب ورود به ایران واینکه چه احساسی دارد, سوال کردند.جوابش این بود(هیچی!!!!) ودنبالچه های خمینی ملعون لبنان وسوریه وگروهای تروریستی اسلامی حماس وحزب الله برایشان مهم تر ومقدس تراز خرمشهر وآبادان و آب آشامیدنی مناطق جنوب ایران است.ضمنا"تشکر, که برخلاف سایر مذهبیون نمک نشناس, قدمی فراتر برداشته نام زنده یاد دکتر محمد مصدق را به نیکی یاد کردید.
یکشنبه 5 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
gogoli - ایران - تهران بخش دوم. اما دکتر حسین فاطمی بدلایل غیر مذهبی بودنش و بقول آخوندها(ارتداد وخروج از دین اسلام)توسط خانواده اش وبرادران بزرگتر از ارث پدر محروم شد. در ۲۵ بهمن ۱۳۳۰ دکتر فاطمی که نماینده مردم تهران نیز بود در حین سخنرانی بر مزار محمد مسعود توسط محمدمهدی عبدخدایی, از اعضای فدائیان اسلام ترور شد که نافرجام ماند و گلوله به قلب او آسیبی نرساند.راجب فلسفه ومنطق وعدم ارتباطشان با مذهب وعالم هپروت.باید بگویم: منطق( 2x2=4 ) و مذهب (جن و چاه جمکران=2x2)
یکشنبه 5 تیر 1390

gogoli - ایران - تهران
Pezhman - خودمونیم! کم باحال نیستین ها! نمیخواین دست از کرامات "حضرت مشیری" بردارین؟! "قرانیغ"(مرغ!) شما یه پا داره؟! از اصرار شما بر این موضوع معلومه که خیلی جوونتر از اونی هستین که فکر میکردم و بدجوری به پیروزی مرغهاتون دل بستین! باشه! عیب نداره! دلتون رو نمیشکنم! د برو که رفتیم: بعیده ندونید که این مسئله از دید قریب به اتفاق مسلمانان یک افسانه است. "غرانیق" از نظر سندیت تاریخی هم بسیار ضعیفه. وجود چنین حکایتی در تاریخ طبری به معنای صحت اون نیست. طبری یک دانشمند و مورخ بزرگ مسلمان و ایرانیه و طبیعیه که سعی کرده باشه برای "جامعیت" کتاب خودش تمام روایات (حتی مخالف) رو نقل کنه. بعلاوه، چنین ماجراهایی در مورد حضرت عیسی هم وجود داره. همه ما میدونیم که عیسی مسیح فردی خیر خواه و نوع دوست بودند. آیا "شایعه" ازدواج ایشان با یک زن بدنام در اصل مسئله تغییری بوجود میاره؟ البته که نه. حضرت محمد حتی به تصدیق دشمنان، فردی راستگو، درستکار و مهربان بودند و امروز رسالت ایشان در جهان عالمگیر و رو به گسترشه. اهانت به این انسان پاکنهاد، جز ایجاد کینه بجای دوستی در جامعه، چه نفعی داره؟ . .
دوشنبه 6 تیر 1390

gogoli - ایران - تهران
Pezhman - (ادامه): دیگه اینکه به نوشته سایت ویکی پدیا در خود این حکایت تناقضات زیادی وجود داره. اسلام دین بزرگیه و دشمنان زیادی داره. بعضی از سیاستمداران غربی بعد از فروپاشی کمونیسم، سعی میکنن اسلام رو بعنوان تهدید جدید به مردمشون معرفی و از این عامل برای ایجاد همبستگی اجنماعی و سیاسی استفاده کنن. به نظر شما بودجه کانالهای ضد مذهبی که تبلیغات چندانی هم ندارن از کجا تامین میشه؟ مرافب باشید بعنوان ابزار مورد استفاده این کانالها قرار نگیرین. در مورد محرومیت شهید فاطمی از ارث به دلایل "مذهبی" لطفا منبع معرفی کنین. عین عبارت دکتر مصدق در مورد دکتر فاطمی اینه: "در تمام مدت همکاری ایشان با اینجانب حتی یک" ترک اولی" هم از ایشان دیده نشد". (میدونین "ترک اولی" بعنی چه؟) ضمنا در مورد یاران مرحوم مصدق یه سوال جالب برام پیش اومده: چرا از میان یاران مصدق، اونها که مذهبی تر بودن، بعد از انقلاب تو ایران موندن و علیرغم مشکلات و تهدیدات، به فعالیت ادامه دادن. اما اونها که لائیک و غیر مذهبی بودن "ایران عزیز" رو ترک کردن و عطای مبارزه رو به لقاش بخشیدن؟
دوشنبه 6 تیر 1390

amir_honda - ایران - شاهرود
این خودش اشتغال زایی هست.برادران نصاب کاسبی خوبی می کنن.
دوشنبه 6 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
gogoli - ایران - تهران بخش نخست.. گرامی.وقتی تعصب وخشک مغزی را کنار گذاشته وروح تداعی وقایع اتفاق افتاده را از منظر منطق بررسی کنیم.فهم تاریخ برایمان آسانتر و واقع بینانه تر خواهد بود.قرآن کتابی است که نواقصی دارد.تعدادی آیات, طبق دستور عثمان, جعلی تشخیص داده وحذف شد.وبخشهایی هم به عمد ویا سهو وارد قرآن شده.در ضمن داستان جمع آوریش,!! خود بهتر می دانید.میگویند: قرآن عایشه بسیار مورد استفاده قرار گرفته وقرآن علی جز کتابهایی بود که مورد بی اعتنایی وسپس همراه سایر قرآنهای متعلق به دارندگان وحافظین در خانه عثمان سوزانده وفقط کتابی که به قرآن عثمان معروف است باقی ماند.در جنگ جمل, علی خطاب به کسانی که عایشه را مادر مسلمانان دانسته وروی علی شمشیر کشیده وبه حمایت از عایشه برخاسته بودند.فریاد زد وگفت: من قرآن ناطق هستم.(یعنی مخالفت با این آیه وجعلی بودن آن.و واردشدن آن از بخش قرآن عایشه به قرآن عثمان, که از خانواده مادری عایشه بود.)مصلما"تفاوت فاحش بین86 سوره مکی و 28 سوره مدنی این احتمال را افزایش میدهد که قسمنهای مدنی دست ساز کسانی است که دنبال منافع ومال دنیا بوده اند.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
gogoli - ایران - تهران بخش دوم. قرآن واقعی همان است که سوره های مکی راشامل میشود.و آلودگی35 سوره از سوره های مکی به آیات مدنی و2 سوره مدنی به آیات مکی.این خطاها توسط عثمان درتحریرقرآن عثمان را افزایش میدهد.تاریخ نویسان نگارندگان قرآن را بین 23 وبرخی43 نفر تخمین زده اند.وعایشه و وعثمان وابوسفیان و دو پسرش(معاویه ویزیدابن ابوسفیان)وخالدبن سعیدبن عاص‏بن امیّه وسعد ابن ابی وقاص وعبدالله بن سعد بن ابی سرح, ازجمله حافظان ونویسندگان قرآن بودند.!!!!ـ (عبدالله بن سعد بن ابی سرح )که محمد او را لعن نمود و گفت حتی اگر به خانه خدا آویزان ودخیل آورد خونش را بریزید.اما با وساطت عثمان بخشیده شد.شاعر بود وآیات را زیبا می نوشت وازمحمد میپرسید؟ آیااینگونه که می نویسم خوب است؟ ومحمد موافقت میکرد.وروزی برمحمد مرتد شد وگفت این چه خدایی است که من اشتباهات املاییش را تصیح وکلامش را به شعر زیبا برمیگردانم.وتو آنها را به نام الله به مردم ارائه میدهی.!!! وعثمان قرآن این فرد را درتدوین قرآن خود مورد استفاده قرار داد.!!! سپاسگزار میشوم اگر اطلاعات کاملتری از تدوین قرآن توسط عثمان دارید مرقوم بفرمایید.
سه‌شنبه 7 تیر 1390

gogoli - ایران - تهران
Pezhman - "اگه اطلاعات کاملتری درباره تدوین قرآن دارید مرقوم بفرمایید"؟! دارین امتحان میگیرین؟! موضوع آخرین برنامه "استاد" این بود؟! انگار من نتونستم منظور خودمو به خوبی برسونم. هدف من دقیقا اجتناب از طرح همین بحثهای مذهبی بی حاصل و بی سرانجام بود. سوال قبلی رو هم فقط به این دلیل جواب دادم که بدونین ابایی از طرح این مسائل ندارم. فرض کنیم من به این سوال هم جواب دادم. دفعه بعد، باز شما با مراجعه به آرشیو جناب مشیری یک مسئله دیگه رو مطرح میکنید و این ماجرا ادامه خواهد یافت. راستی شما چرا به پرسشهای من جواب ندادین؟ هدف از بحث علمی، قدرت نمایی نیست. بازم میگم که با نقد منصفانه مشکلی ندارم، اما لطفا در بیان نظراتتون، احترام به عقاید هموطنان رو مدنظر داشته باشید. اگه خیلی مشتاق مباحث مذهبی هستین، بدونین که افرادی نظیر "دکتر عبدالکریم سروش" بدون توهین به اعتقادات مردم، خیلی بهتر و زیباتر از دکاندارانی مثل مشیری، به نقد مسائل مذهبی میپردازند. از من به شما نصیحت: استناد به حرفهای مشیری به هنگام بحث در محافل جدی و دانشگاهی ایران باعث خنده جمع خواهد شد!
چهار‌شنبه 8 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.