زن بنگلادشی توسط همسرش کور شد


زن بنگلادشی توسط همسرش کور شد

دانشجوی دانشگاه یو بی سی شهر ونکوورکه برای بازدید اقوام به بنگلادش سفر کرده بود توسط همسرش کور شد.

رومانا همچنین قصد داشت  شرایط کار در شهر داکار را بررسی کند اما همسرش پس از یک مشاجره طولانی و ناامیدی از نگاه  داشتنش در بنگلادش، چشمان او را با انگشتانش کور کرد و بخشی ازدماغ او راهم با دندان کند.پزشکان در بیمارستان لاب اید داکار سخت در تلاش هستند تا شاید بینایی او را برگردانند اما به نظر می رسد آسیب وارد شده به چشمهای او بیش از حدی است که بتوان کاری برای این دانشجوی ترم آخر علوم سیاسی انجام داد.این زوج دختر 5 ساله ای به نام انوشا دارند که همکنون نزد خانواده مادرش به سر می برد. منظور یک سال و نیم قبل به ونکوور آمده بود تا تحصیلات تکمیلی را در رشته علوم سیاسی در دانشگاه معتبر یوبی سی به پایان برساند اما ظاهرا همسرش از ادامه تحصیل او دل خوشی نداشته و سعی داشته به هر ترتیبی مانع بازگشت او به ونکوور شود و برای رسیدن به  این هدف از بدترین ابزار ممکن استفاده کرده تا بازگشت او را غیرممکن کند. سیف اسلام یکی از دوستان منظور درباره این حادثه می گوید:«انگار صحنه هایی از فیلم وحشتناک تماشا می کنیم . واقعا چطور ممکن است در این دوره وزمانه افرادی دست به این گونه جنایتها بزنند. حمله همسرش به قدری شدید بوده که نه تنها بازگشت به کانادا بلکه ادامه زندگی هم برای منظور بسیار مشکل خواهد بود.»

استفن توپ رییس دانشگاه یو بی سی در نامه ای به منظور تاکید کرده از هر اقدامی برای ادامه تحصیل این دانشجو حمایت خواهد کرد و هر گزینه ای که بتواند به این هدف کمک کند را در نظر خواهد گرفت.

Mahdi_tala - انگلیس - لندن
این مرد نیست.نامرد کسیف.
جمعه 3 تیر 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
چه خانمه بیچاره با چه کیسه زباله ای ازدواج کرده بوده که این بلا سرش بیاد !! . من هم همچی اقوامی دارم که بیشترشون تازی زاده تازی دوستن ....اصل و نصبشون هم خودشون میگن ...!!. اگر بشنون که یه مریضی و یا مشکلی دارم ای مثل خر کیف می کنن !!. اگر جلوشون سر سفره بشینم پس از یه مشت تعارف تکلامات پوچ و تو خالی و دروغ هر قاشق غذائی که میخورم "که خودم هم پولش رو دادم " دارن هی زیر چشمی نگاه می کنن و پیش خودشون میشمرن و از حسودی بغض گلشون رو میگیره و از تو چشماشون میشه خوند که آتش جنایت کردن تمام وجودشون رو گرفته ...!! اگر بتونن یه جوری تو اون چند روزه که تو ایران هستم بهم ضربه روحی و یا مالی و یا تهمت و توهینی بزنن ازش دریغ نکردن و نمی کنن و هی میپرسن تو آلمان نماز میخونی ؟ میگم آره ...قبله ش هم بطرف ....
جمعه 3 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
این احمق وحشی هم یکی مثل حزباللهی های متعصب جمبوری اسلامی. اخه اینا هم مسلمونن.
جمعه 3 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اسلامی رفتار کرده مردک احمق بی شعور دیوانه
جمعه 3 تیر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
حیف اسم انسان که روی چنین مردانی باید گذاشت ،این آشغالها وقتی در مقابل زنانشان کم می آورند چنان احساس کوچکی و کمبود میکنند که از حسادت چنین رفتار وحشیانه و ظالمانه ای را مرتکب میشوند .
جمعه 3 تیر 1390

mabi az alman - المان - کایزرزلاترن
بعضی ها ادمییت راخوردن انسانییت را هم قی کرده اند گاهی حیوان صد شرف داره برعده ای انسان نما
جمعه 3 تیر 1390

mehan1 - فرانسه - مارسی
دم رئیس دانشگاه گرم خیلی روحیهساز و ادم باکلاس یه
جمعه 3 تیر 1390

man-malaysia - مالزی - کوالالامپور
سلام به همه. ... بی سواد از کجا فهمیدی مسلمون بود؟این کشور 20 درصد غیر مسلمون هم داره. دوما, اسلام رو از این خرافات ولایت وقیح که سالیان سال به خورد شما می شناسید؟. شما هم لنگه این نظام وقیح هستید! هر که با شما هم عقیده نیست غیر از فحش و بد وبیراه چیزی دیگه برای گفتن ندارید!!
شنبه 4 تیر 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
دسته گل محمدی!!!البته اینها ربطی به اسلام نداره ربطی به مسلمونا هم نداره همش کار استکباره!!!
یکشنبه 5 تیر 1390

گلیا - ایران - تهران
مردک روانی . خوب طلاقش میدادی دیگه از عشق هم که نبوده میخواستی نگهش داری .
دوشنبه 6 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.