دزد خوش‌خواب با لباس‌های صاحبخانه عکس یادگاری می‌گرفت


دزد خوش‌خواب با لباس‌های صاحبخانه عکس یادگاری می‌گرفت

روزنامه جام‌جم نوشت: مردی که برای سرقت به خانه یک شهروند مشهدی رفته و یک هفته را در آنجا مانده بود، هنگام خواب از سوی صاحبخانه دستگیر شد.
چند روز پیش اعضای یک خانواده مشهدی در بازگشت از سفر مشاهده کردند، اثاثیه خانه به‌هم ریخته و مردی غریبه لباس‌های مرد خانواده را به تن کرده و خوابیده است. صاحبخانه ابتدا با طناب دست و پای مرد سارق را بست تا مانع از فرار او شود و بعد در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مشهد تقاضای کمک کرد. دقایقی بعد ماموران با حضور در محل حادثه، دزد جوان را دستگیر کردند.
سرقت از صندوق صدقات تا خانه‌های مردم
متهم به پلیس گفت، معتاد است و با سرقت پول از صندوق‌های صدقات هزینه اعتیاد را تامین می‌کند. وی افزود: پس از دستگیری و رفتن به زندان با مردی که در زمینه سرقت از منازل فعالیت داشت، هم سلول شدم. بعد از آزادی مرد سارق شیوه‌های سرقت از منازل را به من آموزش داد و 2 نفری سرقت از منازل را شروع کردیم. همدستم در جریان یک سرقت دستگیر شد و من فرار کردم. چند هفته‌ای در خیابان سرگردان بودم تا این که سرقت‌هایم را دوباره شروع کرده و اموال دزدی را به 2 مرد می‌فروختم.
متهم در رابطه با سرقت اموال خانه شاکی گفت: چند روزی بود رفت‌وآمدهای اهالی محل را تحت نظر گرفته بودم تا این که متوجه شدم اعضای یک خانواده قصد سفر دارند. به این ترتیب با اطمینان از مسافرت آنها، نیمه شب وارد خانه‌شان شده و در جستجوی طلا و پول بودم که به خاطر خستگی همان‌جا خوابم برد. روز بعد لباس‌های مرد صاحبخانه را به تن کرده و در بررسی‌های بیشتر از خانه، طلا، پول و اموال قیمتی را پیدا کرده و با انداختن درون یک گونی، آن را در زیر تخت اتاق خواب پنهان کردم.
دزد، یک هفته صاحبخانه شد
متهم به سرقت با اشاره به یک هفته زندگی در محل سرقت، گفت: در این یک هفته در همان محل استراحت می‌کردم و هر روز یکی از لباس‌های مرد صاحبخانه را به تن کرده و با دوربین عکاسی که از خانه‌اش دزدیده بودم، از خودم عکس می‌گرفتم تا از این لحظه‌های خوش یادگاری‌داشته باشم. گمان نمی‌بردم صاحبخانه و خانواده‌اش بعد از یک هفته از سفر بازگردند. وقتی از خواب بیدار شده و خود را با دست و پای بسته دیدم، متوجه حضور صاحبخانه شده و دیگر راهی برای فرار نداشتم.
بنابراین گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از متهم به سرقت ادامه دارد.

Royan - آلمان - آلمان
یه نفر هم از خونه عموی من همینطوری سرقت کرده بود و شواهد نشون میداد که برای خودش آنجا زندگی کرده و پخته و خورده و خوابیده ولی وقتی آنها از سفر برگشتن رفته بود, دستگیر نشد. ولی دزد با وجدانی بوده هرچی که برده بود صدمه به بقیه چیزها نزده بود مثلا قابها را باز کرده بود و تابلوها را برده بود . کثیف کاری و ریخت وپاش هم نکرده بوده.
جمعه 3 تیر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
هیچوقت از مشهدی ها دزدی نکن مشهدی ها اه شون گیراست
جمعه 3 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
خدایا ترا شکر ! اقلا از ایران اسلامی هم چنین داستانهای دزد سوسولی به جهان منتشر شود بد نیست, زیرا یک تبلیغ منفی / مثبت برای خارجیان و بقیه دزدها که نباید همیشه با قتل و تجاوز داستان دزدیشان به پایان برود !
جمعه 3 تیر 1390

امید67 - ایران - کرمان
چه دزدی است دیگه این میگویدفکرنمیکردم بعدازیک هفته برگردندتقصیرخودت نیست چون تنهایی کشیدی توی این یک هفته فکرت هنگ کرده مشکلی نداره برای دفعات بعداگه جایی رفتی دزدی بیشتراز یک هفته نمونی ها.
جمعه 3 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
این نوع دزدیها باعثش فقر مالی, فرهنگی, روانی و شاید فقرهای دیگری هم گریبناگیر سارق باشد, البته دلیلی برای توجیح این فعل نیست ولی فرق بزرگی مابین چنین سارقی با اون کسیست که انباری پر از وسائل مسروقه و پول نقد و هر بار موقع سرقت به اشخاصی حمله میکند و با ایجاد رئب و وحشت و یامجروح کردن مردم و حتی حاضر به انجام قتل هم است , ان هم فقط به دلیل حریص بودنش, و نه احتیاج ضروریش به ادامه بقائ.!
جمعه 3 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.