تفاوت استقبال مجلس از احمدی‌نژاد در عرض ۵ ماه


تصاویر مقایسه ای:تفاوت استقبال مجلس از احمدی‌نژاد در عرض 5 ماه

10 بهمن 1389 ـ جلسه رای اعتماد به صالحی

1 اسفند 1389 ـ تقدیم لایحه بودجه به مجلس

31 خرداد 1390 ـ جلسه رای اعتماد به سجادی

winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام
هر چی نگاه میکنم یه ادم حسابی تو اینا نمیببنم..
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام
عکس چهارمی سمت راست اخونده شستشو بو میکنه..اینا هیچ میدونن کجا هستند? روحت شاد محمد رضا پهلوی شاهنشاه ایران, اون کجا واینا کجا..همشون شبیه قاتلین هستند..
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
موقع رفتن محمود فقط یه نماینده پا شده که بدرقه اش کنه که بقیه براش هو کشیدن که بشینه. کاری به محمود ندارم ولی فکر کن اون مثلا مجلس چه گوساله دونیه که اینا همونهایی هستن که شعار مرگ بر موسوی و کروبی مبدادن که چرا به تقلب محمود اعترض کردن. این گوساله ها قراره تو اون طویله نماینده مردم (!) ایران باشن
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

همه فن حریف - ایران - ایران
صورت های کریه که نشان از سیرت کریهشون داره.
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

yashainiran - ایران - ایران
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن عزیز. درد مملکت ما ریاکاری مردم است و مانند بیدمجنون می مانند که باد به هر طرف بوزد آنها هم به همان طرف متمایل می شوند و این درد یک درد بسیار بزرگی است که دامن همگان را در جمهوری اسلامی فرا گرفته است و درمانی هم ندارد. ماندگاری سران حکومت هم به جهت وجود همین ریاکاری است البته خودشان آن را رواج داده اند و متاسفانه طبقات پائین جامعه را نیز فراگرفته است!
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
تورو به خدا ببین سرنوشت و زندگی مردم دست کیها هستش !! قیافه هاشون هینهو چوپانهای گله !
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
این مجلس نیست. نماینده مجلس یعنی ستارخان. مصدق. 100 ها نماینده جان باخته از زمان قاجار تا امروز. اینها مثل شغال هستند. همیشه به دنبال کفتار هایی مثل احمدی و خامنه ای می دوند. تا از پس مانده سفره جیزی کاسه لیسی کنند. البته جانورانی مثل کفتار و شغال بسیار برای طبیعت مفید هستند و بر اساس غریزه رفتار می کنند.ولی اینها مظهر پستی و شرم برای طبیعت انسان هستند. گاهی از ایرانی بودن خود شرم می کنم.و خود راسیوال می کنم.مطیع بودن در مجالس دیکتاتوری در همه دنیا وجود دارد. اما به شکل مثل مجلس ما هیچ کجا تجربه نبوده است. ایا این خصلت ایرانی نیست.شرم بر شمانمایندگان مجلس.که مایه ننگ ما هستید.
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

razmandeh - سوید - استکهلم
. رهیر معظم سیفون را بکش !!!!. این بیشرف جدا فکر میکرد مردم به اون رای دادند وریسجمهور شد؟؟. از این خر تر فکر کنم نبود!!!. ریاست جمهوری در ایران اسلامی یعنی دستمال توالت . از وقتی صورتش را عمل کرد و قیافه ادمیزاد ګرفته دیګه هیچکس دوستش نداره !!! قیافه میمون بیشتر بهش میومد و به خاطر علاقه به میمون بعضیها تحملش میکردند !!.
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

karaji - سوئد - گوتنبرگ
عجب ملتی !!
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
razmandeh - سوید - استکهلم. اگر ملت ایران تصمیم می توانست بگیرد. سیفون توالت را چنان می کشید که رهبر و احمدی .پاسدار. بسیج. مجلس .همه با هم ناپدید شوند. این تحفه را از سر رهبر داریم.
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

Artosh - ایران - تهران
winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام / در مملکت دزدان و غارتگران آدم حسابی ها در زندان هستند و یا آوارهء کشورهای دیگر. آنهایی هم که در داخل مانده اند عرصه برایشان تنگ است و فقط اجازه نفس کشیدن برای زنده ماندن دارند. نفرین به این مجلسی های کثیف که به جای نمایندگی مردم شدن نماینده ولی وقیح و علیه مردم کار میکنند.
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
به قول مادر خدابیامرزم.. قربون خدا برم که شاه راگدا و گدا را شاه کرد.....
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

NANI_2011 - سوئد - لینکوپینگ
کره خرهایه حکومت!!
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
yashainiran - ایران - ایران) رفتار مردم ما مثل رفتار فرانسوی ها زمان جنگ هیتلره. اون موقع که آلمان به فرانسه تجاوز کرده بود و همه با چنگ و دندون از کشورشون محافظت می کردن، این فرانسوی ها بودن که برای خود شیرینی برای نازی ها جاسوسی و مخبری می کردن. ماجرای ما بدتر از زفرانسوی ها هم شده که فکر کن الان فرانسوی ها واسه نوادگان هیتلر مقبره بسازن و بگن چه آدم مقدسی بوده این هیتلر، چون خوب شمشیر میزده و عادل هم بوده و اگه دمار از روزگار ما دراورده لابد حق ما بوده و باید همون موقع که محمد گفت کاخ کسری با خاک یمسان میشه، نوکری اعراب مقدس رو قبول می کردیم! (خفت یعنی در حد تیم ملی)
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

Alborzi - ایران - کرج
ولی من کلی نئاندرتال دیدم !!!
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام هموطن عزیز. اینها آدم نیستند!!! که حسابی یا ناحسابی باشند. جانورها هم که حسابی یا ناحسابی ندارند!!! شاد باشید
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

baran828 - ایران - تهران
من چوپان ها وبع بعیارو دوست دارم ،چکار به اونا دارید به اینا تشبیهشون میکنید؟!
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ا.ن که شناخته شده است، اما این گروه بسیجی بیسواد و نادان که به نام نماینده مردم در مجلس چرت میزنند و گهگاهی آشوب به پا میکنند، درون رژیم را به خوبی نشان میدهد: یک مشت چاپلوس و بادنجان دور قاب چین، که تا زمانی کسی بر سر کار و نوچه رهبر یک دست است، دست بوسش هستند و زمانی که از دور افتاد میشوند دشمن یا دست کم بی اعتنا. کشور ما به دست این پاچه خواران افتاده که هیچ مرام و روشی برای حکومت داری ندارند تنها برای یک مشت ملای منبری دشمن ایرانی دم تکان میدهند. بیشتر مردم هم که یا سرگرم روزمره اند و یا درگیر ماله کشی ملایان و دشمنان ایران.
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

mohsen_raja - ایران - تهران
صدالبته باید اینجوری باشه، هرچی باشه اینها همگی سگان درگاه ولایت هستند. نمایندگان امت حزب الله آزمون سختی رو در چند ماه اینده پیش رو دارند. نرمی هرچه بیشتر جنس دستمالی که به ... ولایت می‌کشند با انتخابشون در دور اینده رابطه مستقیم داره. آقا این روزها نیازمند دستان گرم نمایندگان محتره.
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اینجا که باغ وحش است
شنبه 4 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.