سکوت زن کج‌دست در سرقت از شوهر ثروتمند


سکوت زن کج‌دست در سرقت از شوهر ثروتمند

وطن امروز : دزد نامرئی خانه مرد بازاری کسی جز همسر کج‌دستش نبود که دست به سرقت‌های میلیونی می‌زد.
وقتی همه شرایط دزدی نشان داد که ردپای یک آشنا وجود دارد، مرد بازاری همه خانه‌اش را تحت کنترل دوربین‌های مخفی قرار داد.


بهمن‌ماه سال‌ گذشته بود که مرد ثروتمند با بازکردن گاو‌صندوق خانگی‌اش دید یک میلیون تومان پول وی به سرقت رفته است و مطمئن بود 2 روز پیش این پول‌ها را در آنجا گذاشته است.

مشخص نبود چه کسی توانسته دست به این دزدی بزند تا اینکه مرد بازاری به یاد میهمانی شب پنجشنبه افتاد که چندین تن از بستگان همسرش در خانه‌شان بودند، به‌خاطر ترس از آبروریزی ترجیح داد تا سکوت کند و سخنی به زبان نیاورد. مدتی از این ماجرا نگذشته بود که در شب عید مرد بازاری 4 میلیون و 500 هزار تومان پول با خود آورد و داخل گاو‌صندوق گذاشت.

فردای آن روز وقتی سراغ پول‌ها رفت، ناباورانه متوجه سرقت پول‌های میلیونی‌اش شد. این بار نباید سکوت می‌کرد. موضوع 2 سرقت را با همسرش در بیان گذاشت.

همسر مرد بازاری تعجب کرد و گفت که در این مدت برای رفتن به کلاس و خانه مادرش بیرون رفته و متوجه هیچ مورد مشکوکی نشده است.

زن و شوهر به دوستان و آشنایان خود مشکوک شدند و احتمال دادند که آنها با کلید یدکی وارد خانه شده و توطئه سرقت میلیونی را به مرحله اجرا گذاشته‌اند. آنها موضوع را با پلیس در میان گذاشتند و ماموران با پا گذاشتن در خانه مرد پولدار در حوالی میدان منیریه تهران به بررسی پرداختند و اعلام کردند سرقت از سوی یک آشنا اتفاق افتاده است.

با این فرضیه تحقیقات آغاز شد و مرد بازاری باید چند مظنون را به پلیس معرفی می‌کرد.

زن و شوهر به هیچ کس مظنون نبودند تا اینکه در فروردین‌‌ماه سال‌جاری مرد بازاری باز هم متوجه سرقت 800 هزار تومان از پول‌هایش شد. این بار بدون اینکه به همسرش حرفی بزند، یک دوربین مدار‌بسته خرید و در اتاق خواب و پذیرایی نصب کرد تا دزد نامرئی را به دام اندازد و این راز عجیب و پیچیده فاش شود. مرد جوان این بار 200 هزار تومان داخل گاو‌صندوق گذاشت و وقتی در جریان سرقت این پول قرار گرفت به بازبینی فیلم و دوربین مدار‌بسته پرداخت و ناباورانه همسرش را دید که دست به سرقت زده‌ است.

باورش نمی‌شد دزد نامرئی، همسرش باشد. این مرد برای شکایت به دادسرای منیریه مراجعه کرد.

وی به بازپرس مکرمی گفت: 3 سال است در کنار همسرم زندگی می‌کنم و امروز باور ندارم که دزد پول‌هایم همسرم است. حتی وقتی موضوع سرقت‌ها را با او در میان گذاشتم خم به ابرو نیاورد و بسیار خونسردانه رفتار کرد. حتی در کنار من ایستاد تا دزد را دستگیر کنیم غافل از اینکه خودش دزد پول‌هایم بود. وی ادامه داد: همسرم مشکل عصبی دارد. مرتب قرص‌های اعصاب مصرف می‌کند. مدتی او را به مسافرت بردم اما فایده نداشت. در کلاس‌های مختلف ثبت‌نامش کردم اما باز هم دچار افسردگی بود و حاضر نبود قرص‌های اعصاب را ترک کند. این بار فریبم داد. وقتی سردرگم بودم که چه کسی پول‌هایم را دزدیده، حاضر نشد حرفی بزند. اگر حقیقت را به من می‌گفت هرگز از او شکایت نمی‌کردم اما او مرا بازی داد و باید تنبیه شود.

با این شکایت، زن کج‌دست‌ به دادسرا احضار شد و وقتی پیش‌روی بازپرس ایستاد، ادعا کرد همه ماجرای سرقت‌ پاپوش است وی تنها 200 هزار تومان پول از گاو‌صندوق شوهرش که تصور نمی‌کرد اینقدر غریبه باشند برداشته است و همین صحنه فیلمبرداری شده و اطلاعی از چگونگی سرقت‌ها نداشته است.

بنابه گزارش خبرنگار «وطن‌امروز»، تجسس‌ها درباره این دزد آشنا ادامه دارد و زن جوان هنوز سکوت کرده است.

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
چه بچه پررویی! میگه همین یه مورد دویست هزارتومن رو کش رفتم
چهار‌شنبه 1 تیر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
حالا همین جزئی 200 هزار تومان را گردن گرفت ولی باور کنید خواهد گفت این شوهرم زیر سرش بلند شده و با زنهای دیگر ارتباط دارد و برای من توطئه درست نموده. و یا اصلا خواهد گفت تمام ان فیلم مونتاژ است برای اینکه مرا بد نام کند .یا خواهد گفت اصلا کار خواهر و مادر همین شوهر من است برای اینکه چشم دیدن من را ندارند. ویا اصلا مدعی خواهد شد این مرد من با چند زن دیگر رابطه دارد و با کمک انها برای من توطئه درست کردند. و یا خواهد گفت تمام سرمایه شوهرم از پدر من بوده و چون میخواهد بدهی خودش را ندهد این بهانه جوئی را درست کرده. خلاصه تا میتوانی از این خانم همه چیز خواهی شنید جز صداقت یا عذر خواهی
جمعه 3 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.