پدر حسود فرزندش را کشت


پدر حسود فرزندش را کشت

در یک جنایت دردناک در شهرستان کلاردشت استان مازندران، مردی کودک 3 ساله‌اش را در خواب کشت و انگیزه جنایت را بی‌توجهی همسر نسبت به خودش اعلام کرد.

به گزارش «جام‌جم» از کلاردشت، چند روز پیش زن جوانی وقتی متوجه شد فرزندش برخلاف همیشه که صبح زود از خواب بیدار می‌شد، همچنان بی‌حرکت به خواب رفته است، با نزدیک شدن به کودک 3 ساله متوجه شد او نفس نمی‌کشد.

پس از فریادهای کمک‌خواهی این زن از همسایه‌ها، کودک به بیمارستان انتقال یافت و پزشکان در معاینات اولیه اعلام کردند این کودک خفه شده است.

با گزارش این حادثه به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و پلیس آگاهی کلاردشت، قاضی ابراهیمیان رئیس شعبه 102 دادگاه جزایی کلاردشت با حضور در محل دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد.

با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی و تحقیق، مادر کودک به ماموران گفت: پس از مرگ فرزندم، شوهرم مخالف انتقال فرزندم به پزشکی قانونی بود.

با ثبت اظهارات اولیه در حالی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت مادر این کودک بار دیگر با حضور در پلیس آگاهی عنوان کرد شوهرم پس از مرگ محمدصادق 3 ساله از مردم فراری است، او مرتب از خانه بیرون می‌رود و بعضی شب‌ها نیز به خانه نمی‌آید و مدام می‌گوید مگر ما محمدصادق را کشته‌ایم، خودش خفه شده است و...

زن جوان افزود: روز هفت فرزندم، وقتی شوهرم به مراسم نیامد به او تلفن کردم، اما گفت که قصد خودکشی دارد و بشدت از کاری که کرده پشیمان است.

در پی این اظهارات، ماموران در مرحله بعدی پدر کودک 3 ساله را در حاشیه کلاردشت شناسایی و او را دستگیر کردند.

اعتراف به جنایت

حسین ابراهیمیان، رئیس شعبه 102 جزایی کلاردشت در ارتباط با تحقیقات و اعتراف پدر کودک درخصوص قتل فرزندش گفت: وقتی کوچک بودم نزد نامادری‌ بزرگ شدم و در طول سال‌های عمرم مدام احساس تحقیر می کردم. وقتی فرزندم محمدصادق به دنیا آمد، احساس می‌کردم، دیگر همسرم علاقه‌ای به من ندارد و تمام محبتش معطوف محمدصادق شده است، این بود که حسادت به سراغم آمد و تصمیم گرفتم فرزندم را بکشم.

متهم اضافه کرد: وقتی فرزندم در اتاق خواب بود، وسوسه جنایت سراپای وجودم را گرفت و او را در خواب خفه کردم، سپس به بهانه خرید گوشی تلفن همراه از خانه خارج شدم و در مقابل خواسته همسرم که می‌گفت محمدصادق را بیدار کنم، از او خواستم کاری نداشته باشد و به سرعت از خانه فرار کردم و...

قاضی پرونده گفت:‌ پس از اعترافات تکان‌دهنده متهم که از سلامت کامل عقلی برخوردار است، دستور بازسازی صحنه جنایت صادر شد.

شوهرم باید قصاص شود

در این ارتباط مادر این کودک به خبرنگار ما گفت: پسرم وابستگی شدیدی به من داشت و حسادت شوهرم، او را از من گرفت.

وی افزود: شوهرم پس از بازسازی صحنه جنایت مدام از من می‌خواست تا او را ببخشم و می‌گفت، اشتباه کرده است و درخواست ادامه زندگی را می‌کرد، اما من با حضور در دادگاه درخواست کردم تا او را قصاص کنند؛ زیرا زندگی با مردی که از عاطفه پدری بویی نبرده است، برایم امکان‌پذیر نیست و حالا بی‌صبرانه انتظار صدور حکم قانونی را دارم.

بنابر این گزارش، این پرونده بزودی پس از پایان تحقیقات با صدور قرارقانونی به دادگاه کیفری استان ارسال خواهد شد.

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
یعنی واقعا راسته؟ به خاطر حسادت !!عجب خبری این دیگه آخرش بود واقعا جای بس تاسف .
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

kamelia-77 - انگلستان - لندن
این مرد کجا از سلامت کامل عقلی برخوردار است، ? اخه کدوم ادم عاقلی بچه خودشو به این وضع میکشه اگه حسودیش می شد چرا به زنش نگفت , به قول قدیمی ها ادمی که خوابیده حتی مار هم نیشش نمی زنه . الهی من بمیرم زمانی که بچه ها توی خوابند اینقدر مظلوم و دوست داشتنی هستند که ادم میل داره اینها همش ببوسه یا ناز بده .بعد این ادم روانی این کار رو کرده .
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

pandora - المان - کلن
مرد قاتل یک نفر هست,زن قاتل دو نفر!
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
کثافتِ عقده ایی روانی, طفلک بچه ای که باید طعمۀ خودخواهی پدر عقده ای و روانی چون این جانور بشود :( حسادت احساس آمیخته ایی است از خشونت و شکست, افراد حسود معمولاً دائماً دروغ می گویند و مرتباً بدنبال این هستند که کاری بکنند که بدان وسیله خوش آمد و شناخت دیگران را کسب کنند . نمونه اش را هم در همین سایت داریم !
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

compis - افغانستان - بامیان
با اینکه عمل این مرد به هیچ وجه قابل توجیه نیست و با هیچ قانونی جور در نمیاد و هر بلایی‌ که سرش بیاد حقشه. چون با یک حسادت احمقانه به فرزند خودش رحم نکرده و طفل معصوم را کشته ولی‌ خانمش هم بی‌ تقصیر نیست که حالا خواهان قصاصش شده و مایل هست هرچه زود تر به زندگی‌ شوهرش خاتمه داده بشه اگه این خانم همسر خوبی‌ برای شوهرش می‌‌بود و یک کم فقط یک کم بیشتر به شوهرش توجه میکرد شاید هیچ گاه این اتفاق تلخ و درد ناک نمی‌‌افتاد مشکل بعضی‌ از خانمها اینه که وقتی‌ بچه دار میشند دیگه کمتر به همسرشون توجه میکنند و باعث میشند همچون فجایع اتفاق بیفتد البته نا گفته نماند این جور اتفاقات بیشتر در بین قشر کم سواد جامعه پیش میاد.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

asal.bano - انگلستان - انگلستان
هنوز غمه نیما را دارم. وقتی تو فیس بوک صفحه ای برایش باز شد تا هر ایرانی که دلش به رحم امده عضو بشه تا همه با هم از قاضی پرونده رسیدگی مجدد بخواهیم , از این همه ایرانی , این همه مادر,پدر, دلسوز فقط 1800 نفر عضو شدند,اگر پیج مد یا جک بود بیشتر طرف دار داشت. پس ایرانی, خوش غیرت, مهربون هر جا که هستی بیدار شو بیا همین دولت اشغالی را زیر فشار بزاریم کودک ازاری کم بشه,مجازاتش زیاد بشه. حداقل tv به جای مرد 3 زنه مغز فندقی دو تا اگهی برای عدم تنبیه کودک نشان بده. ای دوست بیدار شو
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

ahmad qtr - قطر - دوحه
بعد بگین عربا بی فرهنگ هستند خودتونه نمیبینید بی فرنهنگ ها
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

asir@.P - فرانسه - پاریس
من با حضور در دادگاه درخواست کردم تا او را قصاص کنند؛ زیرا زندگی با مردی که از عاطفه پدری بویی نبرده است، برایم امکان‌پذیر نیست و...... خوب جدا شو ازش!!!باید بمیره تا باهاش زندگی نکنی؟!...قاضی پرونده گفت:‌ پس از اعترافات تکان‌دهنده متهم که از سلامت کامل عقلی برخوردار است.....سلامتِ کامل عقلی؟!!!
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

porharfi - هلند - آرنم
بعضی ها اصرار عجیبی دارند که همه پدران خوبند؟؟؟...عجب!!
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

صمیمی - ژاپن - اویتا
فکر میکنم به چیزی معتاد بوده و عقل اش فاسد شده درغیر آن چطور یک پدر طفل سه ساله خود را میکشد؟. گذشته از آن تصمیم مادر آن پسر بسیار خوب است، زنده گی کردن با چنین مرد مریض و عقده ایی بسیار خطرناک است.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

dxb1990 - امارات - دبی
الهی طفل معصوم. من شنیدم پدر اگه بچشو بکشه اعدام نمیشه پس قصاص نمیشه. البته فقط شنیدم.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
هیچ کاریش نمیکنند .چون بر اساس قوانین شرعی پدر قاتل قصاص نمیشود دوستان.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

آینه - انگلیس - لندن
ahmad qtr - قطر - دوحه ..اولا عرب تو ...تو سایت ایرانیها هستی دوما این ترویج فرهنگ شما عربها هست که به ایران وارد شده با این اخوندهای .. عرب.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

Coco - کانادا، - تورنتو
compis - افغانستان - بامیان --حالا شما نظر احمقانه تون را نمیدادید نمی‌شد؟؟ من حالم از مردایی که هرچی‌ تو زندگی‌ ناکامی و چیزأیه بد و شکست هستش را یه جورایی میپیچونن میندازن تقصیر زنها. این خانوم مادر نمونه‌ای هستن که به بچشن همجور میرسیدن، حالا یعنی‌ چیکار نکرده که مرد باید بچه را خفه کنه مثلا؟؟. یه زن مگه چقد می‌تونه خودشو جر و جر کنه تو زندگی‌ که همه به محبتِ کامل برسان و احساس سرخوردگی نکنان؟؟. تازه گیرم که این خانوم روزها وقفه خدمت به فرزند و شعبها وقفه خدمت به همسر (ِ مهربان) میکردن....اونوقت بد از ۷-۸ سال همین آقایی که انقد خدمت به شیبه بشون شده میدیدن که خانومشن چقد خسته و شکسته شدن فیلشون یاد هندوستان میکنه میره زن دوم میگیره چون میگه می‌خوام زنم شاداب و سر‌ها باشه،،،لعنت به هر کسی‌ که دیوونه بازی‌های کسی‌ را بندازه تقصیر کس دیگه ای. فکر کنم همه این بدبختی و جنگ و مصیبت تو افغانستان هم تقصیر زنشن باشه ،،،،دیگه کامنتِ الکی‌ نظر که من در شانم نیست با شما یکی‌ بدو کنم.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

wildpiony - مجارستان - بوداپست
ahmad qtr - قطر - دوحه اوکی قبول ما بی فرنهنگیم شما عربا بیفرهنگ
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
ahmad qtr - قطر - دوحه) آقای عرب با فرهنگ، حالا بگو ببینیم طبق فرهنگ و قانون اسلامی شما ، تکلیف این بابای قاتل چیه؟
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
عجب پدر دل سنگ کثیفی لعنت بر تو اهریمن.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ای بی سوادان با این همه جنایات وحشتناک و بی سابقه/قبل از عنقلاب// باز زمین و اسمان را بهم بدوزید تا تصویر داخل را مثبت جلوه دهید/خودتانید/ اجتماع بیمار است/در ضمن طبق اسلام پدر قاتل قصاص ندارد/
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

nader46 - انگلیس - لندن
خدایا رفتی اون بالا ها نشستی و به بنده هات زل زدی که چی?تو,هم مشکوک میزنی خدا.فکرکنم سررشته امور را گم کردی.گند زدی بابا.شاکی یم ازت خدااااااا.......
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

high class - کانادا - ونکوور
من دلم بحال هر دو سوخت پدر و پسر.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
ahmad qtr - قطر - دوحه - بیفرنهنگ .. ههههههههههههه
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

ekman - ‫ایران‫ - شیراز
‫هیچ انسانی چنین عمل هولناکی انجام نمیدهد، حتی اجازه خطور چنین جنایتی به مغزش هم نمیدهد،حالا شخصی که عنوان پدر روی آن گذاشته اند جای خود دارد.این شخص از نظر روانی صد در صد مشکل دارد،متعجبم که گفته اند از سلامتی کامل عقل برخوردار است،مگر قاضی روانپزشک تشریف دارند که نظریه دادند،یک حیوان چنین جنایتی در حق هم نوع سه ساله اش انجام نمیدهد چه رسد به یک انسان که از نظر غریزه محبت سرآمد سایر جانوران و حیوانات است.اگر حتی مردی مطمئن باشد که مثلا بچه از آن او نیست و زنش به او خیانت کرده،اگر عقل سالمی داشته باشد،با خود میگوید که این طفل سه ساله چه گناهی مرتکب شده که مجازات شود،این شخص مریض است و ضمنأ نمیداند که بعد از متولد شدن فرزند،نیمی از قلب زنش و شاید دو سوم از قلب مادر متعلق به فرزند میشود و دیگر نباید انتظار محبت صد در صد را داشته باشد.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

سوییس - سوییس - برن
compis - افغانستان - بامیان . . تا امروز چند سر بریده در افغانستان دیدی؟این مسائل که برای شما عادیه.گفتی بیشتر در بین قشر کم سواد جامعه پیش میاد . نه اینکه افغانیا خیلی باسوادند.آخه شما که....
چهار‌شنبه 1 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
به مادرت زنا کنی به دیگران چه ها کنی مرتیکه عقده ای, حیوون همچین کاری نمیکنه. بعد بعضی ها توقع دارند زنش ببخشش.
چهار‌شنبه 1 تیر 1390

compis - افغانستان - بامیان
Coco کانادا - تورنتو سویس - سویس - برن - جواب ابلهان خاموشی است عقده‌ای.
چهار‌شنبه 1 تیر 1390

baran828 - ایران - تهران
مساله اینجاس صاحب خون خود پدره اس!
چهار‌شنبه 1 تیر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
من قادر بخواندن تمام متن نبودم . مشخص است که این فرد فقط عنوان پدر را یدک میکشد. این فرد بدلیل عقده حقارت و عقب ماندگی فکری و خانوادگی خود شخصا بیک نوع بیماری روحی روانی مبتلا بوده و این حرکت احمقانه و رذیلانه این ابله ناشی از جنون و دیوانه بودن این مردک بوده.جنون. حماقت .عدم ارتباط اجتماعی. عدم وابستگی فامیلی. عدم مطالعه.و هزاران مطالب و مسئله دیگر. زندگی اینگونه افراد تماما مانند حیوانات است . البته بسیاری از حیوانات دارای احساس و عاطفه بالا میباشند که ما انسانها فاقد ان احساس های طریف حیوانات با عاطفه میباشیم . باور کنید. انسان بودن فقط قدرت تکلم ان که نیست. برای انسان شدن موارد زیادی را باید در وجود وبطن خود داشت. انسان چه نام شریف و پر معنی و گاها چقدر نام مسخره بی معنی انسان.. انسان . گاها حیوان شرف دارد باینگونه انسانها
چهار‌شنبه 1 تیر 1390

فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ
در اسلام پدر بخاطر قتل فرزند قصاص نمی شود.!
چهار‌شنبه 1 تیر 1390

ghorghoroo - تهران - ایران
Ahmad qtr. اینها هم زیاد ایرانی نیستند اسم بچه شان محمد صادقه.....
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
یکی لطفا به من بگه(چون واقعانمیدونم) اگرمادر فرزندش رو بکشه, قصاص میشه? درهر حال این خدا مرتب داره زیر ابی میره....
پنج‌شنبه 2 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.