هشدار حسینیان در مورد اتمام حجت با احمدی‌نژاد


هشدار حسینیان در مورد اتمام حجت با احمدی‌نژاد

روح الله حسینیان، در گذشته جزو مدافعان سرسخت محمود احمدی نژاد در مجلس بوده است.

روح الله حسینیان رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی، فراکسیون اصلی حامی رئیس جمهوری در مجلس هشتم، در مورد اقدامات محافظه کاران برای دور کردن "جریان انحرافی" از محمود احمدی‌نژادگفته است: "تلاش‌ها ادامه دارد، اما امیدی نداریم و بالاخره برای اتمام حجت تلاش می‌کنیم."

همزمان با اظهارات آقای حسینیان، مرتضی نبوی مدیرمسئول روزنامه محافظه کار رسالت در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا، حمایت آقای احمدی نژاد را از "جریان انحرافی" را تاسف بار دانسته و ابراز امیدوراری کرده که رئیس جمهوری هر چه زودتر متوجه شود که این جریان "فاصله دولتش را با جبهه اصولگرایی روز به روز بیشتر می‌‌کند".

در هفته های اخیر بسیاری از نشریات و شخصیت های محافظه کار، اتهامات سیاسی، امنیتی و مالی فراوانی را علیه "جریان انحرافی" مطرح کرده اند، که اصطلاحی است که این منتقدان برای اشاره به اسفندیار رحیم مشایی و مدافعان او به کار می برند.

با وجود این، تعدادی از همین منتقدان، تاکنون تاکید داشته اند که حساب آقای احمدی نژاد را از جریان انحرافی جدا می دانند و معتقدند او در جریان تمام کارهای رئیس دفتر خود اسفندیار رحیم مشایی و همکارانش قرار ندارد.

در همین ارتباط، "یک مقام مسئول در نیروهای مسلح" نیز، امروز ۳۰ خرداد (۲۰ ژوئن) به خبرگزاری فارس گفته است که "جریان اصول‌گرایی در پی حفظ آقای رییس‌جمهوری است، اما در برخورد با نفوذی‌ها و جریان انحرافی تردید ندارد".

این مقام نظامی، که نام او ذکر نشده، افزوده است که جریان انحرافی از رویارویی با اصولگرایان "به سلامت عبور نخواهد کرد و از هم اکنون باید طومار خود را در هم پیچیده شده بداند".

هشدار قبلی نماینده ولی فقیه در سپاه

پیشتر، مجتبی ذوالنور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ایران، در اظهارنظری راجع به ارتباط جریان انحرافی با محمود احمدی نژاد گفته بود که بعضی از شخصیت‌های این جریان به محمود احمدی نژاد "گره" خورده‌اند.

آقای ذوالنور افزوده بود: "امیدواریم این گره باز شود، اما در حال حاضر جدایی جریان انحرفی از رئیس جمهوری سخت است. زمانی می توان آن را باور کرد که راس جریان فتنه [اشاره به اقای مشایی] از رئیس جمهوری جدا شود."

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه همچنین اظهار داشته بود که برای "عاقبت به خیری" رئیس جمهوری "باید دعا کرد".

در اظهار نظری دیگر، سه هفته پیش عبدالنبی نمازی امام جمعه کاشان و عضو مجلس خبرگان رهبری مدعی شد که محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران از رهبر ایران اجازه خواسته است تا سپاه اسفندیار رحیم مشایی را دستگیر کند تا "غائله" پایان یابد، اما رهبر ایران تنها خواهان دستگیری "عوامل عملیاتی" شده است.

آقای نمازی افزود: "آقا فرمودند همه عوامل را دستگیر کنید؛ کسانی که نیروهای عملیاتی این طرح هستند؛ و با قوت بازجویی کنید و بررسی کنید، اما حساب رئیس جمهوری را جدا کنید."

این اظهارات بعدها از سوی سپاه پاسداران تکذیب شد، اما امام جمعه کاشان با ابراز گلایه از تکذیبیه سپاه، بر دروغ نبودن سخنان خود پافشاری کرد.

ساعت 12 - ایران - تهران
سگ ملا حسینیان.
دوشنبه 30 خرداد 1390

hassan5 - ایران - تهران
اقا فرمودند با قوت بازجوئی کنید...قبلا هم اقا به رادان در گهریزک اختیارتام داده بود..تمام جنایات زیر سر خود اقا است...
دوشنبه 30 خرداد 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
جنگ اصلا" و ابدا" برسر جریان ظاهر سازی و گول زن و عامی پسند "جریان انحرافی" نیست ...جنگ بین قشون خونخوارمنه ای و عنتری نژاد بر سر ورود امپریالیست چین به ایران و گماشته گری آنهاست !! . مطلب را در اینجا بخوانید و گریه کنید :.... https://parsdailynews.com/85157.htm
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

seiied - ایران - یزد
دماغ سوخته .بالاخره آه میرحسین دامانتان را خواهد گرفت.حالا میبینید
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.