متهم به بهانه مداوای نازایی به ۱۵ نفر تجاوز کرد


متهم به بهانه مداوای نازایی به 15 نفر تجاوز کرد

زن و دختر جوان در دام رمال شیطان‌صفت


روزنامه جام‌جم نوشت: با شکایت دختر جوانی که از سوی یک رمال شیطان صفت مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود، ماموران پلیس آگاهی این متهم را دستگیر کردند. در تحقیقات مشخص شد، مرد رمال به بهانه بخت‌گشایی و مداوای نازایی، 15 زن و دختر را مورد آزار و اذیت قرار داده است.
چندی پیش دختری جوان با حضور در پلیس آگاهی استان تهران از مرد رمالی به نام امیر شکایت کرد. شاکی در اظهاراتش گفت: چند خواستگار داشتم که به همه آنها پاسخ منفی دادم و از چند ماه پیش دیگر کسی به خواستگاری‌ام نیامد و این موضوع مرا به شدت نگران می‌کرد تا این که به توصیه فردی به خانه مرد رمال رفتم تا او به اصطلاح بخت‌گشایی کند. پس از ورود به خانه مرد رمال، او مدعی شد که بخت من بسته شده است و سپس به بهانه نوشتن دعا روی بدنم، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و تهدید کرد در صورت شکایت اجنه را سراغم می‌فرستد و از من سلب آسایش خواهد کرد و ...
در پی این شکایت موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و با کنترل نامحسوس و مستندسازی از رفتارهای مرد رمال‌ ـ که بیشتر مراجعه‌کنندگان به او را زنان و دختران جوان تشکیل می‌دادندـ مشخص شد مرد رمال به بهانه نوشتن دعای حل مشکلات و گشایش بخت روی بدن زنان با زعفران و گلاب آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داده است. با گزارش عملکرد مجرمانه رمال شیطان‌صفت به بازپرس پرونده، دستور قضایی در این ارتباط صادر و متهم دستگیر شد.
با دستگیری متهم، 15 زن و دختر که در دام شیطانی وی گرفتار شده بودند، با حضور در پلیس آگاهی از وی شکایت کردند که تحقیق در این زمینه برای شناسایی دیگر شاکیان ادامه دارد.
سرهنگ گل‌صباحی با اشاره به این پرونده گفت: از ابتدای سال جاری، ماموران پلیس آگاهی استان تهران و البرز ‌8 رمال حلیه‌گر را دستگیر کرده‌اند که 2 نفر از این رمال‌ها زن هستند. برخی از این رمال‌ها حتی سواد خواندن و نوشتن هم ندارند و صرفاً با وعده‌های پوچ و فریبنده نه‌تنها مشکلی از مردم حل نمی‌کردند، بلکه برای آنها مشکلات بیشتری را رقم می‌زدند. در بازرسی از محل سکونت رمال‌های دستگیرشده انواع کتاب‌های رمالی، ادوات شیطان‌پرستی، رمل و اسطرلاب، پوست حیوانات و نسخه‌های عجیب و غریب کشف شده است.

بازداشت 8 عضو باند فساد در کرج

بازداشت 8 عضو باند فساد


روزنامه جام‌جم نوشت: اعضای یک باند 8 نفره که با تشکیل خانه‌های فساد دختران و پسران جوان را فریب می دادند و به دام می‌انداختند، روز گذشته از سوی ماموران کلانتری مارلیک دستگیر شدند.
 روز چهارشنبه گذشته مردی با کلانتری مارلیک در کرج تماس گرفت و از رفت و آمدهای مشکوک زنان و مردان غریبه به خانه مرد همسایه‌اش خبر داد. ماموران کلانتری مارلیک با اعزام به محل و تحقیق از همسایه‌ها متوجه شدند مردی میانسال به نام اکبر از یک هفته پیش آپارتمانی را اجاره کرده و رفت و آمد افراد غریبه در نیمه‌های شب به خانه‌اش آسایش را از ساکنان مجتمع سلب کرده است.


دستگیری 8 عضو باند فساد


اعتراف سرکرده باند

 
متهم به پلیس گفت: از چندی پیش با شناسایی مردان ولگرد، زنان خیابانی و دختران فراری در بوستان‌های شهر، آنها را به بهانه استخدام در شرکت‌های خیالی فریب می‌دادم و به دام می‌انداختم. بعد از یک هفته این افراد را وادار به مصرف موادمخدر (شیشه) می‌کردم تا کم‌کم معتاد می‌شدند، بعد از آن، آنها برای تامین هزینه اعتیاد و زندگی‌شان خواسته‌های مرا می‌پذیرفتند.
سرکرده باند با اشاره به فعالیت‌های همدستانش گفت: من خانه‌ها را اجاره و تبدیل به یک مرکز فساد می‌کردم و اعضای باند نیز با رفت و آمد مقابل مراکز خرید و بوستان‌های شهر، دختران و پسران غریبه را فریب می‌دادند و به خانه فساد می‌کشاندند.
با اعتراف سرکرده باند، 4 مرد و 3 زن دیگر اعضای باند نیز مورد بازجویی قرار گرفتند و به همدستی با وی در فریب دختران و پسران جوان و به دام انداختن آنها در مراکز فساد اعتراف کردند. بنابر این گزارش، اعضای این باند 8 نفره با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

در تحقیقات معلوم شد مرد مستاجر خانه‌اش را به یک مرکز فساد تبدیل کرده است. ماموران با هماهنگی قضایی با قاضی حسین‌زاده، معاون دادستان و سرپرست دادسرای شهرستان ملارد، روز گذشته وارد خانه شدند و مرد صاحبخانه‌ را به همراه 4 مرد و 3 زن جوان دستگیر کردند. در بازرسی از این خانه مقادیری موادمخدر (شیشه) و ادوات استعمال آن کشف و ضبط و مرکز فساد با دستور قضایی پلمب شد.
با بررسی سوابق کیفری متهمان معلوم شد همه آنها دارای سابقه کیفری هستند و به اتهام تشکیل خانه فساد دستگیر و روانه زندان شده‌اند.
در بخش دیگری از تحقیقات ماموران معلوم شد سرکرده باند (اکبر) چندی پیش به اتهام تشکیل یک مرکز فساد در منطقه دیگری تحت تعقیب پلیس بوده است. به این ترتیب سرکرده باند به‌طور جداگانه بازجویی شد و به تشکیل خانه‌های فساد اعتراف کرد.
منگوله مشهدی - ایران - مشهد
"مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و تهدید کرد در صورت شکایت اجنه را سراغم می‌فرستد" - این جمله رو دوباره بخونین، نه، دوباره بخونین، اون آشغال به کنار اما دارم به سطح شعوری آدمی فکر میکنم که تصمیم میگره برای حل مشکلش بره پیش همچین جانوری. از ماست که بر ماست..
دوشنبه 30 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
تا زمانی که انسانها گرفتار موهومات و خرافات باشند بختشان نیز اینگونه گشاد (گشاء) میشود و بیشتر اسیر سخنان پریشان و نامربوط ساحران و رمالان خواهند گشت ! مضحک و مسخره تر این است که آنها را تهدید کرده که در صورت شکایت اجنه را به سراغشان خواهد فرستاد :) واقعأ تا به کِی مردم گرفتار اعتقاداتِ خرافی , باطل , پوچ و بی اساس و غرق در جهالت دست و پا خواهند زد !؟
دوشنبه 30 خرداد 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
بمبهای خبری به سبک جدید - هدف: منحرف کردن اذهان از آنچه در زندان ها بر سر قربانیان سیاسی رفته و نیز در سالروزهای مهم بمنظور تفرقه - ترساندن عوام و مردم از قدرت حاکمه بعنوان پشتیبان غیر مستقیم این موارد - بازیهای تهوع آور درون باندی
دوشنبه 30 خرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
وقتی کشور رو یه عده آخوند عقب مانده و متجاوز اداره کنند بهتر از این نمی شه .
دوشنبه 30 خرداد 1390

آینه - انگلیس - لندن
shila123 - انگلیس - لندن تو که همه رو در خارج پناهنده و .. میخونی در انگلیس چیکار میکنی نکنه این رمال به تو گفته برای شفا بیای انگلیس برگرد ایران یارو خالی بند از اب در اومد.
دوشنبه 30 خرداد 1390

tanhaee - ایران - اصفهان
باید حکم ببرن که روزی چند بار تا قبل از اعدام بهش تجاوز کنن
دوشنبه 30 خرداد 1390

Pinokio_Pinokio - انگلستان - منچستر
از ماست که بر ماست..
دوشنبه 30 خرداد 1390

ande206 - ایران - ایران
چرا تمام این اخبار بعد از حادثه خمینی شهر اصفهان ارزش دار شده؟. همش خبر از تجاوز ؟. غربی ها حق دارند به ما میگن ایرانیان تروریست ند - ما به خودمون رحم نمی کنیم . - فقط خبر های این چند روزه رو بخون جرأت داری نصف شب برو بیرون؟
دوشنبه 30 خرداد 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
تو این مملکت چه خبره.. نفرین کی گریبان این ملت رو گرفته
دوشنبه 30 خرداد 1390

شمبلیله - انگلیس - لندن
10نفر تجاوز کردند 50نفر تجاوز کردند 100نفر تجاوز کردند بابا اینجا که شده همش خبر تجاوز. انها دنبال اسکیوزن که دمو دستگاه اعدام رو واسه ترسوندن مردم راه بندازن .....
دوشنبه 30 خرداد 1390

Eisa Alipanah - سوئد - گوتنبرگ
دین و دل‌ به یکدیگر باختیم و خرسندیم....!. وقتی‌ رذالت‌ها فضیلت میشود همین میشه که میبینیم...!
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

homa-ir - المان - هامبورگ
از برکات و نعمتهای ولایت فقیه و امام زمانش.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

arashrad15 - سوئد - گوته بورگ
چه ابله هایی پیدا می شوند
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫اینگونه اتفاقات تازه گی ندارد و دفعه اول هم نیست که در جامعه و رسانه ها منعکس میشود،پس همه میدانند که رمالان یکعده کلاهبردارانی هستند که از خریت یک عدّه قلیل زنان سوء استفاده میکنند و جدا از سر و کیسه کردن ارباب رجوع احمق شان،عدّه ای هم حظ جنسی میبرند،آیا امثال همین خانم و یا خانمها کم از زبان پلیس شنیده اند که فلان رمال شیاد در دام افتاد،آیا در جراید اینگونه حقه بازیها کم نشر شده ؟بنابراین خود این گول خوردگان در درجه نخست مقصرند و حتی نام قربانی هم رویشان نمیتوان گذاشت،اگر شخصی نازا و سترون است،باید به پزشک مراجعه نماید،با دعا و التماس و دست به دامان حسن وحسین ، نذر و سفره ابوالفضل و تقی و نقی که عیب فیزیکی موجود در بدن شخصی بر طرف نمیشود.شخصی برای برآورده شدن حاجتش دست به دامن ابوالفضل شده بود،زیدی هوشیار به او گفت که اگر ابوالفضل قدرتی داشت که مشک آبش سوراخ سوراخ نمیشد!!!
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
متاسفم برای کسانی که به رمال جماعت متوسل میشن...هر کی برای پیدا کردن راه حل بره پیش رمال هر چی که سرش بیاد نصف حقشه...رمال از اسمش معلومه دیگه
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
منگوله مشهدی - ایران - مشهد . . با شما کاملا موافقم.هر کاری میکنن واسه اینکه مردم زندانیان سیاسی و شرایط موجود رو فراموش کنن.من که به هیچ وجه دلم برای این قربانیان احمق نمیسوزه کسی که دنبال خرافه و موهومات بره هر بلایی سرش بیاد حقشه در ضمن اینا اگه ادمای درستی بودن اصلا نمیذاشتن این موجود بیمار به هر بهانه ای بهشون دست بزنه.من ترجیح میدم احساساتمو خرج زنانی مثل نسرین و بهاره و شیوا و ...بکنم نه این خاله زنکای بیسواد و بی عقل
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
leila leila - سوئد - گوتنبرگ دقیقا واقعا چه خبر هر روز خبر از تجاوز !!!
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

baraneuk - انگلستان - لندن
خوب اون دوستانی که سنگ دولت ایرانو به سینه میزدن کجان الان؟ آماری که تو این وبسایت در رابطه با تجاوزهای داخل ایران گزارش میشه اونقدر بالاست که مطالب دیگه توش گم میشه. میگم این تلویزیونهای ماهواره که همش تبلیغ داروهای تقویت جنسی برای آقایون میکنه پس بازارشون باید خراب باشه چون بر اساس این گزارشای هفتگی اکثرا حالشون خرابه باید یه محصولی وارد ایران بکنن و بدن آقایون تا کمی آمار تجاوزها بیاد پایین. خنده داره انگار که مردهای ایران زمین فعلا کاری به جز تجاوز کردن ندارن عقده گرونی و بی پولی و ظلمی که دولت بهشون میکنه سر زنهای بیچاره خالی میکنن.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

hovakhshatare - ایران - تهران
در ایران تا بُـوَد ملا و مفتی / به روز بدتر از این هم می‌افتی - این آخوندهای متحجر فسیل احمق مملکت رو چنان در جهل و خرافه نگه داشته‌اند که مردم هم چنین وعده‌های ابلهانه‌ای رو باور می‌کنند. ریشه‌ی تمام بدبختی‌هامونو که نگاه کنیم بالاخره به یه نحوی به اسلام و آخوند مربوط میشه.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

amoo uk - انگلستان - لیدز
چند نفر کاسه لیس که ازفرهنگ تمدن ایران اخوندی و امام چاه جمکران دفاع میکنن خجالت نکشید بیاید از فرهنگ وتربیت کامنت بذارید
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

همه فن حریف - ایران - ایران
واقعا جای تاسف داره که برای حل مشکل هنوز هم این مردم به رمال مراجعه میکنن. واقعا متاسفم.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

sanazsarmad - آلمان - برلین
می‌خواهید واقعا ریشه یابی‌ کنید؟ حداقل ریشه این حادثه؟ بهتره فرافکنی نکنیم. آخوند و ملّا و اسلام و .. شاید در جای دیگه‌ای مقصر باشند ولی‌ این یکی‌ علتش یک چیز دیگست. علتش خرافات‌هایی‌ هست که دست به گریبان شدیم. اصلا هم نمی خواهیم فراموشش کنیم. اینقدر شیرین به نظر میاد که همه در مقابلش جبهه میگیریم. خرافات و طالع بینی و فالِ قوه و فال چای و فال حافظ و .. تو رو خدا خودتون قضاوت کنید. هر سایتی‌ برای اینکه آمارش بالا بره کلی‌ از این خرافات گذشته وقتی‌ هم که میری میبینی‌ چیز جدیدی هم نیست فقط لینکش را از سایت‌های دیگه کپی‌ کرده. ما باید از خودمون شروع کنیم. امیدوارم روزی برسه که وقتی‌ لینک طالع بینی‌ را باز می‌کنیم، به جای این خرافات نوشته باشه "از ماست که بر ماست!"
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.