رادان جزئیات برخورد با بدحجابی را تشریح کرد


رادان جزئیات برخورد با بدحجابی را تشریح کرد

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: «در طرح گشتهای امنیت اخلاقی علاوه بر مصرف کنندگان لباسهای نامناسب با توزیع کنندگان و تولیدکنندگان این قبیل پوشاک نیز برخورد می شود.»


 
به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدرضا رادان صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از یگانهای اجرای طرح امنیت اخلاقی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران افزود: «این طرح از 25 خرداد‌ ماه جاری در تهران بزرگ، گیلان و مازندران به اجرا گذاشته خواهد شد و امروز برای کنترل آمادگی یگانهای مربوطه در اینجا هستیم.»

رادان گفت: «در این طرح مراکز مشاوره‌ای در نظر گرفته شده است که توسط معاونت اجتماعی ناجا ایجاد و به افراد مورد نظر مشاوره خواهد داد.»

وی با علام این مطلب که در این طرح با بد‌پوششی، مزاحمان نوامیس و آلودگی صوتی وهمچنین اراذل و اوباش برخورد خواهد شد، یادآورشد: «مصادیق آن به خوبی مشخص شده و همانطور که در گذشته اعلام شد در مورد بد‌پوششی با افرادی که لباسهای تنگ و چسبان بپوشند و افرادی که از روسریهایی استفاده کنند که مو از دو طرف آن مشخص باشد، برخورد می‌کنیم.»

جانشین فرمانده ناجا همچنین یادآور شد: «در موضوع بدحجابی به دو صورت برخورد می‌کنیم. مورد اول افراد مصرف ‌کننده و مورد دوم تولید کننده و توزیع ‌کنندگان لباسهای نامناسب‌ و در این خصوص تمام تولیدیها و توزیع کنندگان غیرمجاز شناسایی شده و تا 25 خرداد ماه جاری به آنها مهلت داده شده است.»سردار رادان همچنین در پاسخ به سئوالی در مورد تشدید برخورد با اراذل و اوباش تاکید کرد: «این افراد هیچ خانه امنی نخواهند داشت. بنابر این یک راه برای اراذل و اوباش باقی نمانده است و آن هم اصلاح رفتار آنهاست، در غیر این صورت باید منتظر برخورد سخت و قاطعانه پلیس و دستگاه قضایی باشند.»

وی با اشاره به حادثه خمینی‌شهر اصفهان گفت: «در همان لحظه حادثه 5 نفر از اراذل و اوباش دستگیر و تمامی افراد ردیابی و شناسایی کامل شده و دو نفر دیگر پس از ردیابی، شناسایی و دستگیر شدند و تا چند روز دیگر همدستان آنها دستگیر خواهند شد و با برخورد قاطعانه دستگاه قضایی با این افراد امیدواریم درس عبرتی برای دیگران شوند تا حتی فکر چنین کاری به ذهن هیچ فردی خطور نکند.»

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی گفت: «روز گذشته همزمان با سالگرد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برخلاف تبلیغات گسترده رسانه ای اراذل و اوباش خارج نشین، اتفاق خاصی نیفتاد.»

سردار رادان تصریح کرد: «لازم است اراذل و اوباش خارج نشین جلسه ای بگذارند و بررسی کنند که تا چه زمانی می خواهند خود را در محافل عمومی مفتضح کنند.»وی با اعلام اینکه پلیس روز گذشته حضور قاطع در معابر و خیابانها داشت، گفت: «ترسی از مانور آنها که اسم آن را جنگ روانی گذاشته اند، نداریم و هر چه جنگ روانی آنها بیشتر شود، حضور ما نیز بیشتر خواهد شد.»

سردار رادان در پایان تاکید کرد: «پلیس، بسیج و نیروهای خدوم جمهوری اسلامی ایران همیشه در صحنه خواهند بود و با هر گونه بی نظمی و موارد خلاف قانون برخورد خواهند کرد.»

khosh bavar - ایران - یزد
به این اقدام میگویند " دست جلو را گرفتن که عقب نیافتند و یا گریز به جلو " ! که مردم ازادیخواه و حق طلب ایرانی اجازه فکر و ازادی بیشتری بخودشان را ندهند و خودشانرا با این مشکلات ساختگی مشغول سازنند !
دوشنبه 30 خرداد 1390

love-iran - ایران - چابهار
این عکس اخری من رو یاد کلاغ های مشهد انداخت سر تا پا سیاه مثل قلب شان هر انسانی رو از رو لباس اش باید شناخت که اینها هم مثل کلاغ سیاه روزگارن و مثل شیطان کثیف همین ها از 100 تا زن خیابانی بدتر هستن اما من به کسی که دوست داره کلاغ باشه کاری ندارم اما در مملکت ما کثیف بودن عوضی بودن ادم فروش بودن شده افتخار واسه یک عده نمونه اش فاطی کماندو ها که واسه 250 هزار تومان همه کار میکنن از شب پیش فرمانده بودن تا صبح که یادشون میاد حجاب چیه
دوشنبه 30 خرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
تنها دستاورد رژیم ملایان نیمه عقل در این سی و اندی سال: جدا سازی زن و مرد، پوشاندن کفن سیاه بر زنان، چماق کوفتن بر سر مردان و زنان، گسترش روسپی گری و تجاوز و آدمکشی و مواد مخدر. کشورهای دیگر که چندسال پیش از کشورهای بدبخت جهان بودند، شدند سردمدار تکنولوژی و صنعت، ایران شد خانه دزدان و تجاوزکاران و مردم بیچاره هم در حال شیون و زاری و توسرزنی و زیارت گور مردگان.
دوشنبه 30 خرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
رادان جنایت کار گ..خورد با بقیه اراذل و اوباش تازی اشغالگر
دوشنبه 30 خرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
کیه که اهمیت بده.ما بدحجابتر از قبل میایم بیرون و این اوباش هیچ غلطی نمیتونن بکنن
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

همه فن حریف - ایران - ایران
این فاطی کماندو ها توی عکس آخری چقدر خوش تیفن.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

آنتی اسلام - ایران - اهواز
تجاوز های دسته جمعی توسط خود رادان و افرادش صورت میگیرند... هنوز فاحشه سرای سردار زارعی رو فراموش نکردیم
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
لیلی ایرانی عزیز, چقدر زیبا گفتی و چقدر ایران بشما دخترانش افتخار میکند, پس شاد و پایدار باشید ای شیر زنان ایرانی !
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

perspolisi - استرالیا - سیدنی
. این قدر حال میده جفت پا بری تو سر و گردن این چادریه که به دخترا گیر میده، آخ آخ.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

پریستوک - ایران - تهران
لیلی ایرانی - ایران - تهران . روز 25 داشتم می رفتم اون دست خیابون که سوار ماشین شم . کارت ملیم و گرفتن سوار ونم کردن خیلی وحشی و عوضی و عقده این. یکیشون می گفت باد می زنه مانتوت باز می شه ، یکی می گفت مانتوت نازکه ، یکی می گفت روسریت نازکه ، یکی می گفت چرا آرایش داری . یکی گفت شلوارت تنگه . یکیشونم با تعجب گفت تو رو واسه چی گرفتن ! تازه یه پرسشنامه مسخره هم دادن پر کردم که هدفمو از بدحجابی بنویسم. یه دختره واسه مسخره گفت لباس زیرمم قشنگه اگر خواستید عکس بگیرید بیچاره رو دادگاهی کردن. کارت ملی خودم و خواهرمم نگه داشتن معلوم نیست حالا چه قد بخوان اخاذی کنن ازم. تازه گفتن این مشکوکه یه دورم تو کیف و موبایلم و گشتن.خدا رحم کرد سیاسیم نکردن! . کاش مردم یه برنامه بزارن این قزویتا رو تا می خورن کتک بزنیم بعدم کشف حجابشون کنیم.
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
1-"زن در چادر مثل مروارید میمونه در صدف"نظرت درباره عورت چیه؟2-"ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است"عقل و شعور چی؟3-"خواهر روسری سرت کن که من تحریک نشم"تقاص چشم پلشتی مردان را زنان باید بدهند!4-حضرت محمد وقتی با براق به فضا رفتند زنانی را دیدند که از مو آویزون بودند و گرز آتش در یه جاشون میکردند! چون در دنیا موهاشون پیدا بوده و وقتی مرد آنها را برای سکس فرا میخوانده دیر اجابت میکردند!5-امام صادق(ع):هرگاه مردی زنش را برای سکس فراخواند باید فورا اجابت کند حتی اگر سوار بر شتر باشد!6-زنان از نظر عقل و بهره و ایمان ناقصند. علی(ع)
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
ادامه6-همه چیز زن بد است و بدتر از همه اینکه از همخوابگی با او گریزی نیست7-با زنان مشورت کنید هر چه گفتند بر عکس عمل کنید 6 و 7 نهج البلاغه8-از زنان هرچه خوشتان آمد دو تا یا سه تا یا چها تا اختیار کنید .قرآن سوره نسا. البته همش هم بر ضد زن نیست بقول آخوندا تو قرآن سوره نسا(زنان) داریم سوره رجال نداریم!!!!
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

kholidar - ایران - رشت
خولیدار گیلانی میگوید:. من شاهد بودم بعد از گرفتن چند زن و دختر این تازیان مغول با درخواستهای سکسی از ایشان و با یاداشتهایی که بشکل پرسشنامه تشکیل میشود بشکلی فاشیستی آنان را شناسایی کرده و در لباس معمولی با انان رابطه دوستی برقرار کرده واز آنان کامجویی میکنند.مردم ایران ، ای ناموس پرستان بدانید که دختران شما را ارشاد نمیکنند در جهت خواسته های شیطانی خویش. و چون قانون قذافی بگیر و تجاوزکن را به مرحله اجرا میگذارند .تاکی نا آگاهی و جان من بیا و خرشو بزنید دک و دمارشان را در بیاورید .
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.