طناب دار در انتظار پیرمرد همسرکش


طناب دار در انتظار پیرمرد همسرکش

پیرمردی که دو سال قبل و بعد از محکومیت به پرداخت مهریه، همسرش را به قتل رسانده بود با حکم دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.

به گزارش فارس، عصر روز 8 تیرماه سال 88، مأموران کلانتری 127 نارمک از طریق مرکز فوریت‌های پلیس، از مرگ مشکوک زن میانسالی به نام ناهید در یکی از بیمارستان‌های این محدوده باخبر شدند.

مأموران بعد از حضور در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه، هویت این زن را به طور کامل شناسایی کردند و متوجه شدند که پیکر نیمه‌جان این زن وقتی مقابل خانه‌اش رها شده بود، به بیمارستان منتقل شده است.

ادامه تحقیقات پلیس نشان داد که این زن توسط شوهرش به نام سامان و به وسیله 20 ضربه چاقو به قتل رسیده است. سامان هم بعد از دستگیری و در اولین اظهارات ارتکاب قتل همسرش را گردن گرفت.

با اعتراف متهم به ارتکاب قتل، قرار مجرمیت وی از سوی دادسرای جنایی تهران صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد که روز گذشته جلسه محاکمه در شعبه 71 و به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی برگزار شد.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان با اشاره به مدارک موجود در پرونده بزه انتسابی به متهم را محرز دانست و خواستار مجازات متهم شد. اولیای‌دم نیز خواسته خود را قصاص متهم عنوان کردند.

دختر مقتول در جایگاه قرار گرفت و گفت: پدر و مادر من مدت 2 سال بود که از هم جدا زندگی می‌کردند ولی طلاق نگرفته بودند. مادرم قصد داشت طلاق بگیرد که برای همین کار به دادگاه خانواده رفت.

وی ادامه داد: دادگاه پدرم را محکوم به پرداخت 7 میلیون تومان مهریه کرده بود که پدرم نمی‌خواست این پول را پرداخت کند و سرانجام به خاطر همین موضوع با مادرم درگیر شد و او را به قتل رساند.

در ادامه جلسه متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: روز حادثه بعد از مدت‌ها به خانه آمدم و همسرم مانند همیشه شروع به سرکوفت زدن کرد. سر همین اختلافات و موضوع مهریه با هم درگیر شدیم که در یک لحظه با چاقو او را زدم.

وی افزود: از کار خودم پشیمان شدم و قصد کمک کردن به ناهید را داشتم؛ او را به خیابان و مقابل خانه کشاندم و به سرعت به یک مرکز درمانی که همان نزدیکی بود رفتم اما وقتی با پزشکان مقابل خانه رسیدیم،‌ اثری از جنازه نبود.

متهم در پایان اظهاراتش با بیان اینکه به اشتباه کاری که کرده پی برده است، گفت: از فرزندانم و خانواده همسرم می‌خواهم مرا ببخشند.

قاضی عزیزمحمدی بعد از اظهارات متهم، ختم جلسه را اعلام و بعد از مشورت با مستشاران دادگاه متهم را به قصاص محکوم کرد.

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
دیگه چه بخششی؟اون لحظه ای که عصبانی بودی باید عصبانیتت رو فروکش میکردی و نه اینکه در لحظه عصبانیت تصمیم بگیریو بعدش جز اه و حسرت چیزی عایدت نشه !! اما از اینکه پیرمرد و بخواد اعدام شه یک جورایی ناراحت کنندست یک پیرمرد مگر چقدر جسه و جون و توان داره , هر چند بدترین کار ممکن روانجام داده , خدا کنه خانوادش قصاص در برابر قصاص رو نخوان و ببخشن حالا کاری که شده و با اعدام پدرشون جون مادرشون بر نمیگرده
دوشنبه 30 خرداد 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
آخه حیوان چه طوری 'در یک لحظه' 20 ضربه با چاقو زدی؟ اون هم به خاطر 7 میلیون تومان؟ اه به این زندگی جهنمی که زنان ایرانی دارند.
دوشنبه 30 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
مردک چنان بی تفاوت میگوید که " در یک لحظه با چاقو او را زدم" گه گوئی پشه کُشی برداشته تا حشره ای را دور کند ! عجب مردم روانی و آشفته حالی ساخته اند !!
دوشنبه 30 خرداد 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
حـ....
دوشنبه 30 خرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
خدا کنه خانواده رضایت بدن اعدام نشه.رضایت اولیای دم در پرونده های قصاص یک جور مبارزه با این احکام غیر انسانیه و یک تو دهنی به قوانین مجازات اسلامی
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

baraneuk - انگلستان - لندن
مردک روانی چه جوری در یک آن تونستی 20 ضربه چاقو بزنی ؟ اون وقت منظورت از کمک چی بوده؟ چقدر تو ایران چاقو زدن مد شده خدا رحم کنه
سه‌شنبه 31 خرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.