علیرضا نوری زاده و سردار مدحی - ویدئو


علیرضا نوری زاده و سردار مدحی


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
یادش نمیاد بار اول که مدحی رو آورد میگفت این مدتها به من اطلاعات میداده و منبع خبریم بوده و کلی چکش کردم؟؟؟
دوشنبه 23 خرداد 1390

pouriya - ایران - رودسر
این مردک فرومایه مدحی از همان اول بوی گند و تعفن اسلام و ولایت میداد. به آقای نوریزاده که خطر مرگ از بیخ گوشش رد شد، نیز بارها و بارها در این مورد اکیداً گوشزد شده و اخطار داده شده بود. او می‌توانست هماکنون سرنوشت شومی‌ چون زنده یادان شاپور بختیار، فرود فولادوند، فریدون فرخزاد و و و که با همین حقّه به دام افتاده و جان باختند را داشته باشد. که برای جنبش بسیار گران تمام میشد. با تمامی احترامی که به آقای نوریزاده دارم، انتظار داشتم که ایشان به جای این همه ضدّ و نقیض گویی‌های کاملا آشکار مستقما و دلاورانه به اشتباه بزرگ و فاحش خود صادقانه تر برخورد میکردند.
دوشنبه 23 خرداد 1390

Enghelab - ایران - تهران
خودتی نوری زاده. ...خودتی. تهران
دوشنبه 23 خرداد 1390

bookiak - امارات - دبی
سلام آقای نوری زاده. شما توی این ویدیو دو پهلو صحبت میکنید, در بعضی جا ها قصد دفاع از مدحی را دارید و در بعضی موارد خوبیش را میگید بالاخره ما نفهمیدیم از نظر شما مدحی خوبه یا بد؟. ولی ظاهرا تناقضاتی در حرفهای دو طرف هست,, ( هم مستند الماسی برای فریب و هم ویدیو آقای نوری زاده)
دوشنبه 23 خرداد 1390

bookiak - امارات - دبی
البته من فکر میکنم همه به فکر خودشونن ,, هیشکی دلش به حال ملت نسوخته,, . شما میگین مدحی بدهکاره, هیچی نداره, از طرفی اون تو تایلند تجارت الماس میکنه!! شما میگین مدحی یه کیسه داره که همیشه همراهشه, و توش سنگای قیمتیه, ولی کسی اونا رو دیده که از این قلابیاست,, اگر اون تاجر الماسه, الماس قلابی رو قاعدتا تشخیص میده!! و اصلا چرا باید همه جا با خودش اینور و اونور ببره! . اگر مدحی قصد بر اندازیه نظام رو داره مطمنا فکری به حال امنیت خانوادش میکنه, اگر هم آدم نظامه پس خوب ملتی رو سر کار گذاشته
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
نوریزاده یکی از دلسوزان واقعی ایران است و از هر لغت حرفش میشه این رو حس کرد. هیچ وقت یادم نمیره در زمانی که احمدی نژاد تازه کاندید شده بود برای ریاست جمهوری میگفت این شخص ایران رو به نابودی میکشه. دقیقاْ حرفهایی رو زدن که امروز داریم میبینیم و کمتر کسی میتونست فکر کنه که احمدی نژاد یه همچین فاجعه ای هست. ایشون هم مثل همه ما انسان هستند و ممکنه اشتباهاتی هم کنند. از اینها گذشته با توجه به خبرهایی که شنیده میشه مثل اینکه واقعاْ مدحی در ابتدا رفته بود که بره اونور. اما نیروهای اطلاعاتی با یه کار تمام اطلاعاتی(تهدید دختر و خانواده و ..) تونستن به کمک امدادهای غیبی ایشون رو برگردونن و در اختیار بگیرن.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
اخه مردک حقیر که همیشه نشسته ای و چرت میگی و همیشه میگی لنگش کن و بیرون نشسته ای 80 یا 90 قرص ادم را براحتی میفرسته سینه قبرستون.در ضمن مدحی اومده در تلوزیون خودتان سرویستون کرده حال که دماغتون سوخته نشستی و میگی دخترشو گروگان گرفتند.حالا هم که سرتونو به سقف چسبانده هی بگو اینو دروغ میگه اونو دروغ میگه.منکه مدحی را نمیشناسم ولی خوب میدونم تو اخر پدرسوخته ها و دروغگوهائی.ای تف بشرف اونائیکه مثل تو نشستند و از بدبختی مردم نون درمی اورند.خدا لعنت کنه هر کسی که به ملت ایران خیانت میکنه.در ضمن اگر میدونستید داره چرت و دروغ میگه چرا صداشو پخش میکردید.ای به پدر دروغگو لعنت.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

persiangulf_57 - انکلستان - همشایر
سلام و درود به همه دوستان . اگر با دقت با صحبتهای نوریزاده توجه کنید متوجه میشوید که هردو مانند هم هستند . 1 - میکوید همسر ودختر ان در ایران زندکی میکردند ولی در جای دیگر میکوید چون با خانواده بودند هزینه داشتند ( اقای نوریزاده شهرام همایون دوست شما بارها اعلام کردن که دختر ان در ایران زندکی میکنید با همسر سابقشان ) . 2 نوریزاده میکوید که من چند هفته با ان برنامه تلویزیونی داشتم و در جای دیگر میکوید از هفته چهارم یا پنجم فهمیدم چیزی برای کفتن ندارد (سوال ؟اگر فهمید چرا اعلام نکردید چرا با او ادامه داید چرا قبل از شو ایران شما که میدانستید حرفی نزید و چرا غیبت او را اعلام نگردید). 3- نوریزاده میکوید که تمام اسناد او جعلی و به ارزش بوده پس چرا همیشه با افتخار اعلام میکردید که خبر ها از دل سازمان امیت ایران به شما میرسد وبارها اسم محقق (مدحی) را اعلام کردید . .
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

persiangulf_57 - انکلستان - همشایر
4 - چرا مترسید بکوید که نفوذ کردن به دستکاه شما ها . 5- عاقل کسی است که شکست را قبول کند و از تجربه ان در پیروزی استفاده کند . 6- دوستان نظر شما ها محترم است ولی باور کنید اگر این تلویزیونهای خارج از کشور نبودند گشور15 سال پیش یعنی حداقل 2 سال بعد از جنک ازاد شده بود
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
ای نامرد من ویدئو مدحی را ندیده بودم و همین الان دیدم.چقدر دروغ چقدر پستی تو میگفتی ما از قلب امنیت نظام خبرها بما میدادند و بدون این شخص ما موفق نبودیم.و حالا میگی که اون دروغگو است?من نمیگم مدحی ادم درستیه نه اصلا.ولی از اینهمه حیله و دروغگوئی شما حالمان بهم میخوره.نکنه این همه فیلم مصاحبه و همکاری دروغ بوده?نه نوری زاده تو خود درازگوشی نه ملت فهیم ایران.در اخر گور پدر تو و دولت ایران که همگی یک پ..خ..ی..هستید.ولی خودمونیم عجب بلوفی خورده نوری زاده و دوستان.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

ایران بانو - ایران - تهران
اقای نوری زاده امیدوارم که مطلب من را ببینی و بخونی .اما شما و امثال شما بهتر است که دیگر دست از این ساده باوری دست بردارید مشکل مخالفان جمهوری اس لی این است که به هرکسی اعتماد میکنند همین مقدار که الان داری بازهم پشت دوربین کامپیوتر داری برنامه اجرا میکنی برو خدارا شکر کن ..بله فریدون فرخزاد و شاپور بختیار و بسیاری از ازاد مردان ایرانی که سلاخی شدند هم چون فکر میکردند طرف مقابلشان را میشناسند و به انها اعتماد دارند درخانه به انها پناه دادند اما نمیدانستند که صبح فردا رانخواهند دید .اقای نوری زاده پاسدارهای دوریالی که به خواهر و مادر من و شما توهین کردند در اول انقلاب و سی سال خون جوانان ایرانی را در شیشه کردند چگونه میشود که یک شبه از ولایت وقیح دست بردارند .اینها فقط میخواهند که ثابت کنند قدرت ما خیلی بیشتر از شما خارج نشینان است میخواهند به شما بفهمانند که نگاه کنید ما اگر بخواهیم ریس سپاه را هم میتوانیم به خانه شما بیاوریم ..اقای نوری زاده اگر چه یکی از علاقه مندان شما هستم اما دلم به حال ساده انگارانی مثل شما میسوزد
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

mansourehtaghavi - ترکیه - ازمیر
این ملت ساده دل وساده لوح این نوری زاده را علامه دهر کرده بود.این مرد اصلا چیزی از سیاست وتحلیل آن بلد نیست.از این ور وآنور اطلاعات عربی جمع میکنه وتحویل مردم میده.گولشو نخورید.جیزی بارش نیست.نوری زاده فقط با حدسیات است وبس.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
آقای علیرضا نوری زاده. درود برشما. سنگهای قیمتی که مدحی میگفت حتما"پاداشی بوده که بهش قول داده بودند.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

Pinokio_Pinokio - انگلستان - منچستر
ماه هیچوقت پشت ابر نمیمونه،،،آقای نوریزاده آخوند پرست،، بالاخره کم کم یه اتفاقاتی می‌افته تا چهره واقعی‌ شما هم، برای مردم آزاده ایران معلوم بشه.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
نوریزا باد این چیزا خراب نمی شه ایشان کسی است که همیشه این آخوند ها را کوبیده و پته شون رو رو آب ریخته .حالا اشتباه هم کرده باشه بشر جایز و اخطا ست . نوریزاده صداقتش را به مردم ثابت کرده است.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
سلام به دوستان من تازه تو این سایت عضو شدم.. یکسالی میشه به ایت سایت نیومدم دقیقا از زمان اوج اوج 22 خرداد به بعدچند ماهی میومدم اینجا ولی یه جوری گیر کرده بودیم که نمیشد..دلم واس این سایت تنگیده بود..فکر نمیکردم هنوز پابرجاست..موفق باشی اقای مدیر سایت..حالا هستیم خدمتون...با تشکر...
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
جناب دکتر علیرضا نوری زاده...همیشه تو صحبتا هاش میگه ایران خانه پدری اما افغانی اصل هست...خدا میدونه چند نفر از جوون های ایرانی رو تو لاین چند سال اخیر به طرف خودش کشونده بعد هم اونها رو به ایران لو داده..این هم از رسوایی سردار مدحی..همتون دستتون تو یه کاسست.یه روزی مردم ما شماها رو هم همراه اونایی که به ایران وایرانی خیانت کردندمیفرستند اونجایی که باید باشن..
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
درود بر دکتر علیرضا نوری زاده
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

maryam-germany-71 - المان - برلین
یک نمونه دیگه برای اینکه به این حزب الهی های بوقلمون صفت نباید اعتماد کرد,
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

IRmahdi - انگلستان - لندن
خاک بر سرت نوری زاده . حالا که همه چی رو شده و مثل ... تو گل موندی که دیگه چه.... بخوری تا بتونی این افتضاح رو درست کنی ، میای اینجوری ویدئو میدی که همه چیو از قبل میدونستی و داشتی فیلم بازی میکردی . بدبخت رو دست خوردی ، اینهمه سره مردم کلاه گذشتی یکی هم پیدا شد سره خودت کلاه بزاره ..
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

شمبلیله - انگلیس - لندن
مدحی و جنبش جمع یاران جمعی از سرداران و سپاهیانی هستند که جمهوی اسلامی از دور خارجشون کرده بود و تو بازی راهشون نمیداد و اینها برنامه ریزی کردند که خودشونو به این وسیله که اگر ما رو بازی ندید ما به گروه مخالف میپیوندیم . وقتی کار به جای باریک کشید جمهوی اسلامی هم تصمیم گرفت که فعلا این گروه را تو گیمشون راه بده و این که این مدحی یک نفوزی بوده تنها اسکیوزی بود که میتونستند بیارن . وگرنه هر سردار یا اطلاعاتی یا هر کس دیگری که تو رژیم دستی داشته میتونه همین کاری که مدحی کرد انجام بده!!!! مثل روز روشن هست . ولی باید گفت که این بازی هم خیلی زود تموم میشه چون وزنشون سبک هست واینها بازندن! خودشون هم میدونند. جاوید شاه.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
pesare_ironi69 - ایران - ایران- خیلی خوش آمدی .ولی اینکه میگوئید آقای نوریزاده افغانیست میشه بگید اینو از کجا فهمیدید و بیشتر توضیح بدهید.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
با احترام به تمام نوری زاده دوستان. ولی نمیدونم چه حس غریبی به من میگه: این مرد تمام نیست. و همه میدونید منظور چی هست . پس نیازی به توضیح هم نیست.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

morgan123 - امریکا - واشینگتن
لطفا نظراتی که سر تا ته فحش است را منعکس نکنید مانند نظر:(DKDK - دانمارک - اسلیس) زیرا نظر این افراد فایده ای بر هیچ کس ندارند البته انتقاد محکم و کوبنده حسابش فرق میکند
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
چه بیچاره شده ان مملکت . چه بد بخت شدیم ما ملت . که باید اینگونه نقالی ها از ادم هائی که سوابق انها مشخص و معلوم است بشنویم. یادم افتاد ایام تحصیلی .هر وقت کلاسی معلم نداشت مدیر مدرسه حسن نامی را که نقالی را از پدرش در قهوه خانه اموخته بود بسر کلاسها میفرستاد که نقالی کند و دانش اموزان سر گرم نماید. عجب روزگار تکرار مکررات است . تمام حرف ها ایشان ارزش یک دسته تربچه را ندارد . حیف از ان وقت که صرف شنیدن این اراجیف شد
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
pelleعزیزبادرود به تو ممنون از خوش امد گویی فکر میکردم کسی بهم خوش امد نمیگه...دوست خوبم نوریزاده از جانب پدری افغانی هست شاید تو ایران به دنیا اومده باشه.. امثال نوریزاده بودند که با تبلیغات فراوان تو رسانه های متاسفانه میلیونی مث صدای امریکا وبی بی سی ودیگررسانه ها هم سن وسالهای منو احساسی کردن وکشوندن تو خیابون ها بعد هم که دیدند مردم خواستشون فقط اصلاحات نیست اول موسوی پاشو عقب کشید بعد هم گروه های دروغین خارج از کشور که خودشون اسموشنو گذاشتن اپزوسیون درخواست نرمش مردم در خیابان ها شدند..دوست من روز دهم محرم 89 بود وهمیچنین روز دانشجو سال -89 که به قدری تو ایران اوضاع خراب شده بود که موسوی وکروبی از ترس اینکه مبادا کارشون یکسره شه اول موسوی اومد بیانیه داد که مردم به خیابون ها نیان بعد هم امنیت جانی مردم رو بهونه کرد.این طور اتیش مردم رو خاموش کردن خوشحالم که اصلاح طلبان رو کار نیستند چون ادم هایی هستند که نه تنها مرموزن بلکه متاسفانه سیاست مدارانی زیرک هستند و میتونند عمر این نظام رو بیشتر کنند...
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
امثال نوریزاده شهرام همایون اکبر گنجی محسن سازگارا اینها همه یه سرشون به جمهوری اسلامی وصله میان پشت تریبون از ازادی ایران و دموکرایس میگن اما در اصل (چون به خلوت میروند ان کار دیگر میکنند)...اکبر گنجی که دیگه اخرشه برگشته رسما تو بی بی سی گفته این نظام به هرحال در بین مردم ایران طرفداران زیادی داره..معلوم نیست منظور کثیفش چیه اینها هیچ وقت نمیتونن واس مردم ایران یاری رسون بشن مگه اینکه ملت دست از این زندگی خفت بار بردارن و اول با اتحاد کامل خودشون سرنوشت ایران رو رقم بزنن...انتظار نداشته باشن که کشورهای غرب ی مث امریکا فرانسه و اون انگلیس فریب کار بیان به داد ملت برسن چون دوره دوره ی لابی گری هست وجمهوری اسلامی وعواملش متاسفانه در خارج هم ثروت دارند هم نفوذ حتی تو امریکا بقیه که دیگه بماند...با سپاس
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
PARVANE1 - انگلستان - برنموث. گرامی ما ایرانیها میشینیم کنار گودمیگوییم: لنگش کن! مگر میخواهیم دختر به نوری زاده بدهیم. خودمان که نه سواد ونه شجاعتش را داریم.روی مین رفتن وتابلو شدن خطر جانی دارد.شما برو جلو ما بجای نویسنده وشاعر وسیاستمدار مسلط به زبان فارسی وعربی انگلیسی وکه مدعی هیچ پستی ومقامی جز نوشتن مقاله در روزنامه اطلاعات نیست.به شما احسنت میگوییم.بفرما این گوی واین میدان.عزیز بد بین نباشید.اگر آقای علیرضا نوری زاده که رژیم ضحاک علی را در تمام مصاحبه هایش با رسانهای عربی وغربی درهم کوبیده و رسوا نموده روزی روزگاری خواست رییس جمهور ویا رهبر شود برخلاف بنده شما درانتخابات به ایشان رای ندهید.ما هر ایرانی را محق به دخالت در سرنوشت ایران میدانیم.مسائل شخصی هرکس به خودش مربوط است.ایشان فعلا"در خدمت جنبش مردم است.طرد وکنار گذاشتنش از مبارزه علیه رژیم آدمخوار اسلامی,به صلاح نهضت دانشجویی وروشنفکری ایران نیست.علیرضا نوریزاده بارها جانش بخطر اقتاده.وجودش برای نظام اسلامی دردناک وایشان متخصص بی آبروکردن ملاهای قشری است.بگذاریم خاری باشد در چشم ملاهای کهریزکی.پیروز باشید.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pouriya - ایران - رودسر
pesare_ironi69 - ایران - ایران - با خوش آمد به تو دوست عزیز، در مورد گنجی، سازگارا و شورای موهوم سبز امید که معلوم نیست سرش در جمکران است یا در بیت خامنه‌ای خونخوار کاملا با شما موافقم. البته در این میان نبایستی از نقش و فعالیتهای لابی های خائن به ایران و ایرانی کثیفی چون فرخ نگهدار، شیرین عبادی، هوشنگ امیر احمدی، نایاک و تریتا پارسی (بخوانید سلمان پارسی‌) بر حذر باشیم. در مورد پاسدار مدحی، نوری زاده دیگر ضدّ و نقیض گویی را از حد گذرانده و شنوندگان خود که یکیش من باشم را ابله فرض کرده. نوری زاده در این امتحان با نمره صفر رفوزه شد. در مورد شهرام همایون نیز پیشترها نظر مثبتی نداشتم ولی‌ در این اواخر و یا بهتر بگویم بعد از انتخابات ۸۸ مواضع او در مورد دموکراسی، ملی‌گرایی ، جنبش موسوم به سبز و حاکمیت حال و آینده در ایران را قابل مباحثه و تفکر میدانم. به هر روی این ما هستیم که تعیین کننده ایم و بایستی با مبارزه بر علیه مشی مماشات و سکوت و تز‌ مسخره و خائنانه بازگشت به دوره طلایی امام در استمرار بر مبارزه قهر آمیز و بی‌ امان بر علیه اشغالگران میهنمان کوشا باشیم.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
pouriya-ایران-رودسر-سلام به شما دوست عزیز... درسته یادم رفت اسم فرخ نگه دار و اون شیرین عبادی روبیارم.. شیرین عبادی که اصلا کم مونده بره تو دهن جمهوری اسلامی اخوند دستغیب رو پدر حقوق بشر جنبششون میدونن مگه میشه یکی ادم مذهبی اخوند بشه پدر حقوق بشر..اونم دستغیب که تو یکی ازفتواهاش خوندم تو ایام محرم اگه مردم سینه بزنن و از سینشون خون بیاد یا کبود بشه این حرام نیست..حالا این اخوند کم ریش میخواد بشه پدر حقوق بشر
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
نمیدونم تو اون حقوق بشر از این چی دیدن که بهش جایزه صلح دادن.خدا به تیریتا پارسی هم تحفه دست محافظه کارها... اما در مورد شهرام همایون باید بگم که طرفدار نظام سلطنتی هست که موافی نیستم اما میتونه نظر خودشو داشته باشه این جرم نیست.. اما از اینکه در مورد ملی گرایی و دموکراسی حرف میزنه زیاد باور نکن اینم هفت خط تر از همه هست خیلی چیزها ازش میدونم ولی حیف وقت نیست بگم نمیشه-اما انقدر بگم تموم ارزش های ملی ما رو به حراج گرفته به بازی گرفته-امکان نداره اخر برنامش ده تا یا بیست تا پرچم ایران یا نقشه ایران یا اثار ملی ما رو نفروشه...خلاصه اینکه یکی نیست در این ناکجاباد دلش برای ایران بسوزه..
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
pesare- ironi69- با درود به شما دوست گرامی ، با نظر شما درمورد اصلاح طلبان موافقم ،منهم فکر میکنم مردم ما بدون آنها بیشتر به هدفهای خودشان میرسند چون وجود اصلاح طلبان مانند سدی در سر راه مردم است که مانع رسیدن مردم به آزادی و رهایی از این استبداد است.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

Majid-Tehran - ایران - تهران
این نوریزاده خودش دستش تو آخور اینها بنده! ما نفهمیدیم چطوری هستش که تموم این عوامل و اطلاعات چی های جمهوری اسلامی اولین بار سر از آخور ایشون در میارند!! .
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.