پس از گذشت بیش از دو سال از افتتاح ، قطار شیراز - اصفهان مجددا در تابستان ۹۰ افتتاح می شود!


پس از گذشت بیش از دو سال از افتتاح ، قطار شیراز - اصفهان مجددا در تابستان 90 افتتاح می شود!

راه آهن شیراز- اصفهان اوایل تابستان امسال به بهره برداری می رسد.

قائم مقام وزیر راه و ترابری گفت:با حل برخی مشکلاتی که وجود داشت، راه آهن شیراز - اصفهان اوایل تابستان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس رضا پیل پایه ، چهارشنبه در جریان بازدید از این پروژه اظهار داشت: به دنبال اجرای سریع پروژه در زمان دولت نهم و دهم حدود هفت کیلومتر پایانی این پروژه در محل صدرا با مشکلاتی از جمله وجود معارضین مواجه شد که روند اجرای پروژه را متوقف کرد.

وی ادامه داد: با توجه به رفع مشکل معارضین و همچنین تامین اعتبار امیدواریم که با تلاش و همکاری بیش از پیش دستگاههای استان فارس شاهد بهره برداری کامل از این پروژه در اوایل تابستان امسال باشیم و مردم از طریق ایستگاه راه آهن شیراز سفر خود را آغاز کنند.

وی در خصوص مشکلات اعتباری پروژه گفت: از آنجا که در سه ماهه چهارم سال گذشته اعتبار کمی برای اجرای این پروژه تخصیص یافته بود مقداری از نظر تامین مالی عقب هستیم که امیدواریم با تامین مالی شاهد بهره برداری از پروژه در اوایل تابستان باشیم.

قائم مقام وزیر راه و ترابری میزان پیشرفت پروژه قطار شیراز - اصفهان را حدود 85 درصد برشمرد و ادامه داد: 15 درصد باقیمانده است که شامل مقدار باقیمانده مسیر و چند ایستگاه پروژه می شود و تلاش می کنیم که با هماهنگی بیشتر دستگاههای اجرایی استان فارس به سرعت اجرایی شود.

وی درباره تکمیل ساختمان پلیس در ایستگاه شیراز گفت: این ساختمان نیز آماده بهره برداری است و امیدواریم استاندار فارس کمک کند تا روند استقرار پلیس به سرعت انجام شود.

وی از همکاری تمام دستگاه ها برای اتمام این پروژه تقدیر کرد و گفت: ادامه این همکاری ها کمک می کند که پروژه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

معاون وزیر راه و ترابری و ترابری و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ضمن تاکید بر تدوین نقشه راه در این شرکت برای اولویت بندی ساخت و تخصیص منابع به پروژه ها گفت: باید اولویت های ساخت زیربناها در حوزه راه و راه آهن را مشخص کنیم تا بتوانیم با منابع محدود بهره وری حداکثری را داشته باشیم.

مهندس احمد صادقی اظهار داشت: حجم فعالیت ها، مسوولیت ها و کارهایی که در وزارت راه و ترابری انجام می شود بسیار بیشتر از منابع موجود آن است و باید تلاش کنیم از از امکانات و اعتبارات استفاده بهینه صورت گیرد.

وی ازمجریان و پیمانکاران پروژه راه آهن شیراز - اصفهان خواست تا برای اتمام کار تلاش و کوشش بیشتری نمایند.

khosh bavar - ایران - یزد
کار مضاعف + جهاد اقتصادی = بکسورباد !
شنبه 13 فروردین 1390

mehr47 - ایران - تهران
این هم مثل جشن هسته ای!! تا حالا 50 بار جشن هسته ای گرفتن هنوز نیروگاه راه نیوفتاده!!! بابا مموتی جفت پا رفتی تو نسبیت اینشتن و تئوری داروین!!! اصلا تو هیچ دکان عطاری لنگش پیدا نمیشه. پینوکیو خاک تو سرت با اون دروغات
شنبه 13 فروردین 1390

faramarz65 - ایران - تهران
جان مادرتون این راه اهن رو بیخیال بشید . تا 100-200 نفر رو به کشتن ندین دست بردار نیستین
شنبه 13 فروردین 1390

capochin0o - امارات - شارجه
به امید ایرانی اباد ...روز طبیعت مبارک
شنبه 13 فروردین 1390

shahab46 - المان - هانوفر
شما هنوز فرهنگ رژیم دیکتاتوری اسلامی را درست یاد نگرفتید.اینهایی که میگن افتتاح افتتاح منظور افتضاع است برادر در قاموسشان دزد همکار وهمینطور خواهر.رهبر خر بزرگ بی مصرف که فقط حرف مفت میزند.جهاد همان خریت.اقتصاد پول مردم خوری.مجلس طویله ای برای گردهمایی الاغها و....
شنبه 13 فروردین 1390

davood1349 - ایران - تهران - ایران - تهران
. به نظر من کسانی که به دکتر احمدی نژاد توهین می کنند منافق هستند مزدورهایی که پناهنده هر جای شدند و به مملکتشون خیانت می کنند من متاسفم که ایرانیها انقدر نا شکرند مملکت اباد ازاد امن فراوونئ دیگه چی میخوان من تو همین مملکت زندگئ میکنم و وابسته به هیچ جا نیستم ولئ یک تار مورییس جمهورمو به دنیا نمیدم بچه ها یه مقداری درست فکر کنید اگه ان رژیم عوض بشه ایران نابود میشه همتونو دوست دارم .
شنبه 13 فروردین 1390

samlondon - انگلستان - لندن
مگه از دزدیدن کمم میارن آشغالها
شنبه 13 فروردین 1390

ekman - ایران - شیراز
خررمگس−ایران−تبریز:من به تمام کشور همسایه کم و بیش سفر کردم(افغانستان،پاکستان ترکه و آذربایجان و امارت)بهترین و انسان ترین مردم در همه کشور ها بودند بجز ترکیه،کامنت داده بودی که مادرم بوجودم...خرمگس حدود ۲۵ سال پیش خانوادگی آمدیم شهر و استان شما بعنوان گردش،در صف نانوائی بودیم که نان داشت تمام میشد و فروشنده نانوائی نوبت ما را داد به پشت سری من که ترک بود،ما اعتراض کردیم و ترکها به مهمانانشان که خانواده ای ۴ نفره بودیم گفتند مسافر کپی یوقلی و ...ریختند سر ما،مادرم خدا بیامرز سرش خورد بجائی و یا کسی ضربه ای زد،چند روزی بیهوش بود و بعد به حضرت حق پیوست و خونش هم پایمال شد،حال اگر او از قبر برخیزد ،افتخار نمیکند که هیچ،ناراحت هم میشه که چرا برای آن عده قلیلی هموطن که از ما مهمان نوازی کردند و وحشیگری را به اوج رساندند،ننوشتم و آمدم گفتم رقص ترکها واقعا ترکی بود.شما یا هر ایرانی تشریف بیارید شیراز و یا هر گوشه ای از ایران ،سپس خودتان خجالت بکشید،متأسفانه من زود توسط هموطنهای ترک در تبریز ۲۵سال پیش یتیم شدم،اگر کلاهم آنجا افتاده باشه برنمیگردم بردارمش.
شنبه 13 فروردین 1390

sara_irani - انگلستان - لندن
یعنی ممکنه یک روزئ بیاد که من با این قطار رویای برم شیراز?
شنبه 13 فروردین 1390

faramarz65 - ایران - تهران
davood1349 - ایران - تهران - ایران - تهران ............شما بفرما ساندیس . عزیز یا چیزی نمی بینی یا خودتو زدی به ......
شنبه 13 فروردین 1390

kian ahvaz - ایران - اهواز
davood1349 - ایران - تهران - ایران - تهران:دوستان شما بگید چی بهش بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 13 فروردین 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
هیچی نگم بهتره.
یکشنبه 14 فروردین 1390

Royan - المان - المان
kian ahvaz - ایران - اهواز بهش بگو تو دیگه کی هستی گاو پیشت فلاطونه .
یکشنبه 14 فروردین 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
روز اول از ریل خارج میشه
یکشنبه 14 فروردین 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
kian ahvaz - ایران - اهواز هموطن عزیز. جواب ابلهان خاموشیست ولی به ساندیس خورها هرچی دوست داشتی بگی بگو.
یکشنبه 14 فروردین 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟