موج مثبت با صدای محمد بیباک و احسان غیبی


موج مثبت با صدای محمد بیباک و احسان غیبی


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود

https://www.youtube.com/watch?v=_uEnF3dSRgo

Pezhman - اتریش - وین
مثبت و زیباست.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

red.boy - ایران - تهران
این اهنگ رو قبل از انتخابات برای جناب مهندس موسوی خونده بودن. اهنگ قشنگیه.این اهنگ و اهنگ ایران سبز از امیرتتلو و رنگ سبز از امیر شهریار و یار دبستانی من شده بود اهنگای فیوریت. یاد اون دوره افتادم. بادش بخیر. ای کاش حکومت عقل داشت و با رای مردم بازی نمیکرد تا اون جشن ها ادامه داشته باشد.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

ayapir - اتریش - وین
با حاله !!!
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

mamadjoon128 - ایران - یزد
این آهنگ برای قبل از انتخابات هست. چرا حالا اینو گذاشتید؟
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

khosh bavar - ایران - یزد
100 افرین ! بسیار باحال و پر شوق ! بقول مش اصخر باغبان کارتون " بیست " در " بیست " ! همیشه شاد و موزیک باشیم !
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

behnam2009 - انگلستان - لندن
خب دیگه از الان تحریک احساسات جوانان برای شرکت در انتخابات مجلس شروع شده
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

armin53 - انگلیس - لیدز
وطن من کره زمینه ....بزودی همه مرزهای جهان برچیده میشه ...بعد از جنگ حارمجدون و برقراری حکومت ابدی خداوند به پادشاهی عیسی مسیح. دانیال ۲-۴۴
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
جناب مهنس موسوی ! مهنس موسوی ! جناب ! همونی که در زمان نخست وزیریش هزاران بیگناه به چوبه دار رفتن ,خم به ابرو نیوورد ! همونی که در خونه نشست و هی بیانیه صادر کرد ! همونی که قانون پوشالی ولایت وقیح رو باور داره ! ننگ بر کسانی که برای منافع خودشون میخوان از این بی لیاقت ,بت بسازند و تاریخ و دوباره با فریب مردم تکرار کنن ! طرف هرازتر نمیدونه مهنس مهنس موسوی میکنه ! این شخص جنایتش اگر بیشتر از احمدی نژاد نباشه کمتر نیست !
جمعه 8 بهمن 1389

red.boy - ایران - تهران
Darvish101 - انگلیس - لندن _ ننگ بر کسانی که نشستن و هیچ تلاشی برای ازادی نمیکنن و میخوان مردم رو سپر بلا کنن و بعد از پیروزی حکومت رو در دست بگیرن و دیکتاتوری رو به نوعی دیگر پیاده کنند. ج.ا دیکتاتور اسلامی طالبانی. شما هم دیکتاتور لائیکی و ضد دینی. اون یه عده کور خواندن. شعار ملت جنبش سبزه و ایران سبزه یاحسین میرحسین. تا کور شود هرانکه نتوان دید.( استاد رضا فاضلی کجاست که بیاد این شعارهارو ببینه)
جمعه 8 بهمن 1389

a persian - سوئد - استکهلم
موج مثبت دادین دیگه و وطن رو با رای دادنتون ساختین.دلتون خنک شد؟
جمعه 8 بهمن 1389

odin - بلژیک - انتورپن
بقول شاهین نجفی : این سبک موزیک رپ شده کودکستان خواننده ها و هر کی که از راه رسید به یه ارگ دستش رسید فوری میشه خواننده رپ!!! البته با کار این بچه ها کاری ندارم و کلآ از این سبک موزیک نه خارجیش و نه فارسیش موافق نیستم و خوشم نمیاد. اما کسایی که دوست دارن زنده باشن فقط تورو خدا صداش رو یه کم بیارن پایین چون نه صدایی دارن خواننده هاش و نه موزیک انچنانی ای دارن. باز خدا پدرشون رو بیامرزه که اون دوتا بیت رو از شعر اولین سرود ملی ایران در دوره قاجار بهش اضافه کردن.
جمعه 8 بهمن 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
odin/بلژیک .افرین دوست گرامی .بانظرت کاملا موافقم.سطح موسیقی درایران چه در داخل و چه خارج بسیار افتضاح شده .علت هم بیسوادی و استفاده مکرر از سینتی سایزرها شده .سخنان شاملوهم در زمینه موسیقی سنتی گوش کن در یوتوب . پیروز باشی .
جمعه 8 بهمن 1389

+0
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.