طراحی لباس خاص برای زنان در مجلس


طراحی لباس خاص برای زنان در مجلسمخبر فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه مجلس در بحث نظارت و تدوین مسئله حجاب و عفاف وظیفه دارد، عنوان کرد: در گام نخست کارکنان و خبرنگاران مجلس و در گام بعدی افرادی که به عنوان ارباب رجوع به مجلس مراجعه می‌کنند، باید با حجاب کامل باشند.

مخبر فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه به منظور رعایت بهتر حجاب و عفاف در مجلس برای کارکنان و خبرنگاران زن مجلس لباس خاصی طراحی شده است، گفت: به زودی شاهد خواهیم بود که کارکنان و خبرنگاران زن مجلس با مانتوی یکسانی وارد این مجموعه ‌شوند.

لاله افتخاری در گفت‌و‌گو با فارس؛ اظهار داشت: طرح پوشش خاص برای کارکنان و خبرنگاران زن مجلس از مدت‌ها قبل مطرح بود و اگر قرار است حجاب و عفاف بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام شود همه دستگاه‌ها، نهادها و سازمان‌ها وظایفی را بر عهده دارند.

وی در ادامه افزود: سازمان‌های مختلف در مقابل مسئله حجاب و عفاف، وظایف خاص و عام بر عهده دارند که وظایف عام میان تمام نهادها و سازمان‌ها مشترک است و بر اساس آن، سازمان‌ها باید نسبت به کارکنان خود و ارباب رجوع، ضوابطی را در زمینه حجاب مطرح و رعایت کنند.

مخبر فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه مجلس در بحث نظارت و تدوین مسئله حجاب و عفاف وظیفه دارد، عنوان کرد: در گام نخست کارکنان و خبرنگاران مجلس و در گام بعدی افرادی که به عنوان ارباب رجوع به مجلس مراجعه می‌کنند، باید با حجاب کامل باشند.

افتخاری با اشاره به اینکه فراکسیون قرآن و زنان مجلس طی نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس درخواست طراحی لباس خاصی را برای خبرنگاران و کارمندان مجلس مطرح کرد، گفت: این موضوع در فراکسیون زنان مجلس مورد تأیید قرار گرفت و هیئت رئیسه مجلس نیز با این موضوع موافقت کرد.

وی بیان کرد: لباس مورد نظر به صورت مانتوی خاصی است که به منظور رعایت بهتر حجاب و عفاف در مجلس برای کارکنان و خبرنگاران زن طراحی شده است و به زودی شاهد خواهیم بود کارکنان و خبرنگاران زن مجلس با لباس یکسانی وارد این مجموعه ‌شوند.
khosh bavar - ایران - یزد
اسلام, دین ازادی و عشق است ! نه ازادی بیان داریم و نه ازادی انتخاب ! حتا برای وارد شدن به WC باید بدانم که باید با دست راست وارد WC شوم و برای شستن خود, افتاب را در دست چپ و شلنگ را در دست راست نگاه دارم ! عشق هم در ایران اسلامی خیلی گران شده, یا سرت میره بالای دار بخاطر عشقی که به ارمانت داری و یا بخاطر عشقبازی, باید مهریه بالای 400 سکه طلا بدهی ! پس باید کافر بشوم !
دوشنبه 6 دی 1389

پارسی بوم - ایران - مازندران
khosh bavar - ایران - یزد! اسلام, دین آزادی و عشق است؟؟؟ .......... کدوم آزادی و عشق توش هست؟ نه تو اصلش هست و نه توی اینی که تو ایرانه! همین اسلام میگه با این دست برو wc با اون پا در بیا! همین اسلامه که میگه مرد هر تعداد که بخواد میتونه زن بگیره، زن بدبختش هم حق نداره حرف بزنه. همین اسلام میگه هرکی از اسلام رفت بیرون بکشیدش. کجاش آزادی هست؟ ..... "" فقط خـــود خــــدا رو عشقه ""
دوشنبه 6 دی 1389

kara - هلند - رتردام
khosh bavar - ایران - یزد . دوست عزیز کافر لازم نیست بشی‌، خدا پرست شو. اگر به اسلام اعتقاد داری که از دید من بت پرستی‌. چرا که الله قبل از محمد بزرگترین بت عرب بود. حتا به این جمله از قرآن دقت کن "لا اله الا الله" خودت براحتی فرق بین "اله" به معنی‌ خدا و الله که اسم بت بزرگ عرب است خواهی‌ دید. معنی‌ جمله هم این است که هیچ خدایی نیست به جز الله(بت بزرگ عرب). از اینکه محمد یکتا پرست بود شکی نیست ولی‌ یکتا پرستیش به معنی‌ این نیست که الله خداست. حتا مراسم‌های اسلامی مثل حج، نماز، روزه، ماههای حرام برگرفته از سنتهای عربی‌ زمان بت پرستیست. دوست عزیز خدا نه پیام دارد نه پیام آور. نه دخالت در سرنوشت و خلقت و تکامل دارد و نه چیزی از ما می‌خواهد. خدا خداست بدون هرگونه توصیف. اخلاقیات هم بر پایه عقل و احساس بشر استوار است. نظم جهان هم ریشه در طبیعت دارد. زبان هم ساخته دست بشر است و قرادادیست. آنچه در کتابها آمده همه توسط بشر نوشته شده و اگر روزی بشر کلمه سیاه را به جای سفید اختراع کرده بود امروز من و شما همه سیاهیها را سفید میدیدیم و برعکس.
دوشنبه 6 دی 1389

prhm - ایران - رشت
خاک بر سر این نماینده ها تو جنس بند تنبون ملت هم فضولی می کنن - جناب یزد برای درک هرچه بهتر اسلام یه کم قرآن و حدیث بخون شاید بهتر معنی قتلوا رو درک کنی
دوشنبه 6 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
پارسی بوم - ایران - مازندران : همشهری عزیزم, من یک اشاره ای به این شعار توخالی کردم که فقط شعار هست وگرنه از کوچکترین حرکت و ازادی شخصی خبری در این دین نیست °!° سلام گرمم را به شمال عزیزم برسانید !
دوشنبه 6 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
kara - هلند - رتردام : دوست عزیز, مرسی از راهنمایتان ! من بنوبه خودم خداپرست هستم که به ان " هیچ " میگویم, اعتقاد دارم! بقیه اش دیگر داستان و تاریخ میباشد °!
دوشنبه 6 دی 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
kara-هلند-رتردام. با درود بر شما دوست گرامی. دوست عزیز من هم مثل شما خای یگانه را میپرستم و بس. ولی اینجا یک سئوال برای من پیش امده که شما میگویید خدا نه پیامی دارد و نه پیام اور. خب اگر اینطور که شما میگویید باشد پس چه کسی خدا را معرفی کرد یا واضحتر بگویم خدا چگونه خودش را به مردم شناسوند تا مردم او را بپرستند? وقتی مردم هنوز چیزی از خدا نمیدانند و او را نمیشناسند چگونه میتوانند او را بپرستند? پس حتما یک کسی یا کسانی او را به ما شناسوندن که الان ما او را میپرسدیم. و به نظر من این کسان همان پیام اوران هستند. البته شاید من اشتباه میکنم و اگر شما در این رابطه اطلاعات بیشتری دارید لطفا من را هم راهنمایی فرمایید. فقط خواهش میکنم منطقی راهنمایی کنید.
دوشنبه 6 دی 1389

hamidkkk - انگلستان - لندن
از فردا باید لباس زیر زنهامون رو هم آخوندا باید تایین کنند . مبارکتون باشه بچه ها . .
دوشنبه 6 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
حجاب و کلا پوشش برای زنان دستاویزی برای مخالفان حجاب شده است و آن را عدم آزادی زن می دانند،ولی در قرآن ذکر شده که این مسئله به عفاف نزدیک تر است.هر چند حجاب و پوشش ظاهری، لزوماً به معنای برخورداری از همه‌ی مراتب عفاف نیست
سه‌شنبه 7 دی 1389

سبز کم رنگ - امریکا - امریکا
اینم تصویب بشه که با چه پوزیشنی با زنمون آمیزش کنیم تا از نظر اسلام حلال باشه من بچه دار میشم. لطفا زودتر که کمتر از یه سال به باطل شدن ویزامون مونده شاید بچمون امریکایی شد. ممنون از مجلس محترم
سه‌شنبه 7 دی 1389

abidel1362 - کویت - سلوی
هلند رتردام افرین
سه‌شنبه 7 دی 1389

potatis - سوئد - مالمو
bache shapoor - سوئد - یوسدال . دوست عزیز با اجازه من نظرمو در این رابطه بدم، دین به نوبه ی خود یک ایدؤلوژی است،و ۱۰۰%ساخته ی فکر بشر است ، انسان ها با پرسیدن چند سوال فهمیدن که مسائلی است که ازش بیخبرند ،(۱. دنیا از چه زمانی به وجود آماده ۲. دنیا را چه کسی آفریده ۳.سرنوشت انسان بعد از مرگ چیه) ،برای همین است که بنی اسراییل هزارها سال دین تولید کرد که معروفترین آنها یهودیت است ،که بعد ها محمد از روی ان دین اسلام را ساخت ،انیشتین خدا را با علم خودش به ما معرفی کرد E=mc^2 فرمولی که حتی در کهکشان حلزونی هم اگر بروی کاربرد داره (خدا همان آفریننده قوانین ریاضی و فیزیک و هنر و زیبائی و موسیقی و .. است )نه خدای محمد ،موسی ،عیسی ،که حتی نمیدونستن زمین گرد هست(و ما زمین را مانند فرش بگستراندیم!!!)
سه‌شنبه 7 دی 1389

1qaz - استرالیا - سیدنی
چادر کافی نبود میخواهند گونی تنشون کنند,اسلام,قران,اخوند,همه یعنی مسائل کمر به پائین!
سه‌شنبه 7 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
حالا اگر یه لنگ کوتاه بود با یه بند باریک که معلوم نیسا به کجا وصل میشه الان همه شما داشتید به به چه چه میکردید . زن مثل یه مرواریده که باید در صدف حجاب و عفاف پوشیده و پیچیده باشه . جنس نیست که هیکل و تن و بدنش برای مردها به نمایش گذاشته بشه تا براش ارزش و قیمت تعیین کنند . شرط میبندم که اکثر شماهایی که اینجا مخالف حجاب و عفاف و چادر هستید مادرهای خودتون با حجاب و مقید هستند به اصول انسانی اسلامی
سه‌شنبه 7 دی 1389

farhad_molki - بلژیک - هاسلت
خدا روزی که تونست بعد از کلی درست کردن و خراب کردن و تجربه کردن آدم رو درست کنه و. البته از شوق ساختنش به خودش احسنت هم گفت،هیچ لیمیت و حدّی برای این موجود قرار . نداد.یعنی انسان این توانای را دارد تا به خدا برسد و جزی از او شود و او را تکمیل تر کند.برای. همین این حس خدا جوی یا خدا پرستی در انسان همیشه بوده.حالا چیز هایی مثل بت و بودا. و قران،همه نوعی ابزار و حل المسائل بوده که دیگران با استفاده از دانش و تجربه و معرفت . خود گرداوری کرده اند تا شاید دیگران از آن استفاده کرده یا حتی به آن چیزی اضافه کنند.تا. مسیر رسیدن به خدا و خدا شدن سریع تر و کم عذاب تر شود.
سه‌شنبه 7 دی 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
بچه‌ها کی‌ شماره نماینده مجلس داره به من بده می‌خوام برم دوش بگیرم ، باید سوال کنم امروز چی‌ زیر لباسم بپوشم ، اصلا بپوشم یا نپوشم ؟
سه‌شنبه 7 دی 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
ام البنین - ایران - تهران یه جا دیگه هم جوابتو دادم ...!!مگه زن کالاست که باید حفاظتش کنی تو صدف؟ نظریت بیشتر به آلت تناسلی میخوره که میپوشونندش!!!
سه‌شنبه 7 دی 1389

potatis - سوئد - مالمو
اگر میخوای ببینی از انسان باهوش تر آیا هست یا نه تو ی youtube سرچ کن aliens و ufo ،چطور فکر میکنی توی این جهان نامتناهی انسان از همه بهتر است، درضمن نظریه تکامل انسان از داروین را هم بخوان ،
سه‌شنبه 7 دی 1389

potatis - سوئد - مالمو
farhad_molki - بلژیک - هاسلت . یادم رفت بگم کامنت بالا در جواب کامنت شما است.
سه‌شنبه 7 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
حضرت رسول (ص ) خطاب به حولاء همسر عطاره ، مى فرمایند:. اى حولاء زینت خود را براى غیر شوهرت آشکار نکن و براى زن جایز نیست مچ و پایش را براى مرد نامحرم آشکار سازد و اگر مرتکب چنین عملى شد. اول اینکه : خداوند سبحان همیشه او را لعنت مى کند. دوم اینکه : دچار خشم و غضب خداوند بزرگ مى شود. سوم اینکه : فرشتگان الهى هم او را لعنت مى کنند. چهارم : عذاب دردناکى براى او در روز قیامت آماده مى شود.
سه‌شنبه 7 دی 1389

farhad_molki - بلژیک - حاصلت
potatis گرامی من نگفتم که انسان باهوش ترین موجود هست.منکر این هم نیستم که موجودات. دیگری ممکن هست موجود باشند.اینکه آنها از آدم هوشمند ترند.شاید آره شاید نه.دنیا و اساساً. هستی از انرژی تشکیل شده و این تبدیل شدن انرژی از صورتی به صورت دیگر سبب به وجود. آمدن هر آنچه ما میشناسیم و نمی شناسیم میشود.
چهار‌شنبه 8 دی 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
ام البنین - ایران - تهران خیلی تابلوه که زن نیستی!حالا چه اصراری داری اسمت زنونه باشه علتشو نمیدونم احتمالا کمبود توجه!!راستی حضرت رسول راجع به بچه بازی چیزی نگفته؟
چهار‌شنبه 8 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.