برگزیده نقاشی های ایمان ملکی


برگزیده نقاشی های ایمان ملکی

ایمان ملکی در بیستم اسفندماه 1354 در تهران متولد شد و از دوران کودکی علاقه زیادی به نقاشی داشت. از 15 سالگی فراگیری نقاشی را تحت نظر اولین و تنها معلم خود استاد مرتضی کاتوزیان - که بزرگترین نقاش واقعگرای ایران است - آغاز نمود. در سال 1374 وارد دانشگاه هنر شد و چهار سال بعد در رشته گرافیک از این دانشگاه فارغ از تحصیل شد. او در سال 1379 ازدواج کرد. در سال 1380 اقدام به تاسیس (آتلیه نقاشی آرا) و آموزش نقاشی با رعایت ارزشهای سنتی و کلاسیک این هنر نمود.

مهمترین نمایشگاه هایی که او در آنها شرکت داشته عبارتند از: نمایشگاه نقاشان واقعگرای ایران در موزه هنرهای معاصر تهران (1378) و نمایشگاه های گروهی آتلیه کارا: سال 1377 در نگارخانه سبز و 1382 در موزه هنرهای زیبای کاخ سعد آباد.

 

khosh bavar - ایران - یزد
زیبا, ای کاش " همیشه " خانمهای ایرانی را بدون روسری میکشید که اینقدر موی زیبایی دارند و خودش اعتراضی به حجاب اجباری ایران اسلامی میبود که حداقل زنان ایرانی در دنیای نقاشی دارای ازادی اجتماعی خود هستند !?
دوشنبه 6 دی 1389

مبهوت - قبرس - لارناکا
آه ای خدای من ! این دخترها چقدر زیبا هستند ! کاش میشد همچین قیافه ای را پیدا کرد و با آن ازدواج کرد ! آه.....................ای خدای من
دوشنبه 6 دی 1389

mehrnoosh - ایران - اهواز
عالی بود محشر کاش اون تابلوی گروه شیدای استاد شجریان هم توشون بود.
دوشنبه 6 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
khosh bavar - ایران - یزد شما چه مشکلی با حجاب داری ؟ حجاب یعنی برتری . یعنی پاک بودن و مصون و معصوم موندن از همه ناپاکی ها و زشتی ها . چه لذتی در عریان و برهنه بودن هست که در پوشیده بودن و حجاب نیست ؟ همه فسادها ریشه در بی حجابی و بدحجابی داشته از اول تاریخ تا به امروز . زن مثل یک مرواریده که باید در صدف حجاب پوشیده و پنهان باشه و به نظرم راز زیبایی این نقاشی ها در انسانی تر بودن آنهاست . مثلا همین مبهوت - قبرس - لارناکا را ببین که چطور با اینکه این زنها پوشیده هستند از خود بیخود شده و فکر کن اگر برهنه و عریان و به قول شما امروزی ها باکلاس بودند چی مینوشت ؟!.
دوشنبه 6 دی 1389

david111 - فرانسه - لیون
ممنون خوب بود
دوشنبه 6 دی 1389

cat - اتریش - وین
woooooooow عالیییییییی
دوشنبه 6 دی 1389

شیر بیشه مازندران - ایران - مازندران
یه هنرمند واقعیه.
دوشنبه 6 دی 1389

تی تی - اکراین - کیف
واقعا زیبا بود ایران امروز رو چقدر حرفه ایی در نقاشی دختر ها ترسیم کردن. فوق العاده بود باعث افتخاره
دوشنبه 6 دی 1389

ufo - دانمارک - وایله
کاش میشد میرفتید نگارخانه سبز روبروی پارک ساعی یک سری میزدید واقعا جزابه ادم خودشرا درنقاشی غرق کنه ماکه دستمان کوتاه است جای ما اینکارو بکنید پشیمان نمی شوید.
دوشنبه 6 دی 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
واقعا که خیلی زیباست. بعضی از انها انقدر شبیه عکس است که باور کردنش بعنوان نقاشی سخت است اما نقاشی استکه یک استاد ترسیم کرده. جای دستمریزا دارد. بنازم به این بانوی هنرمند. هرکدام مفهومی را میرساند.
دوشنبه 6 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
دوستشون دارم. عواطف مختلف از درون تمامی تابلوها فوران میزند. آفرین به این همه احساس لطیف و زیبا که با همکاری انگشتانی هنرمند اینگونه تابلو های زنده و گویایی خلق کرده.
دوشنبه 6 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
ام البنین - ایران - تهران: خواب دیدی خیر باشه ! چرا خانمها باید جور مردها را بکشند و اینهمه از ازادی اجتماعی سیاسی خود گذشت کنند, زیرا شما و امثال شما ضعیف هستند و ............. ! عجب منطقی دارید که اینطور فکر میکید ?! ولی فکر کنم, شما با من شوخی کردی که اینطور بیان کردی, چون اسمم خوش باوره, باید همه چیز باورم بشه ?!
سه‌شنبه 7 دی 1389

Babalengderaz - المان - برمن
ام البنین - ایران - تهران. ای ای اگه اینا بدونن زیر اون حجاب شماها چه میگزره وای وای
سه‌شنبه 7 دی 1389

feminism - انگلستان - لندن
دخترها چه چهره های جذاب و دوست داشتنی دارند !! کسانی که از بقچه کردن زن در حجاب حمایت میکنند شعر "چادر" زنده یاد ایرج میرزا را با صدای رسا بخوانند که بسیار زیبا و حقیقی این موضوع را بیان کرده !! . مگه میشه روی خورشید را پوشاند ?! سخنرانیهای معشوقه رهبر کم بود , خواهرشم اضافه شد.
سه‌شنبه 7 دی 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
شاهکاررررن!!
سه‌شنبه 7 دی 1389

fadayeiran - ایران - ایران
بسیار زیبا بودن مرسی
سه‌شنبه 7 دی 1389

elias_se99 - سوئد - استکهلم
3 و 7 و 10 واقعا قشنگ بود از نظر من
سه‌شنبه 7 دی 1389

mahdi1988 - اتریش - وین
هنگامه است...معرکه...واقعا زیباست مخصوصا پنجمی و هفتمی
سه‌شنبه 7 دی 1389

Tonya - ایران - تهران
ام البنین-ایران-تهران عزیزم لطفادر مورد به کار بردن کلمات وسواس بیشتری به خرج بدهید. نقطه ی مقابل حجاب لزوما عریانی و برهنگی نیست و اگر کسی مزاحی میکند(مبهوت-قبرس) دلیل بر از خود بیخود شدن هم نیست.شما ظاهرا خیلی همه چیز زا جدی میگیری. بهتر است تصمیم راجب حجاب و مروارید صدف شدن به خود خانمها سپرده شود. زنان ما شعورشان خیلی بالاست و احتیاجی به وکیل و وصی ندارند.راجب اشاعه فحشا هم نگران نباشید در مملکتهایی با آزادی حجاب نرخ فساد و جرم و جنایت بسیار پایین تر از کشور ماست. برای اطلاعات بیشتر میتوانید یک جستجوی ساده ی اینترنتی انجام بدهی. پایدار باشید.
سه‌شنبه 7 دی 1389

zoroye iran - اتریش - وین
واقعا لذت بردم شاهکارن کاراش مخصوصا نقاشی سومی
سه‌شنبه 7 دی 1389

faraz1352 - ایران - تهران
ام البنین،ایران،تهران ، بگیر بخواب بابا حال نداری ، (همه فسادها ریشه در بی حجابی و بدحجابی داشته از اول تاریخ تا به امروز) ، یعنی همه چادریا و چاقتوریا تو این مملکت حضرت فاطمه هستند دیگه، یک سر برو شاه عبدالعظیم یا مشهد بعد برو تو حیاط حرم دوباره تکرار میکنم توی حیاط حرم یک چرخ پنج دقیقه ای بزن به چادر خواهران هم دقت کن هر کدومشونو که دیدی چادرو برعکس پوشیده یعنی محل دوخت چادر که معمولاً یک سانت تو میدهند و میدوزند روی چادر بود با خیال راحت برو جلو و سر قیمتشون چونه بزن و اگه به توافق رسیدین خوش باشین ، آفا یا خانم محترم این بی حجابی نیست که فحشا می آورد بلکه فقر است و شکم گرسنه فرزند است که با حجاب و بی حجاب هم سرش نمیشود ، یکی دو تا کتاب غیر مذهبی هم اگر بخونی برای مغز آکبندتون خوبه موفق باشی
سه‌شنبه 7 دی 1389

nooshyn - فرانسه - رن
ام البنین - ایران - تهران . ببین عزیز اگر منطقی هستی من برات از تجربه خودم میگم . من ایران حجاب داشتم ولی خداوکیلی بااینکه اجباری بود ولی خیلی رعایت میکردم وبدون ارایش وساده میگشتم .بااین وجود وسط روزروشن ومرکز شهر هم امنیت نداشتم. خدا میدنه که یک تاکسی میخواستم سوار بشم یا کمی پیاده برم چقدر انگولک میشدم.دیگه همه خانمای ایرانی تجربشو زیاد دارن . حالا اینجا تو این کافرستان حجاب اصلا ندارم و با خیال راحت هرجا و هر موقع برم کسی چپ نگام نمیکنه . حالا به نظرت من بعنوان یک زن کجامحترم تر و مصون تر هستم. اگر مغزتون هنوز اجازه فکر کردن داره جواب بدین. به من نه. به خودتون.
سه‌شنبه 7 دی 1389

odin - بلژیک - انتورپن
بنده کارهای استاد ملکی رو از نزدیک دیدم و ایشون رنگهایی که بکار میبرن خیلی لطیفتر و ملایمتر از عکس انها در اینجاست. من فکر میکنم در داون لود و اپ لود اینها موردی بوده که اینقدر پررنگ بنظر میرسن. ایشون بعنوان یک رئالیست کارهاشون و رنگهایی که میسازن کاملآ طبیعی و واقعییه و بسیار جذابتر از اینکه اینجا نشان داده میشه.امیدوارم اگر ایرادی در روش اپ لود بوده برطرف بشه و از نو عکسها قرار داده بشن. کارهای ایشون یکی از دیگری زیباتره اما این اقای «ام البنین - ایران - تهران » که اینبار اسم دخترونه گذاشته، اقا جان حجاب خوبه؟ برای شما حفاظته؟ مبارکت باشه شما اینجوری باش به بقیه کاری نداشته باش و تبلیغت رو برای کسی بکن که تره خورد کنه.اقا خودش رو نمیتونه کنترل کنه باید همه عالم و ادم برن تو گونی. خجالت بکش بچه جون فکر کردی این دروغها و مغلطه ها الان دیگه بچه دبستانی ها رو هم میتونه فریب بده؟ یه سری بخودتون بزنین شماها.
سه‌شنبه 7 دی 1389

Pezhman - اتریش - وین
آفرین
سه‌شنبه 7 دی 1389

jazab - ایران - تهران
feminism - انگلستان - لندن :خورشیدم شما نرینه ها رو شناخته که این همه ازتون فاصله گرفته وگر نه .....بیچاره خورشید...
سه‌شنبه 7 دی 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ام البنین - ایران - تهران. کاش شوخی کرده بودی...
سه‌شنبه 7 دی 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
یه نقاش بیشتر از خود نقاشی برای من جالب هستش ،چونکه وقتی که به یه نقاشی نگاه میکنیم میبینیم که نقاش اون چقدر دی تیل یا جزییات رو دیده که تونسته روی بوم بیاره !.
سه‌شنبه 7 دی 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
ام البنین - ایران - تهران. واقعا باید به حال مسلمانان متعصب و عقب مانده ذهنی گریست. (هم از اسمت و هم طرز فکرت معلومه ایرانی نیستی ولو اینکه شناسنامه ایرانی داری) اولا نقطه مقابل حجاب برهنگی نیست! اینها لاطایلات و مهملاتی است که نظام نکبت بار اسلامی به خورد هالوها و عوامی میدهد که طوطی وار (خیلی بهتون احترام گذاشتم که نگفتم گوسفندوار) بدنبال ماشین عقیدتی سیاسی رژیم راه افتاده و هر آنچه آنها میگویند تکرار میکنند. ثانیا ما با خود الله و محمد و کتاب سراسر مهمل او تازینامه مشکل داریم. کجای کاری عمو؟! اگر آمار فساد و فحشا در ممالک اسلامی حتی 1 درصد کمتر از ممالک غربی بود میتوانستی ادعا کنی که حجاب (نه آنهم فرم احمقانه رژیم عهد صفوی یعنی چادر سیاه) مثل صدف است. آمار ایدز و فساد و فحشا و اعتیاد در ممالک اسلامی در همه جای دنیا از هر کشور غربی بالاتر است. ثالثا این توهین به شعور زنها است که اگر حجاب نداشته باشند فاسدند یا باعث فساد میشوند. نهاد فردی و تربیت است که او را به سمت خیر و شر سوق میدهد. شاید خود تو را باید در گونی بپیجند که پاک بمانی! خلایق هر چه لایق!
سه‌شنبه 7 دی 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
ام البنین - ایران - تهران : نه حجاب نشان برترتیست نه بی‌ حجابی . شخصیت پاک نشان برتریست . من زن کاملا لختی رو زیر چادر دیدم که به محض نیش جان کردن چاک همه بدنش نمایان شد ( چه صحنه دل‌ انگیزی بود ) این که شما بسته بندی کردن رو نشان پاکی‌ میدونین نشان از عقب موندگی افکار شمست. چون اربابان هیزتون به شما این اجازه رو نمیدند که فکر کنین . میگن همین که تو کتاب هست . چیزی که من فکر می‌کنم درسته تو حق فکر کردن نداری تو کپی‌ کن. مغزت رو آزاد کن فکر کن اینم یه جواب رو همه جواب‌های که گرفتی‌
سه‌شنبه 7 دی 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
افرین به این نقاش و واقعا دستش درد نکنه. خیلی زیبا نقاشی کرده است واقعا مثل عکس به نظر میاد.
سه‌شنبه 7 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
حضرت رسول (ص ) خطاب به حولاء همسر عطاره ، مى فرمایند:. اى حولاء زینت خود را براى غیر شوهرت آشکار نکن و براى زن جایز نیست مچ و پایش را براى مرد نامحرم آشکار سازد و اگر مرتکب چنین عملى شد. اول اینکه : خداوند سبحان همیشه او را لعنت مى کند. وای بر تو که به استقبال دوزخ می روی . دوم اینکه : دچار خشم و غضب خداوند بزرگ مى شود. سوم اینکه : فرشتگان الهى هم او را لعنت مى کنند. چهارم : عذاب دردناکى براى او در روز قیامت آماده مى شود.
سه‌شنبه 7 دی 1389

feminism - انگلستان - لندن
jazab حیف نون ... خود من هم زن هستم , ولی از اون جائی که بیسواد , بیخرد , بی دانش , تهی مغز و فاحش مغزی حتی از نام کاربریم هم متوجه این مطلب نشدی! وجود بیخاصیت تو هم ثمره عشقبازی نرینه ای با ماده ای است و اگر نرینه های دور و بر تو چشم چشم چرون بیشرم و وقیح هستند اشکال از دیگران نیست ! بقچه و ماهیچه حکایتی از شما عفب افتاده هاست .
سه‌شنبه 7 دی 1389

ba man beman - هندوستان - بنگلور
من تا حالا اسم این اقا رو نشنیده بودم! واقعا زیبا کار میکنه ....دستش همیشه طلا
سه‌شنبه 7 دی 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
بی نهایت زیبا و با طبع و سلیقه ی عالی هنری نقاشی شدند.باید به این استاد هنرمند ایران درود فرستاد و دست مریزاد گفت. محو تماشای تابلوها شدم.عالی بودند .میرسی
سه‌شنبه 7 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
ام البنین - ایران - تهران. خوب اینکه کار نداره زنان می توانند دو تا مچ بند بخرند به دستهایشان بزنند و دو تا ساق بند به مچ پایشان دیگر قضایا حله و هر گونه بخوان میتونن لباس بیوشن دیگه تو جهنم آویزون نشون نمیکنن.....
چهار‌شنبه 8 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
...چند روز قبل زنی را دیدم چادر عربی پوشیده بود و روبنده تنها چشمانش دیده میشد و سبز روشن بود دستان سفیدش که مچ کاملا پوشیده بود چنان بر سیاهی چادر نقش بسته بود که بی اختیار همه را وادار به چشم چرانی میکرد از پشت روبنده صدای قهقه او بلند بود که توجه همه جلب شده بود.در مغازه ساعت فروشی کار میکرد. یک جای کار اشکال داره اون که هم مچ دست و هم مچ پاش حسابی بسته بود . برو فکر کن ببین اشکال کجاست و چرا اینجوری میشه. اگه درست فکر کنی و نترسی حتما به نتیجه درست میرسی.
چهار‌شنبه 8 دی 1389

تی تی - اکراین - کیف
راستی امل بانو این که دینت میگه هفته ایی چند بار در هفته مرد باید زنش رو به باد کتک بگیر همین الان بهش معتقد شدم منظورش زنهای زبون.. مثل توئه. از این به بعدم هر نظری بدی منکه قبول دارم...
چهار‌شنبه 8 دی 1389

sonbol_67 - ایران - تهران
ام ابنین .. مگه کسی اجبارت کرده بیای تو این سایتو گنده تر از ... بحرفی
چهار‌شنبه 8 دی 1389

high class - کانادا - ونکوور
چهارمی محشر بود نگاه اون پسر بچه دل ادم رو کباب می کنه
چهار‌شنبه 8 دی 1389

high class - کانادا - ونکوور
چهارمی محشر بود نگاه اون پسر بچه دل ادم رو کباب می کنه
چهار‌شنبه 8 دی 1389

خرمگس سبز - ایران - تبریز
عکس ششم استاد محمد رضا لطفی نیست؟
چهار‌شنبه 8 دی 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
ام البنین - ایران - تهران : آدم بی‌ سواد ( خواستم بگم خانم دیدم حیف لفظ خانم که به تو اطلاق بشه ) اصل قضیه که هنر و ذوق هنر مند هست رو رها کردی برای ما حدیث حجاب میگی‌ ؟ یه نگاه به تصویر طفل ماهی‌ فروش بنداز - یارانه‌ها تو کوفت کن
چهار‌شنبه 8 دی 1389

MNS - امریکا - مورگن هیل
10 خیلی قشنگه نازکی پارچه روی وسایل واقعا طبیعی است
چهار‌شنبه 8 دی 1389

شاهین آریا - انگلستان - چاتام
عزیزان نقاشی. عکاسی نیست که درست شبیه اصل باشد. هنرنقاش باید دراین راستا باشد که مردم را به تفکر وادارد. هم اکنون دوربینهای خیلی کوچک وساده میتوانند کار نقاش شبیه کش را خیلی آسانترکنند. البته احترام گذاشتن به هنرمندی چون ملکی لازم است. ولی ما نیز نباید با دیدن غکس مار هورا بکشیم و با نوشتن اسم ما رو ترش کنیم. شاد باشید.
چهار‌شنبه 8 دی 1389

sahel2000 - ایران - تهران
خیلی عالی خیلی عالی.......
چهار‌شنبه 8 دی 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
feminism - انگلستان - لندن چرتنامه ایرج میرزا را میگی شعر؟؟؟؟؟شعرهاش نه وزن دارن و نه قافیه.همچو شعر هایی رو میخونی که افکارت اینجوریه.
پنج‌شنبه 9 دی 1389

red.boy - ایران - تهران
من یه سوال برام مونده. ام البنبن چرا میاد یه کامنتی میزاره و یه حرف کم ارزشی مینویسه و دیگه نمیاد تو اون لینک جواب مارو بده. کم میاره یا.. به هر حال سرتون رو با این شخص گرم نکنین این میخواد همه رو بزاره سر کار.
پنج‌شنبه 9 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
red.boy - ایران - تهران همشهری و هموطنم تو خودت قضاوت کن که من اگر بخواهم جواب تک به تک کامنتها را بدم چه اتفاقی می افته ؟ اما به خدای محمد قسم و به قرآنی که میپرستمش که هر روز و روزی چند مرتبه تک تک کامنهای شمارا که در جواب من نوشته اید میخوانم و این پاسخم به تو هم نشانی برای اینکه همه را چک می کنم اما پاسخ دادن به همه قبول کن که کار آدم پرمشغله ای مثل من نیست . موفق باشی و خدانگهدارت
شنبه 11 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.