درگذشتگان سینمای جهان در سال ۲۰۱۰ - عکس


درگذشتگان سینمای جهان در سال ۲۰۱۰دنیس هاپر، بازیگر فیلم هایی چون ایزی رایدر و اینک آخرالزمان پس از سال ها ابتلا به
 بیماری سرطان پروستات در سن ۷۴ سالگی در گذشت.تونی کرتیس بازیگر فیلم هایی چون بعضی‌ها داغشو دوست دارن، وایکینگ ها و اسپارتاکوس
 از آخرین بازمانده های نسل طلایی بازیگران در 1950 و 1960 بود که هنگام مرگ 85 سال داشت.در یکی از نخستین روزهای سال 2010 اریک رومر، یکی از پایه گذاران سینمای موج نوی فرانسه
 در سن 89 سالگی در پاریس درگذشت. رومر در طول پنج دهه، ۲۴ فیلم سینمایی کارگردانی کرد.
 اولین فیلم خود را به نام "علامت شیر" در ۱۹۵۹ ساخت.سینمای فرانسه یکی دیگر از پایه گذاران موج نو را از دست داد. کلود شابرول (2010-1930)
 نخستین فیلم خود را با عنوان "سرژ زیبا" در سال ۱۹۵۸ کارگردانی کرد و با تولید
 متوسط یک فیلم در سال تا سال ۲۰۰۹ از پرکارترین های سینمای فرانسه به حساب می آمد.جین سیمونز ستاره بریتانیایی هالیوود که فیلم هایی چون اسپارتاکوس و دزیره را در کارنامه خود داشت،
 در سن هشتاد سالگی بر اثر ابتلا به سرطان ریه در آمریکا درگذشت.آرتور پن به کارگردان بازیگران مشهور بود. برخلاف جریان روز سینمای هالیوود،
 بیشتر شخصیت اصلی فیلم های او ضدقهرمان هایی بودند که عاقبت خوشی نداشتند.
 بانی و کلاید، تعقیب و بزرگمرد کوچک از مشهورترین ساخته او بود. او هنگام مرگ 88 ساله بود.ماریو مونیچلی، یکی از برجسته‌ترین سینماگران دوران پس از جنگ و سینمای نئورئالیسم
 ایتالیا در سن 95 سالگی خود را از پنجره اتاقی در طبقه پنجم بیمارستانی در رم که در آن
 بستری بود بیرون پرتاب کرد. مونیچلی بیش از ۷۰ فیلم سینمایی کارگردانی کرد.
او در کمدی‌های انتقادی خود زندگی ساده مردم عادی را روایت می‌کند
 که در موقعیت‌هایی خطیر قرار می‌گیرند.نورمن ویزدم، کمدین بریتانیایی در 95 سالگی در آسایشگاهی در جزیره "من" بریتانیا درگذشت.
بسیاری از فیلم هایی او از جمله شیر فروش، سربزنگاه و در حال انجام وظیفه با دوبله
 محمد علی زرندی در ایران به نمایش در آمد.بلیک ادواردز (2010-1922) کارگردان فیلم هایی چون پارتی و صبحانه در تیفانی تعدادی از
 بهترین کمدی های دهه 1960 را ساخت. او به خاطر ساختن مجموعه فیلم های
 پلنگ صورتی در تاریخ سینمای آمریکا جاودانه شد. او در طول نزدیک به
 6 دهه فعالیت سینمایی فقط یک اسکار افتخاری به دست آورد.لسلی نیلسن، بازیگر چند کمدی آمریکایی در دهه های
 1980 و 1990 از جمله اسلحه برهنه در 84 سالگی در گذشت.

پارسی بوم - ایران - مازندران
"نورمن ویزدم" رو خیلی دوست داشتم. حیف شد مرد!
دوشنبه 6 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
تمام دخترهای فامیل عاشق تونی کرتیس بودند که عکسش در مجله اطلاعات هفتگی بود !? یادش بخیر, سریال کاوشگران در تلویزون مارجعبه ای ( اسمش را فراموش کردم ولی یک R در اسمش بود ) که کلید هم داشت که پدر خدا بیامرز در TV را کلید میکرد که " مثلا " ما از درس خواندن عقب نیافتیم, طفلک نمیدونست, که ویروسی بنام Internet خواهد امد, که نه تنها ما را از درس خواندن عقب انداخته, بلکه باعث .... °!°
دوشنبه 6 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
خدا از گناهان همه شون بگذره
دوشنبه 6 دی 1389

pariha - کویت - کویت
ماریو مونیچلی، ایتالیا در سن 95 سالگی خود را از پنجره اتاقی بیمارستانی در رم که در آن بستری بود بیرون پرتاب کرد. یعنی ممکن بود باز هم عمر میکرد اگه دوستان توجه کنند و عمر این هنرپیشه ها را با عمر هنرپیشه های ایرانی که امسال سینما و زندگی اشون را وداع گفتند مقایشه کنیم حداقل هنرپیشه های سینمای ایران 20 سال جوانتر بودند چقدر استرس کاری - اوضاع افتضاح اجتماعی و سیاسی مزخرف حکام بی تاثیر نیست . به امید آرامش و زندگی بی تنش
دوشنبه 6 دی 1389

antidictatour - فرانسه - پاریس
ام البنین -ایران - تهران خدا از گناهان اون قاتلائی که به دستور رهبر چلاق به جوونامون تو کهریزک تجاوز کردن و به قتلشون رسوندن بگذره نه اینائی که غیر از شاد کردن دل مردم کار دیگه ای نداشتن .
دوشنبه 6 دی 1389

DARYA_R - انگلستان - لیورپول
همشون هشتاد سن به بالا بودند. خوبه خوب بلاخره باید بمیریم دیگه ولی چه خوبه که دیر بمیریم .
دوشنبه 6 دی 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
خدا همهتونو بیامرزه.
دوشنبه 6 دی 1389

ben 15 munich - .المان - مونیخ
از همشون بیشترنورمن ویزدم و لسلی نیلسن را میشناختم و خوشم میومد. روح همه شان شاد .
دوشنبه 6 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
antidictatour - فرانسه - پاریس شاد کردن دل مردم ؟ به نظر من که اینها اصلا هم هنرمند نیستند . هنرمند کسی هست که در راه اصلاح جامعه خودش قدم بردارد نه اینکه چهره نمایی کنه و بدنبال کسب شهرت و سوپراستار شدن و ستاره شدن باشه
دوشنبه 6 دی 1389

شیر بیشه مازندران - ایران - مازندران
روح همشون شاد.
دوشنبه 6 دی 1389

iranazadiran - ایران - تهران
مردان بزرگ. روحشان شاد.
دوشنبه 6 دی 1389

antidictatour - فرانسه - پاریس
اینا به خاطر عشقی که در دل ادما نسبت بهشون به وجود اومد به ستاره های جاودان تبدیل شدن .درست مثل رهبر چلاق و نوچه های ساندیس خورش !
سه‌شنبه 7 دی 1389

goli jon - اسپانیا - اسپانیا
ام البنین-پس از نظر شما دولت جمهوری اسلامی در جهت نفع ملت و اصلاح جامعه اینهمه کشتار راه انداختن نه؟.
سه‌شنبه 7 دی 1389

Dokhtar ariaei - ایتالیا - پارما
الله رحمت اله سین
سه‌شنبه 7 دی 1389

feminism - انگلستان - لندن
بچه های باحال باید حتما اسلحه برهنه رو ببینید,خیلی خنده داره. پرسیلا پریسلی زیبا هم هنرنمائی میکنه ! قابل توجه اون عقب افتاده ای که این هنرآفرینان را هنرمند نمیدونه: بی هنر را دیدن صاحب هنر // نیش بر دل میزند چون کژدمی .
سه‌شنبه 7 دی 1389

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
khosh bavar - ایران - یزد . انگار شما از این خدا بیامرزا مسن تر هستی هااااااا. ام البنین - ایران - تهران .. خدا از گناهان شما نگذره شما برو یه فکری واسه عاقبت خودت بکن.
سه‌شنبه 7 دی 1389

Pezhman - اتریش - وین
یادشان گرامی باد.لبخند را به میلیونها انسان هدیه کردند.دنیس هاپر، کارهاش انقلابی واعتراضی وبیادماندنی است.تونی کرتیس مرلین مونرو وجک لموندرفیلم بیادماندنی(بعضی ها داغش و دوست دارن)
سه‌شنبه 7 دی 1389

armin53 - انگلیس - لیدز
مرگ ...نابودی...نیستی...حالا هی بزنین تو سر و کله هم اینجا.. 95 سال عمر...خیلی دووم بیاری...بعدش چی.. هر کسی هم که بودی باید خدافظی کنی.. کسی هست که بخواد بدونه چه اتفاقی بزودی قراره بیافته...یا همه هنوز میخوان مشهور شن...ثروتمند شن.........ملکوت خدا نزدیکه...بیدار شین.
سه‌شنبه 7 دی 1389

NEDER - کانادا - ونکوور
ام البنین - ایران - تهران .. تو مثلا مسلمونیییی??? تو همون اسلام خودتون هم پشت سر مرده حرف زدن و تهمت زدن کناهه. به تو چه که اینا گناهکار بودن یا نه.. بهشت مال تو و امثالت. برو تو بهشت با حسن نصرالله یه قل دو قل بازی کن.
سه‌شنبه 7 دی 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ام البنین - ایران - تهران . ابجی جدیدالاحداث طبیعی است در مسلک عقب افتاده و پر از خونت اینها هنرمند نیستند هنرمند کسی است که مثل رهبر دینت بکشد و دختر 7 ساله را به بستر ببرد یا مثل امامت سر 700 نفر را در یک روز ببرد و مثل جانشینان انها ملایان اعدام کند تجاوز و شکنجه و دزدی کار روزانه اش باشد بدو برو سر دیگ ابگوشت که این فضولیها بتو نبامده.
سه‌شنبه 7 دی 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
ام البنین - ایران - تهران. کلا میدونی احیانا سینما چیه؟
سه‌شنبه 7 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
leila leila - سوئد - گوتنبرگ : من سنم بالای 55 سال هست ولی سعی کردم جوان بمانم , جوان فکر کنم و جوان زندگی کنم که همه منو 28 ساله میپندارند °!°
سه‌شنبه 7 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس لطفا بفرمایید این خزعبلات را در کجا نوشته و شما از کجا تفحص کردید ؟
سه‌شنبه 7 دی 1389

sam48 - ایران - تهران
آخه واقعا ام البنین - ایران - تهران آدمه که شماها می شینید باهاش بحث می کنید :)))) آدم که خودشو با جانورانه سیبیلو در نمی ندازه :)))
سه‌شنبه 7 دی 1389

DADA_ST - هلند - آمستردام
ام البنین - ایران - تهران : یه سوال دارم از شما ، البته اگه سواد و عقلت بکشه. از روزی که کره زمین بنا شد تا زمانی‌ که نابود بشه چه مقدار انسان زندگی‌ کرده و خواهد کرد ؟ و از این مقدار چند نفر مسلمان هستن و طبق نظر شما حق ورود به بهشت رو دارند چه مقدار حق ورود به جهنم که شما این انسان‌های پاک رو گناه کار میدونی‌ ، و از خدا طلب بخشش داری براشون
سه‌شنبه 7 دی 1389

davoodg313 - ایران - تهران
آخه ام البنین یه کمی می شینی رواین. با عرض پوزش از تمامی دوستان انگاری فقط مداح های مفت خور بلدن جامعه رو اصلاح کنن.
سه‌شنبه 7 دی 1389

jazab - ایران - تهران
ام البنین - ایران - تهران عزیزم اگه این جاهلان آدم میشدند خداوند 124000پیغمبر برای این جاهلان نمیفرستاد.آخرم آدم نشدند.حالا ما میخوایم اینارو آدم کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 7 دی 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
jazab - ایران - تهران . جاهل جد و ابادته بی رگ تازی برو این عفریته را طبق دستور مذهب خون و شهوتت صیغه کن شما به نعمات الله برسید و سایت از تعفن افکار کثیفتان در امان.124000 حمار امدند برای مغز های پر از کاه شما نه برای کسی که سر سوزنی شعور و معرفت انسانی دارد.
سه‌شنبه 7 دی 1389

homa-ir - المان - هامبورگ
ام البنین - ایران - تهران. به نام نامت" ام البنین" که انتخاب و نوع سلیقه فکری ات هست حرف و جواب. میدهم . یعنی روح خمینی دروغگو و شیاد شاد و خدا ازگناهان او بگذرد و بقیه عمر ازدست رفته این هنرپیشگان زحمت کش و هنرمند نثار عمر احمدی. نژادبی نژاد و خامنه ای حرمزاده باشد . نه !
سه‌شنبه 7 دی 1389

gogoli - ایران - تهران
khosh bavar - ایران - یزد .. اسم تلویزیونتون "شاوب لورنس" نبود؟. .
سه‌شنبه 7 دی 1389

khosh bavar - ایران - یزد
gogoli - ایران - تهران : فکر نکنم, زیرا تا انجایی یادم میاد مخفف کلمه ای بود. شایدم حق داشته باشی, زیرا این اسم هم برایم اشناست ! مرسی از جوابتان و تا بعد دوست گرامی °!
چهار‌شنبه 8 دی 1389

goli jon - اسپانیا - اسپانیا
آرتمیس عزیز چند وقتی‌ بود که از شما کامنتی دیده نمی‌شد جدا نگران بودم الان خداروشکر می‌کنم که باز برگشتی‌ و با جملات کوبنده بر دهان یک مشت انسان جاهله عقب افتاده میزانی‌ شاد و خرسند باشی‌ عزیز.
پنج‌شنبه 9 دی 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
goli jon - اسپانیا - اسپانیا . سپاس هم میهن گرامی-- .بله مدتی نیامدم چون یکی از جانوران اسلامی توهین کثیفی به مادرم که تا هنگام مرگش او را ندیدم کرده بود ولی امدم و خواهم نوشت زیرا که تنها دشمن ایران و جهان اسلام اهریمنی است با هیچ دین دیگری هم کاری ندارم.
پنج‌شنبه 9 دی 1389

goli jon - اسپانیا - اسپانیا
آرتمیس عزیزم جدا متاسف شدم ولی‌ امیدوارم بدونی که اینها عادت دارن که هرچی‌ لیاقت خودشان هست به دیگران نسبت دهند پس خواهش می‌کنم که از مبارزه با این انسان های درنده خو که سالهای زیادی است که کمر به قتل ایران و ایرانی‌ بستن خسته نشو و به خاطره یک جانور کثیف که لذت زندگیو در کشتن و غارت و ناسزا گفتن میدونن مارو تنها نذری و بدون پیروزی نزدیک هست به امید داشتن ایرانی‌ پاک از وجود هرگونه موجوده اسلامی و حکومت اسلامی،دوستون دارم و منتظر مبارزه دوباره شما عزیز هستم.
پنج‌شنبه 9 دی 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس. دوست عزیزم. هرگز سنگر مبارزه را ترک نکن چون بجای خردمندانی چون شما, عقب ماندگان مذهبی و بیماران روانی یعنی مذهبیون متعصب امثال این ام البنین به لجن پراکنی مشغول میشوند تا چند صباحی بیشتر به زندگی انگلی اسلامی خود زیر یوغ ولی وقیح ادامه دهند. رژیم طاعونی اسلامی از درون ترک برداشته و زمان درمان سرطان اسلام و ریشه کنی این طاعون ضد بشری از سرزمین آریایی رسیده است. درود بر شما دوست عزیزم.
شنبه 11 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.