ایران یک نفر را به جرم جاسوسی برای اسرائیل به اعدام محکوم کرد


ایران یک نفر را به جرم جاسوسی
 برای اسرائیل به اعدام محکوم کرد


ایران آقای اشتری را دو سال قبل به
جرم جاسوسی برای اسرائیل اعدام کرد
عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، روز یکشنبه گفته است که یک نفر به جرم جاسوسی برای اسرائیل به اعدام محکوم شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آقای دولت آبادی گفت: "این جاسوس محکوم به اعدام شده که پس از تایید حکم، مشخصات جاسوس اعلام می شود."

او نگفت که دیوان عالی چه زمانی قصد بررسی این حکم را دارد. اسرائیل تاکنون به این خبر واکنش نشان نداده است.

ایران در سال 2008 علی اشتری، یک فروشنده لوازم الکترونیک را به جرم "انتقال اطلاعات مربوط به برنامه اتمی و سایر اطلاعات حساس" به سازمان جاسوسی اسرائیل، موساد، اعدام کرد.

آقای دولت آبادی در کنفرانس خبری یکشنبه همچنین گفت که چند پرونده دیگر هم در مورد جاسوسی در حال رسیدگی است. اما وی جزئیات بیشتری در این مورد ارائه نکرد.

ایران مکررا اسرائیل را به انجام فعالیت های خصومت آمیز از جمله جاسوسی علیه خود متهم کرده است. مقام های جمهوری اسلامی ایران اخیرا دستگاه های امنیتی اسرائیل را در کنار آمریکا و بریتانیا به دست داشتن در ترور دو دانشمند هسته ای خود در روز 26 نوامبر متهم کردند.

مجید شهریاری و فریدون عباسی، استادان دانشگاه شهید بهشتی بودند که هر دو توسط مهاجمان موتورسوار و از طریق اتصال بمب به بدنه خودروهایشان مورد سوء قصد قرار گرفتند.

سوء قصد های انجام شده به کشته شدن دکتر مجید شهریاری انجامید. دکتر فریدون عباسی و همسرش و همچنین همسر مجید شهریاری در این بمبگذاری ها مجروح شدند.
ام البنین - ایران - تهران
دندش نرم تا دیگه هوس جاسوسی نکنه کچل .
دوشنبه 6 دی 1389

Punisher - ایران - شیراز
از نظر این کثافت ها / همه در ایران جاسوس هستند ....!.
دوشنبه 6 دی 1389

yahosen - ایران - تبریز
هرکه برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی که با خون هزاران شهید بدست امده است توطئه کند .بخشش لازم نسیت اعدامش کنید.بره ان دنیا حال کنه
دوشنبه 6 دی 1389

سوئیس علی قمی - سوئیس - زوریخ
عزیزان دورغ هست من خودم 3 سال توی زندان قم بودم به جرم اقدام عیله نظام اشغال ایران وبه من چه گذشت توی این 3 سال بارها به من تجاوز کردند خدا شاهد هست همه از جاسوس هستند چون به من می گفتند به دورغ بگویم از طرف منافقین جهت عملیات اجیر شده ام
دوشنبه 6 دی 1389

kara - هلند - رتردام
yahosen - ایران - تبریز . اگر عملکرد کسی‌ هزاران برابر بیشتر از جاسوسی برای اسرائیل باعث کمک به اسرائیل شود، حکمش چیست؟. محض اطلاع حضرت عالی‌ اسرائیل ۶۰ سال به دنبال یک قطعنامه حمایتی از سازمان ملل بود بدون نتیجه، در حالی‌ که چندین بار از طرف سازمان ملل محکوم شده بود. عزیز دل‌ رهبرتان (احمدی نژاد) حد عقل دو بار عامل صدور قطعنامه در چند سال اخیر به نفع اسرائیل شده. من به عنوان مخالف جمهوری اسلامی هرگز نمیتوانم موافق جاسوسی برای بیگانه باشم، ضمن اینکه مخالف اعدام هستم، ولی‌ این احکام را و این پاپوش دوختنها را هم محکوم می‌کنم.
دوشنبه 6 دی 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
چند سالته ام البنین ؟ اهل صیغه و تیغه هستی یا نه ؟ هر چند بعید می دونم مونث باشی ، زبل خان !
دوشنبه 6 دی 1389

اقتدار - دانمارک - هالته
ام البنین - ایران - تهران ــــــ نشستی پشت در تا کامنت بذاری !!! ای شیطون, بگو برات ساندیس هم بیارن بیکار نباشی.
سه‌شنبه 7 دی 1389

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
به نظر من وقتش شده تا حرفهای جالب و شنیدنی نظیر دوستان با بفهم و با شعوری نظیر ام البنین و yahosen بخونیم من که دیگه حالم بهم خورد از کامنتهای تکراری که جز بد بیراه گفتن به اسلام و کشور و رؤسای جمهوری اسلامی هست اگه جربزشو دارید حرفهای تازه بزنید اقایان با فهم.
سه‌شنبه 7 دی 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
ام البنین - ایران - تهران . تعدادی ابجی زینب مثل تو و چند نفر دیگر مثل اینکه شغل شبانه در کنار بسیجیها و پاسدارها کساد شده به این سایت هجوم اورده اید برای پیدا کردن طعمه/شانستان را امتحان کنید شاید عزیز دل برادری پیدا شد الله تازی یارتان.
سه‌شنبه 7 دی 1389

manenarenji - المان - اسن
ام البنین - ایران - تهران yahosen - ایران - تبریز واسه جفتتون ارزو میکنم که سر عزیزانتون بیاد تا بلکه دست از خری و حماقتون بردارید.مرگ بر رژیم نحس ونجس اسلامی ایران.
سه‌شنبه 7 دی 1389

ehsanusa - ایران - تهران
قمبل بنی جون، این بابا دو سال پیش اعدام شده بدبخت !!!
سه‌شنبه 7 دی 1389

mehraeen - ایران - تهران
ام البنین ، اگر زن باشی منم حاضرم صیغه ات کنم . صواب داره!
سه‌شنبه 7 دی 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
yahosen - ایران - تبریز . نقلعلی خان- اون دنیا خبری نیست خدات مکاره خودش میگه 70 رامبو بجای حوریا منتظرتن چنان حالی ازت جا بیارن که روزی صد بار به خدات فحش بدی با زبون خودت نوشتم که شیر فهم بشه.
سه‌شنبه 7 دی 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت اول. میگن ها هرچی میمون زشتره بازیش بیشتره....کم کم و یا داره ایرانیه متولد شده تو دوره ضحاک اسلامی هم باورش میشه که بله ...یه چیزی هست که براش برای علم و دانشش خارجی ها صرفشون کنه براش جاسوس به کشور ایران در گذشته و ویا کشور "ویرون" فعلی بفرستن !!!. از سی سال پیش هرچی عر و عر و عو عو کردن و هوار زدن و پرچم سوزندن کسی تو غرب وشرق حتی یه نفر هم خودش را نخواروند..حالا دیدن باید برای جلب توجه راه دیگه ای رو پیدا کردن و اونم اینه که زن وبچه رو دار بزنند و سنگسار کنند و یا جاسوس ..جاسوس کنند و اعدام کنند شاید تو غرب یکی نگاه کنند و براشون یه چند تا باد شکمشو خالی کنه که خوشحال بشن..که بله شنیدی امریکائی چی گفت!! . عمامه بسران و بازاری های ملعون قاتل و گماشته های فتنه انگلیس و فرانسه و اسرائیل در سال 57. هان چی دارید که اصلا ارزش جاسوسی کردن داشته باشه..مرده شور ریخت کثیفتون رو ببره ؟؟!! راستی راستی باورتون که کسی هستید؟ .
سه‌شنبه 7 دی 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت دوم. توجه ..توجه استخدام جاسوس با حقوق و مزایای مکفی برای کشورهای کوران و گران و لالان در غرب و کشور ژاپن در شرق که بدلیل ناقص بودن بدنی نیاز به اطلاعات از ایران اسلامی و یا کشور "ویران" دارند که باید با به خط میخی روی لوحه سنگی به آنها ارسال شود!!. وظایف جاسوس ایرانی برای کشورهای خارجی در ایران اسلام زده بشرح ذیل است !! . طریقه درست کردن کباب چنچه؟. طریقه درست کردن ترشی بادمجون؟. طریقه سوار شدن تو مترو و یا اتوبوس های بو گندوی قراضه؟. طریقه کشیدن تریاک و از دیوار بالا رفتن و کشتن زن و بچه مردم در خانه به خاطر یه انگشتر طلا. طریقه پخت نان بربری و سنگک و لواش. طریقه کلک زدن و دروغگوئی در مورد قلب کردن جنس تقلبی و یا گندیده به مشتری !. اطلاعات فنی در مورد جوب های آب خیابانی که مملو از ذباله ولجن با موش های چندین کیلوئیست؟. طریقه ساخت موتور سیکلت و دوچرخه مونتازی ساخت چین. طریقه ساخت خانه های بساز و بنداز حاج آقا
سه‌شنبه 7 دی 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت سوم. بدلیل خراب شدن و گندیدن ماهوارهای فوق مدرن غربی که روزانه هزاران تصویر ارسال می کنند غربی از روی ناچاری به ایرانی های ساکن کشورایران اسلامی ویا کشور "ویران" نیاز به همکاری جاسوس ایرانی دارند !!. با حقوق مکفی علاقمندان ایرانی که شغل به جاسوسی برای خارجیان که در امور اطلاع رسانی های دقیق در امور ذیل کوشا باشند استخدام میشوند..پایه و میزان حقوق برای اینگونه افراد بسیار بالاست !!!. اطلاعات باید کامل و بسیار دقیق باشند وگرنه از حقوق و مزیا خبری نیست!!. 1- سینه زنی. 2- قمه زنی. 3-طهارت. 4- نماز و وضوح. 5-صیغه کردن و زنا و سنکسار شدن. 6- آش شعله زد. 7-خورشت قیمه. 8-رانندگی با تریلی و اتوبوس و کامیون بی ترمز. 9-طریقه روشن کردن منقل تریاک. 10- طریقه گدائی با پوشش اسلامی با دوبچه شیر خور در زیر چادر در گرمای 40 . درجه. 11- طریقه و چگونگی کلاه برادری چینی ها و روس ها در ساخت چقچقه اتمی اسلامی
سه‌شنبه 7 دی 1389

huka - نیوزلند - ولینگتون
ام البنین - ایران - تهران . انسان محترم تا اون قسمت دندش نرم ....باهات موافقم ولی در مورد کچل باید بگم این کارتان استهزا است لایسخر قوم من قوم
سه‌شنبه 7 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
mehraeen - ایران - تهران من زن نیستم بلکه دختر هستم
سه‌شنبه 7 دی 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ام البنین - ایران - تهران . دختر???ت...??? یک کامپیوتر دستت دادند که زر زر کنی تا به دادت برسند در شب به نوعی!!!در روز حمله به سایتها و تبلیغ رژیم و اسلام اخر ماه هم پولی به تو می دهند برای هر دو خدمت!!!!.ننگ بر تو و برادران پ... در این سایت.
سه‌شنبه 7 دی 1389

تی تی - اکراین - کیف
oho. فکر کن من زن نیستم دخترم. تو رو خدا راست میگی. جیگر تو خام خام بخورم یا بپزمش اول
چهار‌شنبه 8 دی 1389

Tonya - ایران - تهران
ام البنین -تهران-بنده ی راه گم کرده.کمتر ادای افراد مومن را در بیار. بعضی وقتها یادت میره چه فیلمی داری بازی میکنی. یک فرد باشخصیت حتی بنا بر آن دینی که فقط ادعایش را داری به کسی توهین نمیکند مخصوصا در مورد ظاهر افراد. در ضمن بیاد داشته باش که به افراد درگذشته احترام بگذاری هر چند بعید میدونم معنی احترام را بدانی. کمی از خودت شخصیت نشان بده حتی اگر اسمت مستعار باشه و دیگران نشناسندت. از خودت و وجدان خودت نمیتونی فرار کنی.
چهار‌شنبه 8 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.