شعار مرگ بر دیکتاتور در دانشگاه شیراز + فایل صوتی

شعار مرگ بر دیکتاتور در دانشگاه شیراز

طنین فریاد «درود بر خاتمی و یا حسین میرحسین» در سانسور گم نمی‏شود + صوت

صبح امید: مناظره مصطفی کواکبیان و ستار هدایتخواه در جمع دانشجویان دانشگاه شیراز در حالی از جمعه گذشته در صدر خبرها قرار گرفت که متاسفانه‏ رسانه‏ هایی همچون ایرنا، ایسنا، شبکه خبر دانشجو، تابناک و … حاشیه های پر رنگ تر از متن این خبر را ذبح کردند. حاشیه‏هایی که نشان از زنده بودن دانشگاه دارند و روحیه سرکوب ناپذیر دانشجویی.

اما صبح امید در این مطلب با استناد به فایل صوتی که توسط یکی از دانشجویان در اختیار گرفته به گوشه‏هایی از این مناظره پرداخته است.

مصطفی کواکبیان: انحصار طلبان اگر می‏خواهند دیگر اثری از اصلاح طلبی نباشد بروند با انجمن پادشاهی و جندالله رقابت کنند

توجه به مردم‌سالاری به عنوان یکی از مهمترین شاخصه‌های مکتب امام است

عدالت نیز اهمیت خاصی در نظر امام دارد و این عدالت به معنای سهام عدالت نیست

اصلاحات واقعی زنده‌تر از قبل ادامه حیات می‏دهد

ننگ است که هر منتقدی در زندان باشد

به دلیل پیروی از خط امام به شدت مخالف این دولت هستیم

اگر از مهندس موسوی سوالی دارید به تلوزیون دعوتش کنید تا پاسخ دهد

رخی می‏خواهند همانگونه که در دنیا ایران‌هراسی راه افتاده، در ایران نیز اصلاحات هراسی ایجاد کنند

ستار هدایتخواه: اعتقاد نداریم به اندیشه امام تبعیض‌آمیز نگاه شود

امام راحل معصوم نیستند؛ بلکه اعتقاد داریم ایشان اسلام‌شناس هستند و تجلی عینی اسلام بودند

تفکیک جمهوریت و اسلامیت در اندیشه امام جایگاهی ندارد و تقابل جمهوریت و اسلامیت یک انحراف بوده که عده‏ای آن را ایجاد کرده‏اند

مجلس هشتمی که خودش می‏آید به طرحی که برای نظارت بر خودش است رای نمی‌دهد با رفتار خودش از جایگاه راس امور بودن پایین می‏آید

بیت امام صرفا به دلیل این‌که بیت امام هستند تقدسی ندارند؛ بلکه مادامی که پایبند به آرمان‏ها و ارزش‏های امام باشند قابل احترام هستند

بسیاری از ۱۴ میلیون مردمی که به جریان اصلاحات رای دادند از رای خود برگشته اند

پذیرش و امضاء مصوبات شورای عالی امنیت ملی در دوره اصلاحات و پرونده هسته‏ای توسط رهبری همچون صلح امام حسن(ع) بود

می‏گویند اصلاحات فقط اکبر گنجی نیست، منم می‏گویم بله فقط او نیست اما نام می‏برم اصلاحات کیست؟ خاتمی که با جورج سوروس برای براندازی برنامه ریزی می‏کند؟ مهاجرانی که جیره خوار انگلیس است؟ عبدالله نوری که مخالف مواضع امام راحل است؟

سوالات دانشجویان:

وقتی افراد پابرهنه و عامه مردم گرسنه و به دنبال یک لقمه نان هستند انرژی هسته‏ای و تحریم‏ها به چه کار آنها می‏آید؟

امام علی (ع) نقد حاکم و حکومت را بر مردم نه تنها جایز بلکه واجب می‏دانستند، آیا در شرایط فعلی اجازه کوچکترین صحبت به کسی داده می‏شود؟

در این مناظره نکته جالب این بود که هدایتخواه با وارد کردن خدشه به اعتقادات دانشجویان و حتی هوچی گر خوانده آنان را برآن داشت تا بار دیگر بر روحیه زنده بودن دانشگاه تاکید ورزند و با شعار درود بر خاتمی، یا حسین میر حسین، مرگ دیکتاتور و سرود یار دبستانی من صدای همیشه زنده خود را به گوش انحصار طلبان خواب زده برسانند.

صوت زیر خود گویای بخشی از این واقعیت است:

ام البنین - ایران - تهران
یک مشت دختر و پسر بی هدف به نام دانشجو
دوشنبه 6 دی 1389

مهرداد2538 - ایران - تهران
چرا اینقدر اصلاح طلبان به دنبال تقدیس خمینی هستند؟ و دائم دنبال این هستند که خودشان را مورد تائید خمینی نشان دهند؟ مگر خمینی که بود جز بزرگترین دروغگوی تاریخ ایران و بوجود آورندهء یکی از ضد انسانی ترین حکومتهای تاریخ بشریت؟
دوشنبه 6 دی 1389

shahpur - برزیل - رسیف
ام البنین - ایران - تهران ....... گوگو ریی مگوری ، تو از اسم کاربریت معلومه چه عتیقه ایی هستی ، مطمئن باش اگه از اینجور اظهار فضلها نفرمایید ، هیچکس به شما لال نخواهد گفت !!!
دوشنبه 6 دی 1389
shahab46 - المان - هانوفر
ام البنین - ایران - تهران از بیکاری دیگه پول ساندیست را در میاری.شماها مثل زن هرزه وگشنه تو بقل همه میخوابید.خاک تو سر اون بابات چه...را تحویل اجتماع داد
دوشنبه 6 دی 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
درود بی پایان بر مقام مزخرف اوزبای بلاهت حرضت ایت ا.. خایهمنی....!!!زارت..!
دوشنبه 6 دی 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
گسترش اعتراضات و واکنش سراسیمه و حیله گرایانه دولت نشان می دهد که علیرغم تمامی تبلیغات دروغین حکومتی و به رغم تمرکز فوق العاده ی پلیسی، مقاومت در برابر سیاست خانمان برانداز و ویرانگر حذف یارانه ها، هر چند آرام اما رو به گسترش است. این مقاومت، هر چه گسترده تر شده و به بخش های گوناگون تولیدی و خدماتی کشیده شود، قدرت تاثیرگذاریش نیز افزایش خواهد یافت. اگر مقاومت بخش های تولیدی و خدماتی با مقاومت مدنی مردم زحمتکش در محلات پیوند بخورد آنگاه قدرت آن به حدی خواهد بود که دولت اسلامی علیرغم تمامی بسیج امنیتی و انتظامی اش کاری از پیش نخواهد برد. همان گونه که مردم در یک بی اعتنائی آشکار به سخنان احمدی نژاد در جلو بانک ها و خودپردازها صف کشیدند تا مبالغ ناچیز یارانه های نقدی را دریافت کنند، وقتی به صورت متحد و هم بسته از پرداخت قبض های برق و گاز و آب خودداری کنند، امکان سرکوب آن ها به حداقل خواهد رسید. دولت اسلامی برای این که اجازه حرکت متحد را از مردم بگیرد، همراه با حضور سنگین نیروهای سرکوب در محلات شهرها، سیاست اعدام های گسترده را نیز در دستور قرار داده است. اعدام ۱۱ جوان بلوچ در زاهدان، و ووو
دوشنبه 6 دی 1389

Zehna.bastas - ایران - مشهد
ام البنین - ایران - تهران - نه عزیز یه مشت دختر و پسر با هدف های اکثرا خوب برای این مملکت و ذهنهای باز که افرادی با ذهنهای بسته مثل شما و امثال شما مانعند در برابرشان . افرادی مثل تو که حرف زیاد میزنند ولی نتیجه حرفهایشان در جامعه به وضوح بر عکسه . کسایی مثل تو که حرف میزنند ولی به جواب دیگران اعتنا ندارند مثل تو که میای یه کامنت میدی بعد عمرا بیای بعدا بخونی که کی چی گفته در مورد کامنتت .
سه‌شنبه 7 دی 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
دوستان دانشجو اینکه جرات نیست که در جو خفقان و اعدام و شکنجه و زیر دماغ هزاران حیوان بسیجی مقاومت کنید و شعار مرگ بر دیکتاتور بدهید. و یا در زندان مقاومت کرده و اعتصاب غذا کنید!!! شهامت واقعی را فحاشین این سایت دارند که در تاریکی شب و با اسم مستعار کامنت میگذارند و به خیال خود به مردم خط میدهند و شماها را فریبکار و نوکران جمهوری اسلامی میخوانند.پیر و پاتالهایی که زمان شاه دربان و رختشو هم نبودند ولی بنام ژنرال و ندیمه رژیم سابق پناهندگی گرفته و کاه وجو مجانی سوسیال میخورند و از بیکاری به کامنت نویسی پناه اورده اند یا جوجه پاسدارانی که فشار از پایین قلم بدستشان داده تا علیه جنبش سبز ترجمه صدای اجدادشان از ع ر ع ر به کامنت بدل کنند.از این چپی های سابق یاد بگیرید که سالهای 60 همدیگر را به پاسداران لو میدانند چرا که یاران قدیم را خطرناکتر از خمینی میدانستند و یا نوکران بیگانه را که با پرچمی غیر از شیر و خورشید مستانه جفتک میزنند .بله دوستان اگر جرات دارید در رفته سوشیال خور گشته و قمپز در کنید.در ایران ماندن و شکنجه شدن و کتک خوردن که هنر نیست!
سه‌شنبه 7 دی 1389

MNS - امریکا - مورگن هیل
ام البنین - ایران - تهران همون گه دختر حالا با این اسم داره همه را سر کار میذاره Ignor خودش یه جواب دندان شکن است.
سه‌شنبه 7 دی 1389

قانون جنگل - المان - کلن
ام البنین - ایران - تهران . . درمورد همه نظر های شما باید بگم با این نظر دادن شما 2 حالت می شه فکر کرد یا این نظر واقعی شما هست که اگر این طور باشه برایتان متاسفم .یا اینکه با این نظرها منظرتان یک جور رفراندم هست که در این صورت بهتان تبریک می گم باهعث می شه با فحش دادن خشم مان رانشان بدهیم.
سه‌شنبه 7 دی 1389

ام البنین - ایران - تهران
shahab46 - المان - هانوفر تو چرا سوختی ؟
سه‌شنبه 7 دی 1389

dara20 - تهران - ایران
امل البنین تازی تو که مزدوری و نوکریت از کلامت هویداست بدبخت مفلوک دست از مالش و نوکری و حماقت بردار.خاک بر سر بسیجی عرب پرست بی هویتت باد دون مرتبه ساندیس خور گدا گرسنه مزدور.
سه‌شنبه 7 دی 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.